باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری باغ فیض

ماشین بزرگ سفید رنگ باربری باکری
ماشین 6 تن ایسوزوی باربری باغ فیض
نیسان آبی باربری باغ فیض

تاریخچه تاسیس باربری باغ فیض:


باربری باغ فیض از سال ۱۳۸۰ با دریافت مجوزهای مخصوص شرکت های باربری از اتحادیه ی باربری تهران و همچنین شرکت ضمانت بار به عنوان بزرگترین شرکت حمل و نقل کشور فعالیت خود را در زمینه حمل و جابجایی بار در داخل و خارج از تهران شروع کرده و مدت ۲۰ سال است . که در منطقه ی باغ فیض تهران و به مشتریان عزیز و مردم با محبت این دیار خدمات ارائه میدهد.

باربری باغ فیض چه خدماتی انجام میدهد؟

حمل و نقل و اثاث کشی حرفه ای:

یکی از خدماتی که هر باربری باید آن را انجام دهد حمل و جابجایی بار میباشد. باربری باغ فیض نیز این کار را انجام میدهد. اما انجام این کار در باربری های مختلف به شیوه ها و کیفیت های گوناگون انجام میشود.

 باربری و حمل اثاثیه منزل در باربری باغ فیض به شیوه ی نوین و اروپایی و با بالاترین کیفیت ممکن انجام میشود. اتوبار باغ فیض کار حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل را کاملا تخصصی و با بهترین امکانات و تجهیزات انجام میدهد.

اثاث کشی حرفه ای در باربری باغ فیض
بسته بندی حرفه ای :

میخواهید اثاث کشی سالمی داشته باشید؟دنبال یک اثاث کشی بدون خسارت هستید؟ میخواهید با کمترین ضرر اثاث کشی کنید؟ اگر جواب این سوالات در ذهن شما بله هست پس برای انجام آن تلاش کنید. برای انجام اثاث کشی بی دردسر، کم خسارت ، یا بی خسارت باید و باید تنها راه آن یعنی بسته بندی را فراموش نکنید. 

انجام یک بسته بندی درست، حرفه ای و اصولی تنها راه فرار از دردسر ها و مشکلات اثاث کشی است. اما انجام این کار یعنی بسته بندی درست و بدون دردسر کار هر کسی یا هر شرکتی نیست. بسته بندی درست را باید از هر کسی انتظار نداشت.

 برای بسته بندی درست و اصولی نیاز به دانش، تجربه، تبحر کافی، مواد اولیه ی خوب، تجهیزات مدرن، و …. داریم که تمامی این موارد در باربری باغ فیض موجود و در دسترس شما عزیزان میباشد. نیرو های متخصص و آموزش دیده ی باربری باغ فیض با داشتن کارت مهارت از سازمان فنی و حرفه ای در زمینه بسته بندی اثاث منزل و داشتن تجربه و تبحر کافی این کار را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام میدهند. 

تا کوچکترین آسیبی به وسایل و لوازمات منزل شما وارد نشود. این نیرو ها دارای سالها تجربه و سابقه کار میباشند. بهترین راه برای جلوگیری از شکستن و آسیب دیدن وسایل منزل در حین اثاث کشی بسته بندی کردن درست و اصولی آنها میباشد. این بسته بندی باید حرفه ای و ویژه باشد. که اتوبار باغ فیض این کار را به نحو احسن برای شما انجام میدهد.

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل در باربری باغ فیض
فروش و تهیه ی لوازم بسته بندی در باربری باغ فیض:

برای داشتن یک بسته بندی کامل و درجه یک استفاده از وسایل درجه یک نیز باید در دستور کار قرار بگیرد. اما تهیه ی این وسایل در بازار و برای مشتریان سخت و گران است. اما باربری باغ فیض برای راحت تر کردن کار شماو ارزانتر تمام شدن بسته بندی منزل شما اقدام به عقد قرارداد با کارخانه های تولیدی این وسایل از جمله ؛نایلون حبابدار، سلفن، کارتن ، چسب، و … کرده است. 

که شما میتوانید با تماس با باربری باغ فیض این وسایل را به صورت کامل و با ارزانترین قیمت ممکن از ما دریافت کنید. و همچنین میتوانید قیمت این اجناس را با بازار مقایسه کنید. تا بدانید که ما چقدر به فکر شما هستیم.

 باربری و اتوبار باغ فیض هیچ گونه سودی روی این لوازم بسته بندی نمیکشد و آنها را برای راحتی و شیک تر شدن کار خود و مشتریان تهیه کرده ایم. و آنها را به قیمت تمام شده ی کارخانه به مشتریان عزیز عرضه میکنیم.

رول بابل رپ باربری باربری باغ فیض
انجام کارهای فنی :

در هنگام اثاث کشی ما همواره نیاز داریم تا بسیاری از وسایل خود را که قبلا در این منزل نصب کرده ایم را باز کنیم . و در منزل جدید خود دوباره آنها را نصب کنیم. این وسایل میتواند شامل؛ پرده ها ، لوستر ها ، تخت ها، کمد ها، و …. بشود. 

که باز کردن و بستن دوباره ی آنها در منزل جدید نیاز به داشتن مهارت و وسایل کافی دارد. که برای بسیاری از ما امکان پذیر نیست. اما پیدا کردن شخص یا شرکتی که بتواند این کار را برای ما با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام دهد. کمی سخت و مشکل است.

از این رو باربری باغ فیض با استخدام و آموزش افراد فنی کار این مسئله را نیز حل کرده است. و برای شما عزیزان نیروهای فنی را اعزام میکند. تا تمام این کارها را با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهند. و شما با خیالی آسوده به کارهایتان برسید.

انجام کارهای فنی در باربری باغ فیض
حمل وسایل سنگین با باربری باغ فیض:

در منزل ها و خانه های همه ی ما بعضی وسایل وجود دارند. که از لحاظ جسه و وزن دارای ابعاد بزرگ و وزن سنگینی میباشند. بعضی از این وسایل عبارتند از : پیانو،گاوصندوق،یخچال های ساید بای ساید، بوفه های بزرگ، شیشه های ناهار خوری،و…. که حمل و جابجایی این گونه وسایل بسیار سخت میباشد. 

زیرا ممکن است خود وسیله یا کارگر حمل کننده آن آسیب ببیند. اما باربری باغ فیض این مشکل را نیز حل کرده است. و با استخدام نیروهای قوی و آموزش دیده و متخصص و همچنین خرید و تهیه ی ابزار ها و تجهیزات مخصوص برای این کار توانسته است که این کار را به راحتی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام دهد. تا در حین اثاث کشی خدایی ناکرده دچار مشکل نشوید.

حمل وسایل سنگین در باربری باغ فیض

ارسال بار به شهرستان ها :

از دیگر خدماتی که باربری باغ فیض انجام‌میدهد ارسال بارهای اثاثیه منزل به شهرستانها میباشد. که این کار در بین کارهای باربری از درجه ی حساسیت و سختی بالایی برخوردار است. این کار به علت طی شدن مسافت بیشتر و همچنین در کمین بودن همیشگی خطرات احتمالی در جاده بسیار سخت و تخصصی میباشد.

 برای انجام این کار نیاز به داشتن بعضی فاکتور ها میباشد که از این موارد میتوان به ؛داشتن ماشین های مدرن و به روز، در اختیار داشتن رانندگان حرفه ای و تیز، داشتن امکان صدور بیمه و بارنامه، و … اشاره کرد. که تمام این موارد با تلاش شبانه روزی تیم تخصصی شهرستان در باربری باغ فیض مهیا شده است. و باربری به شهرستان در اتوبار باغ فیض با بالاترین درجه امنیت و آرامش و با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب انجام میشود.

ماشین های مسقف شهرستان باربری باغ فیض
بیمه بارهای شهرستان:

پیش تر عرض کردیم که ارسال بار به شهرستان از ریسک بالایی برخوردار است. هر چند تمام موارد بالا را رعایت کنیم اما باز هم ممکن است مشکلی پیش بیاید.اما ما در باربری باغ فیض همیشه پیشگیری را بهتر از درمان میدانیم. و به اما و اگر ها اکتفا نمیکنیم. در همین راستا تمام بارهای ارسالی به شهرستان توسط باربری باغ فیض بیمه میشوند. و تنها باربری با بیمه ی ثابت هستیم. 

زیرا انجام بیمه ی بارهای شهرستان سختی های خود را دارد و باید دارای یک سری شرایط و مدارک از جمله؛ مجوز باربری، ثبت شرکت، ثبت برند، کارت هوشمند وسیله نقلیه، کارت هوشمند راننده، و … میباشد. که تهیه کردن این مدارک برای بسیاری از شرکت های باربری ممکن نمیباشد. با سپردن بارهای شهرستان خود به باربری باغ فیض خیالتان از همه لحاظ آسوده باشد.

عکس فانتزی درصد - باربری باغ فیض
باربری با نیسان در باربری باغ فیض:

یکی از ویژگی های خوب هر باربری داشتن تنوع و دادن حق انتخاب به مشتری میباشد. در باربری باغ فیض ما برای آن دسته از مشتریانی که بارهای کمتری دارند. و میخواهند هزینه ی کمتری بکنند. ماشین نیسان را پیشنهاد میکنیم. 

این ماشین ها قابلیت این را دارند که به راحتی در داخل پارکینگ ساختمانها تردد کنند. و سریعتر از ماشین های بزرگتر همچون خاورها حرکت میکنند. و میتوان از آنها برای بعضی اثاث کشی ها استفاده کرد. واحد نیسان بار در باربری باغ فیض فعال میباشد. و بهترین و با کیفیت ترین کار را برای شما انجام میدهد.

نیسان های باربری باغ فیض

خصوصیات خوب باربری باغ فیض:

مشاوره رایگان :

ما برای انجام هر کاری هر چند که خود در آن وارد باشیم باز هم به کمک مشاوران و متخصصین آن حوزه نیازمندیم. اما اکثرا بعد از تماس با این متخصصین با پاسخ های سرد از طرف آنها مواجه میشویم. ولی در زمینه ی باربری و جابجایی اثاث منزل، بسته بندی اثاث منزل، و …. هر سوالی که داشتید میتوانید از کارشناسان و مشاوران متخصص باربری باغ فیض بپرسید. آنها با کمال آرامش و مهربانی با شما برخورد میکنند. و بهترین جواب ها را به سوالای شما میدهند.

کارشناسان خانم باربری باغ فیض
قیمت ارزان و به صرفه:

در این روزها و با این شرایط اقتصادی و نبود هیچ گونه نظارتی بر قیمت گذاری در همه ی مشاغل و کارها قیمت ها با سرعت سر سام آوری رشد کرده اند. و همه چیز گران شده است‌. اما برای کار اثاث کشی باربری باغ فیض هنوز از گزینه ی وجدان استفاده کرده و قیمت های خدمات خود را در پایین ترین سطح ممکن نگه داشته است. 

و بهترین اثاث کشی را با کمترین قیمت ممکن برای شما مشتریان عزیز انجام میدهد. فقط کافیست با یک تماس با ما از قیمت های ما از صفر تا صد مطلع شوید.

عکس پول باربری باغ فیض
کیفیت بالای انجام خدمات :

کیفیت و چگونگی انجام کار در همه ی کارها و تجارت ها حرف اول را میزند. این گزینه همیشه یکی از معیارهای سنجش تمامی مشاغل و انسان ها بوده است.کیفیت بالا در هر کاری میتواند ما را به سمت و سوی هود جذب کند. در کار اثاث کشی و باربری هم این قضیه کاملا مشهود است. و باربریی مشتریان بیشتری دارد که کیفیت کار خوبی داشته باشد.

 اما باربری باغ فیض به عنوان یکی از با کیفیت ترین باربری های غرب تهران کارهای اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل شما را انجام میدهد. و این گزینه یعنی کیفیت انجام کار با یک روز و دو روز کار کردن به دست نیامده است بلکه حاصل سالها تلاش و زحمت تمام پرسنل این شرکت و مجموعه میباشد. با یک بلر امتحان مشتری دائمی ما شوید.

عکس نوشته کیفیت - باربری باغ فیض
سرعت بالای انجام کار:

همان گونه که شما نیز میدانید کار باربری و اثاث کشی به صورت ساعتی و سه ساعته میباشد. و داشتن سرعت در انجام آن بسیار مهم و ضروری است. اما این سرعت باید به گونه ای باشد. که سلامت انجام کار به خطر نیفتد.

 سرعت انجام کار در باربری باغ فیض بسیار بالاتر از حد نرمال بوده و همیشه در بین مردم و مشتریان زبان زد بوده است. این سرعت در انجام کار در کارهای اثاث کشی و حمل و نقل باید توام با دقت و کیفیت باشد‌. تا به وسایل و اموال مشتریان آسیبی وارد نشود. و خسارتی برای آنها پیش نیاید.

عکس اتوبان - باربری باغ فیض
نظم و هماهنگی بالا:

از دیگر مولفه های تشخیص هر کار خوب از بد داشتن نظم و هماهنگی میباشد. نظم در تماگ کارها مهم است. در کار باربری نیز نظم و هماهنگی بین اعضای شرکت و مجموعه بسیار مهم و حائز اهمیت است.

 در اثاث کشی و جابجایی اثاثیه منزل نظم و هماهنگی بسیار مهم است. زیرا این کار مستقیم با اثاثیه و وسایل مردم و مشتریان در ارتباط میباشد. و باید کاملا منظم و هماهنگ بود. باربری باغ فیض این نکته را به خوبی درک کرده و آن را به نیرو های تحت امر خود نیز یاد آوری کرده است.

عکس نوشته ای در مورد نظم در باربری باغ فیض
خوش قول و آن تایم بودن :

وقتی از نظم و هماهنگی در هر کاری حرفی به عمل بیاید خوش قولی در ابتدای تمام بحث ها قرار میگیرد. باربری باغ فیض با خوش قولی و آن تایم بودن در بین تمامی همکاران شناخته شده است. زیرا ما به این امر واقفیم که تاخیر از طرف ما باعث به هم ریختگی برنامه های مشتریان میشود. و باعث میشود کار اثاث کشی آنها با مشکلاتی مواجه شو‌ زیرا مشتری برای تمام کارهای جابجایی برنامه ریزی کرده است.

عکس تلفن و عدد 24 - باربری باغ فیض
ماشین های vip:

داشتن ماشین های vip و خوب از دیگر ویژگی ها و خصوصیات باربری باغ فیض میباشد زیرا این گزینه دقیقا به معنی احترام گذاشتن به مشتری و وسایل منزل آنهاست.ما بیشترین احترام را برای اثاثیه و وسایل منزل مشتری قائل هستیم. 

و میدانیم که در این شرایط خسارت زدن به مشتری باعث رنجش خاطر آنها و از بین رفتن اعتبار شرکتمان میشود. به همین جهت است که ماشین های باربری باغ فیض کاملا vip و ضد ضربه و موکت کاری شده هستند. و وسایل شما را از هر گونه آسیب دیدن حفظ میکنند.

ماشین vip باربری باغ فیض
ماشین های بزرگ:

از دیگر ویژگی های باربری باغ فیض میتوان به در اختیار داشتن ماشین های باربری بزرگ اشاره کرد که این امر موجب کمتر شدن هزینه های مشتریان میشود. زیرا که تمام بارهای آنها با یک کامیون جابجا شده و دیگر نیازی به گرفتن ماشین دیگری نیست. 

و همچنین فضای بزرگ داخل کانتین ماشین های اتوبار باغ فیض این امکان را فراهم کرده تا بارها و اثاثزه مشترین به درستی کنار هم قرار بگیرند. و خسارتی به آنها وارد نشود. این امر باعث رضایت خاطر مستریان ما شده است.زیرا که ما در باربری باغ فیض بزرگترین ماشین های باربری غرب تهران را در اختیار داریم.

ماشین بزرگ باربری باغ فیض

چیدمان تخصصی بار:

ماشین های باربری هر چند هم بزرگ باشند. باز هم برای سالم رسیدن بار به بارچین های باربری نیاز داریم. این کار یعنی چیدمان بار کاری سخت و واقعا تخصصی است. زیرا باید تلاش کنیم که بیشترین مقدار بار را با کمترین خسارت در داخل کانتین جا دهیم. 

این کار بسیار سخت میباشد. اما باربری باغ فیض با آموزش بارچین های خود به روش لایه به لایه این کار ها را راحت کرده است. و توانسته است بارچین های قابل اطمینانی را برای مشتریان خود اعزام کند. این بارچین ها همچنین دارای کارت مهارت چیدمان بار از سازمان فنی و حرفه ای نیز میباشند.

چیدمان تخصصی بار در باربری باغ فیض
کارگران خوش اخلاق و وارد:

مهمترین و سخت ترین قسمت کار در امر جابجایی و حمل اثاثیه منزل را کارگران باربری انجام میدهند. زیرا که حمل و نقل وسایل به داخل ماشین و داخل راه پله ها به عهده ایشان میباشد. و برای داشتن اثاث کشی خوب و بی دردسر باید کارگران کاملا وارد باشند.

اما کارگران باربری باغ فیض علاوه بر وارد بودن دارای اخلاق خوب نیز هستند. که این امر باعث رضایت بالای مشتریان ما از آنها شده است. کار خوب را کارگر خوب انجام میدهد.پس با باربری باغ فیض یک بار کار کنید تا مشتری همیشگی ما بشوید.

کارگران حرفه ای باربری باغ فیض

 

نکات طلایی اثاث کشی آسان :

عکس فانتزی برای اثاث کشی آسان
لیستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید:

برای اینکه در مدت اثاث کشی و باربری چیزی را فراموش نکنید. یه از قلم نندازید از کارهایی که میخواهید. و یا باید برای اثاث کشی انجام دهید لیستی تهیه کنید. و طبق لیست پیش بروید. فراموش نکنید که حتما این لیست را یادداشت کنید. در غیر این صورت فراموش میکنید.

برنامه ریزی کنید:

بنا به گفته ی بزرگان در هر کاری برنامه ریزی کلید موفقیت است. کار باربری و اثاث کشی هم بدین گونه میباشد. طبق لیست بالا و برای انجام تمام کارها و مراحل جابجایی اثاثیه منزل و باربری خود برنامه ریزی دقیق و منظمی بکنید. تا تمام کارها آن طور که میخواهید پیش برود. این کار را برای خودتان انجام دهید. و آنها را یادداشت کنید.

زود تر شروع کنید:

یکی از عادت های بد هر کسی به تعویق انداختن کارها و موکول کردن هر کاری به لحظات یا روز های آخر میباشد. کار باربری به علت پیچیدگی و سختیی هایی که دارد در دقیقه ۹۰ انجام نمیشود. بلکه زودتر شروع به جمع کردن و انجام کارهای حمل و نقل و اثاث کشی خود باشید.‌میتوانید برای این کار با مشاوران باربری باغ فیض مشورت کنید.

وسایل را دسته بندی کنید:

وسایل منزل خود را قبل از انجام باربری دسته بندی کنید. با مشخص کردن دسته ها میدانید که برای جمع کردن آنها چه چیزی نیاز دارید. و باید چه کاری انجام دهید. دسته بندی کردن وسایل را در همین سایت باربری باغ فیض برای شما قرار داده ایم. 

پس از این آموزش ها استفاده کنید. و وسایل را به دسته های مختلفی مانند؛ وسایل چوبی، وسایل فلزی، وسایل برقی، وسایل خواب، کتابها، چینی آلات و …. دسته بندی کنید.

بسته بندی کنید:

حال با توجه به آنچه که دسته بندی کرده اید میدانید که برلی بسته بندی هر قسمت به چه لوازم و وسایلی نیاز دارید. و میتوانید آنها را تهیه و تنظیم کنید. مثلا برای کتابها و چینی آلات به کارتن های بسته بتدی نیاز دارید. یا برای وسایل آشپزخانه(لباسشویی، یخچال، و… )به نایلون حبابدار یا بابل رپ نیاز دارید.

 یا برای وسایل اتاق خواب به کیسه و نایلون زباله نیاز دارید. اما در هر مرحله ای که به مشکل خوردید سوالات خود را برای کارشناسان باربری باغ فیض شرح دهید تا شما را راهنمایی کنند. بسته بندی را شروع کتید و تمام وسایل را به درستی بسته بندی کنید. تا اثاث کشی راحتی داشته باشید.

وسایل را باز کنید:

بسیاری از وسایل منازل ما به همدیگر متصل و مونتاژ شده اند. برای امکان حمل و جلوگیری از ایجاد هزینه اضافه و اتلاف وقت در زمان باربری و حمل و نقل. قبل از رسیدن پرسنل باربری این وسایل مانند تخت ها ، کمدها، لباسشویی و ظرفشویی ،و…. را باز کنید و آنها را آماده کنید. 

اما اگر براز این کار وقت، تخصص، یا ابزار کافی ندارید. با باربری باغ فیص تماس بگیرید و درخواست نیروی فنی کار کنید. تا تمام این کارها را برای شما انجام دهد.

بچه ها فراموش نشوند.!!!!!

اگر در منزل بچه یا کودک خردسال دارید در صورت امکان او را به یکی از اقوام یا دوستان بسپارید و از ایشان بخواهید تا پایان اثاث کشی از کودک شما نگهداری کند. زیرا بچه ها در هنگام اثاث کشی خسته میشوند. و بهانه گیری میکنند و موجب به هم خوردن آرامش شما میشوند.

حیوانات خانگی:

اگر دارای حیوان خانگی هستید قبل از رسیدن پرسنل باربری آن را در قفس مخصوص قرار داده و در جایی بگذارید. مثلا آنها را در داخل بالکن ها بگذارید زیرا ممکن است به علت ناشناس بودن پرسنل باربری باعث ایجاد سر و صدا شود.

وسایل خیلی حساس و قیمتی :

وسایل خیلی حساس مانند گلدان ها و ظروف با ارزش و همچنین تمامی وسایل قیمتی و با ارزش مانتد جواهرات،پول نقد، و …. را در ماشین شخصی خود بگذارید. تا مدام به فکر آنها نباشید. و نگرانی پیش نیاید.

جای پارک را فراموش نکنید:

ماشین های باربری بزرگ و حجیم اتد و به راحتی نمیتوانند در هر جایی پارک شوتد برلی سهولت کار اثاس کشی خود و پیشبرد درست کارهای باربری شما قبل از رسیدن ماشین باربری برای آنها جای پارک نگه دارید.

اتکت بزنید:

برای جلوگیری از گم شدن و به هم ریختن وسایلتان بر روی تمامی کارتن ها و وسایل اتکت بزنید. و کارتن ها و وسایل شکستنی را با علامت ❌ مشخص کنید. تا در حین حمل توسط کارگران باربری صدمه نبیند.

عکس بگیرید:

قبل از باز کردن هر وسیله از آن عکس برداری کنید تا بعدا برای بستن دوباره ی آن دچار مشکل و سردرگمی نشوید. از فیش های تلویزیون و ماهواره ها و دستگاه ها عکس بگیرید.

بیش از حد نگه ندارید:

برای داشتن اثاث کشی راحت تر سعی کنید وسایلی را که به آنها نیاز ندارید یا بخیریه ها ببخشید و یا آنها را دور بیندازید. بیش از حد جمع نکنید.و سر خود را الکی شلوغ نکنید.

جعبه ی روزمره تهیه کنید:

در روز اثاث کشی همه جا شلوغ میشود و ممکن است بعضی از وسایل مورد تیازتان را نتوانید پیدا کنید. یک جعبه تهیه کنید و تنام وسایل مورد نیاز و ضروری را درون آن قرار دهید. مانتد: سوییچ ها ، کارت بانکی، قرارداد منازل، و….

نیسان قرمز رنگ باربری باغ فیض
عکس از بار و کمربند ایمنی -باربری باغ فیض
کارگر بسته بندی باربری باغ فیض

مناطق تحت پوشش باربری باغ فیض :

مناطق شمال :

مناطق غرب :

مناطق شرق :