باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

مطالبی که میخوانید 

 • خدمات باربری جنت آباد
 • باربری جنت آباد _ اتوبار جنت آباد
 • بسته بندی وسایل منزل 
 • نیسان بار   
 • کارگر باربری 
 • کرایه ی خاور در جنت آباد 
 • کرایه ی نیسان در جنت آباد 
 • شماره های باربری جنت آباد 
 • مناطق تحت پوشش 
 • باربری در جنت آباد 
 • لیست باربری های جنت آباد 
 • ارسال بار به شهرستان در محدوده

خدمات باربری جنت آباد

باربری جنت آباد ، بهترین باربری در غرب تهران با 35 سال سابقه ی درخشان در مناطق جنت آباد و غرب تهران. باربری جنت آباد در مجموعه ی خود خدمات متنوع و خوبی را ارائه میدهد. که عبارت است از :

 • باربری و جابجایی با خاور 
 • باربری با نیسان 
 • باربری با وانت 
 • بسته بندی وسایل منزل 
 • کارگر خالی 
 • فنی کاری و باز و بست کردن انواع وسایل مانند:تخت ، کمد ، لباسشویی ، یخچال ، و …
 • چیدمان وسایل منزل 
 • ارائه ی کانتین های اجاره برای انبار کردن وسایل شما  

باربری جنت آباد _ اتوبار جنت آباد

باربری جنت آباد با کادری مجرب و حضوری طولانی و دارای سابقه ی درخشان در منطقه ی جنت آباد تهران به شما تضمین میدهد. که بهترین و راحت ترین اثاث کشی را برای شما ارائه میدهد. و خیال شما را از بابت جابجایی منزل و حمل اثاثیه راحت میکند.

بهترین اثاث کشی و راحت ترین جابجایی را با باربری جنت آباد تجربه کنید. و برای باربری وسایل منزل خود از پرداخت هزینه ی اضافی خود داری کنید. زیرا باربری و اتوبار جنت آباد این کار را برای شما به بهترین نحو ممکن و با کمترین هزینه انجام میدهد.

 پس با خیال 100% راحت با باربری جنت آباد تماس بگیرید و کار خود. را به ما بسپارید تا برای شما خاطره ای خوش و خوب را از باربری رقم بزنیم. لطفا به سابقه و تجربه ی ما مانند قبل اطمینای کنید. و ما را امین و دوست خود در زمینه ی باربری بدانید. 

عکس کارت ویزیت از باربری جنت بار
باربری جنت آباد

بسته بندی وسایل در باربری جنت آباد:

همان طور که میدانید بسته بندی کردن وسایل در هنگام اثاث کشی یکی از مهمترین مسائل میباشد. چرا که این کار سبب میشود. تا از آسیب دیدن وسایل خود جلو گیری کنیم . و هزینه ی اضافی برای ما نداشته باشد. 

اما این کار به چند صورت ممکن است که انجام گیرد. که یکی از این ها انجام کار بسته بندی و جمع کردن وسایل را خودمان به عنوان مشتری انجام میدهیم .

که در این صورت و در صورت به وجود آمدن سوال برای شما میتوانید. داخل همین سایت و از قسمت آموزش بسته بندی وسایل ویدیوی بسته بندی وسیله ی مربوطه را ببینید. و یا با شرکت ما تماس بگیرید و سوال خود را از کارشناس ما بپرسید. و از این خدمات رایگان ما نیز استفاده کنید .

اما بعضی اوقات ما به عنوان مشتری و کسی که قصد جابجایی وسایل را دارد. وقت یا توانایی لازم را برای بسته بندی کردن وسایل منزل خود نداریم. 

که در این صورت با باربری جنت آباد تماس بگیرید و درخواست نیرو و وسایل بسته بندی کنید. تا نیروهای بسته بند شرکت اثاث کشی جنت آباد به کمک شما بیایند. و کار بسته بندی اثاث شما را به نحو احسنت و به روش های نوین اروپایی انجام دهند.

شما باید این رابدانید که : بسته بندی وسایل توسط نیرو های متخصص بسته بندی به مراتب از بسته بندی به وسیله ی خودتان حرفه ای تر و بهتر انجام میشود.و طبیعتا هزینه هایی نیز دارد.

بسته بندی هزینه نیست، سرمایه گذاریست 

بسته بندی لوازم منزل با نایلون حبابدار باربری جنت آباد
بسته بندی حرفه ای

نیسان بار:

در بعضی مواقع پیش می آید که اندازه ی  لوازم ما برای جابجایی از یک خاور کمتر است. یا بار ما به نحوی است که قابلیت جابجایی با خاور را ندارد. در این گونه موارد ما باید چکار کنیم؟

در این گونه موارد شما نیاز نیست که برای کار خود ماشین های بزرگ یا به اصطلاح خاور بگیرید . بلکه باید از شرکت درخواست ماشین نیسان کنید. تا کار شما را انجام دهد و بدانید که نیسان هم هزینه ی کمتری نسبت به خاور دارد . هم راحت تر است زیرا :

به راحتی داخل تمام پارکینگ ها و حیاط ها رفت و آمد میکند . و به آسانسور ها و راه پله ها نزدیکتر است . و بارگیری و تخلیه ی آن به مراتب از بارگیری و تخلیه ی خاور راحت تر است .

اما توجه داشته باشید که نیسان های باربری با دیگر نییسان ها ی موجود در بازار فرق میکند. و داخل آنها پتو و موکت و ضربه گیر هایی وجود دارد .وسایل شما را داخل ماشین بسته بندی کنند. و از شکستگی و خط خوردن وسایل شما پیشگیری کنند.

شرکت باربری جنت آباد نیز دارای چندین دستگاه از این ماشین های نیسان میباشد. که در صورت درخواست شما به خدمت شما اعزام میشوند. تا کارهای شما را انجام دهند. 

برای هرگونه خدمات اثاث کشی در خدمت شما هستیم.

ماشین های نیسان در یک قاب باربری مجیدیه
نیسان بار جنت آباد

وانت بار جنت آباد:

وانت بار یکی از ماشین های پر تقاضا برای مردم میباشد. زیرا هزینه ی آن کمتر است. و بارهای کوچک را جابجا میکند اما بیشترین کاربرد وانت بار برای جابجایی بارها و اقلام حساس و شکننده است. نظیر:

تابلو ها ، شیشه های کوچک ، مجسمه های شکستنی ، کارتن های ظروف ، و .. . است. وانت ها دارای زیربندی فنری بسیار نرم و منعطف هستند. و از شکستن وسایل شما جلوگیری میکنند.

اما وانت بارها دو نوع هستند. وانت های ساده ، وانت های دارای کفی مبلی.همانطور که میدانید و ما هم توضیح دادیم وانت های ساده برای بار های کم حجم و حساس استفاده میشوند. و وانت های کفی مبلی برای جابجایی مبلمان و میزهای ناهار خوری استفاده میشوند. 

باربری جنت آباد از هر دو نوع وانت را دارد. و بنا به درخواست شما و نوع وسایلتان ماشین دلخواه را برای شما اعزام می کنیم.

تمام کارهای جابجایی خود را به ما بسپارید تا مشتری دائمی ما شوید.

و از اخلاق و رفتار و کار کردن پرسنل باربری جنت آباد لذت ببرید.

کار درست و دائمی تنها هدف ماست 

پارکینگ وانت های باربری خاوران
وانت بار جنت آباد

کارگر باربری

یکی از مهم ترین فاکتور های هر شرکت در هر زمینه ای اخلاق و رفتار پرسنل آن مجموعه است . که چگونه با مردم و مشتری برخورد میکنند.و چگونه برای مردم کار انجام میدهند. 

به طور قطع باربری هم از این قاعده مستثنا نیست و در شغل ما کارگران بیشترین سهم را دارند . اما ما در این شرکت با گزینشی سخت و قاطع با کارگران برخورد میکنیم . 

زیرا با مال و ناموس مردم مستقیما در ارتباط هستند. و باید به بهترین نحو ممکن برای مردم کار کنند.و در حفظ آبرو و اعتبار شرکت کوشا باشند. زیرا اعتماد مردم بهترین و بزرگترین سرمایه ی ما است. و نمیتوانیم اجازه دهیم آن را خدشه دار کنند. 

اما خدا را شکر کارگرانی را استخدام و تربیت کرده ایم که از همه لحاظ خوب و قابل اعتماد اند . هم از نظر مهارت و قدرت انجام کار و هم از نظر اخلاق و ادب و هم از انظر پاکی و سادگی.

ما به مشتریان عزیزمان اطمینان میدهیم که کارگران و پرسنل این باربری با تمام جاهای دیگر فرق اساسی داشته و دارد. با یک بار امتحان مشتری دائمی ما شوید.

کارگر خوب = کار خوب 

کارگران در حال کار باربری جنت آباد
کارگران زبده باربری جنت آباد

کرایه ی خاور در باربری جنت آباد

برای انجام همه ی کارها هزینه ها مسئله ی مهمی هستند که ما قبل از انجام هر کاری باید موجودی خود را بسنجیم. تا بتوانیم طبق بودجه ی موجود برنامه ریزی کنیم.

اما به شما مژده میدهم که باربری جنت آباد باکمترین هزینه ی ممکن کار اثاث کشی شما را انجام میدهد. و با اینکار میخواهیم کاری بکنیم که تمام اقشار جامعه توانایی کار کردن با مارا داشته باشند. 

اما نکته ی قابل توجه در مورد هزینه های جابجایی این است که قیمت های اولیه با قیمت های آخر کار یکی نیست .و بعد از اتمام کار باربری ها میخواهند. چندین برابر  هزینه ی اولیه را از مشتری دریافت کنند.

و این امر باعث نا رضایتی بسیاری از مشتریان شده و همچنین باعث شده اند تا مردم نسبت به باربری ها بدبین شوند .

اما باید به خدمت شما عرض کنیم که این قبیل کارها در باربری جنت آباد بی معنی و پوچ بوده و هزینه و تعرفه ی ما ثابت بوده و تغییر نخواهد کرد. و از قانون اتحادیه ی باربری ها پیروی میکنیم.

در اینجا برخی از هزینه ها را برای شما نوشته ایم اما برای دانستن تمام هزینه ها میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر با ما تماس بگیرید و تمامی هزینه ها را دریافت کنید.

@@@کرایه ی خاور 6 متری  برای سه ساعت و در داخل تمامی مناطق تهران مبلغ 3،400،000 ریال معادل 340 هزار تومان میباشد.

@@@ هزینه ی هر کارگر متخصص باربری تا سه ساعت 900،000 ریال معادل 90 هزار تومان است.

هزینه کمتر= بار بیشتر 

سکه های طلا و باربری استخر
عکس دلار آمریکا برای باربری جنت آباد

کرایه ی نیسان در باربری جنت آباد 

کرایه ی نیسان در باربری جنت آباد تا دو ساعت مبلغ 2،000،000 ریال معادل 200 هزار تومان است.

شماره های باربری جنت آباد 

02146136148

02146136296

مناطق تحت پوشش باربری جنت آباد:

شرکت حمل و نقل جنت آباد با داشتن سابقه طولانی در زمینه ی جابجایی اثاث منزل و ادارات و مبلمان های اداری و تجاری و انواع بارهای مردم. به عنوان بهترین و قدیمی ترین و منصف ترین باربری منطقه ی جنت آباد شناخته میشود. 

که درتمام مناطق جنت آباد به مردم عزیز و قدر شناس منطقه خدمات ارائه میدهد. از جمله 

جنت آباد شمالی 

جنت آباد مرکزی 

 جنت آباد جنوبی 

باربری مبعث 

باربری شاهین شمالی 

باربری کبیری طامه 

باربری بعثت 

باربری آبشناسان 

باربری چهارصد دستگاه 

باربری تهران 

و …

لطفا در هر کدام از کوچه ها و مناطق جنت آباد هستید تنها با یک تماس و به صورت تلفنی میتوانید. استعلام تمام قیمت های مارا از کارشناسان ما بپرسید . و ماشین مورد نظر خود را برای روز و ساعت مورد نظر خود رزرو کنید. 

تابلو های راهنمای باربری جنت آباد
میدان چهار باغ جنت آباد جنوبی

لیست باربری های جنت آباد 

 

خاور قرمز مسقف اتوبار جنت آباد

ارسال بار به شهرستان :

یکی دیگر از خدمات باربری ما ارسال بار به شهرستان های کشور میباشد. 

لازم به ذکر است که ارسال و فرستادن بار به شهرستان در بین تمام کار های باربری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا این کار مهم ترین ، سخت ترین ، و پرمسئولیت ترین کار در بین تمام امور مربوط به باربری است .

حتما برای شما هم سوال پیش آمده که چرا ؟

باید بدانید که ارسال بار به شهرستان های مختلف لازمه ی داشتن شرایط ویژه ای میباشد که در زیر همین متن تعدادی از آنها را بررسی میکنیم.

1. ماشین های بزرگ:

برای بارهای شهرستان باید از ماشین های بزرگتری از ماشین های داخلی استفاده کرد. زیرا اگه تمام بار مشتری درون کامیون جا نشود. باید مشتری هزینه ی زیادی را متقبل بشود. و از یک ماشین دیگر استفاده کند. که این کار باعث فشار اقتصادی و عصبی به مشتری میشود. و شرکت ضمانت بار اصلا چنیین چیزی را نمیخواهد. و رضایت مشتری مهم ترین فاکتور کار ما میباشد . 

2.ماشین های مجهز:

  ماشین های اعزامی به شهرستان بایدکاملا مجهز هم از نظر موتوری و هم از لحاظ کانتینری باشند. تا در بین راه نماند و مشکلی پیش نیاید. و همچنین باید کانتینر های ماشین های شهرستان تماما ضد ضربه و داری ضربه گیر های خوب و قابل قبول باشد. تا به بار و وسایل مردم ضربه واردنشود و باعث شکستگی و خسارت نشود. 

3.بیمه و بارنامه ی معتبر و  دولتی :

بارهای ارسالی به شهرستان باید تماما تحت پوشش بیمه در بیاید که اگر خدای ناکرده در بین راه مشکلی پیش آمد. مشتری بتواند حداقل خسارت مالی وارده را از شرکت های بیمه دریافت کند. و مشکلی از این بابت نداشته باشد. 

4.داشتن و مجهز بودن ماشین به GPS:

این کار اهمیت ویژه ای دارد. زیرا  در صورت خاموش شدن یا دزدیده شدن یا هر مشکلی که برای گوشی راننده پیش آمد مشتری بتواند با شرکت تماس گرفته و از موقعیت ماشین و زمان رسیدن آن به مقصد آگاه شود. که باربری جنت آباد این مهم را میسر کرده است.

هدف ما رضایت شماست 
ایسوزوی مسقف چادری سبز رنگ باربری کامرانیه
ایسوزوی چادری باربری جنت آباد
ایسوزوی چادری مسقف زرد رنگ باربری جنت آباد
ماشین شهرستان باربری جنت آباد