باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری سردار جنگل 44259230

ماشین های مسقف شهرستان باربری باغ فیض
ماشین بزرگ باربری باغ فیض
ایسوزوی بزرگ مسقف چادری باربری ستاری

باربری سردار جنگل :


تاریخ تاسیس:


باربری سردار جنگل از دیگر شعبه های شرکت حمل و نقل ضمانت بار تهران میباشد. که در سال ۱۳۸۰ تحت مدیریت مستقل و در منطقه ی سردار جنگل فعالیت خود را در زمینه باربری و اتوبار آغاز کرده.

و تا به امروز که سال ۱۴۰۰ میباشد به خوبی توانسته است. با فعالیت درست و ارائه ی خدمات منصفانه به مردم خوب و با وفای این منطقه خدمت کند. و نامی درخشان در بین مردم منطقه سردار جنگل از خود به یادگار بگذارد.

خدمات باربری سردار جنگل :

اثاث کشی حرفه ای :

یکی از اصلی ترین کارهایی که در باربری سردار جنگل انجام میشود. اثاث کشی و جابجایی اثاثیه های خانگی و شرکتی میباشد. این کار در این مجموعه به صورت کاملا تخصصی و به صورت حرفه ای انجام میشود باربری سردار جنگل دارای کادر تخصصی در زمینه اثاث کشی و حمل و نقل میباشد.

اثاث کشی باید به صورت اصولی و کاملا حرفه ای انجام شود زیرا این کار به صورت مستقیم با اسباب و اثاثیه مردم در ارتباط است. هر گونه غفلت میتواند وسایل مشتریان را خراب کند. باربری سردار جنگل با علم به این قضیه سعی میکند. بهترین کار را برای شما انجام دهد.

ماشین سنگین حمل اثاثیه منزل باربری سردار جنگل
بسته بندی تخصصی باربری سردار جنگل :

برای داشتن یک اساس کشی خوب و بدون دردسر و به دور از هر گونه همهمه و اضطراب باید اثاثیه و وسایل منزل را به صورت کامل بسته بندی کنید. اما این کار نیاز به تجربه و تخصص کامل دارد.باربری سردار جنگل با در اختیار داشتن نیرو های زبده و کار آزموده این کار را به صورت کامل و صفر تا صد انجام میدهد.

در این مجموعه ی باربری تمام لوازم بسته بندی را با قیمت کارخانه ی تولید کننده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهد.باربری سردار جنگل از بهترین اکیب های بسته بندی بهره میبرد.

وسایل مورد نیاز برای بسته بندی: نایلون حبابدار (بابل رپ)،سلفن های بسته بندی(استرج رپ)،کارتن های بسته بندی، چسب های مخصوص، کارتن های رگال دار، کیسه های بسته بندی البسه، و …. میباشد. که تمام این موارد و از نوع درجه یک آن در اتوبار سردار جنگل به ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

ظروف آشپزخانه بسته بندی باربری سردار جنگل

حمل وسایل سنگین :

یکی دیگر از کارهای تخصصی که در مجموعه ی باربری سردار جنگل انجام میشود. حمل تخصصی و درست وسایل سنگین میباشد. وسایل سنگین شامل: گاوصندوق، پیانو، یخچال سایدبای ساید،بوفه، تردمیل و … میشود.

که حمل این گونه وسایل به دلیل داشتن وزن، و قیمت بالا کار هر کارگری نیست. بلکه حمل آنها لازمه ی داشتن تجربه و تخصص کافی در این زمینه میباشد. زیرا عدم داشتن مهارت و دقت کافی در حمل این گونه وسایل موجب آسیب های مالی و جانی جبران ناشدنی برای مشتریان و کارگران میشود.

از این رو اتوبار سردار جنگل با استخدام کارگران حرفه ای در این زمینه و خرید تجهیزات لازم و ضروری برای انجام این کار توانسته است. که در این زمینه به تخصص و تبحر لازم برسد. و حمل وسایل سنگین را به بهترین و حرفه ای ترین صورت ممکن انجام دهد.

گاوصندوق های باربری سردار جنگل
باربری شهرستان:

یکی از دیگر خدمات باربری سردار جنگل که به صورت تخصصی به آن پرداخته است. حمل بار به شهرستانهای کشور عزیزمان ایران میباشد. باربری ها برای داشتن امکان ارسال بار به شهرستان باید فاکتور های متعددی داشته باشند.

یکی از این فاکتور های مهم داشتن ماشین های مدرن و مجهز میباشد. که این امر بسیار مهم و حائز اهمیت است زیرا باربری شهرستان مثل داخل شهری نیست. و باید ماشین از همه لحاظ مدرن و محهز باشد.

از دیگر عوامل مهم در ارسال بار به شهرستان داشتن ماشین های بزرگ میباشد. زیرا برای حمل بارها و اثاثیه منزل به شهرستان باید ماشین باربری به قدری بزرگ باشد که تمام بارهای مشتریان محترم درون آن جا بگیرد.

که نیاز به تهیه ی دو ماشین نباشد. چون هزینه ی اضافیی را در بر میگیرد. اما باربری سردار جنگل دارای بزرگترین ماشین ها در غرب تهران میباشد. و از این لحاظ کاملا مجهز و مدرن است. از دیگر شرایط مهم برای امکان ارسال بار به شهرستان داشتن تیم پشتیبانی قوی و دستگاه های ردیابی میباشد. که هیچ گونه مشکلی برای بارهای مشتریان پیش نیاید. اتوبار سردار جنگل تمامی موارد فوق را دارا میباشد.

ماشین های شهرستان باربری سردار جنگل
بیمه بار :

از دیگر خصوصیات یک باربری مطمئن توانایی بیمه کردن بارهای شهرستان میباشد. که با افتخار میگوییم تنها شرکتی که در غرب تهران توانایی این کار را دارد باربری سردار جنگل میباشد. زیرا این کار نیازمند داشتن مجوز باربری، ثبت شرکت، ثبت برند، کارت هوشمند ماشین، کارت هوشمند راننده ، و‌… میباشد.

که فراهم کردن تمام این مدارک کار آسانی نیست و هر باربریی نمیتواند بارهای شما را بیمه کند. با سپاردن بار های شهرستان خود به اتوبار سردار جنگل از همه لحاظ خیالتان راحت باشد. زیرا این شرکت تحت مدیریت ضمانت بار تمام بارهای شما را بیمه میکند.

عکس ماشین باربری با چتر باربری سردار جنگل
نیسان بار اتوبار سردار جنگل  :

یکی از تقاضاهایی که بعضی از همشهری ها از باربری ها دارند. درخواست وانت نیسان برای جابجایی بارهای کمتر از خاور میباشد. و در راستای همین امر، باربری سردار جنگل اقدام به تهیه ی تعدادی نیسان نیز کرده است.

تا در امر باربری نیسان نیز از تمام باربری های غرب تهران پیشی بگیرد. واحد نیسان بار در باربری سردار جنگل کاملا جداگانه و به صورت مستقل و تحت مدیریت یکپارچه شرکت حمل و نقل بین المللی ضمانت بار عمل میکند. قیمت باربری نیسان در اتوبار سردار جنگل بسیار مناسب و براساس قیمت تعیین شده ی دولتی میباشد.

نیسان در حال بار زدن باربری سردار جنگل

استرج رپ یا سلفن باربری شهران
پوستر اثاث کشی آسان باربری ستاری
بسته بندی وسایل منزل با تجهیزات مخصوص در باربری ستاری

چرا باربری سردار جنگل :


قیمت بسیار پایین :


یکی از دلایل اینکه باربری سردار جنگل قیمت پایین تری از سایر همکاران دارد. این است که مدیریت این مجموعه بر این باور است. که شرکت ما باید مورد استفاده تمام اقشار مردم اعم از کارگر و کارمند و …. قرار گیرد.

و این امکان پذیر نیست مگر با نگه داشتن قیمت باربری در پایین ترین سطح خود. اما از دیگر دلایل هم این است که ما بر این اصل که مشتری بیشتر = سود کمتر استوار هستیم . و در این شرایط اقتصادی راضی به آمدن کوچک ترین فشاری به عزیزانی که با ما کار میکنند نیستیم.

عکس پول و دلار در باربری سردار جنگل
کیفیت عالیی:


یکی دیگر از کمیت های مورد نظر برای انتخاب هر کالا یا خدماتی داشتن کیفیت آن کالا یا خدمات است. اما متاسفانه در چند سال اخیر کیفیت بعضی از خدمات به شدت افت کرده است. ولی باربری سردار جنگل با اتکا به توان متخصصین و کارشناسان مجرب خود توانسته است که کیفیت کاری خود را ارتقا دهد. و به یکی از باربری های خوب در غرب تهران و در منطقه سردار جنگل تبدیل شده است. این دستاورد یکی از علل اصلی انتخاب باربری ما توسط مشتریان است.

عکس از کلمه کیفیت در باربری سردار جنگل
رضایت بالای مشتریان :


یکی از چیز هایی که مشتریان در خرید های خود به آن توجه میکنند. نظر کسانی است که قبلا از آن کالا یا خدمات استفاده کرده اند. باربری سردار جنگل با پیگیری کار پرسنل خود بعد از اتمام کار آنها دفتری از میزان رضایت مندی مشتریان تهیه کرده است.

و مفتخریم به شما بگوییم که درصد رضایت مندی مشتریان ما بالای ۹۰٪ بوده است. و از این بابت دارای سابقه ی خوبی در بین مشتریان میباشد. این درصد برای کارهای باربری و حمل و نقل بسیار بالا و مورد توجه میباشد.

اما این کار با تلاش های شبانه روزی مدیریت و پرسنل باربری سردار جنگل به مرحله ی انجام رسیده است. از شما میخواهیم فقط یک بار با باربری سردار جنگل کار کنید. تا شما هم به این درصد اضافه شوید.

ستون های آماری باربری سردار جنگل
ماشین های vip:


برای انجام کار باربری داشتن ماشین الزامی میباشد. اما داشتن ماشین های خوب و vip یکی از فاکتور های احترام به مشتری و کسب و کار خود میباشد. ماشین های باربری سردار جنگل کاملا مجهز و مدرن و vip میباشند.

و داخل کانتین این ماشین ها کاملا موکت کاری شده و ضد ضربه میباشد. این کار به سالم رسیدن وسایل شما مشتریان عزیز بسیار کمک میکند.و به نحوی میشه گفت این کار سلامت بار شما را تضمین میکند. اتوبار سردار جنگل بسیار به فکر اثاثیه و وسایل منزل شما میباشد.

کانتین ماشین موکت کاری شده ی باربری سردار جنگل
ماشین های بزرگ :


برای داشتن اثاث کشی سالم و کامل ماشین باربری باید دارای کانتینر فری سایز و بزرگ باشد. تا بار و اثاثیه شما کاملا درون آن جا بگیرد. و هم باعث به وجود آمدن هزینه اضافی نشود. در ضمن ماشین های بزرگ باربری سردار جنگل این امکان را فراهم آورده که بارچین فضای مانور کافی داشته باشد. و اثاثیه شما بیش از حد روی هم چیده نشود. و اثاث کشی سالمی را داشته باشید. تمام این کارها برای احترام به شما مشتریان و کسب رضایت مندی شما میباشد.

ماشین بزرگ باربری سردار جنگل
بارچین های حرفه ای :


یکی از مهمترین کار باربری را بارچین های اثاثیه به عهده دارند. زیرا در نهایت این افراد هستند که بار و اثاثیه شما را درون ماشین میچینند. باربری سردار جنگل با علم به این قضیه بارچین هایی را استخدام میکند.

که دارای کارت بارچین حرفه ای را از سازمان فنی و حرفه ای دریافت کرده باشند. و همچنین کلاس های تئوری و عملی اتوبار سردار جنگل را نیز گذرانیده باشند. تا با چیدمان لایه به لایه ی بارها و اثاثیه شما در روز اثاث کشی شما را شگفت زده کنند.

ماشین های باربری در باربری سردار جنگل
کارگران حرفه ای :


در این شکی وجود ندارد که با وجود تمام موارد فوق در نهایت این کارگران هستند. که کار اصلی یعنی حمل وسایل از داخل خانه به داخل ماشین باربری را بر عهده دارند. و این کار بسیار مهم میباشد. کارگران باربری باید در این زمینه متخصص و حرفه ای باشند.

و ما خوشحالیم که بهترین اکیب کارگری در بین باربری های غرب تهران را داریم. کارگران باربری سردار جنگل بهترین و خوش اخلاق ترین کارگران باربری میباشند.

کارگر حرفه ای باربری سردار جنگل
پشتیبانی ۲۴ ساعته:


یکی از کارهایی که در حوزه خدمات اهمیت دارد چگونگی انجام کار های مشتری توسط پرسنل میباشد. و فهمیدن این موضوع راهی ندارد مگر با پشتیبانی و تماس با مشتریان. که باربری سردار جنگل نیز با علم به این مسئله بعد از اتمام کار با همه ی مشتریان تماس گرفته و از چگونگی کار پرسنل خود مطلع میشود.

این امر سبب شده تا ما کلیه ی اطلاعات در مورد پرسنل را از زبان مشتریان بشنویم. و نسبت به رفع عیب و ایرادهای خود اقدامات لازم را انجام دهیم. اتوبار سردار جنگل بعد از اتمام کار با شما نیز تماس میگیرد. تا از چگونگی انجام کار و همچنین میزان رضایت شما مطلع گردد.

عکس تلفن و عدد 24 - باربری سردار جنگل

ایده های جالب برای اثاث کشی:

برنامه ریزی کنید:

برای جلوگیری از همهمه و آشفتگی قبل از هر کاری برای اثاث کشی خود برنامه ریزی کنید. این کار موجب میشود تمام کارها را به موقع و سر تایم انجام دهید. برنامه ریزی لازمه ی هر کاری است. و به دست آمدن موفقیت در گرو داشتن برنانه ریزی درست و کار آمد است. کارشناسان باربری سردار جنگل این امر را به شما پیشنهاد میکنند تا اثاث کشی راحت و بدون دردسری داشته باشید.

بسته بندی کنید:

برای اینکه در روز اثاث کشی با سردرگمی مواجه نشوید از قبل بسته بندی را از وسایلی که به آنها نیاز ندارید شروع کنید. و همچنین برای اینکه از هزینه های اضافی جلوگیری کنید. از تمام وسایل برای بسته بندی استفاده کنید.

مثلا میتوانید به جای کارتن از سبد ها ،چمدان ها ، ساک ها و …. استفاده کنید. یا برای بین ظروف از لباس ها و ملحفه ها استفاده کنید. در کل داشتن بسته بتدی درست و اصولی برای سالم رسیدن وسایلتان به منزل جدید لازم و ضروری است. اگر در این کار به مشکلی برخوردید میتوانید با کارشناسان بسته بندی باربری سردار جنگل مشورت کنید.

دسته بندی کنید:

دسته بندی یعنی جدا کردن وسایل همجنس یا هم کاربرد که بتوان آنها را به راحتی در کنار هم قرار داد. مثلا لوازم چوبی، لوازم فلزی، لوازم آشپزخانه و…. وقتی شما دسته بندی میکنید و همه وسایل هم جنس را کنار هم قرار میدهید.

کارگران هم با همان نظم و ترتیب عمل میکنند. و وسایل داخل ماشین باربری توسط بارچین به صورت کامل بغل هم چیده میشود و هیچ گونه آسیبی نمیبینند. و این کار برای شما سود زیادی دارد. باربری سردار جنگل به شما مشتریان عزیز پیشنهاد میکند. که دسته بندی درستی از وسایل داشته باشید.

وسایل را باز کنید:

همان گونه که میدانید تایم و زمان اثاث کشی برای ۳ ساعت میباشد. و اگر زمان بیشتر شود هزینه نیز بیشتر میشود. پس برای این که هزینه بیشتری پرداخت نکنید. و کارگران بیش از حد معطل نشوند. وسایل جدا شدنی مانند: تخت ها، لباسشویی ها، ظرفشویی ها، کمد های بچه و … را از هم باز کنید.

این کار به شما کمک میکند اثاث کشی راحت و بدون دردسری داشته باشید. اما اگر وقت یا ابزار یا توانایی این کار ها را ندارید. با باربری سردار جنگل تماس بگیرید. و از خدمات نیرو های فنی کار استفاده کنید. این نیرو ها با کمترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار میگیرند.

فکری به حال بچه ها بکنید:

برای روز اثاث کشی وجود بچه ها در آن محل میتواند باعث به وجود آمدن مشکلاتی شود. مثلا بچه ها کنجکاو اند و ممکن است با دستکاری وسایل باعث آسیب زدن به خودشان و یا آسیب دیدن وسایل شوند. و این کار باعث آشفته شدن شما میشود.

یا اینکه بچه ها به تدریح خسته میشوند و شروع به بهانه گیری میکنند. و این کار میتواند شما را کلافه کند. باربری سردار جنگل به شما مشتریان با وفا پیشنهاد میکند در صورت امکان بچه ها را به یکی از اقوام یا نزدیکان خود بسپارید و از او بخواهید تا پایان اثاث کشی از آنها مراقبت کند.

یک جعبه ی روزمره تهیه کنید:

در روز اثاث کشی و باربری همه جا شلوغ و همه چیز به هم ریخته خواهد شد. لذا پیدا کردن بعضی از وسایل که به آنها نیاز دارید سخت و طاقت فرسا خواهد بود برای اینکه با چنین حالتی مواجه نشوید. یک جعبه روزمره تهیه کنید و تمام وسایلی را که ممکن است روز اثاث کشی به آنها احتیاج پیدا کنید. را درون آن بریزید. مانند سوییچ ها ، کلید های منزل مبدا و مقصد، کارت های بانکی، قرارداد منازل مبدا و مقصد، ریموت پارکینگ ها ، و …..

راه پله ها را خالی کنید:

حتما تا حالا دیده اید که بعضی از همسایه ها بعضی از وسایل مانند: جا کفشی، گلدان، دوچرخه و… را داخل راه پله ها و پاگرد ها قرار میدهند. شما باید قبل از آمدن کارگران باربری از آنها بخواهید تا این وسایل را از داخل راه پله ها بردارند.

اما توجه داشته باشید که ممکن است. در این کار نیاز به کمک داشته باشند و شما باید به حکم ادب به آنها کمک کنید. اما اگر وسیله ای بود که سنگین باشد. از کارگران باربری سردار جنگل بخواهید قبل از شروع کار آن وسیله را به پارکبنگ یا داخل واحد مربوطه انتفال دهند. آنها این کار را به صورت رایگان انجام میدهند.

جای پارک را فراموش نکنید:

اگر محل اثاث کشی شما شلوغ و پر تردد است. و ممکن است برای پارک کردن ماشین باربری به مشکل بخورید. لطفا خودروی شخصی خود را در حای مربوطه و قبل از رسیدن‌ماشین باربری پارک کنید.

و هنگام رسیدن ماشین باربری آن را بردارید تا خاورهای باربری سردار جنگل که بزرگ و حجیم‌اند به مشکل نخورند. و کار شما به خوبی و درستی انجام شود. این‌کار میتواند به آرامش خیال شما و پرسنل باربری کمک شایانی بکند. و خیالتان را راحت کند.

با حرفه ای ها کار کنید :


برای اینکه بتوانید تمام کارهای خود را به نحو احسن و در بهترین خالت ممکن انجام دهید. شما باید با حرفه ای ها کار کنید. کسانی که چندین سال سابقه درخشان و رخشنده را در کار مورد نظر داشته باشند. برای باربری هم میتوانید با یکی از معتبر ترین شرکت های باربری تهران با نام تحاری باربری سردار جنگل کار کنید. تا کار شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

عکس دست با تیک - سردار جنگل
مهر کیفیت اتفاقی نیست - باربری ستاری
باربری سردار جنگل