باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

ماشین های شش تن پونک
کارت ویزیت روشن باربری مجیدیه
داخل ماشین های باربری حکیمیه

باربری مجیدیه :

معرفی کوتاه :

با سلام خدمت مشتریان عزیز ما کار خود را از سال های ابتدایی دهه ی هشتاد شمسی یعنی از سال 1381 با تعدادی ماشین باربری و کارگر و با اخذ مجوز های لازمه از ادارات زیربط شروع کرده ایم . و از همان ابتدا در منطقه ی خیابان استاد حسن بنا یا همان محله ی مجیدیه اقدام به ارائه ی خدمات کردیم . 

و تا به امروز به لطف خدا و نگاه و اعتماد مردم عزیز منطقه و تلاش و پشت کار کادر اجرایی و مدیران خوبی که با ما همراه بوده اند. توانسته ایم جایگاه ویژه ای در بین مردم شرق تهران و بخصوص مردم عزیز و با احترام مجیدیه پیدا کنیم. که بابت این امر از شما مردم عزیز متشکریم . 

توضیح کلی در مورد باربری :

هر گونه جابجایی وسایل و اثاثیه منزل را در هر حجمی که باشد. وظیفه ی باربری ها از جمله باربری مجیدیه است که آن را جابجا کنند. و در کل حمل و نقل بار را از یک نقطه به نقطه ای دیگر را باربری میگویند. و شرکت های انجام دهنده ی این خدمات را اتوبار مینامند.

خدمات و کارهای باربری مجیدیه :

اثاث کشی با خاور : 

بارز ترین کار هر باربری از جمله باربری مجیدیه حمل و جابجایی اثاثیه و بار های مشتریان میباشد. که این کار با چندین نوع ماشین و به چند روش کلی انجام میشود. که یکی از ماشین های انجام این کار که مهمترین و کارآمد ترین ماشین نیز میباشد. خاور های اثاث کشی یا خاور های مسقف میباشند.

اثاث کشی با نیسان : 

از دیگر ماشین های موجود در باربری مجیدیه ماشین های نیسان یا همان نیسان های آبی میباشد. که میتوانند بخشی از کار های مشتریان را انجام دهند. این ماشینها برای بارهای کمتر از خاور بسیار مناسب هستند . و باعث صرفه جویی در هزینه های شما میشوند. 

اثاث کشی با وانت : 

اگر اثاث یا وسایل یا بارهای شما کمتر از خاور ونیسان میباشد. میتوانید از وانت های باربری مجیدیه استفاده کنید. این وانت ها انواع مختلفی دارند که معروف ترین آنها وانت پیکان و وانت مزدا میباشد. که هزینه و همچنین فضای آنها کمتر از خاور و نیسان است . وانت ها نیز در جابجایی بارهای داخل شهری نقش موثری دارند. 

ارسال بار به شهرستان با خاور : 

چنانچه میخواهید که بارهای خود را به شهرستان منتقل کنید . و نمیدانید که چکار کنید با باربری مجیدیه تماس بگیرید. و از ما ماشین های خاور برای حمل بارهای خود به شهرستان بگیرید. ماشین ها ی خاوری که  بار را به شهرستان حمل میکنند . باید دارای شرایط ویژه ای باشند. که در زیر برای شما عزیزان توضیح میدهیم . 

ارسال بار شهرستان با نیسان : 

اگر بار شما کمتر از بار های خاوری است و میخواهید آن را به شهرستان منتقل کنید. باید از ماشین های نیسان استفاده کنید. نیسان ها برای حمل بار به شهرستان بسیار مناسب هستند. زیرا هزینه ی آنها از خاور کمتر و سرعت عمل آنها بیشتر از خاور است . و میتوانند بار شما را در کمترین زمان به شهر مورد نظر حمل کنند. 

بسته بندی وسایل با باربری مجیدیه : 

برای داشتن اثاث کشی کاملا مطمئن و به دور از هر گونه شکستن وسایل و اثاثیه  در صورت داشتن وقت و تمایل میتوانید وسایل خود را بسته بندی کنید. اما بسته بندی وسایل کاری تخصصی و بسیار حرفه ای میباشد. اما اگر این کار از عهده ی خودتان بر نمی آید نگران نباشید.

کافیست تلفن خود را بردارید و با باربری مجیدیه تماس بگیرید تا با کمترین هزینه و بیشترین سرعت عمل برای شما نیرو و وسایل بسته بندی  حرفه ای بفرستد.و وسایل خود را با خیال راحت به آنها بسپارید تا با تجربه و تخصص بالای خود شما را شگفت زده کنند. 

انجام کارهای فنی : 

بعضی از اوقات لازم است که بعضی از وسایل را برای آماده کردن برای جابجایی باز کنید.و این کار نیازمند وقت و ابزار مختلف میباشد. که اگر امکان این کار را برای خود ندارید . فقط کافیست با باربری مجیدیه تماس بگیرید . تا پرسنل فنی کاری به خدمت شما اعزام شوند.

و صفر تا صد کارهای شما را انجام دهند . اما چون این کار را با شرکت ما انجام داده اید. هزینه ی بسیار جزیی دارد و نیاز نیست هزینه های سنگین برای باز و بسته کردن وسایل خود متحمل شوید. در ضمن پرسنل ما در این زمینه بسیار وارد و کار بلد میباشند. پس نیاز نیست نگران باشید. 

چیدمان وسایل شما در منزل جدیدتان :

اگر نمیتوانید یا وقت ندارید که اثاثیه را در منزل جدیدتان بچینید. باز هم این موضوع را با ما در میان بگذارید تا ما برای شما نیرو های چیدمان وسایل منزل فعال در باربری مجیدیه را اعزام کنیم. تا را سلیقه و تجربه ی کار خود در امر چیدمان وسایل منزل باعث به وجد آمدن شما شوند. 

صفر تا صد اثاث کشی با باربری مجیدیه 

ایسوزوی مسقف چادری سبز رنگ باربری کامرانیه
چیدمان اثاث در منزل توسط باربری مجیدیه
بسته بندی حرفه ای وسایل منزل در باربری مجیدیه
نیسان های ابی شرکت باربری مجیدیه

چرا باربری مجیدیه ؟

کار حرفه ای :

 اثاث کشی تخصص ماست و در این کار بهترین هستیم این ادعا را بارها وبارها در تمام رقابت ها به اثبات رسانده ایم . اما دلیل این بهترین بودن حرفه ای بودن ما است . ما از کادری کار بلد و مطمئن استفاده میکنیم . و آنها در کار خود بهترین هستند. 

قیمت مناسب :

باربری مجیدیه با 20درصد ارزان تر از قیمت مصوب اتحادیه کار میکند. که بر اساس این شعار که سود کمتر مشتری بیشتر میباشد. و همیشه در بین همه ی باربری های منطقه به ارزان بودن و منصف بودن شهرت دارد . با تماس با ما از قیمت های ما متعجب شوید. 

ماشین های بزرگ :

اندازه ی ماشین ها در باربری تاثیر بسزایی دارد . چرا که اگر اندازه ماشین بزرگ باشد تمام بار و اثاثیه شما داخل ماشین جا میگیرد . و نیاز نیست که شما دوباره هزینه کنید. و ماشین دیگری بگیرید. پس اندازه های ماشین مهم است اما ماشین های باربری مجیدیه بزرگترین ماشین ها در تمام منطقه شرق تهران هستند. لطفا مقایسه کنید. 

کارگران حرفه ای : 

مهمترین بخش اثاث کشی را کارگران باربری ها انجام میدهند. و نقش بسزایی در سالم و بدون دردسر جابجا شدن بارهای شما دارند. لذا باید از جایی که کار اثاث کشی شما را انجام میدهد . راجع به کارگر و ماشین سوالات خود را مطرح کنید. و مطمئن شوید. اما کارگران باربری مجیدیه قوی و با اخلاق و مطیع هستند. 

داشتن دفتر فعال در منطقه : 

داشتن یک مکان دائمی و ثابت برای شرکت های خدماتی مثل باربری ها بسیار مهم است . و متاسفانه بسیاری از باربری های تهران فاقد هر گونه دفتر میباشند. اما دفتر باربری مجیدیه در خیابان استاد حسن بنا دایر میباشد .و فعالیت 24 ساعته دارد. 

داشتن نام نیک :

هر کاری را میخواهید انجام دهید باید از کسانی که قبلا این کار را انجام داده اند.پرس و جو کنید لطفا راجع به باربری مجیدیه بپرسید از کسانی که با ما کار کرده اند . و با گوش های خود آوازه ی نام نیک ما را بشنوید. تا با خیال راحت خود را به یکی از مشتریان ثابت ما تبدیل کنید.

رسیدن سر موقع ماشین و کارگر : 

در زمان اثاث کشی معمولا ما قرار های کاری زیادی را داریم مثل قرار با صاحب خانه یا گرفتن چک در بانک و … و این که ماشین و کارگر باربری سر موقع بیایند و ما را معطل نکنند . نکته ی مهمی است . و ما در باربری مجیدیه این موضوع را به خوبی درک میکنیم و سعی کرده ایم که پیش نیاید. 

ماشین های نیسان در یک قاب باربری مجیدیه
بسته بندی وسایل منزل با سلفن در باربری پونک
عکس ویرایش شده ی ماشین های سنگین باربری مجیدیه در یک قاب

نکات مهم در هنگام اثاث کشی به شهرستان :