باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

3ماشین حمل بار باربری حکیمیه
کارت ویزیت خوشگل باربری حکیمیه
ماشین سفید باربری ستاری

باربری حکیمیه را بهتر بشناسید:

این شرکت حمل ونقل در سال 1380 شمسی در تهران شکل گرفت و توانست مجوز فعالیت خود را از طریق مراجع مربوطه با نام تجاری باربری حکیمیه و زیر لوای شرکت حمل و نقل بین المللی ضمانت بار دریافت کند. و در همین منطقه در شرق تهران فعالیت خود را تا به امروز ادامه دهد . 

خط مشی های باربری حکیمیه :

احترام به مشتری : 

ما به این امر که اگر مشتری نباشد. ما هم نیستیم اعتقاد کامل داریم . و همیشه هم سعی و تلاش ما در باربری حکیمیه این بوده است . که بیشترین احترام را برای مشتریان خود قائل شویم . زیرا وجود هر کسب و کاری وابسته به وجود مشتری و رضایت کامل آنها از آن کسب و کار میباشد. 

همیشه حق با مشتری است : 

این گفته را خیلی از مردم و کسب و کار ها در ظاهر استفاده میکنند. اما به آن عمل نمیکنند. اما باربری حکیمیه با مدیریت یکپارچه و مردم دار به این ادعا جامه ی عمل پوشانده و این امر را کاملا رعایت کرده ایم.برای اثبات این ادعا کافیست یک بار با ما کار کنید. 

به موقع و آن تایم بودن :

یکی دیگر از مواردی که سعی و تلاش کرده ایم که حتما و با جدیت صورت گیرد. این است که ماشین و کارگر در روز مقرر وسر ساعت مقرر به محل بارگیری برسند. ما در شرکت باربری حکیمیه میدانیم که مشتری کاملا برنامه ریزی کرده است. برای روز اثاث کشی و اگر زمان جابجا شود. برنامه های شما به هم میریزد. 

سالم رساندن بار و اثاثیه : 

در این سالها قیمت وسایل منزل به صورت وحشتناکی گران شده است . و اگر یکی از بار های شما آسیب ببیند. جایگزین کردن آن با وسیله ی دیگر بسیار سخت و هزینه بر میباشد. بر همین اساس با برنامه ریزی و اقدامات انجام شده در دو سال گذشته شرکت باربری حکیمیه هیچ گونه خسارتی نداشته، حتی یک مورد کوچک . 

قیمت پایین و منصفانه : 

با توجه به شرایط اقتصادی سخت و طاقت فرسا در این ایام و گران شدن همه ی لوازم و خدمات در کشورمون میدانیم که مردم مشکلات زیادی را تحمل میکنند. اما برای قیمت اثاث کشی خود نگران نباشید. باربری حکیمیه الان یعنی سال 1400 هم هنوز با قیمت مصوب سال 1398 کار میکند. و قیمت ما واقعا منصفانه و پایین است . 

حصول رضایت کامل مشتری : 

تنها تبلیغات باربری حکیمیه مشتریان قدیمی و ماندگار ما هستند. که ما را با اطرافیان و اقوام خود معرفی میکنند. و این امر زمانی انجام میشود. که حتما مشتری از باربری حکیمیه راضی باشد. و بتواند ما را به اطرافیان خود معرفی کند. 

ایسوزوی مسقف قرمز رنگ باربری حکیمیه
باذسان 6تنی سفید باربری فرجام
نیسان بار _ باربری تهران
وانت پیکان قشنگ باربری کامرانیه

انواع خدمات باربری حکیمیه :

حمل بار با خاور :

حمل بار و اثاثیه منزل با خاور یکی از خدمات همه ی باربری ها  میباشد. که به عبارتی میتوان گفت که این گزینه اصلی ترین کار هر باربری میباشد. اما باربری ما این کار را به نحوی جدید و جدا از تمام شرکت ها انجام میدهد. که در زیر همین صفحه ویژگی های ماشین های باربری حکیمیه را میتوانید بخوانید. 

داخل ماشین های باربری حکیمیه

بسته بندی وسایل منزل : 

در میان همه ی اقدامات پیشگیرانه برای جلو گیری از آسیب دیدن وسایل منزل و شکستن آنها بسته بندی درست و استاندارد مهم ترین فاکتور میباشد. اما باربری حکیمیه ارائه دهنده ی بسته بندی اثاثیه به شیوه ای کاملا مدرن و اروپایی است . که در بین تمام مردم و باربری های تهران شهره میباشد. در این بسته بندی از بابل رپ و استرج رپ ها و دستگاه های مخصوص این کار استفاده میشود. 

به همین دلیل است که بسته بندی بار واثاثیه در باربری ما طرفداران خاص خود را دارد . و همه  از این روش ها و وسایل راضی هستند. 

اثاث کشی با نیسان : 

جابجایی اثاث منزل بعضی اوقات نیازمند ماشین های کوچکتر از خاور میباشد.که در این صورت ما به آنها ماشین های نیسان را پیشنهاد میکنیم . این ماشین های آبی دوست داشتنی مخصوص جابجایی بارهای با حجم کم و متوسط هستند.که هزینه های کمتری نسبت به خاور های باربری دارند. 

لوازم منزل بسته بندی شده توسط باربری حکیمیه

 

اثاث کشی با وانت بار : 

وانت بار ها ماشین های ظریف و کوچکی هستند. که تخصص  آنها حمل و جابجایی بارهای کوچک و کم حجم است . و بیشتر درون شهر ها فعالیت میکنند. و دارای هزینه ی نسبتا کم و  مناسب تری هستند. همچنین دارای فنر های نرم تری نسبت به نیسان ها هستند. و برای بارهای حساس تر هم مناسب هستند. 

وانت پیکان سفید باربری حکیمیه

 

ارسال بار به شهرستان : 

اگر میخواهید بار و اثاث منزل خود را به شهرستان منتقل کنید. بهتر است خیلی دقت کنید. زیرا که این کار مسئولیت زیادی دارد و میتواند برای بارهای شما خطرناک باشد . اما باربری حکیمیه با تهیه انواع مختلف این ماشین ها ی شهرستان و حصول اطمینان از آنها برای شما خدمات حمل بار به شهرستان را هم انجام میدهد. 

ایسوزوی زرد رنگ چادری باربری حکیمیه

ارسال بارهای تکی و کوچک با کمترین هزینه : 

گاها پیش می آید که شما به فرض مثال یک عدد بار مثل لباسشویی ، تلویزیون ، یا… دارید که میخواهید به یک شهرستان دیگر ارسال کنید.باربری حکیمیه  این کار را به صورت خرده بار و با کمترین هزینه برای شما ارسال میکند  .تا هزینه ی ارسال بار شما در کمترین مقدار باشد.

عکس ماشین باربری با چتر در باربری نارمک

ویژگی های ماشین های باربری حکیمیه :

خاور های بزرگ :

 

خاور های vip:

 

بیمه ی بارهای شهرستان :

چیدمان تخصصی و لایه به لایه :