باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری مشیریه :

مشیریه از قدیمی ترین مناطق تهران میباشد. که در جنوب شرقی این استان پهناور قرار گرفته است .  اما شرکت باربری مشیریه  22 سال است . که فعالیت خود را در این منطقه شروع کرده است . و کماکان با انجام خدمات درست به مردم در حال خدمت رسانی به مردم و همشهریان محترم میباشد. 

باربری ارزان :

ارزانترین قیمت در بین باربری های تهران با توجه به نوع خدماتی که ارائه میدهیم را از باربری مشیریه بخواهید. ما با قیمت ارزانتر به مشتریان بیشتر فکر میکنیم .

با اعتماد به ما باربری مشیریه نامی ماندگار در ذهن شما خواهد شد. قیمت باربری را فقط با یک تماس با کارشناسان خبره ی ما استعلام بگیرید. و به عنوان یک باربری امین و قابل اعتماد کار خود را به ما بسپارید. 

کارت ویزیت باربری مشیریه
ایسوزوی جدید چادری باربری مشیریه
چیدن بار اثاث منزل در داخل خاور های باربری قلهک

چرا باربری مشیریه را انتخاب کنییم :

قیمت ارزان و منصفانه :

برای جابجایی بار و اثاثیه ی خود با قیمتی ارزان و منصفانه بهتر است به سراغ باربری هایی بروید که هدف آنها از قیمت کمتر تنها جذب مشتری بیشتر است . و مطمئن باشید. که کم کاری نمیکنند. و قیمت کم فریب دهنده نیست . اما ما  به شما تضمین میدهیم. همان کار را با قیمت کمتری انجام میدهیم . 

تضمین صحت و سلامت بار و اثاثیه شما :

بسیاری از باربری های سطح تهران فقط به این فکر میکنند که بار را بگیرند. و هزینه ی آن را دریافت کنند. اما ما در باربری ضمانت بار به شما برگه تضمین صحت و سلامت بار را میدهیم . و به طور 100% صحت و سلامت بار را تضمین میکنیم . پس با خیالی راحت اثاث کشی خود را به ما بسپارید. 

کارمندان و پرسنل با تجربه : 

تمام تلاش ما برای راضی نگه داشتن مشتری این است . که از پرسنل با تجربه و با انصاف استفاده کنیم . تا هم بهترین پیشنهاد ها را به شما بدهند. و هم نهایت احترام را برای عزیزانی که با باربری مشیریه کار میکنند. قائل شوند. پرسنل ما با تجربه ، با اخلاق ، با انصاف و خلاق هستند.

ماشین های بزرگ : 

ماشین های باربری مشیریه همگی شش متری و بزرگ هستند. و این امکان را به شما میدهند. که تمام بار خود را با تنها یک خاور جابجا کنید. و نیاز به دوباره کاری و هزینه ی اضافی نیست . این ماشین ها دارای کانتین های بزرگ و با سقف های بلند هستند. و بار شما را به راحتی در خود جای میدهند. 

ماشین های ضد ضربه :

ماشین های موجود در باربری مشیریه همگی و به صورت کامل با استفاده از موکت های مخصوص و وسایل خاصی پوشیده شده اند. و از وارد شدن ضربه و آسیب به بار های شما جلوگیری میکنند.این امر سبب افزایش رضایت مشتریان شده است . چون بار آنها سالم و بدون خط و خش به مقصد میرسد. 

کارگران حرفه ای: 

کارگران شاغل در باربری مشیریه به صورت تمام وقت تحت نظر شرکت هستند. و همگی دارای کارت مهارت از اداره فنی و حرفه ای استان تهران در زمینه ی حمل تخصصی اثاث منزل و مبلمان هستند. و به هیچ وجه قابل مقایسه با کارگران شاغل در دور میدان هانیستند. 

پشتیبانی 24 ساعته : 

اگر با باربری مشیریه کار میکنید.و برای شما در شب یا نیمه شب یا در روز های تعطیل کاری یا مشکلی پیش آمده است . و نیازمند تماس یا مراجعه به دفتر اتوبار مشیریه هستید. اصلا نگران نباشید.زیرا تمام هفت روز هفته و تمام 24 ساعت شبانه روز را به شما خدمات ارائه میدهیم . و همیشه جوابگوی شما هستیم .

داشتن دفتر فعال در داخل منطقه : 

تنها باربری دارای مجوز فعالیت مجاز در منطقه و محله س مشیریه در حال حاظر باربری مشیریه میباشد. و هیچ باربری یا شرکتی دفتری فعال در این منطقه ندارد. و قابل اطمینان نیستند. اما با مراجعه و رویت دفتر کار ما خیال خود را دو چندان راحت کنید. 

پشتیبانی قوی :

بستن قرار داد پایان کار نیست ، آغاز تعهد ماست . 

بعد از واگذار کردن کار خود به باربری مشیریه و تا انجام این کار توسط کارگران و ماشین شرکت ما کارشناسان ما چندین دفعه با شما تماس حاصل کرده و از چگونگی پیشبرد کار و رفتار کارکنان و چگونگی دریافت هزینه از شما آگاه میشوند. و اگر انتقاد و پیشنهادی داشته باشین آن را مورد نظر قرار میدهند. 

ارسال بار به شهرستان با قیمت مناسب :

باربریی هایی که بار به شهرستان حمل میکنند. اغلب دارای قیمت های گران و گزاف میباشند. و به مردم و عزیزانی که میخواهند به شهرستان کوچ کنند. از نظر اقتصادی فشار وارد میشود. اما باربری مشیریه با در نظر گرفتن شرایط و اندیشدن چاره برای این مشکل این مسئله را حل کرده است . و باربری ارزان و به صرفه به شهرستان دارد.