باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری ارتش 22715027

کارت ویزیت تیره باربری ارتش
ایسوزوی باربری پونک
بسته بندی اثاثیه باربری قلهک

نکات طلایی اثاث کشی منزل توسط باربری ارتش :

1- برنامه ریزی کنید : 

برای هر کاری نیاز به برنامه ریزی و پیاده کردن دقیق و مو به موی آن برنامه میباشد. برای این کار باربری ارتش به شما پیشنهاد میکند.که تمام کارها را برای دقیقه 90 نگذارید . برای اثاث کشی خودتان برنامه ریزی کنید. و طبق برنامه همه ی کارها را پیش ببرید. 

2-دسته بندی کنید:

همانگونه که شما نیز میدانید هر کدام از وسایل منزل برای بسته بندی و جمع کردن به نوع و یا تعداد خاصی وسیله بسته بندی نیاز دارد .باربری ارتش به شما این پیشنهاد را میکند که قبل از بسته بندی اول وسایل را دسته بندی کنید . مثلا وسایل چوبی ، وسایل آشپزخانه ، انواع ظروف ، وسایل اتاق خواب ، وسایل انباری و … تا بتوانید برای آنها و به تعداد کافی وسایل بسته بندی تهیه کنید. و کار شما راحت تر شود. 

3-بسته بندی کنید:

برای انجام سریعتر کارها لطفا بسته بندی را از روز های زودتری شروع کنید. و آن را به روز آخر موکول نکنید. میتوانید برای آسان تر کردن و کم هزینه تر کردن کارها وسایل و اثاثی را که نیاز ندارید . زود تر از موعد اثاث کشی با صبر و حوصله بسته بندی کنید.

باربری ارتش پیشنهاد میکند. برای این کار و ارزان تر شدن باربری و اثاث کشی شما برای تهیه ی کارتن ها و پلاستیک ها برای بسته بندی به سوپر مارکت ها و میوه فروشی ها مراجعه کنید. 

4-وسایل برقی :

همان گونه که اکثرا میدانیم بیشترین آسیب را در اثاث کشی وسایل برقی ظریف و نازک نظیر : تلویزیون ، کامپیوتر ، لب تاب ، و … میبینند برای آنها فکری بکنید. اتوبار ارتش برای این کار به شما پیشنهاد میکند که قبل از انجام اثاث کشی اصلی آنها را با ماشین های سواری و یا باری کوچک تر به خانه ی جدید منتقل کنید. تا با این کار از استرس خود در روز اثاث کشی بکاهید.

5-بچه ها : 

بچه ها و نوزادان را تا جایی که امکان دارد و میتوانید. از محل اثاث کشی دور کنید. زیرا در روز اثاث کشی همه ی وسایل و اثاثیه به هم ریخته و پخش میباشد. و بچه ها هم ذاتا کنجکاو هستند. و ممکن است از سر کنجکاویی به چیزی دست بزنند. یا باعث زخمی شدن  خود یا شکستن اثاثیه منزل شوند. و همچنین ممکن است بچه ها جلوی دست و پای کارگران را بگیرند. و برای آنها ایجاد مزاحمت کنند.  باربری ارتش برای این کار پیشنهاد میکند که بچه ها را به افرادی از اقوام و فامیل بسپارید. یا به آنها بگویید که داخل خودروی شخصی شما بنشینند. 

6-عکس بگیرید : 

شاید تعجب کنید. یا سوال کنید که از چی عکس بگیریم ؟ اما باربری ارتش به شما توصیه میکند که از هر وسیله ای که ان را باز میکنید . قبل از باز کردن عکس بگیرید. تا در هنگام بستن دچار مشکل نشوید. از این ترفند میتوانید برای درست کردن فیش های تلویزیون ها و ماهواره ها و همچنین تمام اتصالات موجود استفاده کنید .

باربری ارتش با این ترفند میخواهد که شما اثاث کشی بدون دردسر و کم هزینه تری را داشته باشید. 

7- جای پارک :

 حتما تا به حال دیده اید که ماشین های باربری چه اندازه و طولی را دارند . برای اینکه در زمان آمدن ماشین باربری به مشکل نخورید و بتوانید که کار اثاث کشی خود را با آرامش و به نحو احسن انجام دهید . قبل از رسیدن ماشین های باربری ارتش یا هر باربری دیگری لطف کنید . و با استفاده از خودروی شخصی خودتان جای پارک مناسبی را برای ماشین های حمل اثاثیه منزل تهیه کنید. 

8-شماره گذاری کنید:

برای بهتر حمل شدن وسایل و همچنین دستپاچه نشدن خودتان در خانه ی جدید برای هر وسیله شماره ای تهیه کنید. و آن شماره و اسم وسیله را در داخل یک لیست بنویسید. و بر روی وسایل حساس و شکستنی با علامت ضربدر مشخص کنید تا کارگران حرفه ای باربری ارتش با احتیاط کامل حمل کنند. 

9-راه پله ها :

برای اینکه در حین کار به معطلی نخورید . و کارشما زودتر و راحت تر انجام شود. لطفا قبل از رسیدن اکیب کارگر و ماشین باربری ارتش به داخل راه پله ها و پاگرد ها سر بزنید و اگر همسایه ها وسایلی را در داخل راه پله ها قرار داده اند از آنها خواهش کنید . و یا به آنها کمک کنید که آن وسایل به طور مثال : جاکفشی ، دوچرخه، یا … را به داخل منزل یا پارکینگ ساختمان انتقال دهند. اگر وسیله ی سنگینی در داخل راه پله قرار داشت که نتوانستید آن را جابجا کنید. کارگران باربری ارتش بعد از رسیدن این کار را به صورت رایگان برای شما انجام میدهند.

10-با حرفه ای ها کار کنید:

باربری ارتش حرفه ای ترین باربری شمال تهران در منطقه ارتش و مینی سیتی و شمیرانات میباشد.  

ایسوزوی نارنجی چادری بزرگ باربری ارتش
کانتین نارنجی رنگ ماشین باربری ارتش
چیدن بار اثاث منزل در داخل خاور های باربری قلهک

انواع ماشین های باربری :

تریلی ها:

همان گونه که شما مشتریان عزیز نیز میدانید این ماشین های عظیم الجسه و طویل برای حمل بارهای بسیار زیاد و معمولا در خارج از شهر ها و خارج از کشور استفاده میشوند.
باربری ارتش با در اختیار داشتن چند دستگاه تریلی بعضی بارهای خارج از شهر یا کشور را برای مشتریان عزیز انجام میدهد . لازم است بدانید طول این ماشین ها بیش از ۱۵ متر میباشد. و میتوانند تا ۲۶ تن بار را حمل کنند‌.

 

ماشین تریلی 25 تنی باربری ارتش

خاور ها :

لازم است به خدمت شما عرض کنیم که خاور ها انواع و اقسام مختلفی دارند . مانند :
هیوندا ،ایسوزو، فوتون ،بادسان، الوند و … که از این ماشین ها برای جابجایی های درون شهری بیشترین استفاده میشود. این ماشین ها با کاربری های مختلف نظیر : یخچالی، مسقف چادری ، مسقف فلزی، باری ، و…. در داخل تهران موجود میباشند.
اما برای کار باربری و اتوبار یا همان اثاث کشی منزل ماشین های خاور با کاربری های مسقف فلزی و مسقف چادری استفاده میشوند. باربری ارتش با در اختیار داشتن بیش از ۳۰ دستگاه از این ماشین ها توانسته است تا نقش بسیار مهمی را در جابجایی های داخل و مخصوصا شمال تهران ایفا کند.

 

ماشین مسقف 6 تن باربری ارتش

 

نیسان :

این ماشین ها برای بار های داخل و خارج شهری کاربرد دارند . اما طول و اندازه ی این ماشین ها از خاور ها و کامیونت ها کوچکتر میباشد.
از این ماشین ها برای بارهای کمتر از خاور استفاده میشود‌. ما در باربری ارتش تعداد ۲۲ دستگا نیسان را در اختیار داریم تا بتوانند به مشتریان عزیز و با وفا خدمات ارائه دهند.
اما نیسان ها نیز دارای کاربری های متعددی هستند. مانند: یخچالی ، مسقف فلزی ، اتاق باری و.‌‌.. که از یخچالی ها برای جابجایی مواد لبنی و انواع بستنی ها استفاده میشود.
اما نیسان های مورد استفاده در باربری های داخل و خارج شهری بیشتر از نوع اتاق باری میباشند.

 

نیسان باربری ارتش

 

وانت ها:

به لطف خودرو ساز های داخلی از هر نوع ماشینی میتوان گفت که وانتش راتیز تولید کرده اند. اما وانت های دارای کاربرد بیشتر اینها هستند : وانت های مزدا ، وانت پیکان ، وانت آریسان .
وانت ها برای بار های کمتر و ظریفتر مورد استفاده قرار میگیرند. همچنین کرایه ی وانت نسبت به خاور و نیسان به مراتب کمتر میباشد. اتوبار ارتش این نوع ماشین ها را نیز در اختیار گرفته است تا در صورت درخواست شما عزیزان بتوانند نیاز های شما را بر طرف کنند.

 

وانت پیکان باربری ارتش

ویژگی های ماشین های اتوبار ارتش :

خاور :

برای راحت تر شدن کار اسباب کشی شما مشتریان عزیز و جلوگیری از آسیب دیدن وسایل شما عزیزان و به منظور رضایت خاطر شما تمامی ماشین های خاور موجود در باربری ارتش به صورت vip میباشند.

و داخل کانتین تمامی ماشین های باربری ارتش با مواد ضد ضربه نظیر : موکت، نایلون های حبابدار ، فوم های تزریقی و… کاملا پوشانده شده است. علاوه بر این در داخل خاور های باربری ارتش تعداد زیادی پتو موجود میباشد تا به دور وسایل شما بپیچند تا اثاث کشی بی دردسر و بدون ضرری را برای شما عزیزان رقم بزنند.

نیسان ها :


همچنین برای جلو گیری از آسیب دیدن وسایل شما ما تمامی نیسان ها را نیز یه صورت فنر نرم و کمک دار در آورده ایم ‌ تا در صورت برخورد با دست انداز ها وسایل شما کاملا در امان باشند.
همچنین در داخل نیسان های ما از انواع چادر های برزنتی و نایلون استفاده شده است تا بار ها و اثاثیه شما را از هر گونه باد و باران و گرد و خاک حفظ کنند.

کارگران حرفه ای باربری پونک
داخل ماشین های شهرستان باربری ستاری

انواع خدمات باربری ارتش :

اثاث کشی :

باربری ارتش به عنوان بزرگترین شرکت حمل و نقل و اثاث کشی در شمال تهران و در اطراف بلوار ارتش با در اختیار داشتن بیش از ۷۰ دستگاه از انواع ماشین های ؛خاور ، نیسان ، وانت و … توانسته است. بخش مهمی از کارهای اثاث کشی در شمال تهران را به خود اختصاص دهد. همچنین این شرکت با داشتن بهترین نیرو و خدمه ی کارگر و راننده و بارچین توانسته است به رکورد رضایت ۹۰ درصدی از مشتریان خود برسد‌ که این امر باربری ارتش را به متخصص ترین شرکت حمل اثاثیه در تهران بدل کرده است. و شما عزیزان نیز آگاه باشید که اثاث کشی تخصص ماست و کارمان را به بهترین نحو احسن انجام میدهیم‌.
اثاث کشی خود را فقط و ققط به باربری ارتش بسپارید تا خاطره ای خوش را در ذهنتان ماندگار کنیم .

ایسوزوی جدید چادری سفید باربری ارتش

بسته بندی :

باربری ارتش با فراهم آوردن نیرو های ماهر و دوره دیده ی بسته بندی کار بسته بندی اثاثیه شما را نیز با بالا ترین تخصص و بهترین نیرو ها انجام میدهد. همچنین ما با خریدن وسایل بسته بندی نظیر ؛کارتنهای بسته بندی ، بابل رپ یا نایلون حبابدار ، استرج رپ یا سلفن مخصوص بسته بندی ، و چسب و… به طور مستقیم از کارخانه های مربوطه آنها را با همان قیمت کارخانه به خدمت شما ارسال میکنیم تا بسته بندی شما به صورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام شود. پس با خیالی آسوده بسته بندی وسایل منزلتان را به ما بسپارید. ما این کار را از صفر تا صد برای شما و به صورت تخصصی انجام خواهیم داد.

عکسهای بسته بندی اثاثیه منزل در باربری ارتش

 

حمل وسایل سنگین :

باربری ارتش همچنین با استخدام نیرو های زبده و کار کشته انواع وسایل سنگین و حساس شما را با بالا ترین تخصص و بهترین قیمت برای شما انجام خواهد داد. همچنین پرسنل ما مجهز به تمام وسایل نخصوص از جمله ؛چرخ های مخصوص ، تسمه های مخصوص ، کمربند های مخصوص و … نیز میباشند تا وسایل سنگین شما شامل : پیانو، گاوصندق،شیشه های حساس ، بوفه ها ، یخچال های خانگی و صنعتی ،و … را بدون کوچکترین نگرانی و آسیب حمل کنند.

کارگر باربری ارتش با گاوصندوق

 

باز کردن انواع وسایل :

اتوبار ارتش برای راحتی شما و نیاز نداشتن به مراجعه به جاهای دیگر از نیرو های فنی نیز بهره گرفته است تا تمامی وسایل شما را که نیاز به باز کردن و بستن دارد انجام دهند. و در این زمینه از نیرو های فنی کار و آموزش دیده و استاد استفاده میکند.
بازکردن و بستن درب انواع یخچال های ساید بای ساید ، لباسشویی ، ظرفشویی، تخت های خواب ، میزهای ناهار خوری و … خود را به نیرو های فنی باربری ارتش بسپارید و مطمئن باشید که بهترین کار را برای شما انجام میدهند.

نیروی فنی با ابزار کار باربری ارتش

 

باربری به شهرستان :

در میان تمامی خدمات باربری و اثاث کشی میتوان گفت باربری به شهرستان یکی از سخت ترین و پر مسئولیت ترین کارهای باربری میباشد. اما ما در اتوبار ارتش با به خدمت گرفت انواع ماشین های جدید و تند رو و همچنین رانندگان دارای مدارک کامل میتوانیم انواع بار و اثاثیه مورد نظر شما را به تمام نقاط کشور اعزام کنیم و این کار را به صورت تخصصی و با ماشین های مخصوص شهرستان انجام میدهیم. تا شما برای بارهای شهرستان خود به مشکل نخورید . باربری ارتش دارای ناوگان تخصصی شهرستان میباشد . و کار اثاث کشی به شعرستان شما را با کمترین هزینه و بیشترین اطمینان انجام میدهد.

ماشین سنگین ایسوزوی بنفش باربری ارتش

 

بیمه بار :

بیمه کردن بارهای شما یکی دیگر از خمات بی نظیر باربری ارتش میباشد . که این کار نیاز به ارائه ی مدارک معتبر شرکت به شرکت های بیمه میباشد. و باربری ارتش با فراهم کردن این مدارک تمامی بارهای شهرستان شما را با مبلغ مورد نظر شما بیمه میکند. تا اگر خسارتی به بار شما وارد شد شما کمترین نگرانی را نداشته باشید.

عکس فانتزی بیمه بار باربری ارتش

 

چیدمان داخل منزل :

ما در باربری ارتش فکر همه جای کار را کرده ایم جالب است که بدانید در این شرکت باربری از دیزاینر هایی استفاده شده است تا در صورت درخواست شما اثاثیه شما را در داخل منزل جدیدتان به صورت حرفه ای بچینند. و شما ناظر کار بی نظیر آنها باشید.

چیدمان تخصصی اثاثیه منزل باربری ارتش

تمام این کارها و خدمات برای رضایت شما عزیزان از شرکت باربری ارتش میباشد.