باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری افسریه 77860163-77866292

باربری افسریه ، ماشین باری بزرگ
نیسان های آبی شرکت سایپا در باربری رسالت
باربری افسریه خاور مسقف پتو دار

باربری افسریه :

اتوبار افسریه ، با پرسنل مجرب و کار آزموده با بهترین. و مجهز ترین ماشین های اثاث کشی در داخل و خارج تهران با 21 سال سابقه درخشان و زیر نظر مدیریت باربری یکپارچه ی ضمانت بار  در خدمت شما میباشد. 

باربری افسریه با داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری های تهران و همچنین اتحادیه اصناف کشوری. و کسب گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی در زمره ی یکی از بهترین و معتبر ترین. باربری های تهران و حتی کشور عزیزمان ایران قرار گرفته است. اتوبار افسریه برای مشتریان خود خدمات متنوع و ارزنده ای در نظر گرفته است.

نیسان بار افسریه :

نیسان بار افسریه یکی از واحدهای زیر شاخه ی باربری افسریه میباشد. که با تعدد بالای ماشین و کارگر در کوتاه ترین زمان به مشتریان گرامی خدمات ارائه میدهد.

به علت تعداد زیاد نیسان و وانت های موجود در واحد نیسان بار افسریه. لذا قیمت ارسال نیسان و وانت برای جابجایی  بارهای شما عزیزان عزیزان بسیار پایین و به صرفه میباشد. 

نیسان های موجود در باربری افسریه همگی دارای وسایل مورد نیاز برای جابجایی سالم و بدون دردسر وسایل منزل شما میباشند. از جمله تجهیزات نیسان های ما وجود پتو و نایلون حباب داربرای جلوگیری از شکستن و خط خوردن وسایل شما میباشد.

حمل بار به شهرستان توسط باربری افسریه :

در میان تمام کارهای باربری حمل بار به شهرستان یکی از سخت ترین و مشکل ترین. کارها هم برای مشتریان و هم برای باربری ها میباشد. زیرا در بارهای شهرستان مسافت زیادی طی میشود. و لازمه ی ارسال بار به شهرستان ها در اختیار داشتن.  ماشین های خوب و سرحال توسط باربری ها و همچنین بسته بندی و جمع کردن درست و صحیح وسایل توسط مشتریان میباشد.

ما در باربری افسریه آماده ایم تا بارهای عزیزانی  که قصد مهاجرت به شهرستان را دارند. را به درستی و با تمام تجهیزات و امکانات انجام دهیم. و این اطمینان را به شما بدهیم که بار شما سالم و درست به منزل جدیدتان در شهرستان منتقل میشود.باربری افسریه دارای ماشین های بزرگ و موکت کاری شده میباشد تا بار شما تمام و کمال و سالم به مقصد برسد. پس به ما اطمینان کنید. با خیال راحت بار خود را به شهرستان مد نظرتان بفرستید.

چرا ضمانت بار؟

  1. انجام کار درست و بدون دردسر:

باربری افسریه با نام تجاری ضمانت بار بارها با نظر مردم و اتحادیه ی باربری ها به عنوان باربری ویژه و به روز و درست کار انتخاب شده است.چون شعار ما مشتری مداری بوده و در همین راستا نیز حرکت میکنیم.

2.ماشین های بزرگ :

اتوبار افسریه با در نظر گرفتن شرایط موجود و فشار اقتصادی وارد بر مردم اندازه ی کانتینر های ماشین های خود را بزرگتر از سایر باربری های منطقه افسریه در نظر گرفته تا از دو ماشین شدن بار شما جلوگیری کند. و هزینه ها و دردسرهای شما را کاهش بخشد.

3.ماشین های vip:

شرکت اثاث کشی افسریه که تحت نظارت مستقیم شرکت حمل و نقل ضمانت بار میباشد. با موکت کاری کردن بدنه های داخلی ماشین ها. و قرار دادن تعداد زیاد پتو و کارتن و ضربه گیر های اضافی در داخل کانتین ماشین از آسیب دیدن وسایل شما جلوگیری میکند.

4.کارگر باربری حرفه ای :

باربری افسریه ، دارای بهترین اکیپ کارگر باربری در منطقه ی افسریه و اطراف میباشد. کارگران ما حرفه ای ، خوش اخلاق، بدون غر و لند، قوی ، و ورزیده هستند. و کار اثاث کشی شما را با دقت تمام و سریع انجام میدهند.ش ما باید بدانید که کار اصلی  باربری را کارگران انجام میدهند.پس کارگران خوب مهم اند.و ما این کارگران را در اختیار داریم.

کارگر خوب = کار خوب  

5.قیمت مناسب باربری افسریه :

اتوبار افسریه قیمت های خود را از اتحادیه ی اصناف گرفته و در این زمینه ادعا میکنیم. نسبت به کاری که انجام میدهیم مناسب ترین قیمت را در بین باربری های منطقه ارائه میدهیم.شما میتوانیدقیمت های ما را با تنها یک تماس استعلام کنید.

خدمات باربری افسریه :

1.باربری و اتوبار افسریه :

یکی از خدماتی که باربری افسریه انجام میدهد. باربری و  حمل انواع بار اعم از اثاث منزل ، باربری وسایل و تجهیزات اداری ، باربری شرکت ها و موسسه ها ، باربری بارهای سنگین ، باربری وسایل ساختمان، باربری وسایل و دکوراسیون مغازه ها و رستوران ها،و …. میباشد.

2.بسته بندی وسایل منزل باربری افسریه :

بسته بندی وسایل یکی دیگر از خدمات اتوبار افسریه میباشد. که برای جلو گیری از آسیب دیدن وسایل شما انجام میشود.پس بسته بندی هم یکی دیگر ازکارهای مهم و کار آمد باربری افسریه میباشد. بسته بندی انواع و اقسام مختلفی دارد.که ما در پیج بسته بندی به طور کامل این مراحل و کارها و قیمت ها را توضیح داده ایم. برای مطالعه ی آنها روی ادامه مطلب کلیک کنید.

ادامه مطلب»»»»

3.بارنامه ی باربری افسریه :

در امر باربری و جابجایی اثاثیه و انواع بار داشتن بارنامه ی معتبر جزء اصلی ترین مدارک مورد نیاز میباشد. که گرفتن بارنامه ی معتبر نیازمند داشتن شرایطی ویژه میباشد. که داشتن مجوز باربری ، داشتن ثبت شرکت ، و کد اقتصادی و گواهینامه ی معتبر راننده ، و کارت هوشمندرانندگی  میباشد. که شرکت ما تمامی این شرایط را دارد. و برای شما مشتریان عزیز بارنامه صادر میکند. 

قابل توجه شما که بارنامه ی باربری افسریه کاملا رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

4.بیمه نامه معتبر اتوبار افسریه :

بعد از بارنامه یکی دیگر از شرایط داشتن حمل بار داشتن بیمه نامه ی معتبر میباشد.بیمه نامه بسیار مهم است و هیچ گاه نباید بار بدون بیمه نامه حرکت کند. و بار زده شود زیرا اگر مشکلی برای بار شما پیش بیاید هیچ نهاد و سازمانی جوابگو نمیباشد.بیمه نامه ی بار شرکت ضمانت بار کاملا معتبر و مورد تایید شرکت بیمه ی ایران و بیمه های دیگر میباشد.

راه های شناسایی باربری های خوب و منصف چیست ؟

در این مطلب قصد داریم تا راه های شناخت باربری های خوب و منصف را برای شما مشتریان عزیز بیان کنیم.پس لطفا این متن را تا انتها بخوانید. چون به شما کمک میکند.تا از انتخاب باربری های بی کیفیت و بی ریشه خودداری کنید.

1-داشتن مجوز باربری از اتحادیه :

توجه داشته باشید که داشتن مجوز این مفهوم را به ما میرساند که باربری موردنظر ما مراحل قانونی برای ایجاد کسب و کار را طی کرده و از چندین فیلتر عبور کرده و کارهای لازم را جهت گرفتن صلاحیت لازم انجام داده است. ما در این باربری یعنی اتوبار افسریه مجوز های لازم را از اتحادیه و اصناف دریافت کرده ایم. که با نام تجاری ضمانت بار میباشد.

2-نگاه کردن به سابقه و قدمت شرکت :

دوستان عزیز لطفا توجه داشته باشید که کسانی که درست کار نکنند و خدمت گذار مردم نباشند. در هر کار و عرصه ای که باشند. قطعا مدت زمان طولانیی را دوام نخواهند آورد. پس کار باربری هم از این قضیه مثتثنی نیست و شما باید به سابقه ی شرکت و مدت زمان فعالیت آن توجه کنید زیرا کسانی یا شرکت هایی که مدت زمان زیادی را فعالیت میکنند و سابقه کاری آنها زیاد است امکان ندارد که برای شما ایجاد دردسر کنند. زیرا این شرکت ها را درستکاری و مشتری مداری سر پا نگهداشته است.

با افتخار میگوییم که باربری افسریه 21 سال سابقه کار داشته و دفتری بالغ بر 10000 مشتری ثابت دارد. و این برای ما اعتباری افتخارآمیز است.

3-پرسش از آشنایان و همکاران در صورت امکان:

برای اینکه بتوانید باربری خوب و مورد اعتماد خود را پیدا کنید و کار خود را به آنها بسپارید در صورت امکان از آشنایان و اقوام و همکارانی که دارای تجربه لازم در این زمینه هستند پرس و جو کرده و از آنها مشاوره بگیرید.و از تجربیات آنها استفاده کنید. 

با اطمینان به شما میگویم که در مورد باربری افسریه از هر کسی که تجربه کار کردن با ما را دارد سوال کنید. چون ما همه ی مشتریان خود را راضی نگه  میداریم.

4-اعتماد نکردن به اسامی و برند ها:

در دنیای امروز که ما در آن زندگی میکنیم تبلیغات بخش مهمی از زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده اند. و به طور کلی تبلیغات کار بد یا ناپسندی نیستند. اما لازم است به شما بگوییم که در هر زمینه ای که مشاهده کردید که یک نفر یا شرکت بیش از حد تبلیغات میکند

سوالات متداول مشتریان از باربری افسریه :

بسته بندی وسایل توسط باربری افسریه به چه صورت انجام میشود؟

پاسخ کارشناس :

بسته بندی وسایل منزل توسط اتوبار افسریه به روش های مدرن و پیشرفته ی ارائه شده در کشور های پیشرفته. یعنی سه لایه با نایلون حبابدار ، چسب ،و سلفن انجام میگیرد. و بعد از بسته بندی اثاث منزل شما توسط شرکت باربری ما تضمین شده. و هیچ گونه مشکلی برای اثاث شما پیش نمیاید.

2- چند روز قبل باید برای اثاث کشی اقدام کنیم ؟ 

برای داشتن یک اثاث کشی راحت و بی دردسر بهتر است شما  یک یا دو روز قبل از اثاث کشی با باربری افسریه تماس گرفته و برای خودتان ماشین و کارگر رزرو انجام دهید. جالب توجه شما اینکه این رزرو کاملا سیستمیک بوده و ماشین و کارگر به موقع و در کمترین زمان برای شما ارسال میگردد.

3-چه کارهایی لازم است قبل و هنگام اثاث کشی انجام دهیم ؟

اگر شما به هر دلیلی نتوانستید اثاثیه منزل خود را بسته بندی کنید لازم است تا قبل از آمدن کارگر و ماشین  به منزل شما وسایل خود را تا جایی که میتوانید جمع و جور کنید. و همچنین لازم است تا در موقعیت مورد نظر برای پارک ماشین باربری افسریه یک جای پارک مناسب پیدا کنید و کارهای مربوط به پارک ماشین اثاث کشی را انجام دهید.

4- کار حمل ونقل اثاثیه معمولا چند ساعت طول میکشد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بستگی به مسیر و طول فاصله مبدا و مقصد شما داردو همچنین تعداد طبقات مبدا و مقصد شما هم در این امر بی تاثیر نیست. ولی به طور معمول اثاث کشی در داخل منطقه حدودا سه ساعت طول میکشد.و شما باید این مقدار وقت را داشته باشید.

5-بهترین تایم در طول روز برای اثاث کشی چه ساعت هایی است ؟

برای پاسخ به این سوال باید به برنامه ی خودتان نگاهی بیندازید که چه تایمی را وقت خالی دارید. اما به صورت کلی بهترین تایم برای باربری زمان هایی است که خیابان ها خلوت و ترافیک کم است . زیرا بار شما زود تر به مقصد رسیده و تخلیه میگردد.

6-وسایل برقی خود را چند ساعت پس از اثاث کشی به برق وصل کنیم؟

تعداد زیادی از مشتریان این سوال را مطرح کرده اند که ما با تو جه به پرسش از افراد متخصص این حوزه به این نتیجه رسیدیم که وسایل برقی چون در حین جابجایی تکان خورده وروغن موتور آنها تکان میخورد بهتر است دو تا سه ساعت بعد از جابجایی به برق وصل شوند.

چرا ادعا میکنیم بهترین باربری منطقه ی افسریه هستیم ؟

1- مشتری مداری اولویت کار ماست :

برای کلیه ی کارکنان باربری افسریه اعم از مدیریت ، منشی ها ، کارشناس ها ، کارمندان ، راننده ها ، و کارگران این نکته تفهیم شده است که مشتری مداری راس کار این مجموعه و شرکت میباشد. و هیچ احدی حق نادیده گرفتن و یا برخورد بد و بی ادبانه با مشتری را نداشته و ندارد. در واقع ما معتقدیم که همگی بر سر سفره ی مشتریان نشسته ایم. و باید شکر گزار این نعمت باشیم.

2-دبه کردن و تغییر قیمت را اصولا قبول نداشته و نداریم: 

در باربری افسریه هیچ راننده یا کارگر یا پرسنل دیگر حق دبه کردن و تغییر قیمت را در وسط یا آخر کار ندارد. و قیمت نهایی ما همان قیمت اولیه ی طی شده با مشتری میباشد.لذا در همان تماس اول شما با اتوبار افسریه قیمت ها به صورت تمام شده به خدمت شما گفته میشود. و تا پایان کار هیچ گونه تغییری نخواهد کرد.

3-انصاف و وجدان کاری را سرلوحه ی کار خود قرار داده ایم:

این را به شما قول میدهیم که تمامی پرسنل باربری افسریه با هم برای وجدان کاری هم قسم شده ایم. و بیشترین انصاف ممکن را در بین سایر شرکت های باربری در عرصه ی عمل، نه فقط شعار  با تمام وجود به اجرا گذاشته ایم. و به آن تا روزی که کار کنیم پایبند میباشیم . و با وجدان کاری بالا در خدمت همه ی مشتریان عزیز خواهیم بود.

4-قیمت مناسب و به صرفه برای مشتریان:

همیشه در باربری افسریه سعی کرده ایم تا مناسب ترین قیمت را به مشتریان پیشنهاد دهیم . زیرا ما در بین همین مردم و مشتریان رشد کرده ایم و خود را موظف میدانیم که با پایین ترین قیمت ممکن در بین رقبا و همکاران به مردم و مشتریان این محلات و کوچه ها خدمت کنیم.و همیشه با قیمت مناسب و پایین قدر دان زحمات مشتریان عزیز و با وفا باشیم زیرا تنها تبلیغ ما همین مردم کوچه و بازار اطراف افسریه هستند. و باید از ما و شرکتمان رضایت کامل را داشته باشند.

5-ماشین های بزرگ و مجهز : 

تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا بتوانیم ماشین هایی را به درب منازل شما اعزام کنیم که دارای بزرگترین ابعاد و مجهزترین سیستم اثاث کشی باشند. و بار شما داخل ماشین های ما به صورت کامل و بدون مشکل چیده شود و به بار و اثاثیه شما آسیبی وارد نشود.همچنین داخل و بدنه ی  ماشین های باربری افسریه کاملا با موکت وضربه گیر های بادکنکی پوشانده شده و عیق شده است تا به بار و وسایل منزل شما عزیزان خسارتی وارد نشود.

6-کارگران دوره دیده و با تجربه : 

از دیگر خصوصیات باربری و اتوبار افسریه داشتن کارگرانی با اخلاق ، ورزیده ، قوی ، و باتجربه است تا در هنگام حمل اثاثیه شما درداخل پله ها و راهرو ها هیچ گونه صدمه ای به وسایل شما وارد نشود و برای شما  خسارات احتمالی به بار نیاید.

بسته بندی کامل وسایل منزل با حبابدار در باربری پیروزی
خاور باربری ، باربری باربری افسریه
باربری افسریه ،نیسان ، نیسان باربری ،

باربری افسریه 

اتوبار افسریه 

اثاث کشی افسریه 

باربری در افسریه 

باربری خوب 

باربری شهرستان