باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری ستاری 44259230

ایسوزوی مسقف اسپرت باربری شهر زیبا
ماشین بزرگ سفید رنگ باربری باکری
ماشین مسقف چادری باربری شهر زیبا

باربری ستاری :


تاریخچه:


باربری ستاری از دیگر شعبات شرکت حمل و نقل ضمانت بار میباشد. که با اخذ مجوز از اتحادیه باربری و شرکت ضمانت بار کار خود را از سال ۱۳۸۰ و با مدیریت و کادری مستقل شروع کرده است. و توانسته است در طول این ۲۰ سال نامی نیک را در بین مردم برای خود به یادگار بگذارد.و همچنان تلاش خود را به کار میگیریم که بهترین و عالی ترین باربری در غرب استان تهران باقی بمانیم. 

خدمات باربری ستاری :

اثاث کشی حرفه ای :

از خدمات رایج هر باربری و شرکت حمل و نقل داخلی انجام اثاث کشی های مشتریان میباشد. اما کمتر شرکتی پیدا میشه که به اثاث کشی و باربری حرفه ای فکر کند. اما باربری ستاری با این فکر و تلاش در جهت این امر که کار اثاث کشی را کاملا حرفه ای و تخصصی انجام دهد. پیش رفته و میرود. 

و الان به حرفه ای ترین باربری غرب تهران در امر جابجایی اثاثیه و باربری میباشد. تمام اقدامات اثاث کشی در باربری ستاری به صورت کاملا حرفه ای و با تیم تخصصی انجام میشود.

داخل کانتینر ماشین های اتوبار ستاری

بسته بندی حرفه ای :

در اثاث کشی های امروزی به دلیل بالا رفتن قیمت وسایل منزل و همچنین بد تر شدن وضع اقتصاد کشور. بسته بندی کردن وسایل منزل برای انجام باربری بسیا مهم و پر اهمیت میباشد. زیرا کل هزینه ی صرف شده برای بسته بندی به اندازه ی پول خرید کوچکترین وسیله منزل نمیشود. انجام بسته بندی درست و اصولی و محکم از ضروریات اثاث کشی های امروزی میباشد.

اما بسته بندی کردن امروز وسایل با قبلا بسیار متفاوت است. و باربری میتواند ادعای حرفه ای بودن بکند که خود را با آخرین تکنولوژی های موجود در زمینه ی بسته بندی و باربری مجهز کرده باشد. اما باربری ستاری به عنوان بزرگترین باربری غرب تهران بسته بندی و باربری شما را به پیشرفته ترین صورت ممکن. که در کشورهای اروپایی متداول است انجام میدهد. و وسایل منزل شما را تضمین خواهد کرد.

 باربری ستاری همچنین برای دسترسی آسان و سریع شما به وسایل بسته بندی و لوازم مورد نیاز جهت بسته بندی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت. اقدام به عقد قرارداد با کارخانه های تولیدی این لوازم کرده است. و همچنین نیروهای تخصصی و آموزش دیده بسته بندی را در اختیار دارد. که شما میتوانید با تماس با باربری ستاری از این خدمات ویژه ما استفاده کنید.

بسته بندی وسایل منزل با تجهیزات مخصوص در باربری ستاری

ارسال بار به شهرستان:

از دیگر خدمات باربری ستاری میتوان به ارسال بار به شهرستان اشاره کرد. باربری و حمل اثاثیه به سهرستان از مشکلترین و دشوارترین کارهای انجامی در حوزه ی باربری میباشد. زیرا ارسال بار به شهرستان به دلیل طی کردن مسافت زیاد و خطرات احتمالی جاده دارای مسئولیت زیادی میباشد.

 برای ارسال بار به شهرستان شرکت های باربری باید از آخرین و به روز ترین ماشین های باربری،بهترین نیرو های بارچین، بهترین و هوشمنترین دستگاه های gps، ماهر ترین راننده ها و…. استفاده کنند. که جمع آوری این شرایط چندان آسان نیست.

 اما باربری و اتوبار ستاری با داشتن مدیریتی یکپارچه و خوب توانسته است. تمام این شرایط را فراهم کند. تا شما مشتریان عزیز بتوانید به راحتی و با آسانی و همچنین خیالی راحت اثاث کشی به شهرستان را به باربری ستاری بسپارید. ماشین های باربری شهرستان در باربری ستاری بسیار بزرگ و کاملا vip میباشند. و با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار میگیرند.

داخل ماشین های شهرستان باربری ستاری

باربری نیسان:

از دیگر ویژگی ها و خدمات باربری های حرفه ای داشتن تنوع ماشین و دادن قدرت اختیار و انتخاب به مشتری میباشد. ما در باربری ستاری برای آن دسته از مشتریان عزیزی که بارهای کمتری دارند نیز چاره ای اندیشیده ایم تا هزینه های اثاث کشی و باربری آنها به شدت پایین بیاید.

 ما به شما نیسان بار ستاری را پیشنهاد میکنیم. نیسان ها برای بارهای کمتر و جمع و جور تر مناسب اند. و همچنین دارای سرعت بیشتری نسبت به کامیونت ها میباشند. و نیتوانند کارهای اثاث کشی شما را با بهترین نحو انجام دهند.

نیسان در حال بار زدن باربری ستاری

بیمه بار اتوبار ستاری :

در این زمانه و با گران شدن سر سام آور وسایل منزل داشتن بیمه برای بارهای شهرستان از ضروری ترین کارها میباشد. زیرا در صورت پیش آمدن مشکل در زمان باربری و اثاث کشی شما میتوانید به راحتی اقدامات لازم را انجام داده. و خسارت خود را از شرکت بیمه دریافت کنید.

 اما برای بیمه کردن بارهای شهرستان نیاز به داشتن یک سری مدارک و اسناد مانند: مجوز باربری، ثبت شرکت، ثبت برند، کارت هوشمند ماشین، کارت هوشمند راننده، و ‌‌‌‌‌….. میباشد. که گرد آوردن و فراهم کردن چنین مدارکی آسان نبوده و نیست. 

به همین دلیل است که در بین باربری های غرب تهران تنها اتوبار ستاری توانایی بیمه کردن بارهای مشتریان را دارد. با سپردن اثاث کشی خود به باربری ستاری دیگر نگران هیچ چیزی نباشید. و با خیال راحت اثاث کشی کنید.

عکس از بار و کمربند ایمنی -باربری ستاری

حمل وسایل سنگین:

بعضی از مشتریان در منازل یا شرکت های خود از وسایلی مانند پیانو، گاوصندوق، شیشه میزهای کنفرانس، شیشه میز ناهار خوری بزرگ، یخچال های ساید بای ساید، و ….. استفاده میکنند. که برای حمل و جابجایی این وسایل نیاز به نیرو و تجهیزات تخصصی میباشد. 

که در غرب تهران تنها باربری که نیرو های آموزش دیده برای این کار و تجهیزات تخصصی این کار را دارد. باربری ستاری میباشد. که توانسته است تیم تخصصی را برای جابجایی این گونه وسایل جمع آوری کند.

 این کار از ریسک بالایی برخوردار است و در هنگام جابجایی این وسایل یک لحظه غفلت برابر است. با خسارات جدی مالی و حتی جانی. پس به شما پیشنهاد میکنیم که کار را به کاردان بسپارید تا درست و منظم انجام شود. باربری ستاری در این زمینه تیم تخصصی دارد.

کارگر درحال حمل یخچال باربری ستاری

ویژگی های باربری ستاری :

مشاوره تخصصی باربری ستاری:

همه ی ما در هر کاری گاهی اوقات لازم است تا با متخصصین آن کار مشورت کنیم و از آنها راهنمایی بگیریم. و این برای ما بسیار مهم است که فرد جواب دهنده چگونه و با چه آرامش و صبری ما را راهنمایی کند. اما شما میتوانید هر سوالی را که قبل و بعد از باربری داشتید. و نیاز به راهنمایی بود با باربری ستاری تماس بگیرید. و از نظرات و راهنمایی های صبورانه کارشناسان اتوبار ستاری لذت ببرید.

کارشناس تلفنی باربری ستاری

قیمت پایین باربری ستاری:

یکی دیگر از ویژگی های هر کاری انجام آن کار یا خرید آن محصول با قیمت منصفانه است. باربری ستاری با این نگرش که تمام مردم عزیزی که در اطراف اتوبان ستاری ساکن هستند. بتوانند با ما کار کنند و از خدمات ما بهره مند شوند قیمت های باربری و جابجایی اثاث خود را در پایین ترین حد ممکن نگه داشته و توانسته است رضایت مردم محترم متطقه را جلب کند.

قیمت های باربری ستاری کاملا رقابتی و پایین میباشد. و شما میتوانید آن را با بقیه ی باربری های منطقه مقایسه کنید. و در نهایت مشتری باربری ستاری میشوید.

عکس پول و دلار باربری ستاری
کیفیت بالای انجام خدمات :

از دیگر فاکتور های مهم برای خرید هر محصول یا انجام هر خدماتی داشتن کیفیت لازم و بالا میباشد. که باربری ستاری در کنار قیمت پایین و منصفانه کیفیت خدمات خود را هر روز بالاتر میبرد و توانسته است کیفیت خود را در سطح یک باربری های تهران خفظ کند. و در انجام کار اثاث کشی شما را یاری کند. کیفیت را از ما بخواهید. تا آن را به اثاث کشی شما هدیه کنیم. یا کار نمیکنیم یا با بالاترین کیفیت کار میکنیم.

مهر کیفیت اتفاقی نیست - باربری ستاری
سرعت بالای انجام خدمات:

یکی دیگر از مولفه های سنجش هر کاری و یا هر متخصصی داشتن سرعت مطلوب میباشد. باربری ستاری کارهای اثاث کشی شما را با بالاترین سرعت ممکن انجام‌میدهد. و این کار را با پرسنل حرفه ای و ماشین های خوب انجام میدهد. داشتن بالاترین سرعت در انجام اثاث کشی ویژگی منحصر به فرد باربری ستاری میباشد. با یک بار امتحان متعجب شوید.

عکسی از پرتو های نور باربری ستاری
نظم بالای باربری ستاری :

در هر کاری داشتن نظم و انظباط از مهم ترین اولویت ها برای مردم عزیز و مشتریان وفادار میباشد. ما در باربری ستاری با برنامه ریزی دقیق و درست. کار شما را با بیشترین نظم و انظباط انجام میدهیم. و در سر موقع و در راس ساعتی که شما بخواهید ماشین و کارگر باربری را در جلوی درب منزل خود میبینید. و به موقع و با نظم کامل کار اثاث کشی شما را انجام میدهند.

نظم سر لوحه ی کار ماست و ما میدانیم که بی نظمی و بد قولی اعتماد را از بین میبرد. پس هر گز اعتماد مشتریان خود را از خود سلب نمیکنیم. همان گونه که تا امروز در نظم سرامد تمام باربری های غرب تهران بوده ایم .

عکس نوشته ای در مورد نظم در باربری ستاری

ماشین های بزرگ :

برای داشتن اثاث کشی آسان تر و بدون دردسر تر سعی کنید از شرکت هایی ماشین بگیرید. که دارای کامیونت های بزرگ باشن این امر سبب جلوگیری از هزینه ی بیشتر و همچنین زخمی شدن بارهای شما میشود.

ماشین های ۶ متری باربری ستاری این امکان را به شما میدهد تا بهترین اثاث کشی را داشته باشید. و همچنین کمترین هزینه و وقت را صرف کنید.با یک بار امتحان کار با باربری ستاری مشتری دائم و همیشگی ما شوید.

ایسوزوی بزرگ مسقف چادری باربری ستاری
ماشین های vip:

از دیگر ویژگی های یک باربری خوب این است که به وسایل و اثاثیه شما احترام بگذارد. و ماشین های vipبرای شما ارسال کند. ماشین های باربری ستاری کاملاvipو موکت کاری شده و ضد ضربه میباشند. وداخل کانتین این ماشینها با مواد ضد ضربه کاملا پوشانیده شده است.

و بارهای شما درون کانتینر ماشین های اتوبار ستاری کوچکترین آسیبی نمیبینند. همیشه سعی کنید بهترین ها را ترجیح دهید. باربری ستاری در اثاث کشی بهترین باربری در غرب تهران میباشد.

کانتین ماشین ضد ضربه ی باربری ستاری
بارچین های حرفه ای اتوبار ستاری  :

از پر مسئولیت ترین کار در بین پرسنل باربری کار چیدمان بارهای شما میباشد. این کار تجربه و تبحر بالایی را میخواهد. و برای چیدمان بار باید کلاس های آموزشی زیادی را سپری کنند. و شیوه های مختلف چیدمان بار را یاد بگیرند. 

بارچین های باربری ستاری از بهترین و متخصص ترین و نمونه ترین افراد در این کلاس ها میباشند. و بارهای شما را به صورت حرفه ای میچینند. به گونه ای که بیشترین بار را با کمترین احتمال خرابی وسایل در داخل کانتین ماشین جا بشود. بارچین های حرفه ای ما را در حین کار ببینید و از تخصص آنها لذت ببرید.

کارتن های چیده شده در ماشین باربری ستاری

کارگران حرفه ای باربری ستاری :

همان گونه که میدانید مهمترین قسمت کار را در امر باربری کارگران انجام میدهند. و این امری بدیهی است که شما باید کار اثاث کشی خود را به باربری هایی بسپارید که بهترین و ماهر ترین کارگران را داشته باشند.

تا اثاث کشی و باربری شما به نحو احسن انجام شود. باربری ستاری این نکته را در حد شعار و حرف به حال خود وا نگذاشته است و آن را به مرحله ی عمل رسانیده است. و با استخدام و آموزش های مکرر بهترین کارگران را تربیت کرده است.

تا به خدمت شما مشتریان خوب اتوبار ستاری برسند.و با کار حرفه ای و اخلاق نیک خود شما را راضیی نگه دارند. ما را در عمل امتحان کنید. شعار از هر کسی بر می آید ولی عمل از کم کسی. کارگران باربری ستاری در خاطر مبارک شما خواهند ماند.

کارگر باربری ستاری در حال حمل یخچال ساید بای ساید
پشتیبانی ۲۴ ساعته اتوبار ستاری:


از دیگر کارهای خوبی که یک شرکت باربری میتواند برای مشتریان خود ارائه دهد. پشتیبانی و پیگیری کارهای پرسنل خود میباشد. که این کار را باربری ستاری به طور مداوم‌انجام میدهد. و کار پرسنل خود را از شما پیگیری میکند. تا رضایت کامل شما جلب شود. و انتقادات و پیشنهادات شما را بشنویم و آن را سر لوحه ی کار خود قرار دهیم.

علامت 24 ساعته ی باربری ستاری

 

نکاتی جالب و طلایی برای اثاث کشی آسان :

پوستر اثاث کشی آسان باربری ستاری

 

لیستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید:

ابتدا تمام کارهایی را که برای اثاث کشی باید انجام دهید را در مغز خود مرور کنید. حال بر اساس برنامه ی زمان بندی لیستی از آنها و به ترتیب تهیه کنید.

لیست های باربری ستاری

برنامه ریزی کنید:

حال بر اساس لیستی که تهیه کردید برنامه ریزی کنید که کدام کار را چه موقع باید انجام دهید. برنامه ریزی مانع از سر در گمی شما میشود. و همان گونه که بزرگان گفته اند: برنامه ریزی کلید طلایی موفقیت است. برای کار باربری و اثاث کشی خود برنامه ای مرتب و تمیز بچینید. و آن را مرحله به مرحله انجام دهید. این پیشنهاد باربری ستاری را دست کم نگیرید.

عکس کاغذ و خودکار برای برنامه ریزی باربری ستاری

زودتر شروع کنید:

یکی از بدترین مشکلاتی که ما ایرانی ها با آن مواجه هستیم به تعویق انداختن کارها میباشد. برای هر کاری باید کمی زود تر از موعد شروع کنید تا در آخر دچار کمبود وقت نشوید. برای اثاث کشی و باربری هم به همین صورت میباشد. پس کار خود را زودتر شروع کنید و آن را به روز آخر موکول نکنید. تا اثاث کشی راحت و آسانی داشته باشید.

بسته بندی کنید:

لازمه ی داشتن اثاث کشی و جابجایی سالم و درست و حسابی انجام بسته بندی درست میباشد. اما این کار کاری تخصصی هست که بعضا مشتریان نمیتوانند انجام دهند. ولی برای بسته بندی درست میتوانید از وسایلی چون نایلون حبابدار، سلفن، چسب، کارتن ، و … استفاده کنید. 

که میتوانید این وسایل را با نازلترین قیمت از باربری ستاری تهیه کنید. اما برای داشتن بسته بندی ارزان از همه ی وسایل موجود در خانه استفاده کنید. مانند: ساکها ، چمدان ها،سبد ها، زنبیل ها، و …. همچنین میتوانید وسایل شکستنی را در داخل کارتن ها با لباسهایتان بسته بندی کنید که برای شما هزینه کمتری در بر داشته باشد.

 خلاصه با هر چی که میتونید بسته بندی کنید. و میتوانید از فیلم قرار داده شده در صفحه بسته بندی سایت ضمانت بار تهران استفاده کنید.

عکس کارتن های بسته بندی شده در باربری ستاری

دسته بندی کنید:

دسته بندی کردن وسایل بدین معنیست که آنها را بر اساس نوع جنس، نوع کاربرد، یا … از هم جدا کنید. مثلا : وسایل چوبی، وسایل فلزی، وسایل برقی، و …. و در کنار هم یا در داخل اتاق های مجزا قرار دهید. تا در زمان چیدمان اتفاقی برای وسایل شما نیفتد و همچنین در زمان انجام کار نیز موثر است. و کار شما را تسریع میبخشد.

نمودار دسته بندی برای باربری ستاری

وسایل را باز کنید:

بسیاری از وسایل مورد استفاده ی ما در داخل منازل توسط اتصالاتی همچون پیچ و مهره و … به هم متصل شده اند. و شما باید قبل از رسیدن پرسنل باربری آنها را از هم جدا کنید. بعضی از این وسایل شامل: تخت خواب ها، کمدها، لباسشویی، ظرفشویی، و…. میشوند. اما اگر خودتان نمیتوانید این کار را انجام دهید میتوانید با تماس با باربری ستاری از نیرو های فنی کار این شرکت بهره ببرید.
باز کردن وسایل سبب سالم ماندن آنها میشود.

کارگر باربری ستاری در حال بستن تخت خواب

جعبه ها را سبک سنگین کنید:

لطفا توجه داشته باشید که هنگام پر کردن جعبه ها و کارتن ها آنها را متعادل پر کنید. و هرگز آنها را با استفاده از کتاب و چینی پر نکنید زیرا سنگین میشود و ممکن است در هنگام حمل کارتن پاره میشود و بارهای شما به زمین میریزد. 

شما میتوانید آنها را سبک سنگین کنید و نصف کارتن را با وسایل سنگین و نصف دیگر دا با لباس و وسایل سبکتر پر کنید. باربری ستاری به شما میشنهاد میکند این نکته را رعایت کنید. تا لوازم و وسایلتان کاملا سالم به مقصد برسد.

وسایل و کارتن بسته بندی باربری ستاری

فکری به حال بچه ها بکنید:

بچه ها در هنگام اثاث کشی ممکن است خسته شوند‌. و با بهانه گیری های خود موجب آشفتگی شما و به هم ریختن اعصابتان شوند.لذا برای اینکار نیز فکری بکنید و بچه ها را در صورت امکان به یکی از اقوام یا دوستان خود بسپارید‌. و از آنها بخواهید که تا پایان باربری از آنها مراقبت کنند. تا این کوچولو های نازنین در امن و امان و به دور از فضای پر سر و صدای اثاث کشی باشند.

عکس پسر بچه - باربری ستاری

جای پارک خاور را نگه دارید:

اگر در مسیری زندگی میکنید که شلوغ یا پر تردد است قبل از رسیدن ماشین باربری ستاری در جلوی ساختمان خود جای پارکی را برای این ماشین نگه دارید. چون ماشین های باربری بزرگ و حجیم اند و به آسانی قابلیت پارک در هر جایی را ندارند. برای این کار باربری ستاری پیشنهاد میکند که ماشین خود را از قبل در جای مورد نظر پارک کنید. و بعد از آمدن ماشین باربری آن را بردارید تا خاور باربری در آنجا پارک کند.

ماشین سواری سفید - باربری ستاری

راه پله ها را خالی کنید:

شاید بعضی از شما هم دیده باشید که بعضی واحد ها در داخل پاگرد راه پله ها وسایلی را قرار میدهند. مانند: جا کفشی، گلدان، دوچرخه بچه ها و…. اما شما باید از آنها بخواهید که این وسایل را به داخل واحد خود یا پارکینگ منتقل کنید.

و در صورت امکان به آنها کمک کنید این کار به نفع شماست و باعث میشود احتمال برخورد وسایلتان با آن وسایل و ایجاد خط و خش جلوگیری کنید.اما اگر به وسیله ی سنگینی بر خوردید که نتوانستید آن را حمل کنید‌.نگران نباشید فقط کافیست از پرسنل باربری ستاری بخواهید قبل از شروع کار این کار را برای شما انجام دهند.

عکس راه پله باربری ستاری

با حرفه ای ها کار کنید:

برای درست پیشرفتن هر کاری به نحوی که ما میخواهیم باید به سراغ حرفه ای های اون کار برویم و با آنها کار کنیم. ،برای باربری و اثاث کشی هم به همین منوال است. برای داشتن اثاث کشی راحت باید با حرفه ای ترین باربری ها کار کنیم.

 و اما باربری ستاری ادعای حرفه ای بودن ندارد، ما حرفه ای بودن را ثابت کرده ایم و داریم این امر را آموزش میدهیم‌. حال انتخاب با شماست حرفه ای تر از اتوبار ستاری در غرب تهران پیدا کردین ما حرفی نداریم. چون میدانیم که نیست.

 

ماشین سفید باربری ستاری
نیسان آبی باربری باغ فیض
ماشین شش تن مسقف چادری سفید باربری ستاری