باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

ماشین مجهز و بزرگ باربری سعادت آباد

باربری اندرزگو ، ضمانت بار ، بهترین و تنها باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه. با ماشین های بزرگ و موکت کاری شده.در تلاش است با انجام درست و بدون دردسر اثاث کشی مشتریان. سابقه ی کاری خود را در زمینه ی امر حمل و نقل و باربری درخشان تر و منور تر کند. همچنین اتوبار اندرزگو با 20 سال سابقه ی درخشان. و قدرت مشتری مداری بالا در منطقه ی شمال تهران و در بین شرکت های حمل و نقل وباربری. دارای قدیمی ترین مجوز و در بین مردم و مشتریان عزیز نیز دارای حسن سابقه و اعتماد عمومی بالایی میباشد.

ما در اتوبار و باربری اندرزگو مفتخریم که با ناوگانی بزرگ که شامل 118 دستگاه انواع ماشین اثاث کشی.اعم از: کامیونت و وانت نیسان و … به صورت شبانه روزی و با حداکثر نیرو در خدمت شما میباشیم.باربری اندرزگو همچنین با استخدام و بهره وری از نیرو ی کار با تجربه و توانا شرایط کار را برای شما مشتریان عزیز مهیا کرده است. تا با کمترین هزینه و فقط یک تماس .هر آنچه که لازم هست را در مورد اثاث کشی به شما توضیح دهند. اتوباراندرزگو تنها دارای یک شعبه میباشد.که در شمال تهران واقع شده است . و شعبه ی دیگری ندارد.نام تجاری باربری اندرزگو همان ضمانت بار است.

کارهایی که لازم است شما در زمان اثاث کشی انجام دهید:

قبل از اثاث کشی :

 1. قبل از اثاث کشی به همسایه ها اطلاع دهید . و به رسم ادب از آنها اجازه بگیرید و از ایشان بخواهید که وسایل اضافه خود را از داخل راه پله ها بردارند.
 2. اشیا و وسایل قیمتی مانند : طلا ، جواهرات ، مجسمه های قیمتی ، لب تاب ، و …را در جای امنی بگذارید یا آنها را از خانه خارج کنید.
 3. بچه های کوچک را در صورت امکان از خانه خارج کرده و یا در اتاقی امن نگه دارید.چون ممکن است در حین رفت و آمد صدمه ببینند. و یا بترسند.
 4. حیوانات خانگی دا در داخل قفس خودشان قرار دهید. و یا آنها را از محل اثاث کشی دور کنید.
 5. وسایل بلااستفاده وکم اهمیت را از وسایل اصلی جدا کنید
 6. گوشی های تلفن همراه اعزای خانواده را قبل از جمع کردن شارژر ها به صورت کامل شارژکنید.
 7. در صورت موکت یا فرش بودن کف منزل قبل از اثاث کشی برای کارگران باربری دمپایی تهیه کنید.
 8. روی کارتن ها و وسایل شکستنی برچسب «شکستنی» نصب کنید.تا با احتیاط بیشتری حمل شوند.
 9. در صورت امکان وسایل را بسته بندی کنید. اگر این امکان برای شما به هر دلیلی میسر نبود اصلا نگران نباشید. ما در باربری اندرزگو این کار را برای شما انجام میدهیم.
 10. با باربری اندرزگو تماس بگیرید و ماشین خود را رزرو کنید.

هنگام اثاث کشی:

همانطور که میدانید اثاث کشی منزل کاریست طاقت فرسا و اعصاب خورد کن.پس برای راحتی خود و اطرافیانتان موارد زیر را مطالعه کنید.

 1. خونسردی خود را  در هنگام اثاث کشی حفظ کنید .و سعی کنید در کمال آرامش باشید.
 2. به کارگران باربری توضیح دهید. که دقیقا میخواهید کدام وسایل را جابجا کنید.
 3. به پرسنل باربری بگویید که کدام وسایل دارای اهمیت بیشتر و کدام دارای اهمیت کمتری میباشند.
 4. مشتریان عزیز بدانید که کارگران باربری برای کمک به شما آمده اند. و با ایشان مهربان و خوش رفتار باشید.
 5. هنگام اثاث کشی در کار بار چین باربری دخالت نکنید چون بارچین های باربری اکثرا دوره ی بارچینی تخصصی میبینند. و کار خود را بلد اند.
 6. در انتهای اثاث کشی از مبدا آدرس و لوکیشن مقصد را به پرسنل اتوبار بدهید
 7. بعد از تخلیه ی بار داخل کانتینر ماشین را نگاه کنید. و از راننده فاکتور مربوط به باربری اندرزگو را با نام تجاری ضمانت بار بخواهید.

بعد از اثاث کشی:

 1. بعد از اثاث کشی ابتدا به رسم ادب و احترام از همسایه های جدید بابت سر و صدای ایجاد شده عذرخواهی کنید.(این کار سبب شکل گیری روابط دوستانه بین شما و همسایگان میشود.)
 2. شروع کنید و بسته بندی وسایل خود را با دقت باز کنید. چون ممکن است در هنگام باربری کارتن ها به هم ریخته یا وارونه روی زمین گذاشته شده باشد
 3.  با باربری اندرزگو تماس بگیرید و درخواست یک نفر نیروی فنی کار کنید تا وسایل باز شده از قبیل : لوستر ، پرده ، یخچال ، لباسشویی و ظرفشویی،تخت ها ، و ….را نصب کند.
 4. و اگر نیاز به کمک برای چیدمان  وسایل خونه  داشتین با باربری اندرزگو تماس بگیرید و از خدمات نیروهای ویژه چیدمان اتوبار اندرزگو استفاده کنید.

مزایای باربری اندرزگو :

 • ماشین های بزرگ و vip
 • کانتین های موکت کاری شده 
 • کارگران وارد و با اخلاق 
 • بارچین های حرفه ای و دارای کارت بارچینی از سازمان فنی و حرفه ای 
 • سرعت عمل بالا در انجام خدمات باربری 
 • دارای مجوز از اتحادیه ی باربری با نام تجاری باربری اندرزگو 
 • تنها باربری دارای شعبه ی فعال در شمال تهران
 • انصاف و وجدان کاری 
 • هزینه ی باربری مناسب و بدون دریافت هزینه ی مالیات از مشتری.