باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

اتوبار منیریه ، خاور و نیسان
ماشین حمل بار

باربری آبشناسان ، با ماشین های بزرگ و کارگران ماهر در زمینه ی جابجایی وسایل منزل و لوازم اداری و همچنیین جهیزیه ی عروس با بهترین نیرو های باربری و پیشرفته ترین امکانات روز دنیا در عرصه ی باربری در مناطق اطراف بزرگراه آبشناسان فعالیت میکند.

 • انواع ماشین های موجود در اتوبار آبشناسان:
 • کامیون
 • کامیونت
 • نیسان  (آبی)
 • وانت

اما هرکدام از ماشین های نام برده شده در فهرست فوق برای کار مشخصی به کار میروند.

کامیون :

کامیون باربری ماشین های باری بزرگی هستند که ما در باربری آبشناسان داریم. 

اما از کامیون برای بار های  خیلی زیاد و بزرگ با تناژهای بالا استفاده میشود .

بهتر است بدانید که  ورود کامیون ها به داخل شهر در طول روز ممنوع بوده فقط از ساعت 22 به بعد تا ساعت 4 صبح اجازه ی تردد در داخل شهر را دارند. 

لذا کامیون های باربری فقط برای بارهای خاص استفاده میشوند و برای کار باربری و جابجایی اثاثیه منزل توصیه نمیشوند.

عکس کامیون

کامیونت :

کامیونت ، نمونه ای دیگر از ماشین های موجود در  باربری آبشناسان میباشد .کامیونت ها بهترین و رایج ترین نوع ماشین های باربری میباشند .که از آنها در جابجایی های داخل شهر و خارج شهر از آنها استفاده میشود. بیشترین میزان سهم جابجایی های داخل شهر و جابجایی اثاثیه منزل و مبلمان های اداری و تجاری مربوط به این نوع ماشین ها میباشد .

کامیونت ها هم انواع و اقسام مختلفی دارند که در زیر برای شما نام میبریم.

انواع کامیونت :

 • کامیونت هیوندا 
 • کامیونت ایسوزو 
 • کامیونت فوتون 
 • کامیونت خاور 
 • کامیونت فوسو 

باربری آبشناسان با در اختیار داشته انواع و اقسام کامیونت های نام برده شده بستگی به نیاز شما از این نوع ماشین ها استفاده میکند.

در شرکت ضمانت بار با موکت کاری کردن داخل تمامی کابین ماشین ها تلاش شده است .تا هیچ گونه ضربه ای به اسباب و اثاثیه شما وارد نشود.

باربری آبشناسان ، خاور مسقف،
خاور مسقف ، باربری آبشناسان

نیسان :

نیسان ، از دیگر ماشین های باربری آبشناسان نیسان میباشد.این ماشین های دوست داشتنی برای بارهای کم و یا اضافه بار های کامیونت استفاده میشود. باربری آبشناسان با در اختیار داشتن یک ناوگان از نیسان های مختلف جهت سعی در آسان کردن کارهای مشتریان عزیز دارد.

باربری افسریه ،نیسان ، نیسان باربری ،

خدمات دیگر باربری آبشناسان

کارگر حرفه ای باربری:

باربری آبشناسان با در نظر گرفتن این موضوع که پیدا کردن کارگر باربری حرفه ای برای مشتریان عزیز سخت و تقریبا غیر ممکن است. اقدام به جذب کارگران باربری با تجربه و حرفه ای در زمینه ی باربری کرده است و بنا به درخواست شما به خدمتتان  همراه باماشین کارگر هم اعزام میکند.

»» قابل توجه آن دسته از مشتریان عزیز که قصد جابجایی بار بدون استفاده از ماشین را دارند (داخل ساختمان یا فاصله نزدیک) تنها با یک تماس با باربری ضمانت بار میتوانند کارگر مورد نیاز خود را تهیه کرده و به آسانی تمام کار خود را انجام دهند.

کارگر باربری ،درحال حمل یخچال ساید بای ساید
بسته بندی :

بسته بندی اثاثیه منزل ، یکی دیگر از کار های سخت و دشوار در هنگام اثاث کشی بسته بندی و جمع و جور کردن اثاثیه منزل میباشد. که دیگر نگران این موضوع نباشید چون شرکت باربری آبشناسان با استخدام کارگرهای متخصص بسته بندی این مشکل را نیز حل کرده است. 

»»» لازم به ذکر است که باربری آبشناسان جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز پا را فرا تر گذاشته و از کارخانجات مربوطه وسایل لازم جهت بسته بندی وسایل منزل را تهیه کرده و به خدمت شما ارسال میکند.  

ادامه مطلب…

 

وسایل منزل بسته بندی شده

فنی کاری :

یکی دیگر از خدمات باربری آبشناسان انجام کارهای فنیی هست که در روز اثاث کشی لازم و واجب است. کارهایی نظیر :

 • بازکردن لوستر ها 
 • بازکردن لباسشویی
 • باز کردن ظرف شویی
 •  باز کردن درب و شلنگ های یخچال ساید بای ساید و ..

باربری آبشناسان این مشکل را نیز حل کرده است و با آموزش پرسنل خود متخصصانی تربیت کرده تا کار های شما را راحت و بدون دردسر انجام دهند .

باربری ما صفر تا صد باربری را انجام میدهد.

بهترین ها را با ما تجربه کنید

نیروی انجام کارهای فنی اتوبار فرمانیه