باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

این باربری یکی دیگر از باربری های تحت پوشش شرکت حمل و نقل ضمانت بار میباشد. که بزرگترین شرکت  در حوزه ی جابجایی و حمل و نقل اثاثیه ی منزل و ادارات و شرکت ها در داخل و خارج تهران  فعالیت میکند. 

ایسوزوی سفید شرکت ضمانت بار
خاور قرمز مسقف اتوبار جنت آباد
باربری تهرانپارس

چرا باربری تهرانپارس بهترین باربری شرق تهران لقب گرفته و دلایل آن :

با افتخار میگوییم که امروزه این لقب توسط اتحادیه ی باربری های تهران و همچنین مردم و مشتریان عزیزمان به ما داده شده است. که آن را همچون مدالی با ارزش و معتبر میدانیم که از جانب شما مردم و مشتریان عزیز به گردن ما آویخته شده. و با این مدال با ارزش همچون نگینی در میان تمامی همکاران و باربری ها و اصناف و مردم شرق تهران و به خصوص مردم خون گرم و نازنین تهرانپارس میدرخشیم. و خدای متعال را شاکریم که اولا این چنین مشتریان با وفا و با کمالاتی داریم و ثانیا با این نام و لقب میفهمیم که توانسته ایم وظیفه و کاری را که به عهده گرفته ایم را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم. و بار کوچکی از روی دوش هم وطنان و هم محله ای های عزیز برداریم . و قسمت کوچکی از زحمات آنها را جبران کنیم.

اما دراینجا و در این مطلب عنوان میکنیم که این راه همچنان ادامه دارد. و ما خود را تازه در ابتدای راه میدانیم و همچنان نیازمند اعتماد و لطف شما مشتریان عزیز و قدر شناس هستیم . 

اما دلایلی که ما را به بهترین باربری تهرانپارس بدل کرده است. 

همانگونه که میدانید در منطقه ی شرق تهران و در صنف باربری تعداد زیادی از باربری های بزرگ و قدیمی نظیر : باربری ظریف بار ، باربری اطلس بار ، رسالت بار ، شریف بار ، تابان بار ، آسان بار ، و غیره  حضور دارند و رقابت با این عزیزان و حجمه ای از اتوبار های موجود در شرق تهران کاری آسان نبوده. و نیست و در آینده هم نخواهد بود . اما ما با کار کردن برای یک هدف توانسته ایم که خود را در دل مردم جا کنیم و این افتخار را نصیب خود کرده ایم و آن هدف بزرگ چیزی جز ماندن در خاطر و یاد مردم و خدمت کردن صادقانه به آنها نیست. 

در اینجا دلایلی را میگوییم که مشتریان ما آنها را علت بهترین شدن  باربری تهرانپارس میدانند:

باربری تهرانپارس ، عکس دلار هزینه ها

1- قیمت مناسب و حداقل بودن هزینه ها:

ما همیشه تلاش کرده ایم که هزینه های خود را در پایین ترین حالت و در کمترین حد ممکن نگه داریم. تا هم از گردونه رقابت ها ی موجود حذف نشویم و هم به مردم و مشتریان عزیز در این اوضاع اقتصادی فشاری وارد نشود. و افراد بیشتری بتوانند با باربری تهرانپارس همکاری کنند.ما به شما عزیزانی که قصد دارید برای اولین بار با باربری ما کار کنید قول میدهیم. که پایین ترین قیمت ممکن در بین باربریهای منطقه را ما به شما پیشنهاد میدهیم. پس از بابت قیمت خیالتان راحت و آسوده باشد. کمترین قیمت در مقابل بهترین کار .

باربری تهرانپارس ،مشاوره تخصصی

2- مشاوره ی تخصصی و مشاوران با حوصله و  با اخلاق:

ما در شرکت ضمانت بار، در تمامی مناطق و شعب از مشاوران و منشی هایی کار بلد، و با حوصله، و با آرامش استفاده کرده ایم تا تمام مراحل کار و راهنمایی های لازم را به مشتری بکنند. و مشتری را در جریان تمام کارهایی که بایدانجام دهد. قرار دهند. و او را از سر در گمی و تشویش برهانند. زیرا بعضی از مشتریان در جریان تمامیت کار نیستند و باید به صورت مفصل برای ایشان توضیح داده شود تا بتوانند کارهای خود را قبل و بعد از انجام اثاث کشی انجام داده و سردرگم نباشند. پس شما تنها با یک تماس با باربری تهرانپارس میتوانید در جریان تمام کارهای اثاث کشی قرار بگیرید.

باربری تهرانپارس، ماشین مجهز و بزرگ

3- در اختیار داشتن ماشین های بزرگ و مجهز :

تمامی ماشین های موجود در اتوبار تهرانپارس از نوع بزرگ و به اصطلاح عامیانه 6 متری میباشند. و داخل کانتینر های ماشین های ما در باربری تهرانپارس با استفاده از موکت، و ضربه گیر های اصولی پوشانده شده اند. تا از زخمی شدن و شکسته شدن بار و وسایل شما جلوگیری کنند. و همچنین ماشینهای بزرگ باعث شده تا بارهای شما تماما داخل ماشین جای بگیرد و از دو یا چندبار شدن وسایل شما جلوگیری کند. و همین موضوع باعث پایین آمدن هزینه ی اثاث کشی شما شده و میتواند به شما مشتریان عزیز کمک های زیادی بکند.

باربری تهرانپارس ، کارگران وارد اثاث کشی

4- کارگران وارد و متخصص و خوش اخلاق :

باربری تهرانپارس بر روی کارگر و چگونگی انجام کار توسط این عزیزان خیلی خیلی حساس بوده. و تمام تلاش خود را کرده ایم تا کارگرانی که استخدام میکنیم دارای ویژگی های متمایزی از سایر کارگران باربری ها یا کارگران دور میدان ویا کارگران ساختمانی داشته باشند. چون کارگران باربری مستقیما با محل و  و سایل زندگی مردم و مشتریان در ارتباط هستند. و باید هم قوی و مجرب باشند هم با اخلاق و خوش برخورد باشند و هم اینکه کارهای فنی را تا حدودی بلد باشند. و  به اصطلاح متخصص باشند.و به شما قول میدهیم که بهترین کارگران موجود در باربری های تهران برای ما و در استخدام ما هستند.

باربری تهرانپارس ، بسته بندی کامل و مجهز

5-بسته بندی کامل و مجهز با وسایل کامل و کارگران بسته بندی حرفه ای :

باربری تهرانپارس، با در اختیار داشتن انبار وسایل بسته بندی تمام و کمال و با بهترین و عالی ترین کیفیت. و استفاده از وسایل درجه یک و حرفه ای و پیک رایگان برای ارسال وسایل به خدمت شما با قیمت کارخانه. و بدون سود برای شرکت و فقط جهت تامین راحتی و آسایش مشتریان و پرسنل خود. همچنین با داشتن کارگران آموزش دیده و  خبره ی بسته بند و اعزام نیرو ی بسته بند با ارزانترین قیمت و بالاترین کاربری در اتوبار تهرانپارس انجام میگیرد. و شما در صورت لزوم میتوانید، تنها با یک تماس با شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل از کارگران و وسایل بسته بندی ما استفاده کنید.

لازم به ذکر است که: بسته بندی کردن وسایل به صورت اجباری نبوده و طبق خواست مشتری و به صورت حرفه ای با روش ها و دستگاه های اروپایی انجام میگیرد. و شما عزیزان برای اطمینان 100% از سلامت بار و اثاثیه ی خود میتوانید از آن استفاده کنید. 

باربری تهرانپارس ، بار شهرستان

6- حمل بار به شهرستان : 

یکی دیگر از خدمات باربری تهرانپارس انجام دادن و حمل بار به شهرستان میباشد. در میان تمام کارهای باربری به جرئت میتوان گفت که حمل بار به شهرستان یکی از سخت ترین، و پر مسئولیت ترین، کار ها در این حوزه میباشد.زیرا ماشین های حمل بار به شهرستان باید دارای شرایط ویژه ای مثل :

نرم بودن فنر های زیربندی، بزرگتر بودن اتاق بار یا همان کانتینر،دارا بودن کارت هوشمند جاده ای ، داشتن بارنامه و بیمه نامه دولتی ، داشتن کانتین های مجهز و کاملا ضد آب و ضد گرما ، و … باشد. که تجهیز کردن و داشتن همچنین ماشین هایی، کاری کاملا دشوار و مشکل است اما ما در اتوبار تهرانپارس با تلاش فراوان همکاران ، و مدیران، این شرکت باربری توانسته ایم که چنین ماشینهایی را مهیا و آماده کنیم. جهت انجام بارهای شهرستان شما مشتریان و مردم عزیز و گرامی که در صورت لزوم میتوانید. با تماس با باربری تهرانپارس از این نوع ماشین ها جهت حمل بار خود به شهرستان استفاده کنید.

باربری تهرانپارس

7- تنوع در داشتن انواع ماشین های باربری:

در امر اثاث کشی انواعی از ماشین فعالیت میکنند. که برای راحتی کار شرکت باربری تهرانپارس از تمام ماشین های موجود در امر اثاث کشی استفاده میکند. اعم از: کامیون ، کامیونت ، نیسان ، وانت ، و …هر کدام از این ماشینها برای بارهای بخصوصی استفاده میشود. برای بارهای با حجم بالا، از کامیونت استفاده میشود که امنیت ، و ضریب اطمینان بالا تری دارد ، اما برای بارهای کمتر، و داخل پارکینگ ها از نیسان استفاده میشود. که هم هزینه ی کمتری نسبت به کامیونت دارد، و هم راحت تر، و سریع تر هم هست .

از وانت ها هم برای بارهای خیلی کم و ظریف استفاده میشود. که هزینه ی وانت هم از نیسان کمتر است. و گزینه ی مناسبی جهت بارهای کم و یا سبک و کم حجم میباشد.

باربری تهرانپارس، عکس پیانو

8- کارگران و تجهیزات حمل وسایل سنگین :

مشتریان عزیز بدانید: که حمل و جابجایی وسایل سنگین همچون پیانو ، گاوصندوق ، تردمیل و … باید با تجهیزات و کارگران بخصوص و متخصص انجام شود. و کار کارگران عادی نیست . که متاسفانه بعضا میبینیم و میشنویم که مشتریان و کارگران باربری به صورت خود مختار این وسایل را حمل میکننند. که کاری اشتباه و نپسندیده است. زیرا اولا این وسایل خیلی گران و قیمتی بوده و ثانیا بدون تجهیزات لازم حمل کردن این وسایل موجب خسارت و ضرر های جانی میشود. و باعث به وجود آمدن مشکلات عدیده ای میشود. لذا، توصیه میکنیم از چنین کاری خودداری کرده و باعث گرفتاری خود نشوید. 

باربری تهرانپارس با خرید انواع تجهیزات لازم.  و استخدام کارگران متخصص این امر، انجام این قبیل کارها را آسان کرده. و آماده ی اعزام این تجهیزات و نیرو ها برای خدمت رسانی به شماست .

باربری تهرانپارس ، چیدمان وسایل

9- چیدمان وسایل منزل توسط پرسنل با سلیقه و خوش ذوق:

اما در آخر رسیدیم به چیدمان وسایل داخل منزل جدید شما. اگر به هر دلیل نمیتونید اسباب و اثاثیه ی خود را در منزل جدیدتان بچینید. فقط کافیست این موضوع را به ما اطلاع دهید. تا باربری تهرانپارس این کار را با پرسنل خوش سلیقه، و با ذوق برای شما انجام دهد. و شما بعد از دیدن کار بچه های باربری ما از کار آنها لذت ببرید. و با خیال راحت در خانه ی خود بنشینید.

 

هزینه های و قیمت های باربری تهرانپارس :

خاور مسقف 6 متری برای داخل منطقه تا 3 ساعت 350 هزار تومان

هر نفر کارگر متخصص باربری تا سه ساعت 90 هزار تومان 

هزینه ی هر طبقه وسایل سنگین اعم از : 

یخچال های ساید بای ساید ، یخچال های بالای 12 فوت ( دو طبقه ) ، شیشه میز ناهار خوری 8 نفره یا بالاتر ، تردمیل ، بوفه ، و گاو صندوق های زیر 100 کیلو برای هر طبقه 20 هزار تومان است.

انواع خدمات باربری تهرانپارس :

 1. حمل و جابجایی بار داخل شهری 
 2. خاور باربری 
 3. نیسان 
 4. وانت 
 5. بسته بندی حرفه ای 
 6. حمل بار به شهرستان 
 7. کارگر خالی و ارسال کارگر جهت حمل وسایل سنگین 
 8. اعزام نیروی فنی کار 
 9. اعزام نیروی چیدمان وسایل منزل 
 10. در اختیار قرار دادن کانتینر های اجاره ای جهت گذاشتن بار و اثاثیه به صورت موقت.

 

مطالبی که ممکن است به شما کمک کند:

««باربری تهرانپارس 

««باربری نارمک 

««باربری شرق تهران 

««باربری پیروزی 

««باربری رسالت 

««باربری فرجام 

««باربری هنگام 

««باربری شمران نو 

««باربری زین الدین 

««باربری سلیمانی 

««باربری الغدیر 

««باربری استخر 

««باربری احسان 

 

باربری تهرانپارس
خاور شهرستان
چیدمان وسایل منزل ، باربری سعادت آباد
چیدمان داخلی حرفه ای
باربری تهرانپارس ، اتوبار تهرانپارس
خاور داخل شهری
اتوبار تهرانپارس
کانتین مسقف بزرگ

ویژگی های یک باربری خوب چیه ؟

 1. ماشین های بزرگ 
 2. ماشین موکت کاری شده 
 3. ماشین های به روز و تند رو
 4. بارچین خوب و حرفه ای 
 5. کارگران قوی و خوش اخلاق 
 6. سر موقع ماشین فرستادن 
 7. تغییر نکردن قیمت در آخر کار
 8. داشتن بارنامه ی معتبر 
 9. داشتن تجهیزات کافی برای بردن وسایل سنگین مثل :(گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ساید بای ساید و ….)
 10. نیروی بسته بندی خوب و حرفه ای 
 11. داشتن تنوع ماشین مانند انواع ( خاور ، ایسوزو، هیوندا ، نیسان، وانت ، و …)
 12. داشتن منشی های خوب و صبور و دادن مشاوره در زمینه ی باربری و اثاث کشی 

بیمه ی بار چیست و چه کاربردی دارد؟

بیمه ی بار برای بارهای بیرون از شهری یا به اصطلاح بارهای شهرستان استفاده میشود. و در مواقعی که بار شما آسیب ببیند با مراجعه به باربری تهرانپارس یا هر باربری دیگری میتوانید. از آن استفاده کنید.و از ضرر های احتمالی پیشگیری میکند. لذا حتما از باربری مربوطه بخواهید بار شما را بیمه کنند.و برگه ی معتبر بیمه و بارنامه یا تصویر آن را در اختیار شما قرار دهد.تا از انجام تمام و کمال این کار مطمئن شوید.( باربری تهرانپارس این کار را وظیفه ی خود میداند . و آن را انجام میدهد.)

بسته بندی چیست و با چه وسایلی انجام میشود؟

جمع کردن و آماده کردن وسایل منزل برای حمل را بسته بندی میگویند با وسایل زیر انجام میشود.

 1. نایلون حبابدار یا پفکی (بابل رپ)
 2. سلفن های مخصوص (استرج رپ)
 3. چسب های شیشه ای (5 سانتی)
 4. کارتن های 3 و5 و7 لایه ی مخصوص اثاث کشی 
 5. کاور های مخصوص رختخواب و لباس ها 
 6. کارتن رگال دار برای مانتو و کت و شلوارها 

در صورت نداشتن وسایل یا وقت کافی برای بسته بندی شرکت باربری تهرانپارس تمامی این کارهای بسته بندی را با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت برای شما انجام میدهد.

تنها کافیست برای تهیه ی وسایل بسته بندی و انجام این کار به صورت کاملا اقتصادی و به صرفه و با پرسنل حرفه ای و وارد با باربری تهرانپارس تماس بگیرید. تا مشاوران با تجربه و صبور ما تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارند. 

وسایلی که باربری ها آنها را حمل نمیکنند؟

وسایل زیر به دلیل بالا بودن ضریب خطر توسط باربری تهرانپارس حمل نمیشوند و بهتر است که شما خودتان با ماشین سواری نسبت به حمل آنها اقدام کنید:

 1. تلویزیون های ال ای دی بدون کارتن 
 2. آکواریوم ها و تنگ های ماهی 
 3. قاب عکسهای شیشه ای و آینه های بدون بسته بندی
 4. حیوانات خانگی 
 5. لوستر ها ی بدون کارتن و بسته بندی محکم 
 6. تابلو فرش های گران قیمت و قدیمی و قیمتی 
 7. لب تاب یا سیستم های کامپیوتری که بسته بندی نشده اند.
 8. دبه و شیشه های ترشی یا سرکه که امکان ریختن یا شکستن آنها وجود دارد.