باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری باکری

ایسوزوی مسقف اسپرت باربری شهر زیبا
ماشین مسقف چادری باربری شهر زیبا
ماشین ایسوزوی طلایی باربری باکری

تاریخچه تاسیس و تشکیل باربری باکری :

باربری و اتوبار باکری در سال ۱۳۹۰ در غرب تهران و با دریافت مجوز رسمی فعالیت از اتحادیه ی باربری های تهران و همچنین شرکت حمل و نقل بین المللی ضمانت بار کار خود را آغاز کرد. و با نام تجاری باربری باکری سالهاست که توانسته است به مناطق حومه ی اتوبان شهید باکری خدمات اثاث کشی ارائه دهد. و نامی نیک و خوب را از خود در ذهن مردم به یادگار بگذارد.

خدماتی که باربری باکری انجام میدهد:

اثاث کشی و باربری:

باربری و اثاث کشی منزل مهمترین کاری است که باربری ها انجام میدهند‌. اتوبار و باربری باکری نیز این کار را برای شما به بهترین نحو و با بالاترین تخصص انجام میدهد. بهترین باربری غرب تهران با نظر مردم در سال ۱۳۹۸ باربری و اتوبار باکری بوده است.

 و شما عزیزان نیز میتوانید کارهای اثاث کشی و باربری خود را به این شرکت حمل و نقل بسپارید. تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه برای شما انجام دهد.انجام خدمات اثاث کشی و باربری منازل تخصص ماست.

عکس اثاث کشی در باربری باکری

بسته بندی تخصصی باربری باکری:

برای داشتن یک اثاث کشی خوب و بدون دردسر باید به یک بسته بندی درست و اصولی فکر کنیم. زیرا بدون داشتن بسته بندی درست اثاث کشی سالم میسر نخواهد بود. اما بسته بندی کردن وسایل منزل کاری تخصصی میباشد. 

که از عهده ی هر شخص یا شرکتی بر نمی آید. زیرا باید این کار با نیرو های با تجربه و کار آزموده انجام شود. و همچنین برای این کار از وسایل و ابزارهای درجه یک و درست استفاده شود. که تهیه ی این فاکتور ها نیاز به داشتن تیمی قوی و به روز دارد. 

اما باربری باکری با در اختیار داشتن پرسنل وارد و خرفه ای بسته بندی. و همچنین طرف قرار داد بودن با کارخانه تولید کننده مواد و تجهیزات لازم این کار را به بهترین صورت و با ارزانترین قیمت ممکن برای شما انجام میدهد.

وسایل منزل بسته بندی شده در باربری باکری

فروش و تهیه لولزم بسته بندی :

در این بازار آشفته و در این حین که همه چیز گران شده است پیدا کردن وسایل بسته بندی نظیر بابل رپ، سلفن، کارتن، چسب، و …. در بازار و به قیمت مناسب و کیفیت خوب بسیار سخت و مشکل است. اما باربری باکری با بستن قرارداد با کارخانه ی تولید کننده ی این وسایل توانسته است که تمامی این وسایل را از نوع درجه یک و با کمترین هزینه تهیه کند و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. اتوبار باکری هیج گونه سودی بر روی این لوازم نخواهد کشید و آنها را به قیمت کارخانه در اختیار شما قرار خواهد داد.

رول بابل رپ باربری باربری باکری

جابجایی و حمل لوازم سنگین:

بعضی از مشتریان در منازل خود وسایلی دارند که حمل و جابجایی آنها برای کارگران عادی سخت و غیر ممکن است و ممکن است باعث ایجاد خسارت شود. این وسایل شامل : پیانو، گاوصندوق، شیشه میز ناهار خوری، بوفه، و …. میباشد.

که برای جابجایی آنها به کارگران متخصص و تجهیزات تخصصی نیاز داریم. و در باربری باکری هم نیرو های متخصص موجود میباشند و هم تجهیزاتی نظیر ؛ تسمه های مخصوص، کمربند های مخصوص، و … که لین جابجایی و حمل لوازم سنگین را با بهترین کیفیت برای شما انجام میدهند.

پیانوی باربری باکری

ارسال بار به شهرستان های کشور در باربری باکری:

یکی از کارهای سخت و پر مسئولیت در حوزه باربری ارسال بار به شهرستانهای کشور میباشد. زیرا این کار به دلیل طی کردن مسلفت بسیار زیاد و پر خطر جاده ها دارای خطرات و مسئولیت های جدی میباشد. اما باربری باکری با در اختیار گرفتن بهترین و به روز ترین ماشین های باربری این کار را برای شما با بهترین نحو ممکن انجام میدهد.و در این کار تخصص و تبحر خود را به شما مشتریان عزیز نمایش میدهد.

ماشین سبز باربری باکری

بیمه بارهای شهرستان:

تمانی بارهای ارسالی از اتوبار باکری با تمام شهرستانهای کشور تحت پوشش بیمه قرار میگیرند. زیرا هر چند که تمان شرایط رعایت شده باشد و همه چیز خوب باشد اما اتفاق اتفاق است و ممکن است بیفتد.با بیمه کردن بارهای شما مشتریان در صورت رخداد خصارت و حادثه شما نیتوانید به بیمه مراجعه کنید. 

و خسارت خود را کامل دریافت کنید. و حداقل دیگر نگران خسارت وارده نباشید. باربری باکری امیدوار است که همانگونه که تاکنون اتفاقی نیفتاده است. لز این به بعد نیز شاهد چنین اتفاقی در زمینه باربری نباشیم.

عکس ماشین سنگین با چتر سبز رنگ باربری باکری

نیسان بار اتوبار باکری :

نیسان ها ماشین هایی هستند که از خاور ها کوچکتر و جمع و جور تر میباشند. و بارهای کمتری را از خاور ها در خود جای میدهند. اما هزینه باربری با این ماشین ها نیز به مراتب کمتر از خاورها میباشد. که باربری باکری این ماشین ها را نیز دارد. و در صورت درخواست شما عزیزان میتوانیم در اختیار شما قرار دهیم . تا اثاث کشی و جابجایی منازل شما را انجام دهند.

نیسان آبی در باربری باکری

انجام کارهای فنی:

بعضی از وسایل منزل مانند؛ تخت ها، کمد ها، لوسترها، و …. نیاز دارند که در منزل مبدا باز شوند و در منزل مقصد دوباره بسته شوند. که انجام این کار به تخصص و همچنین وسایل مخصوصی نیاز دارد. اگر شما نمیتوانید این کار را انجام دهید اتوبار و باربری باکری نیروهایی دارد که این کارها را برای شما انجام میدهند. این کار با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت برای مشتریان عزیز باربری باکری انجام میشود.

نیرو های فنی کار باربری باکری با لباس ایمنی

 

ویژگی های باربری باکری:

مشاوره رایگان :

دریافت مشورت و مشاوره با متخصصان برای همه ما در انجام کارها لازم و ضروری میباشد. اما بعضی مواقع پیدا کردن چنین متخصصی که حاضر باشد. به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه ای با مهربانی و آرامش جواب ما را بدهد کنی سخت است. 

اما شما میتوانید تمام سوالات خود را در زمینه ی باربری و جابجایی اثاث منزل و بسته بندی از متخصصان باربری باکری بپرسید و جواب های صادقانه و دوستانه ی آنها را دریافت کنید.

کارشناس آقای باربری باکری
قیمت ارزان و منصفانه:

یکی از مهمترین فاکتور های ما برای دریافت هر گونه خدمات یا خرید هر محصولی قیمت میباشد. در کار اثاث کشی و باربری هم اینچنین است. اما باربری باکری در بین تمامی باربری های غرب تهران ارزانترین و منصفانه ترین قیمت را پیشنهاد میدهد. 

تا همه ی اقشار بتوانند از خدمات ما استفاده کنند. و از لحاظ اقتصادی در مضیقه نباشند. و بتوانند تمامی خدمات باربری باکری را دریافت کنند. و از کار کردن با ما احساس رضایت کنند.

عکس سکه در باربری باکری
کیفیت عالی:

از دیگر فاکتور های انجام خدمات داشتن کیفیت انجام کار میباشد. که در هر کاری مهمترین بخش کیفیت انجام آن کار میباشد. اگر ما ادعا میکنیم قیمت پایین داریم در برابر کیفیت عالی هست. و باربری و اثاث کشی در باربری باکری با بالاترین و بهترین کیفیت ممکن در سطح شهر تهران انجام میشود. کیفیت بالای خدمات باربری باکری توانسته است. نام ما را در ذهن و قلب این مردم جاودانه کند.

کلمه ی کیفیت فارسی - باربری باکری
سرعت انجام کار بالا:

در کار باربری به این دلیل که زمان انجام کار تا سه ساعت میباشد. لذا داشتن سرعت عمل بسیار مهم و حیاتی است. زیرا عدم داشتن سرعت موجب اضافه شدن ساعت ماشین و کارگر شده و دربر گیرنده هزینه اضافی میباشد‌. اما داشتن سرعت نباید موجب از دست دادن دقت در حین انجام کار بشود. باربری باکری بر دو مولفه ی سرعت و دقت تاکید دارد. و به پرسنل خود گوش زد کرده است. که سرعت با دقت بالا لازمه ی انجام کار درست میباشد.

سرعت عمل بالا در باربری باکری
نظم و هماهنگی جدی:

در هر کاری که شما فکرش را بکنید نداشتن نظم و هماهنگی باعث به هم ریختگی و اختلال خواهد شد. در کار باربری و اثاث کشی نیز بدین صورت است. در صورت نداشتن نظم و هماهنگی کار اثاث کشی به اختلال کشیده میشود. و میتواند به شما آسیب وارد کتد.

 باربری باکری با علم به این قضیه نظم و هماهنگی لازم را سر لوحه ی کار خود قرار داده و در کارهای خود همواره از نظم پیروی میکند. و میتواند کار باربری و اثاث کشی شما را به بهترین صورت و با بالاترین نظم و هماهنگی انجام دهد.

کتاب با رونوشت نظم - باربری باکری
خوش قول و آن تایم بودن:

یکی از چیزهایی که در بین باربری ها به ندرت رعایت میشود. آن تایم بودن و به موقع رسیدن به درب منزل مشتری میباشد. و هر دفعه هم برای این کار بهانه هایی می آورند. اما تمام این موارد به خاطر عدم مدیریت درست میباشد. باربری باکری در بین همه ی مشتریان به آن تایم بودن و سر ساعت رسیدن مشهور است. با یک بار کار کردن با اتوبار باکری خودتان این قضیه را به وضوح مشاهده میکنید.

علامت ساعت و عدد 24 - باربری باکری
ماشین های vip:

توجه داشته باشید همه ی باربری هایی که مشغول کار هستند. ماشین دارند. اما داشتن ماشین های vipو ضد ضربه و موکت کاری شده یعنی احترام واقعی گذاشتن به مشتری و وسایل مشتری، که تعداد کمی از باربری ها این قضیه را رعایت میکنند. 

زیرا انجام این کار هزینه بردار است. باربری باکری تمامی ماشین های خود را به صورت vipو حرفه ای در آورده و توانسته است.اثاث کشی ها را از فضای سمی شکستن دور کند و به نحو احسن و سالم ترین نوع ممکن بارهای مشتریان را به منزل مقصدشان برساند.

ماشین سبز باربری باکری
ماشین های بزرگ و ۶ متری باربری باکری:

همان گونه که میدانید دلشتن ماشین های بزرگ و فری سایز و ۶ متری برای اثاث کشی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا ماشین های کوچک سبب تکرار شدن بار و ایجاد هزینه ی اضافی برای مشتریان میشوند. ماشین های باربری باکری تماما بزرگ و ۶ متری میباشند. تا بار و اثاثیه شما به صورت کامل درون آن جای گیرد. و هزینه اضافیی برای شما در بر نگیرد.

ماشین های زرد و قرمز باربری باکری
بارچین های متخصص:

چیدمان بار و وسایل منزل در داخل کانتین ماشین از تخصصی ترین کارهای باربری میباشد. زیرا این چیدمان است که تعیین میکند چه اندازه بار داخل ماشین جای گیرد. و یا اینکه بار سالم به مقصد برسد یا نه. اما بارچین های باربری باکری با گذراندن دوره های آموزشی بارچینی تخصصی در سازمان فنی و حرفه ای کشور دارای کارت بارچینی میباشند. و این کار را به بهترین صورت آن یعنی روش لایه به لایه انجام میدهند.

عکس اثاث کشی در باربری باکری
کارگران حرفه ای و خوش اخلاق:

در کار اثاث کشی بیشترین مسئولیت را کارگران باربری ها دارند. زیرا این کارگران هستند که وظیفه حمل و نقل بار را به عهده دارند. اما کارگران باربری به علت داشتن برخورد با وسایل و منزل مشتریان باید هم وارد و هم خوش برخورد باشند.

 کارگران باربری باکری از هر لحاظ بهترین اند. بچه هایی واقعا خوش اخلاق، شوخ، و وارد.و همین کارگران باعث رضایت ۹۰ درصدی مشتریان از اتوبار باکری شده اند. و مشتریان زیادی را برای ما جذب کرده اند. با باربری باکری کار کنید. تا از نزدیک ببینید که کارگران ما در تمام باربری های تهران واقعا بی نظیر اند.

کارگر درحال حمل یخچال باربری باکری

نکات کلیدی برای اثاث کشی راحت:

برنامه ریزی کنید:

برای انجام صحیح هر کاری ما نیاز به طراحی و تدوین یک برنامه ی درست و کاربردی داریم. که بتوانیم کارها رو به درستی و به خوبی پیش ببریم. برنامه ریزی شاه کلید موفقیت در تمام کارها است. برای کار باربری و اثاث کشی هم این قضیه صحت دارد. پس برنامه ریزی درستی بکنید.

عکس مشبک برنامه ریزی باربری باکری

لیستی از کارها تهیه کنید:

حال که برنامه ریزی کردید آن برنامه را به صورت لیستی از تمامی کارهایی که باید انجام دهید در بیاورید.و آن لیست را یادداشت کنید. تا چیزی را برای اثاث کشی خود فرامش نکنید. یا از قلم نیندازید. با این لیست کارهای باربری و اثاث کشی خود را پیش ببرید. تا به نتیجه ای مطلوب برسید.

عکس چک لیست با علامت تیک قرمز باربری باکری

وسایل را دسته بندی کنید:

دسته بندی یعنی جدا کردن تمام وسایل هم نوع به نحوی که بتوانید به راحتی آنها را کنار هم قرار داده و بسته بندی کنید. این دسته ها میتوانند شامل وسایل چوبی، وسایل فلزی، ظرف و ظروف، کتابها، و …. باشند. دسته بندی وسایل و اثاثیه برای این خوب است. که شما بدانید برای جمع کردن آنها به چه لوازمی نیاز دارید. و بتوانید راحت تر آنها را تهیه کنید.

عکس زره بین و پوشه در باربری باکری

بسته بندی کنید:

برای داشتت باربری بدون دردسر بسته بتدی از کارهای لازم و ضروری میباشد. طبق دسته بندیی که انجام داده اید برای تمام وسایل لوازم بسته بندی تهیه کنید. مثلا برای لوازم چوبی نایلون حبابدار، برای ظرف و ظروف و کتابها کارتن، برای البسه و اتاق ها کیسه و….. بسته بندی را درست و محکم انجام دهید. اما برای ارزانتر تمام شدن بسته بندی از وسایلی مانند: چمدانها، زنبیل ها، ساک ها ، و ‌…. استفاده کنید.

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل در باربری باکری

فکری به حال بچه ها بکنید:

بچه ها و کودکان ممکن است در حین اثاث کشی خسته شوند. و شروع به بهانه گیری کنند. لذا بهتر است در صورت امکان آنها را به یکی از اقوام و دوستان خود بسپارید. و از آنها بخواهید تا پایان باربری و اثاث کشی از بچه ها مراقبت کنند.

عکس خوشگل از بچه ها ی باربری باکری

جای پارک نگه دارید:

همانگونه که بارها دیده اید ماشین های باربری بسیار بزرگ و حجیم اند و به راحتی قابل پارک نیستند. لذا برای پیشبرد بهتر کارهای اثاث کشی خود از قبل برای این ماشین ها حای پارک نگه دارید. تا هنگام رسیدن آنها دچار مشکل نشوید. و به راحتی بتوانند پارک کنند. و در کار اثاث کشی شما خللی ایجاد نشود.

عکس جای پارک در باربری باکری

جعبه ی روزمره تهیه کنید:

در روز اثاث کشی همه جا به هم ریخته و شلوغ میباشد. و ممکن است بعضی از وسایل را نتوانید پیدا کنید. برلی جلوگیری از این مشکل باربری باکری توصیه میکند. که یک جعبه روزمرا تهیه کنید . و وسایلی را که ممکن است به آنها نیاز پیدا کتید درون آن بریزید تا به راحتی بتوانید آنها را پیدا کنید. و دچار تشویش و نگرانی نشوید.

کارتن بسته بندی باربری باکری

راه پله ها را تخلیه کنید:

ممکن است همسایع ها تاریخ اثاث کشی شما را ندانند. و بعضی از وسایل مانند جا کفشی ها، گلدان ها، دوچرخه یا ‌…. را درون پاگرد ها و راه پله ها قرار دهند. و این امر برای جابجایی شما خلل به وجود می آورد. لذا باید از آنها بخواهید برای روز موعود این وسایل را در داخل واحد یا داخل پارکینگ ها قرار دهند.

عکس راه پله در باربری باکری

سبک سنگین کنید:

در هنگام بسته بندی دقت داشته باشید. که کارتن ها و کیسه ها را خیلی سنگین نکنید. زیرا ممکن است که پاره شده و وسایلتان بر روی زمین ریخته شود و آسیب ببیند. بلکه سعی کنید که به صورت متوسط و سبک سنگین بسته بندی کنید.

عکس کارتن 5 لایه ی باربری باکری

وسایل را باز کنید:

اکثر وسایل منازل به همدیگه با پیچ و مهره یا سایر اتصالات وصل شده اند. برای امکان حمل و جلوگیری از تلف شدن وقت در هنگام اثلث کشی و باربری قبل از رسیدن پرسنل باربری این وسایل را از هم تفکیک کنید. اما اگر ابزار یا تخصص یا وقت کافی برای این کار را ندارید میتوانید از باربری باکری درخواست نیروی فنی کار کنید. تا با کمترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار بدهند.

انجام کارهای فنی در باربری باکری

مناطق تحت پوشش باربری باکری :

مناطق شمال :

مناطق غرب :

باربری شرق :