باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

با یک کلیک کل قیمت ها را استعلام کنید

تاریخچه:

باربری رسالت با بیش از 20 سال قدمت در زمینه ی باربری و اتوبار در منطقه شرق تهران و با مجوز رسمی از اتحادیه ی حمل کنندگان بار. در خدمت مردم عزیز و قدرشناس شرق تهران و مخصوصا منطقه ی رسالت میباشد. 

مفتخریم که با تلاش و همدلی با مردم و مشتریان شرق تهران توانسته ایم. نگینی درخشان در بین تمام باربری های شرق تهران بدرخشیم. و اعتماد مردم و تمام مشتریان را جلب کرده. و مشتریان ما این شرکت را امین و همدل و همراه با خود میدانند. و این برای ما افتخار کمی نیست. 

کارت ویزیت ویرایش شده ی سیاه باربری رسالت
هیوندای با کانتین مسقف باربری ضمانت بار
ماشین های سنگین باربری رسالت

ویژگی های یک باربری خوب چیست ؟

اگه یک باربری بنا به هر دلیلی ادعا میکند که باربری خوب و قابل اعتمادی است. باید یک سری شرایط و ویژگی ها را داشته باشد. که در این مقاله سعی میکنیم چند مورد را نام ببریم. و توضیح دهیم. پس این مقاله برای شناسایی یک شرکت حمل و نقل خوب و قابل اطمینان به شما کمک میکند. 

1-دارای مجوز رسمی از اتحادیه ی اصناف :

داشتن مجوز از اتحادیه ی اصناف در هر صنفی و برای هر کاری لازم و ضروری است. اما بعضی از باربری ها متاسفانه بدون مجوز اقدام به فعالیت میکنند.

و چون هیچ مرجع قانونی ندارند با گفتن قیمت های کم و وسوسه انگیز اقدام به فریب بعضی از همشهریان و مردم میکنند. و از این راه پول های هنگفت و زیادی از مردم دریافت میکنند. .( مجوز شرکت ما به نام باربری رسالت  است )

2-داشتن مکان و دفتر کار فعال :

متاسفانه برخی افراد سود جو برای دریافت مجوز و جلب افکار عمومی ابتدای کار دفتری را اجاره میکنند. اما بعد از دریافت مجوز آن دفتر و مکان را میبندند. و به صورت زیر درختی به کار و فعالیت خود ادامه میدهند. 

پس هنگام اقدام برای هماهنگی شرکت حمل و نقل حتما از مکان شرکت سوال کنید. و مطمئن شوید که شرکت باربری مربوطه معتبر باشد.  دفتر باربری رسالت در خیابان تهرانپارس شرقی میباشد. و همیشه فعال است .

3- داشتن شماره و تلفن ثابت و معتبر و مربوط به شهر تهران :

بعضی از افرادی کار باربری را انجام میدهند. تلفن ثابت و جا و مکان مشخصی ندارند. و تنها با یک سایت و یک شماره تلفن همراه کار خود را تبلیغ میکنند. پس خواهشا مراقب کلاه برداران باشیم . 

تلفن تماس اتوبار رسالت : 77860163 میباشد. 

4- ماشین بزرگ و vip:

باربری های بزرگ و معتبر برای مشتریان خود ارزش و احترام قائل اند. لذا ماشین های خود را تا حد استاندارد بزرگ میسازند. و داخل کانتینر ها را کاملا با استفاده از موکت و فوم های ضد ضربه میپوشانند.

و داخل هر کانتین و ماشین هم تعداد زیادی پتو های اضافی برای پیچیدن وسایل حساس و ظریف دارند. این اقدامات که توسط شرکت ها انجام میشود برای آنها در بر گیرنده ی هزینه هایی میباشد. اما سبب سالم و در امان ماندن وسایل شما از آسیب و شکستن میشوند. باربری رسالت  تمام این شرایط را تضمین میکند.

5- کارگران وارد و ورزیده و با اخلاق :

یکی از مهم ترین شرایطی که باربری های خوب و معتبر دارند. استخدام و استفاده از کارگران خوب و متعهد و با اخلاق میباشد. زیرا مهم ترین قسمت کار باربری و اثاث کشی منزل را کارگران و پرسنل هر شرکت بر عهده دارند. ( قبل از هماهنگی راجع به کارگران هر شرکت سوال و تحقیق کنید).

6- داشتن تجهیزات مجهز و به روز :

در تمام کارها باید نیرو ها و انجام دهندگان کارها دارای تجهیزات به روز و  خوب باشند. که باربری ها هم از این قائده مستثنا نیستند. و باید از وسایل وتجهیزات به روز و خوب استفاده کنند. مانند( تسمه های مخصوص ، کمربندهای مخصوص ، چرخ های مخصوص ، و …).

خدمات باربری رسالت : 

باربری رسالت  :

مهم ترین کاری که هر باربری از جمله باربری رسالت انجام میدهد. حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل و شرکت ها و ادارات میباشد. باربری رسالت با داشتن تمام ویژگی های شاخص که در بالا برای یک باربری خوب و قابل قبول ذکر شد. نامی آشنا در زمینه ی باربری و اثاث کشی در منطقه ی شرق تهران و اطراف رسالت میباشد. 

ماشین های باربری قرمز و زرد رنگ باربری رسالت ضمانت بار

بسته بندی در باربری رسالت  :  

یکی دیگر از مهم ترین کارهای قابل انجام توسط باربری رسالت انجام بسته بندی های نوین و به روش ها و با دستگاه های اروپایی میباشد. که این کار نیازمند تخصص و تبهر خاصی میباشد.

که باربری رسالت با استخدام نیرو های وارد و کار بلد و متخصص این کار را با بهترین نحو و ارزانترین قیمت ممکن برای شما انجام میدهد. تا با استفاده از بسته بندی درست و تخصصی بار و اثاثیه منزل شما را کاملا سالم و بدون کوچکترین خط و خش به منزل جدیدتان منتقل کنیم . 

انجام بسته بندی درست و صحیح یکی از بهترین راه های جلوگیری از شکستن و آسیب دیدن وسایل منزل در هنگام حمل و نقل میباشد. که پیشنهاد میکنیم آن را به کارگران و متخصصین وارد و کار بلد باربری رسالت بسپارید. تا از لذت نگاه کردن به وسایل خود برخوردار شوید. 

کارتن ظروف چینی بسته بندی شده توسط باربری نارمک

نیسان بار رسالت  :

برای جابجایی بعضی از بار های شما عزیزان نیاز به ماشین حمل و نقل کوچک تر یا همان نیسان میباشد. زیرا بعضی از بار های مشتریان کم بوده و گرفتن ماشین باربری بزرگ نظیر خاور هزینه ی اضافی محسوب میشود. در این گونه موارد شما میتوانید با تماس با باربری رسالت از ما درخواست ماشین نیسان کنید. 

حمل و نقل و جابجایی با نیسان در صورت امکان هم هزینه کمتری را در بر میگیرد. و هم به مراتب از اثاث کشی کردن با ماشین های بزرگ و مسقف راحت تر است . زیرا به راحتی داخل همه ی ساختمان ها میرود . و تا درب آسانسور ها ی بار تردد میکند. این غول های آبی اثاث کمتری نسبت به ماشین های مسقف و خاور ها در خود جا میدهند. اما کار با آنها لذت خاص خود را دارد.  

نیسان در حال بار زدن شرکت رسالت بار

باربری شهرستان :

ارسال بار به شهرستان یکی دیگر از درخواست های مشتری از شرکت باربری رسالت میباشد. که مشتریان زیادی نیز دارد. اما این کار در بین تمام کارهای مربوط به باربری سخت ترین و مشکل ترین کار میباشد.

زیرا کاری پر مسئولیت و پر خطر میباشد.اما اتوبار رسالت با تهیه ی انواع ماشین های بزرگ و مخصوص شهرستان این کار را برای شما مشتریان عزیز ممکن کرده تا در اسرع وقت و فقط با یک تماس با ما بار خود را از تهران به شهرستان مورد نظر و همچنین بلعکس یعنی از هر شهرستانی به تهران منتقل کنید.

اما باربری رسالت تمهیدات ویژه ای برای ارزان تمام شدن قیمت ماشین و کارگر اندیشیده است . که برای دریافت قیمت میتوانید. با شرکت حمل و نقل ضمانت بار تماس بگیرید. و کار خود را به ما بسپارید.

ماشین های شهرستان باربری رسالت

بیمه ی بار در باربری رسالت  : 

یکی از مهم ترین قسمت های کار در ارسال و جابجایی بار به شهرستان بیمه کردن بار شما توسط شرکت باربری میباشد. این کار بسیار مهم است .  و تمام باربری ها این قابلیت را ندارند که بتوانند بار شما را بیمه ی دولتی بکنند. اما باربری رسالت با گرفتن مجوز های لازم از تمامی شرکت های بیمه ای بار های شما را که به شهرستان حمل میشوند. تا هر مبلغی که شما بخواهید. بیمه میکند.

با داشتن بیمه نامه ی معتبر از باربری معتبر با خیالی آسوده تر بار های و اثاثیه ی خود را به شهرستان راهی کنید. و اگر خدایی ناکرده اتفاقی افتاد نگران قیمت وسایل خود نباشید. و مستقیما با شرکت بیمه در تماس باشید. روی بار خود سرمایه گذاری کنید. 

 

عکس ماشین باربری با چتر در باربری نارمک

 

 

 

انجام کار های فنی :

بعضی اوقات پیش می آید که برای اثاث کشی ما نیاز داریم تا یک وسیله را باز کنیم . از هم جداسازی کنیم اما پیدا کردن یک نفر که با قیمت مناسب و تخصص بالا این کار را برای ما انجام دهد کمی سخت و مشکل است . که باربری رسالت این مشکل را نیز حل کرده است .

و با استخدام نیرو های فنی و متخصص این کار رانیز جزو کار های باربری کرده است . تا نیاز نباشد که شما با جای دیگری تماس بگیرید. لازم به ذکر است که تمام کار های فنی از جمله : بازو بسته کردن درب یخچال های سایدبای ساید، باز کردن لباسشویی ها ، باز و بسته کردن کمد ها ، باز و بسته کردن تخت ها ی خواب ، و …به صورت کاملا تخصصی و با قیمت بسیار پایین انجام میشود.

نیروی فنی کار با کلاه ایمنی باربری رسالت

وانت بار  باربری رسالت :

انجام کار های جابجایی و باربری تخصص ماست و کسی که ادعای تخصص دارد برای هیچ کاری لنگ نمیماند. بعضی از بارها هستند که به هر دلیلی  قابلیت جابجایی با خاور ونیسان و … را ندارند. و تنها راه حل آنها وانت بار میباشد. که برای گرفتن وانت بار هم نیازی نیست که به شرکت یا جای دیگری زنگ بزنید. زیرا باربری رسالت تعدادی هم وانت بار به خدمت گرفته است و از آنها برای بارهای شما استفاده میکند. وانت بارها انواع و اقسام مختلفی دارند. مثل : وانت پیکان ، وانت مزدا ، وانت پراید، و … که هر کدام مقدار ظرفیت و کارایی خاص خود را دارند.

انواع وانت :

وانت پیکان :

ظرفیت»» : تا 700 کیلو گرم 

کارایی : برای بارهای با حجم کم و حساسیت کمتر

مثال : مبلمان ، فرش ها ، میز های اداری و…

وانت پیکان سفید شرکت باربری رسالت

وانت  مزدا :

ظرفیت : تا 1000 کیلو گرم 

کارایی : بارهای حساس با حجم بالا تر نسبت به وانت پیکان 

مثال : سرویس خواب ، تشک ها ، شیشه ها و…

ویژگی ها : دارای طولی بلند تر ، و فنر های نرم تر

وانت مزدای نقرآبی اتوبار رسالت

وانت پراید:

ظرفیت : تا 300 کیلو گرم 

کارایی : بارهای حساس با حجم و وزن پایین 

مثال :تابلو فرش ها ، گلدان ها ، چند کارتن سبک و …

وانت پراید اسپرت مشکی باربری رسالت

چیدمان وسایل منزل :