باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

کارت ویزیت باربری قلهک
کارگران حرفه ای باربری پونک

باربری قلهک :


تاریخچه :


باربری قلهک کار خود را از سال ۱۳۸۰ و در منطقه قلهک واقع در شمال تهران آغاز کرده است این شرکت تحت نظارت شرکت حمل و نقل بین المللی ضمانت بار فعالیت میکند. و در ۲۰ سال گذشته توانسته است با توکل بر خدا و اتکا به نیرو های خوب و زبده و کار آمد‌ و امید به مشتریانی با وفا و عزیز نام نیکی را در حوزه ی باربری و اتوبار در منطقه ی قلهک برای خود بسازد و این نام نیک را مدیون پرسنل خوز و کار بلد و شما مشتریان وفادار باربری قلهک هستیم.
از این که در کنار شما هستیم واقعا خوشحال و شادمانیم و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را که لایق آن هستید را به شما ارائه دهیم .

عکس نقشه محله قلهک تهران
خانه در محله قلهک تهران - باربری قلهک

راهکار هایی برای اسباب کشی راحت در باربری قلهک :

این راهکار ها توسط تیم با تجربه و کاردان باربری قلهک و با پرس و جو از مشتریان و مطالعه ی بسیار به دست آمده است. و میتواند به شما کمک کند. که اثاث کشی راحت تری داشته باشید.

۱-برنامه ریزی درست و دقیق:

برای انجام دادن هر کاری باید برنامه ریزی درست و دقیقی داشته باشیم تا بتوانیم آن کار را به نحو احسن و بدون اشتباه انجام دهیم‌. و اثاث کشی و باربری هم از این قاعده مستثنا نیست. پس برای پیشبرد بهتر کار اثاث کشی خود برنامه ریزی کنید.

۲-وسایل را جدا کنید :

در اصطلاح باربری ها به این کار دسته بندی میگویند. دسته بندی با بسته بندی تفاوت هایی دارد. در واقع دسته بندی کردن وسایل کاریست که کار ما را برای بسته بندی کردن راحت تر میکند . دسته بتدی کردن یعنی تمام وسایلی را که از یک جنس هستند جدا کرده و کنار هم قرار دهیم.

تا بتوانیم برای بسته بندی کردن آنها برنامه ریزی کنیم . انواع دسته بندی ها : دسته بندی وسایل چوبی و تخته ها ، دسته بندی وسایل شکستنی و ظرف و ظروف ، دسته وسایل آشپزخانه، دسته وسایل رختخواب ها و…

۳-زودتر شروع کنید:

اگر قصد اثاث کشی دارید چند روز زودتر شروع به جدا سازی و جمع کردن وسایل کنید. کارها را به روز آخر موکول نکنید. چون روز اثاث کشی شما کارهای بسیاری خواهید داشت .مثل رفتن به بانک ، مشاور املاک،و… پس زود تر از موعد شروع کنید

۴-بسته بندی کنید :

برای این که از آسیب دیدن وسایلتان جلوگیری کنید . و بتوانید تمام وسایلتان را سالم و به نحو احسن به مقصد برسانید لازم است تا وسایل را بسته بندی کنید. برای اینکه این کار ارزانتر تمام شود و نیاز به عزینه زیادی برای بسته بندی نباشد.

از سوپر مارکتها و میوه فروشی های محل خود برای بسته بندی کردن وسایل آشپزخانه و ظرف و ظروف کارتن تهیه کنید. این کار میتواند در هزینه های اثاث کشی شما صرفه جویی کند. همچنین میتوانید برای تهیه ی این وسایل بسته بندی به باربری قلهک مراجعه کرده و از انواع وسایل ما جهت بسته بندی استفاده کنید.

۵-جدا سازی وسایل :

در هنگام اثاث کشی گاهی لازم است تا بعضی از وسایل ها را از هم جدا کنید یا به اصطلاح باز کنید. این کار را زودتر از آمدن ماشین و کارگر باربری قلهک انجام دهید . تا با خیالی آسوده آن وسایل را هم به کارگران حرفه ای و ورزیده ی باربری قلهک بسپارید.

وسایلی که نیاز به باز کردن دارند معمولا شامل این وسایل میشوند .: تخت های خواب ، لوله و اتصالات لباسشویی ها و ظرفشویی ها ، انواع کمد های بچه ، و ….که شما با باز کردن این وسایل قبل از انجام اثاث کشی هم سلامتی و صحت وسایل خود را تضمین میکنید. و هم در وقت اثاث کشی خود صرفه جویی کرده اید.

۶-بیش از حد جمع نکنید :

بعضی از وسایل در بین وسایل ما هست که ما به آنها نیازی نداریم اما همچنان آنها را نگه داشته ایم . و اعتقاد داریم حیف است که این وسایل را دور بندازیم . اما باربری قلهک به شما پیشنهاد میکند که اگر وسیله اضافی در خانه دارید میتوانید آنها را به خیریه ها ببخشید .

با این کار هم توانسته اید که به کسانی دیگر کمک کنید و هم اینکه بار خود را کم کنید. و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. برای این کار با کارشناسان خبره و وارد اتوبار قلهک تماس بگیرید . تا خیریه های موجود در منطقه را به شما معرفی کنند.

۷-جای پارک را فراموش نکنید :

برای اینکه در روز اثاث کشی با همسایگان خود به مشکل نخورید . و احیانا بحثی بین شماها پیش نیاید قبل از رسیدن ماشین های باربری قلهک ماشین خود را در جای مورد نظر پارک کنید‌.

تا بعد از رسیدن ماشین های اتوبار قلهک بتوانیدماشین خود را جابجا کنید و خاور در محل مشخص شده پارک کنید. چون همان گونه که میدانید خاور های باربری قلهک ۶متری هستند و جای پارک بیشتری را نسبت به ماشین های سواری اشغال میکنند.

۸-انباری را فراموش نکنید :

احتمالا شما نیز دارای وسایلی در انباری ها هستین برای اینکه این وسایل را جابجا کنید باید این کار را به آخر کار موکول کنید و از کارگران و پرسنل باربری قلهک بخواهید که وسایل داخل انباری را به انتهای کانتین منتقل کنند.

و در منزل جدید نیز قبل از هر کاری آنها را به داخل انباری انتقال داده و کاملا مرتب بچینند. این کار سبب میشود که گرد و غبار ناشی از وسایل انباری ها به بقیه ی وسایل سرایت نکند. در صورت امکان انباری ها را قفسه بندی کنید تا برای شما راحت تر و بهتر باشد.

۹-خلاقیت به خرج دهید :

در هر کاری خلاقیت لازم و ضروری است در کار جابجایی و اثاث کشی هم میتوانید این کار را انجام دهید. تا کارتان راحت تر و به سادگی انجام بگیرد باربری و اتوبار قلهک به شما پیشنهاد میکند که از این روش ها استفاده کنید:

از فیش های تلویزیون و ماهواره ها و دستگاه های صوتی و تصویری قبل از باز کردن آنها عکس بگیرید. تا در منزل جدیدتان بتوانید به راحتی آنها را وصل کنید .یا لیستی تهیه کنید و تمام کارتن ها و لوازمات خود را با یک ماژیک ساده شماره بندی کنید و داخل لیست وارد کنید تا هنگام اثاث کشی سر در گم و نگران نشوید.

همچنین میتوانید از لباس ها برای بسته بندی و قرار دادن بین ظروف و داخل کارتن ها استفاده کنید. این کار باعث سالم ماندن وسایل شما و همچنین کم شدن تعداد کارتن ها میشود.

۱۰-از حرفه ای ها کمک بگیرید:

باربری و اتوبار قلهک حرفه ای ترین و با سابقه ترین باربری در شمال تهران است که به مدت ۲۰ سال است در حال انحام خدمات میباشد. لطفا با یک تماس از کمک های بی نظیر ما بهره مند شوید.

عکس از پشت تلویزیون و فیش ها در باربری قلهک
بسته بندی ظروف در باربری شهران
پوستر اثاث کشی آسان باربری ستاری

ویژگی های باربری قلهک :

۱-دارای مجوزباربری قلهک  از اتحادیه :

برای شناخت یک باربری خوب و تضمینی لازم است که شما مطمئن شوید که آیا این شرکت حمل و نقل دارای مجوز های لازم برای انجام فعالیت میباشد یا نه ؟و شرکت هایی که مجوز لازم را دارند میتوانند به نسبت شرکت های بدون مجوز و قلابی کار های بهتری انجام دهند.

اما ما به شما این نوید را میدهیم که باربری قلهک با نام تجاری ضمانت بار دارای مجوز رسمی و همچنین گد ثبت شرکت میباشد.

۲-دارای دفتر فعال در منطقه :

متاسفانه امروزه شاهد این امر هستیم که شرکت های باربری زیادی صرفا با داشتن یک شماره تلفن از هر منطقه ادعا میکنند که در منطقه ی نام برده حضور دارند. در حالی که اصلا دفتر ثابتی ندارند. اما باربری و اتوبار قلهک با داشتن دفتر فعال و اکتیو در منطقه ی قلهک نزدیکترین باربری به شمل میباشد. و شما میتوانید با خیال راحت کار اثاث کشی خود را به ما بسپارید.

دکوراسیون دفتر باربری قلهک

 

۳-دارای سابقه و اعتبار :

لطفا قبل از کار کردن با هر جایی هز سابقه و اعتبار آن صنف مطمئن شوید زیرا هر صنفی که توانسته است مدت زیادی را در این بازار آشفته تداوم بیابد. بی شک یکی از راز های این بقا همکاری و سازش با مردم بوده است. به قولی میتوان گفت تنها اصالت است که ماندگار است.

این قضیه در مورد باربری قلهک نیز صدق میکند ما مدت ۲۰ سال است که خودمان را در دل مردم این منطقه یعنی منطقه قلهک جا کرده ایم. به شما عزیزانی که اولین بار میخواهید بار و اثاث کشی خود را به اتوبار قلهک بسپارید. عرض میکنیم و قول میدهیم بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم.

کارت ویزیت باربری قلهک

۴-ماشین های بزرگ اتوبار قلهک :

ما در باربری قلهک این مسئله را مورد توجه قرار داده ایم که ماشین های بزرگ باعث میشوند تا بار و اثاثیه منزل شما به طور کامل داخل ماشین جای بگیرند. و با انتخاب کردن سایز ماشین های باربری خود به صورت حداکثر در این زمینه قدم برداشته ایم و به شما مژده میدهیم که تمام ماشین های باربری قلهک به صورت فری سایز و ۶ متری میباشند.

شما عزیزان میتوانید اثاث کشی خود را بدون دغدغه و نگرانی در مورد اینکه داخل یک ماشین جا میشوند. را به ما بسپارید تا ماشین های ۶ متری اتوبار قلهک به شما در این زمینه کمک کنند و اسباب کشی بدون دردسر و با کمترین هزینه را برای شما مشتریان وفادار انجام دهند.

ماشین تریلی 25 تنی باربری قلهک

۵-ماشین های vip باربری قلهک:

ماشین های باربری قلهک علاوه بر اینکه طبق استاندارد های اروپایی و به صورت سایز بزرگ میباشند. دارای ویژگی های دیگری مانند : ضد ضربه بودن و فنر نرم بودن هم میباشند. برای این کار ما داخل تمامی کانتین ها را با موکت های ضد ضربه و محکم پوشانده ایم تا علاوه در صورت برخورد وسایل شما با بدنه کانتین کوچکترین آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.

همچنین در اتوبار قلهک تمامی ماشین های باربری دارای زیر بندی فنری و نرم میباشند. تا در صورت برخورد با دست انداز و چاله های خیابانی بارهای شما در داخل کانتین دچار مشکل نشوند.

داخل کانتینر خاور باربری قلهک

 

۶-بارچین های حرفه ای باربری قلهک :

چیدمان بار در داخل ماشین از اهمیت بالایی برخوردار است. و کار هر کسی نیست اما ما در باربری قلهک برای این کار از بارچین هایی استفاده کرده ایم که به صورت کامل دوره دیده و کار آزموده میباشند. این بارچین ها در کلاس های حضوری و عملی چیدمان بار به صورت لایه به لایه شرکت کرده اند و همگی دارای کارت بارچینی حرفه ای از سازمان فنی و حرفه ای میباشند.

تا هم بتوانند بیشترین بار را داخل ماشین های اتوبار قلهک جای دهند. و هم کمترین صدمه را به بار و اسباب مشتری نزنند. بارچین های باربری قلهک تنها بارچین هایی هستند که دارای کارت بارچین حرفه ای میباشند.

چیدن بار اثاث منزل در داخل خاور های باربری قلهک

 

۷-کارگران حرفه ای باربری قلهک :

همان گونه که شما مشتریان عزیز نیز مستاحضر هستید. در کار باربری و جابجایی وسایل منزل عوامل زیادی دخیل هستند. اما کارگران در راس این هرم میباشند. و بیشترین سهم را در امور باربری و جابجایی اثاثیه ی منزل دارند.

اما ما در باربری قلهک سعی و تلاش کرده ایم تا اکیپی را فراهم کنیم. که بتوانند به صورت زنجیره ای کار های همدیگر را پوشش بدهند. کارگران اتوبار قلهک به صورت کاملا تخصصی اقدام به جابجایی بارهای شما میکنند. و با کارگران میدانی فرق زیادی دارند. این کارگران کاملا قوی و ورزیده هستند.

تا در هنگام جابجایی اثاثیه شما با مهارت بالای خود از آسیب دیدن وسایل شما جلوگیری کنند. و بتوانند بهترین کار را برای شما انحام دهند. از بابت کارگر و ماشین باربری قلهک کانلا خیالتان راحت باشد.

کارگر باربری قلهک در حال حمل ساید بای ساید

 

۸-رزومه کاری قوی و قدرتمند:

اگر بخواهید با هر شخص یا شرکتی همکاری کنید باید ابتدا رزومه کاری آن شخص یا شرکت را بررسی کنید. اما بشنوید از رزومه کاری باربری قلهک که با ۲۰ سال خدمات صادقانه و منصفانه توانسته است.

مشتریان زیادی را جذب کند ما تقریبا برای تمام خانه هایی که در محدوده قلهک میباشند. اثاث کشی کرده ایم و برای بهتر شناختن اتوبار قلهک بهتر است‌ از کسانی که قبلا در این زمینه و در این محدوده اثاث کشی کرده اند. بپرسید و ما را بهتر و کاملتر بشناسید.

۹-به موقع و آن تایم بودن :

یکی از مشکلاتی که مردم در مورد باربری ها از آن گله دارند دیر رسیدن به محل اساس کشی میباشد. که این مشکل به دلیل نداشتن ماشین و کارگر کافی در بعضی باربری ها اتفاق می افتد. اما باربری قلهک با داشتن بیش از ۷۰ دستگاه از انواع ماشین های باربری توانسته ایم که این مشکل را حل کنیم.

و به موقع و آن تایم بودن خود را ثابت کنیم . پس از این بابت هم اصلا نگران نباشید . و با تماس با اتوبار قلهک ماشین و کارگر راس ساعت مقرر به خدمت شما اعزام میشوند.

ساعت رو میزی شیک در باربری قلهک

 

۱۰-با ادب بودن پرسنل :

در شرکت باربری قلهک بار ادب و شخصیت خرف اول را برای استخدام تمام پرسنل اعم از منشی ، راننده ،بارچین، و کارگر ، و… دارد و مدیریت این مجنوعه ی باربری تاکید بسیار فراوانی روی مودب بودن پرسنل دارد و به حمدلله در این زمینه هم موفق بوده ایم.

و کارگران و پرسنل ما در نهایت ادب و نزاکت با مشتریان عزیز و با وفای شرکت برخورد میکنند. و خدا را شکر در این زمینه زبان زد تمامی مشتریانی هستیم که برای آنها خدمات ارائه داده ایم.

عکس قرارداد بستن در باربری قلهک

 

۱۱-هزینه پایین و منصفانه :

ما میخواهیم برای تمام اقشار ساکن در منطقه ی قلهک انحام وظیفه کنیم. و از این موضوع هم آگاهی کامل داریم که شرایط اقتصادی مردم در وضعیت نابسامانی است. لذا با دستور مدیریت محترم مجموعه ی باربری قلهک تمامی هزینه های ما طبق تعرفه ی سال ۹۸ میباشد.

و هیچ گونه تغییری در آن ایجاد نشده است. در واقع شعار ما این است که سود کمتر مشتری بیشتر و از این بابت نیز خوشحالیم که مشتریان ما از قیمت های ما بسیار راضی و خوشحال اند. و شادمانیم که توانسته ایم در اتوبار قلهک با هزینه های کم و پایین بار کوچکی از روی دوش همشهریانمان برداریم.

عکس پول و دلار باربری قلهک

بسته بندی :

بسته بندی در باربری قلهک به صورت تخصصی و کامل از صفر تا صد انجام میشود.

انواع وسایل بسته بندی :

کارتن :

در اتوبار قلهک انواع و اقسام کارتن ها در اندازه ها و رنگ ها و لایه های مختلف برای اثاث کشی شما در نظر گرفته شده است. و این کارتن ها با قیمت درب کارخانه و بدون کمترین سود برای باربری قلهک به خدمت شما مشتریان ارسال میشود. در صورت نیاز به هر گونه کارتن میتوانید با شماره های باربری قلهک تماس بگیرید و کارتن ها را درب منزل تحویل بگیرید.

کارتن بسته بندی باربری قلهک

بابل رپ یا نایلون های حبابدار :

نایلون های حبابدار برای بسته بندی لوازم منزل نظیر : مبلمان ، یخچال، ناهار خوری، و …. استفاده میشود. و ما در باربری قلهک این نایلون ها را نیز با قیمت کارخانه به شما مشتریان عزیز عرضه میکنیم. و در صورت درخواست شما این نایلون ها هم به درب منزلتان ارسال میگردد.

نایلون حبابدار یا بابل رپ باربری قلهک

استرج رپ یا سلفن :

از این سلفن ها برای جلوگیری لز کثیف شدن وسایل و همچنین مبلمان و همچنین محکم کردن نایلون های حبابدار استفاده میشود.این سلفن ها نیز با قیمت کارخانه ای به خدمت شما ارسال میشوند. اما سلفن ها انواع مختلفی مثل: کره ای ،ایرانی، چینی و … دارند. و در اندازه های مختلف مثل: ۱۰۰۰ متری،۵۰۰متری،۲۰۰ متری و … دارند. که طبق درخواست شما به خدمتتان ارسال میگردد‌.

 

استرج رپ یا سلفن باربری قلهک

چسب :

چسب ها وسیله ای هستند که همه ی شما کاربرد های آنها را میدانید و اندازه های مختلفی نیز دارند. مثل : ۵ سانتی و ۱۰ سانتی و … در متراژ های مختلف مانند :۱۰۰۰ متری ، ۵۰۰متری ۲۰۰ متری و ….

چسب 5 سانتی باربری قلهک

کارگر بسته بندی :

کارگران بسته بندی باربری قلهک به صورت تخصصی دوره آموزشی بسته بندی دیده اند. واین کار را برای شما بدون کمترین اشتباه انجام میدهند این کارگران در کار خود واقعا وارد هستند. و خیرت آور سرعتی میباشند. در صورت تمایل میتوانید از این نیرو های زبده اتوبار قلهک استفاده کنید. اما هزینه این کارگران واقعا پایین و منصفانه در نظر گرفته شده است .

 

کارگر بسته بندی باربری قلهک

بسته بندی اثاثیه باربری قلهک
ظروف آشپزخانه بسته بندی باربری سردار جنگل
وسایل و کارتن بسته بندی باربری ستاری