باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری شهرزیبا

ایسوزوی قرمز رنگ باربری شهر زیبا
ماشین های باربری شهر زیبا

تاریخ تاسیس باربری شهر زیبا :

باربری شهر زیبا از باربری های زیر نظر شرکت حمل و نقل ضمانت بار میباشد. که در سال های اولیه ده ی ۸۰ کار خود را به صورت رسمی و با دریافت جواز کسب باربری از اتحادیه ی باربری های تهران و همچنین تاییدیه شرکت ضمانت بار شروع کرده.

 و به فعالیت در حوزه ی باربری و حمل و جابجایی اثاثیه منزل تا امروز که حدود ۲۰ سال میگذرد. ادامه داده است. این شرکت حمل و نقل با تکیه بر توان مدیریتی مدیران و پرسنل با تجربه توانسته است. که بخش مهمی از اثاث کشی های منطقه ی شهر زیبا را به خود اختصاص دهد.

انواع خدمات باربری شهر زیبا :

اثاث کشی و حمل و نقل :

یکی از مهمترین و روتین ترین کارهایی که هر باربری انجام میدهد. اثاث کشی کردن و انجام حمل و نقل و اثاث کشی کردن منازل و شرکت ها میباشد.اما باربری شهر زیبا این کار را به صورت حرفه ای و نوین انجام میدهد. که به صورت تخصصی تیم ها و پرسنل را برای شما اعزام میکند.

اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل خود را به ما بسپارید. تا بهترین و خاطره انگیز ترین اثاث کشی را برای شما انجام دهیم. به شما قول میدهیم که بهترین ها را برای شما رقم میزنیم. به اعتماد کنید و یک بار ما را امتحان کنید.

عکس نوشته فصل اسباب کشی در باربری شهر زیبا

بسته بندی تخصصی باربری شهر زیبا :

برای داشتن یک اثاث کشی کامل و سالم و بدون خسارت انجام یک بسته بندی درست و اصولی و حرفه ای لازم و الزامی میباشد. اما بسته بندی لوازم منزل کاری تخصصی است. و نیاز به نیروی با تحربه و تجهیزات لازم و مخصوص دارد. 

انجام این کار باید به بهترین نحو صورت بگیرد. باربری شهرزیبا این کار را برای شما با نیروهای با تجربه و فوق العاده ی خود انجام میدهد. و برای لوازم بسته بندی نیز شما را مستقیما به کارخانه تولید کننده این وسایل وصل میکند. 

تا بسته بندی شما با کمترین هزینه انجام شود. باربری شهر زیبا را به خاطر بسپارید. و یک بار هم شده از خدمات ما استفاده کنید. تا مشتری دائمی و همیشگی ما بشوید. بهترین بسته بندی را از اتوبار شهر زیبا بخواهید.

وسایل منزل بسته بندی شده در باربری شهر زیبا

ارسال بار به شهرستان اتوبار شهر زیبا  :

یکی دیگر از خدمات باربری شهرزیبا ارسال بار و اثاثیه منزل شما به شهرستان های کشور میباشد. این کار در بین کارهای باربری بیشترین درجه ی سختی و مسئولیت پذیری را دارد. و نیازمند داشتن ماشین ها و تجهیزات تخصصی و مدرن میباشد.

 برای بارهای شهرستان باید از به روز ترین و بهترین ماشین های باربری استفاده کرد. زیرا مسیر زیادی را طی میکنند و باید کاملا ایمن باشند. و رانندگان ناوگان شهرستان نیز باید بهترین و ماهر ترین رانندگان با کارت هوشمند معتبر و کارت سلامت باشند.

 اما ماشین های باربری شهرزیبا بهترین و بروزترین ماشین های موجود در باربری های تهران میباشند. و همچنین رانندگان شاغل در اتوبار شهر زیبا دارای تمامی مدارک معتبر جهت گرفتن بارنامه میباشند.

ماشین مسقف چادری باربری شهر زیبا

بیمه کردن بارهای شهرستان در باربری شهر زیبا :

فرستادن بار اثاثیه و لوازم منزل به شهرستان با تمام امکانات هم باز هم ممکن است. مشمول خسارت یا اتفاق بشود.به همین خاطر باربری شهرزیبا تمامی بارهای ارسالی به شهرستانهای کشور را بیمه میکند. که در صورت رخداد اتفاق مشتریان عزیز بتوانند.

 حداقل خسارت وسایل خود را از بیمه دریافت کنند. اما با مدیریت دریت و کار آمد و استخدام رانندگان خوب و با تجربه خوشبختانه تا حالا در باربری شهر زیبا چنین اتفاقی نیفتاده است.

عکس چتر آبی با بیمه بار در باربری شهر زیبا

فروش لوازم بسته بندی:

تهیه ی لوازم بسته بندی برای مشتریان در بازار های بیرون سخت و گران قیمت میباشد. زیرا پیدا کردن جنس درجه یک سخت و طاقت فرسا است. اما باربری شهرزیبا این مشکل را با عقد قرارداد با کارخانه های تولیدی این وسایل حل کرده و شما تمامی لوازمات بسته بندی را با قیمت کارخانه از ما دریافت خواهید کرد.

 این باربری فقط برای راحتی مشتریان این اقدام را انجام داده و هیچ گونه سودی از شما دریافت نمیکند. بهترین لوازم بسته بندی را با ارزانترین قیمت از ما دریافت کنید. باربری شهرزیبا برای شما بهترین ها را رقم میزند.

عکس رول نایلون حبابدار - باربری شهر زیبا

حمل لوازم و وسایل سنگین:

در هر خانه ای ممکن است تعدادی لوازم و وسایل سنگین مانند: پیانو،گاوصندوق، شیشه های میز بزرگ، تردمیل،بوفه، و …. وجود داشته باشد. که حمل و جابجایی اونها کار کارگران عادی نیست. بلکه به کارگران متخصص و تجهیزات مخصوص نیاز است. 

باربری شهرزیبا با در اختیار داشتن این کارگران و تجهیزات میتواند تمام این وسایل را بدون کوچکترین آسیبی و با بهترین نحو ممکن برای شما جابجا کند. این کار با کمترین هزینه و تخصصی ترین و حرفه ای ترین نحو انجام میشود. با سپردن کارهای اثاث کشی و باربری خود به اتوبار شهرزیبا دیگر نگران هیچ چیزی نباشید.

کارگران باربری شهر زیبا در حال حمل گاوصندوق

فنی کاری :

بسیاری از لوازم و وسایل منزل به همدیگر یا به وسایل داخل خانه وصل شده اند. و برای جابجایی و اثاث کشی باید آنها را در مبدا جدا کرد و در منزل مقصد مجددا نصب کرد. این وسایل شامل: تخت های خواب، کمد های بچه، پرده ها، لوستر ها، و…. میشود. که برای باز و بسته کردن آنها نیاز به تجهیزات و تخصص است.

 اما اگر خود شما نمیتوانید این کار را انجام دهید.پس با درخواست نیروی فنی از باربری شهرزیبا میتوانید با کمترین هزینه یک نیروی فنی کار در کنار خود داشته باشید. تا تمام این کار ها را برای شما انجام دهد. باربری شهرزیبا صفر تا صد کار را برای شما انجام میدهد.با کمترین هزینه در بین تمام باربری های غرب تهران.

عکس تخت خواب یک نفره - باربری شهر زیبا

باربری با نیسان:

بعضی از مشتریان ما در باربری شهرزیبا دارای بارهای کمتری از خاور ها و کامیونت ها هستند. که ما برای این دسته از عزیزان ماشین های نیسان را پیشنهاد میکنیم. نیسان ها نسبت به خاور ها دارای حجم کمتری هستند.و بارهای کمتری را میگیرند. و همچنین سریعتر از خاورها و کامیونت ها حرکت میکنند. و هزینه ی کمتری نیز دارند.

 از این رو باربری و اتوبار شهرزیبا تعدادی نیسان نیز تهیه کرده است تا کار های آن دسته از عزیزان که به خاور نیلز ندارند را نیز انجام دهد. و موجب رضایت تمامی مشتریان عزیز شود.باربری نیسان در اتوبار شهرزیبا شعبه شهرستان نیز دارد. و شما میتوانید بارهای نیسانی خود را با باربری شهر زیبا به تمام شهرستان ها ارسال کنید.

ماشین نیسان آبی باربری شهر زیبا

چرا باربری شهر زیبا:

قیمت ارزان باربری شهر زیبا :

ارزانترین قیمت باربری را دربین تمامی باربری های اثاثیه با ما تجربه کنید. هدف از قیمت پایین باربری شهرزیبا این است که امکان استفاده ی تمام اقشار از خدمات این اتوبار را فراهم کند. باربری شهر زیبا با پایین نگه داشتن قیمت انجام خدمات خود این امکان را فراهم کرده است که تمامی اقشار ساکن در محله ی شهر زیبا بتوانند با این شرکت باربری همکاری کنند و از خدمات ما بهره مند شوند.

 همچنین ما در این راستا که سود کمتر برابر است با مشتری بیشتر حرکت میکنیم . و به حمد و قوه الهی توانسته ایم بیشتر اثاث کشی ها در منطقه ی شهر زیبا را به خودمان اختصاص دهیم.

عکس سکه در باربری شهر زیبا

کیفیت بالا:

داشتن کیفیت بالاترین شاخصی است که باعث میشود ما محصول یا خدماتی را انتخاب کنیم. و از آن استفاده کنیم. کیفیت انجام خدمات باربری در اتوبار شهر زیبا را از مشتریان ما بپرسید. تا بدانید در مقایسه با سایر همکاران چقدر بهتر و با کیفیت تر کار میکنیم. 

کیفیت شعار ما نیست کیفیت کار ماست. بهترین و با کیفیت ترین باربری غرب تهران را با یک تماس برای اثاث کشی خود دعوت کنید. باربری شهر زیبا را میگویم. در همین نزدیکی هاست.

عکس نوشته کیفیت -شهر زیبا

نظم و هماهنگی:

نظم و هماهنگی برای انجام درست و صحیح هر کاری لازم و ضروری است. در کار باربری نیز چنین است. اگه نظم و هماهنگی بین اعضا نباشد قاعدتا کیفیت کار پایین می آید. و نهایتا به عدم رضایت مشتری منجر میشود.

 اما باربری شهر زیبا با ترتیب دادن نظم و هماهنگی در بین تمام پرسنل و کادر خود از هر گونه بی نظمی و اخلال در کار مشتری جلوگیری میکند. نظم و هماهنگی سر لوحه ی کار ماست. اتوبار شهر زیبا منظم ترین و با انظباط ترین باربری در غرب تهران با مدیریتی یکپارچه و قوی میباشد.

چندین نفر آدم در حال ورزش - باربری شهر زیبا

آن تایم و خوش قول بودن باربری شهر زیبا:

در کار باربری به ندرت پیش می آید که شما بتوانید خوس قولی و آن تایم بودن را ببینید. علت این امر هم نبود نیروی کافی در باربری ها، و خود بزرگ نشان دادن تعدادی از باربری ها است. اما باربری و اتوبارشهر زیبا به خوش قولی و آن تایم بودن مشهور است. 

زیرا ما میدانیم دیر کردن و تاخیر از طرف نیروهای باربری شهر زیبا باعث به هم ریختن تمام برنامه های چیده شده توسط مشتریان میشود. پس به موقع با بالاترین نظم به خدمت شما میرسیم.

عکس ساعت چند رنگ باربری شهر زیبا

ماشین های بزرگ :

داشتن ماشین بزرگ در کار باربری و اثاث کشی بسیار مهم و حائز اهمیت است. زیرا بار و اثاثیه مشتری باید کاملا درون ماشین جای گیرد. در غیر این صورت باعث به وجود آمدن هزینه های اضافی و بیشتر برای مشتری شده و میتواند نارضایتی مشتری را در پی داشته باشد. 

ماشین های باربری شهر زیبا همگی بزرگ و از نوع کامیون های شش متری میباشند. این کامیون ها این امکان را میدهند که تمامی اثاثیه و لوازم مشتری درون آنها جا شود. و هیچ هزینه اضافی و اتلاف وقتی برای مشتری نداشته باشد.

تریلی باربری شهر زیبا

ماشین های vip:

ماشین vipیعنی ضد ضربه کردن داخل کانتینر ماشین ها تا در صورت برخورد اثاثیه با بدنه ی کانتین برای لوازمات مشتری مشکلی پیش نیاید. باربری شهر زیبا با قائل کردن بیشترین احترام برای مشتریان خود تمامی دیواره های کانتین ماشین های خود را با موکت پوشانیده و به اصطلاح ماشین ها را موکت کاری کرده است. تا شما با ماشین های vip ما راحت ترین و بهترین اثاث کشی را داشته باشید.

ایسوزوی مسقف اسپرت باربری شهر زیبا

بارچین های حرفه ای:

چیدمان بار در داخل کانتین ماشین ها از مهمترین کارهای باربری میباشد زیرا که میزان سالم رسیدن و همچنین اندازه ی جا شدن بار در داخل کانتین به این بارچین ها بستگی دارد. و این بارچین ها هستند که مستقیما با کارگران و وسایل شما در ارتباط اند.

 اما بارچین های باربری شهر زیبا همگی با تجربه و همچنین دارای کارت مهارت چیدمان بار و اثاثیه منزل از اداره ی فنی و حرفه ای میباشند. و همچنین همه ی بارچین های اتوبار شهر زیبا مسلط به بارچینی به روش های لایه به لایه میباشند. و میتوانند بیشترین بار را با کمترین میزان خسارت درون ماشین جای دهند. تا شما مشتریان عزیز و مهربان بیشترین رضایت را از باربری شهر زیبا داشته باشید.

چیدمان تخصصی بار در باربری شهر زیبا

 

کارگران وارد و ورزیده باربری شهر زیبا:

مهمترین کار در باربری و اثاث کشی را کارگران باربری انجام میدهند. زیرا این کارگران هستند که وظیفه حمل و جابجایی بار را در داخل راه پله ها به عهده دارند. هر شرکت باربری که کارگران وارد تری داشته باشد. میتواند بهتر باشد.

 اتوبار شهر زیبا کارگران ورزیده و با اخلاقی را در اختیار دارد. که میتوانند کار اثاث کشی شما را بدون کوچکترین ضربه و با بیشترین دقت انجام دهند. اتوبار شهر زیبا را به خاطر بسپارید. تا کاری درست و تاریخی برای شما انجام دهیم.

کارگران باربری شهر زیبا با یخچال ساید بای ساید

سرعت انجام کار بالا در باربری شهر زیبا :

کار باربری و اثاث کشی برای سه ساعت بوده و چون زمان محدود است پس سرعت نیز از مولفه های مهم باربری های خوب به شمار می آید. اما باربری شهر زیبا با کادری مسلط دارای بیشترین سرعت در انجام کار میباشد. و هیچ گونه هزینه اضافی برای مشتری رقم نخواهد زد.

 اما در باربری و اتوبار شهر زیبا در کنار سرعت دقت نیز به کار گرفته شده است. و پرسنل ما با سرعت چاشنی با دقت کارهای شما را به نحو احسن انجام میدهند. تا بهترین اثاث کشی را با باربری شهر زیبا داشته باشید.

باربری شهر زیبا

مشاوره رایگان:

برای انجام درست هر کاری ما نیاز داریم تا متخصصان آن رشته حرف بزنیم و از آنها مشاوره بگیریم. اما اغلب برای پیدا کردن متخصصی خوب و دلسوز به مشکل خورده ایم و همیشه جواب های سرد شنیده ایم . 

اما شما میتوانید تمام سوالات و مشکلات خود را در زمینه ی باربری و اثاث کشی با مشاوران و کارشناسان باربری شهر زیبا به اشتراک بگذارید. و بهترین و صبورانه ترین راهنمایی های ایشان را دریافت کنید. بدون پرداخت هیچ هزینه ای با مشاوران ما تماس بگیرید و با آنها مشورت کنید.

کارشناس خانم باربری شهر زیبا

نکات ظریف اثاث کشی:

برنامه ریزی کنید:

برای میسر شدن موفقیت در هر کاری برنامه ریزی اولین قدم و اولین اقدام میباشد. برای کار اثاث کشی هم به همین صورت است. برای کار باربری خود برنامه ریزی خوب و جامعی بکنید. و کارها را طبق برنامه انجام دهید تا به موفقیت که همان اثاث کشی راحت و آسان است دست پیدا کنید.

لیستی از کارهایی که میخواهید انجام دهید تهیه کنید:

برای اینکه در هنگام شلوغ شدن و پیچیده شدن کارها چیزی را از قلم نیندازید. و بتوانید به همه ی کارها برسید. لطفا تمام برنانه ای را که برای بلربری و اثاث کشی خود ریخته اید. داخل یک لیست بنویسید. و آنها را اولویت بندی کنید تا طبق نقشه پیش بروید. و از کارها عقب نمانید. و بتوانید باربری و اثاث کشی راحتی را داشته باشید.

دسته بندی کنید:

وسایل را به چند دسته ی مختلف تقسیم کنید تا بدانید برای انجام بسته بندی آنها چه کارهایی را باید انجام دهید. دسته ها باید در یک راستا و یک ردیف باشند. مثلا : وسایل چوبی، وسایل شکستنی، وسایل آشپزخانه، وسایل اتاق خواب و… را به دسته های جداگانه تقسیم کنید. و سپس بر اساس برنامه آنها را از هم تفکیک کنید.

بسته بندی کنید:

مهمترین اصل در جابجایی اثاثیه منزل بسته بندی میباشد. زیرا بسته بندی از هر گونه شلختگی و آسیب زدن به وسایل شما جلوگیری میکند. طبق دسته هایی که تشکیل داده اید. برای هر کدام لوازم بسته بندی جدا گانه تهیه کنید. مثلا برای ظروف و کتاب ها باید کارتن تهیه کنید. 

برای وسایل چوبی باید بابل رپ تهیه کنید. و …. طبق استاندار بسته بندی را شروع کنید‌. و بسته بندی کنید. اما برای اینکه کار اثاث کشی و باربری شما ارزانتر تمام شود. باربری شهر زیبا پیشنهاد میکند. که از وسایلی همچون چمدان ها، زنبیل ها، ساک ها، و …. برای بسته بندی خود استفاده کنید.

سبک سنگین کنید:

برای راحت تر بودن خودتان همچنین کارگران باربری و همچنین جلوگیری از ایجاد خسارت در اثاث کشی خود سعی کنید بسته بندی را خیلی سنگین و پر نکنید بلکه سعی کنید کارتن ها و کیسه ها را سبک سنگین کنید. تا در حین حمل پاره نشوند.و موجب ایجاد اختلال در روند اثاث کشی نشوند. و همچنین وسایل داخل آنها صدمه نبیند.

وسایل را باز کنید:

بسیاری از وسایل منزل ما اغلب در داخل منزل به هم مونتاژ شده اند. مانند : تخت ها، کمد ها، پرده ها، لباسشویی، ظرفشویی، لوستر، و … برای سرعت بخشیدن به کارهای اثاث کشی قبل از رسیدن پرسنل باربری این وسایل را از هم دیگه باز کنید. و بسته بندی را انجام دهید. این کار سبب سرعت گرفتن کارهای شما میشود. و باعث میشود. وسایل شما توسط پرستل باربری شهر زیبا بهتر حمل شوند.

زودتر از موعد شروع کنید:

از عادات بد ما ایرانی ها موکول کردن تمام کارها به روز ها و دقایق آخر موکول میکنیم. و همین امر باعث میشود که کارها را با عجله و نصف و نیمه انجام دهیم. اما شما برای کار باربری خود از قبل شروع کنید. و دسته بندی و بسته بندی و … را به روز آخر موکول نکنید. زیرا روز آخر همه جا شلوغ شده و نمیتوان این کارها را انجام داد.

فکری برای بچه ها بکنید:

بچه ها از فرایند اثاث کشی ممکن است خسته شوند و در حین انجام کار شروع به بهانه گیری کنند. و همین امر سبب آشفتگی و عصبی شدن شما شود. و رشته ی کارها از دستتان در برود. باربری شهر زیبا به شما پیشنهاد میکند. که بچه ها و کودکان را در صورت امکان به یکی از آشناها و نزدیکان بسپارید تا از آنها مراقبت کنند.

بیش از حد نگه ندارید:

برای راحت تر و کم هزینه تر شدن اثاث کشی سعی کنید بیش از حد نگه ندارید. و وسایلی را که به آنها نیازی ندارید یا بفروشید. و یا آنها را به موسسات خیریه اهدا کنید. تا امکان استفاده ی دوباره از آنها فراهم شود.

راه پله ها را خالی کنید:

حتما تا بحال دیده اید که بعضی از همسایه ها بعضی از وسایلشان را مانند: جا کفشی ها، گلدان ها، تابلوها، دوچرخه بچه ها و … را در داخل پاگرد. و راه پله ها قرار میدهند. برای اینکه اثاث کشی راحت و بدون دردسری داشته باشید.

از آنها بخواهید تا این وسایل را یا به داخل واحد ها یا به پارکینگ منتقل کنند. و اگر نتوانستید آنها را جابجا کنید از کارگران باربری شهر زیبا بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

جای پارک نگه دارید برای خاور:

خاور های باربری دارای اندازه ای بزرگ و حجیم هستند و پارک کردن آنها در هر جایی امکان پذیر نیست. لذا شما قبل از رسیدن خاور های باربری برلی آنها جای پارک نگه دارید. تا کار باربری و اثاث کشی شما با سرعت بیشتری انجام شود.

جعبه ی روز مره تهیه کنید:

در روز اثاث کشی معمولا همه جا شلوغ شده و ممکن است نتوانید بعضی از وسایل ضروری را پیدا کنید. برای حل این مشکل باربری شهر زیبا به شما پیشنهاد میدهد که یک جعبه ی روزمره تهیه کنید. و وسایلی که ممکن است به آنها احتیاج پیدا کنید. مانند: سوییچ ها، ریموت درب ها، احاره نامه ها، کارت های اعتباری، کلید درب های منازل مبدا و مقصد، و … را داخل آنها بریزید. تا برای پیدا کردن آنها دچار مشکل نشوید.

مناطق تحت پوشش باربری شهر زیبا :

مناطق غرب :

 

مناطق شرق :