باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

تماس با باربری فرمانیه 02126113371

نیسان های آبی شرکت سایپا در باربری رسالت
کارت ویزیت شرکت باربری فرمانیه
ایسوزوی سفید شرکت ضمانت بار

معرفی کلی باربری فرمانیه :

مقدمه :

از دیگر زیر مجموعه های شرکت بین المللی حمل و نقل ضمانت بار باربری فرمانیه میباشد. که از اولین سالهای شروع به کار شرکت ضمانت بار تا به امروز تاسیس شده و به کار خود ادامه میدهد. این شرکت یعنی باربری فرمانیه از شرکت های باربری شمال تهران میباشد. که در منطقه ی خوش آب و هوا و خوش نشین فرمانیه مستقر است . 

معرفی منطقه فرمانیه  :

همان گونه که میدانید منطقه ی فرمانیه ی تهران که منطقه ی یک تهران نیز هست. یکی از قدیمی  ترین و بهترین منطقه های تهران میباشد. و از ایام قدیم تا به امروز جزئ لوکس ترین و بهترین مناطق تهران نیز قرار گرفته است. 

تاسیس شرکت حمل و نقل فرمانیه :

اما باربری فرمانیه کار خود را در سال 1380 در منطقه ی فرمانیه شروع کرده. و با گذشت زمان و تا به امروز با وجود تمام مشکلات مالی و بودجه ای توانسته است. نام خود را به عنوان برترین باربری مناطق شمال تهران و به خصوص منطقه ی فرمانیه حفظ کرده و خدماتی درخور شان و منزلت این مردم به شما ارائه دهد. 

باربری و اتوبار :

باربری و جابجایی و در کل حمل و نقل عمومی از زمان های خیلی دور تا به امروز از نیاز های ضروری مردم در تمامی ادوار مختلف بوده است. و از اهمیت زیادی برخوردار بوده است. ما نیز با تجربه ی خود در این زمینه و به کار گرفتن اشخاص متخصص و کار آمد. سعی کرده ایم در این امر یکی از بهترین خدمت گذاران مردم باشیم. تا  همواره در دل آنها جایی برای خود و کسب و کارمان داشته باشیم. 

خط مشی ما :

بنا به همین گفته در سال های دورتا به امروز تمامی تلاش خود را کرده ایم تا همیشه و همه جا کنار مردم خوب و فهیم و اصیل فرمانیه باشیم. و با همین کارها الان افتخار میکنیم که بهترین تبلیغات ما مشتریان و کسانی هستند که چندین سال سابقه ی کار کردن با ما را دارند. و از بودن در کنار هم لذت متقابل برده ایم. 

تلاش ما :

تمام تلاش ما این بوده که تمامی کارهای مردم منطقه در امور مربوط به باربری و اتوبار را با پایین ترین تعرفه در بین تمامی باربری های تهران انجام دهیم. و در کنار همین قیمت پایین کیفیت کار را فراموش نکرده ایم. و خدمات خود را با بهترین و کامل ترین کیفیت و به نحو احسنت انجام داده ایم.

 

کارت پستال باربری فرمانیه
نیروی انجام کارهای فنی اتوبار فرمانیه

انواع خدماتی که در باربری فرمانیه ارائه میشود:

  • باربری با خاور 
  • باربری با نیسان 
  • جابجایی بار با وانت 
  • بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل 
  • انجام کارهای فنی مربوط به اثاث کشی 
  • باربری به شهرستان 
  • و…

لطفا تمام توضیحات را در همین صفحه بخوانید.

جابجایی اثاث منزل یا باربری با خاور: 

بیشترین قسمت انجام کار در باربری فرمانیه را همین قسمت یعنی اثاث کشی با خاور را تشکیل میدهد . حمل بار با خاور لازمه ی داشتن شرایطی است که در ادامه توضیح خواهیم داد. 

برای اثاث کشی با خاور باید شرکت دارای مجوز رسمی از اتحادیه ی باربری های تهران باشد. 

ماشین های حمل بار و اثاث کشی منزل باید کاملا vip و بروز باشند. به این صورت که ماشین خاور باید حتما مسقف و دارای سقف سر پوشیده باشد. و همچنین داخل کانتینر ماشین های حمل اثاث منزل باید کاملا پوشیده و موکت کاری شده و همچنین ضد ضربه باشد.

برای اینکار از مواد مخصوص استفاده میشود. بدنه داخلی کانتینر ماشین های باربری و جابجایی اثاث باید ابتدا باید با نوعی فوم از جنس پلی اتیلن که ضد ضربه و ضد سایش است پوشیده شود. و سپس باید با موکت های مخصوص روی آنها را پوشاند تا وسایل و لوازمات منزل زخمی و شکسته نشوند. 

همچنین  برای داشتن یک اثاث کشی درست با خاور باید بارچین متخصص از طرف شرکت مسئول چیدمان بار داخل کانتین را به عهده بگیرد. تا بتوان بار را سالم و مطمئن به مقصد برسانند. 

از دیگر ملزومات و واجبات اثاث کشی با ماشین های سنگین داشتن تعداد زیادی پتو و نایلون های حباب دار برای پیچیدن وسایل داخل کانتین و همچنین بسته بندی وسایل توسط بارچین میباشد. 

باید در نظر داشته باشید که برای اثاث کشی بدون دردسر و سالم باید از شرکت هایی ماشین تهیه کنید که کارگران وارد و متخصص داشته باشد. زیرا کارگران در کار اثاث کشی بیشترین نقش را ایفا میکنند. 

شرکت حمل و نقل باربری فرمانیه تمام این موارد را به صورت تمام و کمال رعایت کرده و به شما قول اثاث کشیی تضمینی و سالم را میدهد.

 

پارکینگ ماشین های شرکت ضمانت بار

2- باربری با نیسان :

شرکت باربری ضمانت بار تهران در تمامی شعبات خود از جمله در باربری فرمانیه این امکان را فراهم کرده که برای راحتی کار مردم محترم منطقه فرمانیه ماشین نیسان نیز در تمامی عرصه ها به کار گرفته شود. 

باربری و جابجایی وسایل با نیسان به مراتب راحت تر و بهتر است. البته اگر بار و وسایل شما داخل نیسان جا شود. و همچنین به وسایل شما آسیب وارد نشود. باربری با نیسان نیز ملزوم داشتن شرایطی است که به توضیح آنهامیپردازیم .

برای باربری با نیسان باید حتما ماشین مربوطه دارای کفی و باربند مخصوص باشد . و همچنین وجود طناب در ماشین مربوطه الزامی میباشد. 

همچنین نیسان نیز همانند خاور باید دارای بارچین حرفه ای و متخصص باشد. تا با چیدن و بستن محکم بار از افتادن و شکستن بارها و اثاثیه منزل ما جلوگیری کند.

از دیگر شرایط باربری با نیسان وجود چادر های برزنتی و  ضد آب در داخل ماشین مربوطه است. تا در صورت باریدن باران یا به وجود آمدن گرد و غبار بتوان از آن ها استفاده کرد. 

نیسان اثاث کشی درحال انجام کار باربری فرمانیه

جابجایی بار با وانت :

بعضا پیش می آید که بعضی از مشتریان بارهایی دارند که حجم و اندازه ی آنها از  خاور و نیسان کمتر است. یا بار خیلی ظریف و شکننده و آسیب پذیر است که امکان اینکه با خاور یا نیسان حمل شود را ندارد.

در این گونه موارد همکاران ما در باربری فرمانیه به شما ماشین وانت بار را پیشنهاد میدهند. که هم هزینه ی کمتری دارد و هم به دلیل نرم بودن فنرها ی ماشین امنیت بیشتری دارد. و امکان اینکه بارهای شما را سالم به مقصد برساند بیشتر از ماشین های خاور و نیسان است. 

باید توجه داشته باشید که وانت بار های انواع مختلفی دارند که از هر کدام بنا به درخواست و نوع بار شما استفاده میشود که در زیر همین متن تعدادی از آنها را با ذکر مثال توضیح داده ایم.

انواع وانت بارها :

وانت پیکان : 

این نوع از وانت ها برای بارهایی که حجم کمتر ولی وزن متوسط دارند استفاده میشوند. نظیر مبلمان ، کمد ها ، و گاوصندوق های متوسط و… مقدار متوسط این نوع ماشین ها تا 700 کیلو گرم بار را حمل میکنند. 

وانت آریسان : 

این نوع ماشین ها دارای اتاقی اندازه ی اتاق نیسان های آبی میباشند. اما از لحاظ تناژبار کمترین نسبت به نیسان میتواننند تحمل کنند و برای بارهای حجیم و با وزن پایین تر مناسب هستند. 

وانت پراید: 

این نوع ماشین ها بیشتر به وانت های مهندسی معروف هستند و هم حجم کمتری نسبت به بقیه دارند و هم مقدار وزن کمتری را میتوانند حمل کنند. لذا از این نوع ماشین ها برای جابجایی وسایل بسیار سبک و ظریف استفاده میشود. نظیر: تابلو های برق ، تابلو های نقاشی ، شیشه های کوچک و کارتن های ظرف و ظروف آشپزخانه .

لازم به ذکر است که وانت بار ها از نیسان و خاور قیمت مناسب تری دارند و به صرفه هستند. 

اما نوعی دیگر از وانت وجود دارد به نام وانت مزدا که چون همان کارایی نیسان را دارد ما از توضیح آن در این مقاله صرف نظر کردیم.

باید به آگاهی شما عزیزان برسانم که شرکت باربری فرمانیه تمامی این ماشین ها یعنی خاور ، نیسان ، و انواع وانت ها را برای راحتی کار شما عزیزان به خدمت گرفته است .

وانت پراید اسپرت باربری کامرانیه
وانت پراید
وانت پیکان قشنگ باربری کامرانیه
وانت پیکان
نیسان های آبی باربری فرمانیه در جاده شمال
نیسان
بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل :

این بخش از این مقاله را کاملا مطالعه کنید و آن را جدی بگیرید قطعا به اثاث کشی شما کمک میکند. 

بسته بندی وسایل منزل به صورت تخصصی مهمترین کار برای جلوگیری از وارد شدن خسارت احتمالی به وسایل شما میشود. 

اما بسته بندی انواع مختلفی داردکه ما سعی میکنیم تعدادی از آنها را توضیح دهیم .

بسته بندی لوازم داخل کابینت های آشپزخانه :

برای بسته بندی لوازم داخل کابینت های آشپز خانه که شامل ظرف و ظروف و چینی  و شیشه و کریستال میشود ما به کارتن های مخصوص بسته بندی چینی آلات نیاز داریم تا بتوانیم اثاثیه خود را به صورت کامل بسته بندی کنیم. این کارتن ها باید 5 لایه و در اندازه های 60*40*40 باشند تا هم به اندازه وسایل بگیرد . و هم اینکه بیش از حد سنگین نشود و کارگران از پس حمل آن بربیایند. 

اما برای لابلای این وسایل چینی ما نیاز داریم به تعدادی روزنامه یا مقداری نایلون حباب دار برش داده شده که بین این لوازم قرار دهیم. که ساییدگی و لب پر نشوند.البته شما میتوانید از لباس های نازک و بدون دکمه هم استفاده کنید. تا هزینه ی پایین تری داشته باشید. 

همچنین میتوانید تمام وسایل مورد نظر را همراه با نیرو ی کار متخصص بسته بندی از باربری فرمانیه و تنها با یک تماس تهیه بفرمایید. 

بسته بندی مبلمان و تخت ها و لوازم بزرگ آشپزخانه :

برای بسته بندی این وسایل باید از نایلون حبابدار و سلفن و چسب استفاده کرد ولی از آنجا که این وسایل سنگین و حساس هستند . لذا توصیه میکنیم که خودتان این کار را انجام ندهید. و این کار را به نیرو های متخصص و مجرب باربری فرمانیه بسپارید تا به نحو احسن این کار را برای شما انجام دهند. 

 

لوازم منزل بسته بندی شده توسط باربری حکیمیه
بسته بندی وسایل منزل با سلفن در باربری پونک
بسته بندی اثاثیه منزل با کارتن های پنج لایه توسط باربری فرمانیه