باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری فرجام : 

باربری فرجام با مجوز رسمی از اتحادیه ی حمل و نقل شهری و یکی دیگر از زیر مجوعه های شرکت حمل و نقل ضمانت بار تهران میباشد. که از سالهای دور در منطقه ی  شرق تهران مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به مردم عزیز و خونگرم شرق تهران است . 

باربری فرجام
باذسان 6تنی سفید باربری فرجام
ماشین چادری شهرستان
عکس پرسنل باربری پونک
نیرو های فنی
ایسوزوی مسقف قرمز رنگ باربری حکیمیه
چیدمان اثاث در منزل توسط باربری مجیدیه
چیدمان منزل تخصصی

خدمات باربری فرجام :

1- مشاوره و توضیح دقیق به مشتری : 

ما در باربری فرجام با استخدام کارشناسان و پرسنل صبور و حرفه ای در زمینه ی اثاث کشی و حمل اثاث منزل در تمام مدت 24 ساعت روز به شما در مورد چگونگی اثاث کشی و کارهای مربوط به آن به شما مشاوره میدهیم. تا تجربه ی خوب و موفقی را در اثاث کشی خود با ما تجربه کنید. 

2- بسته بندی حرفه ای : 

دیگر نگران آسیب دیدن یا شکستن وسایل منزل خود در اثاث کشی ها نباشید. بابری فرجام با کادری پر قدرت و حرفه ای اقدام به بسته بندی وسایل منزل شما از صفر تا صد میکند. و تمام و کمال کار بسته بندی شما را انجام میدهد. تا شما راضی باشید. 

3- خدمات فنی : 

اگر قبلا برای باز و بسته کردن وسایل منزل خود مانند: تخت ، کمد ، درب یخچال ، لباسشویی ، لوستر ، و … نگران بودید. الان دیگر جای نگرانی نیست چون باربری فرجام  در جدید ترین کار خود افرادی را جهت انجام این امور استخدام کرده . و این کارها را کاملا رایگان برای شما انجام میدهد. 

4- ماشین باربری : 

اتوبار  فرجام با خرید و تجهیز ماشین های حمل بار و اثاثیه منزل تخصصی این ماشین ها را با ارزانترین قیمت ممکن در منطقه ی فرجام به خدمت شما مشتریان عزیز اعزام میکند. این ماشین ها شامل انواع خاور های باربری ، نیسان ، وانت ، و … میباشد. که تمام کار شما را به نحو احسنت انجام میدهند. 

5- باربری بین شهری

شرکت ضمانت بار به صورت تخصصی بر روی حمل بارها به  شهرستان های ایران کار میکند. و این کار را از ابتدا تا انتها با ماشین های موکت شده و بدون ضربه انجام میدهد. پس نگران دست انداز جاده های ایران نباشید. باربری فرجام برای انها هم چاره اندیشیده است.

6- ارسال نیسان به شهرستان :

ما در باربری فرجام یک کار بخصوص انجام داده ایم. و آنهم اینکه بارهای نیسانی شما را به تمام نقاط کشور به صورت آنی و با قیمت خوب و پایین نسبت به دیگر باربری های رقیب انجام میدهیم .

نیسان در حال بار زدن باربری ستاری
نیسان آبی
بسته بندی وسایل منزل با کارتن های خصوص ضمانت بار
کارتن های بسته بندی
کارگر باربری ارتش با گاوصندوق
کارگران ورزیده
گاوصندوق های باربری سردار جنگل
وانت نیسان قرمز رنگ مخصوص عروسی در باربری فرجام
نیسانی که ماشین عروس شد

چرا باربری فرجام ؟