باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

تاریخچه تاسیس اتوبار  استخر: 

یکی دیگر از شعبه های شرکت حمل و نقل ضمانت بار باربری استخر میباشد. که از سال 1381 با گرفتن مجوز رسمی از اتحادیه ی اتوبار های تهران. و همچنین اداره ی اصناف فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است .

و همچنین این افتخار را هم دارد که در بین رقابت بسیار بالا در شرق تهران در زمینه ی باربری و اتوبار. در سال های 1390 و 1392 به عنوان بهترین باربری شرق تهران از نظر مردم و اتحادیه معرفی گردد. و در روزنامه های کثیر الانتشار کشور از باربری استخر نام برده شود. و مورد تشویق و سپاس شما مردم عزیز قرار گیرد. 

ایسوزوی 6 تن و دور آبی شرکت باربری استخر
ایسوزوی زرد رنگ چادری باربری حکیمیه
کارت ویزیت باربری استخر

اثاث کشی و نکاتی که باید رعایت کنیم . 

همان گونه که میدانیم اثاث کشی منزل یکی از سخت ترین و پر دردسر ترین کارهایی است. که همه ی ما با آن روبرو شده ایم. و حتما شما نیز در اثاث کشی های قبلی خود با این موضوع به خوبی دست و پنجه نرم کرده اید.

اما امیدوارم که با خواندن این مطالب بتوانید از بار مشکلات اثاث کشی خودتان تا جایی که ممکن است کم کنید. و دردسر و مشکلات کمتری داشته باشید. پس لطفا و برای راحتی کار اثاث کشی خود حتما این چند خط مقاله را با دقت مطالعه بفرمایید.

1- قبل از اثاث کشی حتما تا جایی که میتوانید وسایل و خورده ریز های خود را در داخل کارتن ها و بسته ها و کیسه هایی که دم دست دارید قرار دهید. تا بعد از اثاث کشی گم نشوند. و دنبال آنها نگردید. ( برای تهیه ی کارتن برای وسایل سبک و کم اهمیت تر به سوپر مارکت ها و میوه فروشی ها مراجعه کنید. تا نیاز به هزینه ی اضافی نباشد. )

کارتن اثاث کشی مخصوص باربری استخر

2-قبل از آمدن کارگر و ماشین باربری حتما حتما اشیا و وسایل قیمتی خودتان را مانند (جواهرات ، و مجسمه ها و وسایل گران قیمت ) به طور کلی جمع کرده و در جای امنی بگذارید. تا بعدا برای شما و مسولان شرکت حمل و نقل سوء زن پیش نیاید.

سکه های طلا و باربری استخر  

3- کودکان و اطفال را در صورت امکان از فضای اثاث کشی و داخل منزلی که اثاث کشی صورت میگیرد دور کنید.( کودکان و اطفال کنجکاو بوده و ممکن است در کار پرسنل اتوبار اخلال ایجاد کنند. یا جلوی دست کارگران را بگیرند و خدای ناکرده وسیله ای را روی دست و پای خود بزنند. )

عکس کودک برای سایت باربری استخر

4- قبل از رسیدن ماشین حمل بار حتما با مدیریت ساختمان ( در صورت داشتن ) مشورت کنید. و اگر ساختمان مدیر ندارد خودتان شخصا از همسایه ها بخواهید که وسایل موجود در داخل راه پله ها مثل جاکفشی یا گلدان یا دوچرخه ها  را برای چند ساعت به داخل واحد یا داخل پارکینگ منتقل کنند. ( در صورت لزوم به آنها در انجام این کار کمک کنید. )

عکس دو مرد و یک خانم برای سایت باربری استخر

قسمت دوم :

5- اما یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید این است که با باربری مطمئن و دارای مجوز تماس بگیرید.(باربری استخر) و تمام هزینه ها را بپرسید. و از آنها بخواهید که برای شما بارنامه یا فاکتور صادر کنند.تا در هنگام اثاث کشی کارگران و پرسنل آنها تقاضای وجه اضافی نکنند. 

کارت ویزیت بنفش باربری استخر

6- بگذارید کارگران همان گونه که خودشان بلد هستند. اثاثیه را حمل کنند و به آنها روش های جدید نگویید. چون آنها هر روز و روزی چند بار این کار را انجام میدهند. و مطمئنا از شما بهتر بلدند . و باید طبق چیدمان داخل کانتینر اثاث را جابجا کنند. 

کارگر در حال حمل یخچال باربری استخر

7- حتما از منزل مقصد منزل لوکیشن داشته باشید و آن را در اختیار راننده باربری قرار دهید. تا در مسیر گم نشود. و در حداقل زمان به مقصد برسد . و برای شما تایم اضافه یا هزینه ی اضافه در بر نداشته باشد . 

8- در هنگام خالی کردن بار در منزل مقصد از کارگران بخواهید. که وسایل مربوط به هر اتاق را داخل اتاق مربوطه بگذارند و وسایل آشپزخانه را داخل آشپزخانه قرار دهند.  تا بعدا برای جابجایی آنها دچار مشکل نشوید. (این کار وظیفه ی کارگران باربری ها میباشد. و بابت آن شما موظف به پرداخت وجه اضافی نیستید. باربری استخر این کار را کاملا بدون هیچ هزینه اضافی انجام میدهد.)

چیدمان اثاثیه در داخل منزل توسط باربری استخر

9- اگر ساختمان مقصد دارای آسانسور است ولی استفاده از آن برای حمل وسایل ممنوع است. اجازه ندهید که کارگران از آسانسور استفاده کنید. و این نکته را به راننده ی کامیون اطلاع دهید. ( شما قرار است حداقل یک سال در آن ساختمان زندگی کنید. خوب نیست با همسایه ها بحث کنید. )

10- در هنگام چیدن وسایل در داخل منزل لطفا دقت لازم را داشته باشید. چون ممکن است که کارتن ها توسط کادر باربری و برای چیدمان بهتر سر و ته شده باشند.و اگر دقت نکنید ممکن است. بشکند و یا وسایل شما آسیب ببیند.

ویژگی های باربری خوب و قابل اطمینان چیست ؟

همان گونه که میدانید در دنیای امروز که دنیای اینترنت و مجازی نام گرفته است. در همه ی مشاغل تعداد انجام دهندگان بسیار بالا و پر زرق و برق است. اما پیدا کردن شخص یا شرکت واقعا خوب و قابل اطمینان بسیار سخت و دشوار است. بهتر است برای یافتن یک باربری خوب و مطمئنی این مطالب را کامل بخوانید. 

باربری هایی قابل اطمینان اند که از حداقل شرایط زیر برخوردار باشند.

1- اصالت و قدیمی بودن شرکت :

ممکن است فکر کنید که قدیمی بودن و اصالت زیاد مهم نیست اما ما به شما میگوییم که این مهم ترین اصل است. زیرا هر شرکت قدیمی که توانسته است. مدت زمان زیادی دوام بیاورد مطمئنا بر پایه ی سیاست های خوب و مردم داری بنا شده است.

و یکی از شرایط بقاء در بازار پر تنش این دوره وجود مشتری و اعتماد مردم است. ( قدیمی شدن در هر کاری اول از همه لازمه ی همکاری و همراهی با مردم را میطلبد. و بدون این اصل هیچ شرکت یا شخصی در هیچ کاری قدیمی نمیشود. ) قدمت باربری استخر را از قدیمی های این حرفه میتوانید بپرسید. و بعد از تجربه ی کار با ما به علت این ماندگاری و قدمت پی خواهید برد.

2- در اختیار داشتن ماشین های خوب و به روز :

منظور از ماشین خوب چیست ؟ ما به ماشین هایی میگوییم خوب و قابل قبول که اولا سیستم ماشین جدید و کاملا به روز باشد. ثانیا کانتینر ماشین باربری باید بزرگ و  استاندارد باشد. تا همه ی وسایل مردم درون آن جا بگیرد و از هزینه ی اضافی جلوگیری کند. ثالثا داخل کانتینر های ماشین های باربری باید کاملا ضد ضربه و موکت کاری شده باشد. 

3- داشتن متخصص چیدمان بار :