باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری شهران

44259230

ماشین ایسوزوی طلایی باربری باکری
ماشین vip باربری باغ فیض
اثاث کشی حرفه ای در باربری باغ فیض


تاریخ تاسیس باربری شهران:


باربری شهران یکی دیگر از شعبه های تخت مدیریت باربری ضمانت بار میباشد. که در سال ۱۳۸۱ کار و فعالیت رسمی خود را با اخذ مجوز از اتحادیه ی باربری ها و همچنین سازمان اصناف کشور شروع کرد. و تا به امروز که در سال ۱۴۰۹ قرار داریم. توانسته است خدمات ممتازی را در زمینه ی باربری و اتوبار و حمل و جابجایی وسایل منزل به مردم خوب و خونگرم این منطقه ارائه دهد.

خدمات باربری شهران :

اثاث کشی حرفه ای :

بارزترین خدمت هر شرکت باربری اثاث کشی میباشد. اما انجام اثاث کشی حرفه ای تنها از عهده ی معدود شرکت های باربری بر می آید.که باربری شهران به خود افتخار میکند که میتواند چنین خدماتی را با چنین کیفیتی انجام دهد.

اثاث کشی در باربری شهران به صورت کاملا حرفه ای و با کادری مجرب و ماشین های فوق العاده و vipانجام میشود. برای انجام اینکار فقط با ما تماس بگیرید. تا بهترین کار را به بهترین نحو برای شما انجام دهیم. کارهای باربری و اثاث کشی خود را به ما بسپارید. تا مشتری دائم باربری شهران شوید.

کارتن های چیده شده در ماشین باربری شهران
بسته بندی اصولی :

داشتن یک اثاث کشی راحت و بدون خسارت و کامل ملزوم انجام یک سری کارها میباشد.که یکی از این اقدامات یا بهتر است بگوییم مهمترین اقدام بسته بندی کردن وسایل میباشد. که انجام بسته بندی چندین روش دارد.

اما بسته بندی درست و اصولی از نظر باربری شهران بسته بندی به روش و متد اروپایی میباشد. برای انجام چنین بسته بندی ما اولا نیاز به کارگر وارد و آموزش دیده در این زمینه داریم که باربری شهران با استخدام و آموزش کارگران و نیرو های بسته بندی این مسئله را حل کرده است.

و دوم ما نیاز به وسایل بسته بندی درجه یک و باکیفیت داریم. که برای تهیه ی چنین وسایلی مشتریان ما بسیار با مشکل روبرو میشدند. زیرا در بازار وسایل درجه یک و با کیفیت یا نیست و یا اگر هم هست قیمت آن بسیار بالا میباشد.

اما باربری شهران برای حل این مشکل اقدام به عقد قرارداد با کارخانه های تولیدی وسایل بسته بندی نظیر : کارتن، نایلون حبابدار، سلفن، چسب، کیسه لباس، و … کرده است. و این وسایل را با قیمت کارخانه در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد. بدین صورت شما هم میتوانید بسته بندی ارزانتری داشته باشید. و هم اینکه مطمئن باشید تمام مواد مورد استفاده در بسته بندی شما از نوع درجه یک و با کیفیت میباشد.

نایلون حبابدار یا بابل رپ باربری شهران استرج رپ یا سلفن باربری شهران
‎حمل وسایل سنگین :

از دیگر خدمات باربری شهران میتوان به حمل تخصصی وسایل سنگین مانند: پیانو، گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید، بوفه، و …. اشاره کرد. که این کار نیازمند داشتن نیروی کار قوی و باتجربه و همچنین تجهیزات مخصوص و تخصصی مانند: تسمه های مخصوص، کمربندهای اختصاصی، چرخ های سه پایه، و …. میباشد.

که باربری شهران هم نیرو های قوی و مخصوص و هم تجهیزات کامل این کار را در اختیار دارد. و میتواند جابجایی وسایل سنگین را برای شما به بهترین صورت و با بالاترین ایمنی ممکن انجام دهد. با سپردن کارهای خود به باربری شهران دیگر نگران هیچ نباشید.

کارگران باربری شهران در حال حمل گاو صندوق
باربری شهرستان:

یکی از سخت ترین و پر مسئولیت ترین کارهای باربری ارسال بار به شهرستان میباشد‌. زیرا این کار به دلیل مصافت زیاد و طولانی دارای مسئولیت بالایی میباشد. برای ارسال بار به شهرستان داشتن چند شرط الزامیست.
اول: داشتن ماشین های جدید و به روز ؛ برای اینکه بار و اثاثیه مشتریان عزیز در بین راه نماند و بتوانیم آنها را سالم به مقصد برسانیم داشتن ماشین های به روز و جدید یکی از الزامات کار میباشد. که این امر دارای هزینه های زیادی است. اما باربری شهران توانسته است این کار را به خوبی پیاده کند. و ماشینهای باربری خود را کاملا به روز و جدید کند.

دوم: داشتن ماشین های vip : برای اینکه بارهای بین شهری مسافت زیادی را طی میکنند. باید ماشین های باربری شهرستان کاملا vipو ضد ضربه باشند. ماشین های باربری اتوبار شهران کاملا فنر نرم و داخل کابین آنها با موکت های چند لایه پوشانیده شده و کاملا ضد ضربه میباشند. تا در صورت برخورد وسایل و بارهای شما به بدنه ی کانتین یا مواجه شدن با دست انداز و چاله چوله های خیابانی اثاثیه شما ضربه نخورند.

سوم: داشتن ماشین های بزرگ ؛ چون هزینه ی ارسال بار به شهرستان زیاد میباشد. لذا ماشین باید کاملا بزرگ باشد تا تمام اثاثیه شما مشتریان محترم درون آن جای گیرد. و نیاز به هزینه اضافی و گرفتن ماشین دوباره نباشد. و ماشین های شهرستان اتوبار شهران همگی بزرگ و ۶ متر به بالا میباشند. این امر سبب شده ما به یکی از بهترین ناوگان های حمل و نقل عمومی بین شهری تبدیل شویم.

ماشین تریلی باربری شهران

بیمه بار :

برای ارسال بار به شهرستانها باید شرکت باربری این توانایی رو داشته باشه که بتواند بارهای شهرستان را بیمه کند. که برای این کار نیاز به مدارک معتبری مانند جواز کسب،گواهی ثبت شرکت، گواهی ثبت برند، و…. میباشد.

برای همین امر است که هر باربری نمیتواند بارهای شهرستان را بیمه کند. اما باربری شهران این کار را با ارائه ی اسناد و مدارک انجام میدهد. و تمام بارهای شهرستان را بیمه میکند. پس با خیالی راحت و آرامش کامل بارهای خود را به باربری شهران بسپارید.

عکسی فانتزی از دست و کامیون - باربری شهران
نیسان بار :

بعضی از مشتریان برای بارهای خود نیاز به ماشین های بزرگی مانند خاور یا کامیونت ندارند. بلکه تقاضای آنها ماشین های کوچکتری میباشد. ما به تقاضای ایشان احترام گذاشته و برای آنها ماشین نیسان ارسال میکنیم. نیسان ها از خاور و کامیونت کوچکتر هستند. و برای بارهای کمتر و حساس تر مناسب هستند. و تیز تر و سریعتر از خاور ها حرکت میکنند. و میتوانند خیلی زود تر به مقصد برسند.

اما یک مورد دیگر که ماشین نیسان، این نهنگ های آبی را مورد توجه مردم قرار میدهد. تردد راحت تر آنها در داخل پارکینگ ها و مکان های سر بسته میباشد. باربری شهران این ماشینها را با نرخ دولتی در اختیار شما قرار میدهد.

نیسان های باربری شهران

ویژگی های باربری شهران:

قیمت پایین نسبت به رقبا:

باربری شهران نسبت به سایر رقبا قیمت پایین تری دارد. علت این امر هم این است. که مدیریت این اتوبار معتقد است که تمام اقشار ساکن در این منطقه بتوانند از خدمات ممتاز ما استفاده کنند. و از لحاظ مالی در مضیغه نباشند.

اما از دیگر عوامل میتوان به این امر اشاره کرد که سود کمتر =مشتری بیشتر در نتیجه جبران مافات شدن از طریق جذب مشتری بیشتر. باربری شهران با قیمت مصوب دولتی و به صورت ۳ ساعته کار میکند. همین گزینه باعث شده که مشتریان زیادی از باربری شهران استفاده کنند. و در نهایت هم از خدمات و قیمت های ارزان ما کاملا راضی باشند.

عکس پول باربری شهران

کیفیت بالای انجام خدمات:

قیمت ارزان باربری شهران را وقتی با کیفیت عالی و سطح بالای انجام کار توسط این باربری مقایسه میکنید. آن وقت است که متحیر میشوید. باربری شهران کیفیتی باور نکردنی در انجام کارهای اثاث کشی و بسته بندی دارد.

همین امر سبب شده است تا مشتریان ما واقعا احساس رضایت خوبی نسبت به این شرکت حمل و نقل داشته باشند. اما باید به شما عرض کنم که کیفیت اتفاقی و آنی نیست. بلکه مدیریت و پرسنل این واحد صنفی واقعا برای به دست آمدن آن شبانه روزی تلاش کرده اند.

عکس کلمه کیفیت - باربری شهران

درصد بالای رضایت مشتریان باربری شهران :

برای خرید هر محصول و یا استفاده از هر خدمتی باید به نظر مشتریانی که قبلا این محصول را خریده اند. و یا از این خدمات استفاده کرده اند. را بدانیم و بپرسیم تا با آگاهی کامل تصمیم بگیریم. اما باربری شهران درصد بالایی از رضایت مشتریان نسبت به خود را دارد.

که شما با پرس و جو میتوانید از آن با خبر شوید. و یا در همین سایت ضمانت بار نظرات مشتریان را بخوانید. هدف ما مشتری مداری و نگه داشتن مشتری و همچنین جذب زنجیره ای مشتری است.

عکس درصد و ستون باربری شهران

پشتیبانی عالی و ۲۴ ساعته:

یکی از نشانه های کیفیت هر محصول یا خدماتی داشتن پشتیبانی خوب و مستمر از طرف ارائه دهنده ی آن محصول یا خدمت میباشد. باربری شهران پشتیبانی ۲۴ ساعته دارد و شما هر زمان خواستید. میتوانید تماس بگیرید و کار رزرو یا انتقاد و پیشنهاد خود را مطرح کنید. تا بتوانید در راستای بهبود کیفیت خدمات به ما کمک کنید.

لوگو پشتیبانی 24 ساعته باربری شهران

ماشین های بزرگ باربری شهران  :

از دیگر خصوصیات باربری شهران داشتن ماشین های لارج و فری سایز و بزرگ میباشد. که این امر سبب میشود. تا تمام بارهای شما مشتریان درون ماشین جای گیرد . و نیاز به گرفتن ماشین دیگه ای نباشد.

لذا خود این امر هم به ارزانتر تمام شدن کار شما کمک کرده و از هر گونه هزینه اضافی جلوگیری میکند‌. تمام کانتین های ساخته شده توسط اتوبار شهران همگی بزرگ و ۶ متری میباشند. پس از لحاظ اندازه ماشین خیالتان راحت باشد.

ماشین شش تن مسقف چادری سفید باربری شهران

ماشین های vip:

ماشین های باربری از این جهت که مهمترین بارهای مشتریان یعنی اسباب و اثاثیه ی آنها را حمل میکنند‌. باید نسبت به سایر ماشین ها تفاوت داشته باشد. و باید کاملا مجهز و vipو ضد ضربه باشد. اما چون این کارها هزینه بر میباشد.

و هزینه ز آن هم از مشتری دریافت نمیشود. معدود باربری هایی هستند که به این امر رسیدگی کنند.و این کارها را رعایت کنند اما باربری شهران با احترام گذاشتن کامل به مشتریان وفادار خود تمام‌این موارد را رعایت کرده و داخل کانتین ماشینها را به صورت موکت کاری شده در آورده. و کاملا ضد ضربه میباشد. تا بار و اثاثیه منزل شما به سالم ترین شکل ممکن به مقصد برسد.

کانتین ماشین موکت کاری شده ی باربری شهران

بارچین های تخصصی اتوبار شهران :

یکی از مهمترین قسمت های انجام کار باربری توسط بارجین ها انجام میشود. چرا که آنها هستند که وظیفه چیدمان بار در ماشین را انجام میدهند. و این چیدمان میتواند سرنوشت بار شما را تغییر دهد. اما بارچین های باربری شهران همگی متخصص و وارد میباشند‌.

و دارای کارت بارچینی از اداره ی فنی و حرفه ای میباشند. و در باربری شهران نیز چیدمان بار به صورت لایه به لایه را آموزش دیده اند. تا بیشترین مقدار بار را با کمترین ریسک خراب شدن آنها در ماشین جای دهند.

کامیون با بار و بارچین در باربری شهران

کارگران ورزیده و خوش اخلاق:

گذشته از تمام مطالب بالا که گفته شد. بیشترین کار را در کارهای یدی و حمل و نقل کارگران انجام میدهند. و مهم ترین کار را کارگران بر عهده میگیرند. و برای هر شرکت باربری داشتن کارگران وارد و حرفه ای لازم و ضروری میباشد.

اما کارگران باربری شهران هم ورزیده، وارد، حرفه ای، و خوش اخلاق هستند. این کارگران آموزش دیده و به صورت تخصصی و حرفه ای عمل میکنند. و دارای چندین سال تجربه در این زمینه میباشند. این امر کمک میکند تا بارهای شما سالم و بدون هیچ مشکلی حمل شود.

کارگر باربری شهران با یخچالی بر دوش

داشتن نظم و هماهنگی کامل در باربری شهران :

یکی از مشکلاتی که برای کار باربری همیشه بوده نرسیدن سر موقع و تایم به منزل مشتری به دلیل وجود ترافیک، کم بودن ماشین،خراب شدن ماشین، و …. میباشد. اما باربری شهران با احداث شبکه رینگی این مشکل را حل کرده است.

به این صورت که بعد از درخواست شما نزدیکترین ماشین از کوتاهترین مسیر برای شما ارسال میشود.و توانسته است با این روش در نظم و هماهنگی تعجب مشتریان را برانگیزد. این کار را برای همه مشتریان انجام میدهیم. و نظم سر لوحه کار پرسنل اتوبار شهران است.

چندین نفر آدم در حال ورزش - باربری شهران

نکات طلایی برای اثاث کشی راحت ارائه شده توسط باربری شهران :

برنامه ریزی کنید:

برنامه ریزی کلید موفقیت در تمام کارهاست. این کلید طلایی را در هر کاری داشته باشید. موفقیت میسر خواهد شد. در کار اثاث کشی هم برای داشتن اسباب کشی راحت و بدون دردسر باید برنامه ریزی کنید. برای همه چیز، صفر تا صد اثاث کشی را برنامه ریزی کنید.

عکس برنامه ریزی در باربری شهران
زود تر شروع کنید:

یکی از مشکلات ما ایرانی ها این است که تمامی کارها را به دقیقه ی ۹۰ موکول میکنیم. همین امر باعث میشود. که در کارها به نیجه مطلوب نرسیم. اما برای داشتن اثاث کشی راحت تر زودتر شروع کنید. و برای این امر آماده شوید.

تا کارها راحت تر و با حوصله تر پیش برود.از چند روز قبل از باربری اقدامات لازم را نظیر: هماهنگی ماشین باربری، تهیه وسایل بسته بندی، باز کردن وسایل، و …. انجام دهید. تا کارهای شما با آرامش و طمئنینه انجام شود.

بسته بندی کنید (باربری شهران ):

بسته بندی رکن اصلی و اساسی داشتن اثاث کشی بدون دردسر است. برای اینکه بسته بندی راحت تر و ارزانتری داشته باشید. از تمام وسایل موجود در منزل نظیر: سبد ها ، ساک ها زنبیل ها، لگن ها، چمدان ها ، و … استفاده کنید.

آنها را با وسایل مختلف و مناسب پر کنید. این امر سبب میشود وسایل شما در حین اثاث کشی آسیبی نبیند. اما اگر وقت این کار را ندارید. یا در این زمینه تخصص کافی ندارید این کار را به باربری شهران بسپارید. تا آن را با کمترین هزینه و بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهد. ولی به هر صورتی که شده حتما حتما بسته بندی کنید. زیرا هزینه ی خرید وسایل خیلی خیلی گران شده است. و میتواند به شما ضرر بزند.

بسته بندی ظروف در باربری شهران
دسته بندی کنید(باربری شهران):

دسته بندی کردن با بسته بندی کردن متفاوت است. دسته بندی کردن یعنی تفکیک و جداسازی تمام وسایل هم نوع و همجنس و قرار دادن آنها کنار همدیگه به صورتی که کارگران باربری بتوانند آنها را به راحتی حمل کنند و در داخل ماشین کنار همدیگه قرار دهند.

این کار را میتوانید با حدا سازی به صورت وسایل فلزی ،وسایل چوبی، وسایل آشپزخانه، و…. انجام دهید. و آنها را مطابق با هم کاملا از هم تفکیک کنید. باربری شهران مطالب مرتبط با دسته بندی را در داخل سایت خود قرار داده است میتوانید مطالعه کنید. و از آنها استفاده کنید.

عکس لیست با تیک سبز - باربری شهران
وسایل را باز کنید:

بسیاری از وسایل منزل در داخل خانه به هم مونتاژ شده اند و برای امکان حمل باید آنها را از هم جدا کنید. این وسایل عبارتند از: تخت ها، کمد ها ، کابینت ها، لباسشویی، ظرفشویی، و …. برای صرفه جویی در وقت وهزینه ی خود قبل از رسیدن کارگر و ماشین باربری این کار را انجام دهید.

اما اگر به هر نحوی نمیتوانید خودتان چنین کاری را انجام دهید میتوانید. با تماس با باربری شهران از خدمات فنی کاری ما استفاده کنید تا یک نیروی متخصص تمام این کارها را برای شما انجام دهد.

فکری برای بچه ها بکنید:

بچه ها در روز اثاث کشی میتوانند. برای شما و فرایند باربری ایجاد مشکل کنند. زیرا بچه ها ذاتا کنجکاو هستند. و میخواهند از همه چیز سر دربیاورند. و همین حس کنجکاویی باعث میشود. که بعضی وقتا به وسایل دست بزنند. که میتواند باعث زخمی شدن آنها یا آسیب دیدن وسایل شوند.

و شما و کارگران را آشفته و نگران کنند. همچنین بچه ها در حین اثاث کشی خسته میشوند و ممکن است. شروع به بهانه گیری کنند. که برای جلوگیری از این مشکلات باربری شهران به شما پیشنهاد میکند که بچه ها را تا پایان اثاث کشی به یکی از اقوام و نزدیکان خود بسپارید. و از آنها بخواهید که از آنها نگهداری کنند.

عکس بچه های باربری شهران
جای پارک را فراموش نکنید:

ماشین های باربری معمولا بزرگ و حجیم هستند. و معمولا بدای پارک کردن در بعضی جاها دچار مشکل میشوند. برای برخورد نکردن با چنین مشکلی در حین اثاث کشی قبل از رسیدن ماشین باربری در جلوی درب منزل جای پارکی را برای پارک کردن ماشین های باربری نگه دارید. و از راننده بخواهید که در آنجا پارک کنند.


راه پله ها را تخلیه کنید:

حتما دیده اید که در بعضی از ساختمانها همسایه ها وسایلی را مانند: جا کفشی ، گلدان، دوچرخه، و …. را در داخل راه پله ها قرار میدهند. برای حلوگیری از شکستن وسایل خود یا همسایه ها قبل از رسیدن پرسنل باربری به محل شما از همسایه ها بخواهید.

که وسایل را به داخل واحد یا داخل پارکینگ ها منتقل کنند. و اگر برای این کار نیازی به کمک داشتن شما نیز به حکم‌ادب به آنها کمک کنید. اما اگر وسیله ای سنگین بود و نتوانستید آن را جابجا کنید. قبل از شروع کار از کارگران باربری شهران بخواهید این کار را برای شما انجام دهند. آنها موظف اند به شما کمک کنند.

عکس راه پله باربری شهران
جعبه ی روزمره تهیه کنید:

همانطور که میدانید در روز اثاث کشی همه جا شلوغ شده و پیدا کردن بعضی از وسایل مشکل و سخت است. اما برای اینکه دچار چنین مشکلی نشوید. پیشنهاد میشود که یک جعبه ی روزمره تهیه کنید. و وسایل ضروری نظیر: سوییچ ها، کلید منازل، کیف کارت های بانکی، قولنامه های منازل مبدا و مقصد، ریموت درب پارکینگ ها ، و …. را داخل آن جعبه بریزید تا هر وقت خواستید. به آنها دسترسی داشته باشید. و به ساده ترین شکل ممکن بتوانید آنها را پیدا کنید.

با حرفه ای ها کار کنید:

برای درست انجام شدن هر کاری و پیشبرد درست آن کار لازم است با بهترین نفرات و شرکت های فعال در آن زمینه مشورت و همفکری کنیم. برای کار اثاث کشی خود نیز با باربری شهران که دارای تخصص و تجربه ی چندین ساله است مشورت کنید.

ماشین های مسقف شهرستان باربری باغ فیض
ماشین بزرگ باربری باغ فیض
ماشین ایسوزوی بنفش باربری شهران