باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری منیریه

باربری منیریه ، با افتخار به شما میگوییم. که ما به عنوان قدیمی ترین باربری. در منطقه ی منیریه و اطراف میدان منیریه با 27 سال سابقه ی درخشان. و به یاد ماندنی در خاطر مشتریان عزیز و گرامی به عنوان باربری خوب. و مورد اعتماد مردم در همه ی زمینه های حمل و نقل. 

اما علت ماندگاری نام باربری منیریه در خاطر مردم چه چیزی بوده است ؟به نظر ما تنها چیزی که باعث شده که با تمام کمی و کاستی ها  در خاطر مردم عزیز ماندگار باشیم. این بوده است که ما تمام تلاش خود را برای مدارا و تعامل با مردم به کار گرفته ایم.و علا رغم تمامی مشکلات و گرانی های موجود در بازار کسب و کار ها. ما همچنان مردم را درک کرده و هزینه ها ی خود را طبق بازار های دیگه افزایش نداده. و با مردم منطقه ی منیریه و اطراف آن ابراز همدردی کرده و کار های باربری آنها را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر انجام داده ایم. تا مردم برای انجام کارهای باربری خود در منطقه ی منیریه و اطراف آن تحت فشار قرار نگیرند.

اتوبار:

از طرفی هم ما در اتوبار منیریه همیشه کوشیده ایم. تا با در اختیار گرفتن بهترین و بروز ترین ابزار و ماشین آلات باربری. و همچنین با به استخدام در آوردن بهترین و کار بلد ترین. و بی سر و صدا ترین کارگران باربری همیشه به بهترین نحو کار مردم را راه انداخته. و به وظیفه ی خود درقبال هم شهریان و هم محله ای های عزیز خود عمل کنیم. 

از دیگر افتخارات ما در شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل منیریه این است. که ما با توجه به قدمت فراوان و قدیمی بودن. در محله و یکی از قدیمی ترین باربری های شهر تهران. هیچ وقت از پیشرفت تکنولوژی های روز غافل نبوده ایم. و همیشه با در اختیار گرفتن نیروهای جوان و با استعداد. و همچنین تبادل اطلاعات با دیگر همکاران و شرکتهای باربری  توانسته ایم. جدید ترین دستگاه های بسته بندی ، باربری ، و سنگین بر. را در اختیار گرفته و با جدید ترین ابزار و تکنیک های روز باربری منیریه به شما خدمات ارائه دهیم .

باربری تهرانپارس ، اتوبار تهرانپارس
باربری منیریه ، خاور مسقف 6 متری
هیوندای با کانتین مسقف باربری ضمانت بار

چرا باربری منیریه ؟

  • قیمت مناسب
  • خدمات متنوع
  • بسته بندی حرفه ای 
  • کارگر وارد 
  • ماشین بزرگ و موکت کاری شده 
  • پیگیری کار انجام شده 
  • نیروی فنی و کاربلد
  • اخلاق خوب پرسنل 
قیمت مناسب  باربری منیریه ؟

باربری منیریه ، عکس پول

قیمت مناسب چیست؟

آیا منظور از قیمت مناسب قیمت ارزان است؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشه که از خدمات باربری استفاده کرده باشید و در آخر منتهی به بحث و سر و صدا شده باشه.

باید به خدمتتان عرض کنم که بعضی از قیمت ها خیلی پایین، کاذب بوده و فقط برای جلب مشتری میباشد. و به محض وارد شدن راننده و کارگر به منزل شما ورق کاملا برگشته و قیمت های باربری تغییر کرده. و قیمت در حین انجام کار بالاتر و بالاتر میرود. زیرا از اول کار به شما قیمت واقعی را نگفته اند.

پس بهتر است کمی واقع بین باشیم و فریب قیمت های بسیار کم را نخوریم .زیرا امکان ندارد کسی با این شرایط اقتصادی برای ما به قیمت کم یا به اصطلاح مفت کار کند.

اما ما در باربری منیریه منظورمان از قیمت مناسب قیمت درست در مقابل کار درست میباشد. یعنی قیمتی که از ابتدا گفته میشود با قیمتی که در انتها تمام میشود.یکسان باشه و تغییر نکند.

اتوبار منیریه به شما قیمت بالا نمیگوید ولی قیمت مناسب و واقعی را به شما میگوییم.

قیمت مناسب در مقابل کار درست.

خدمات متنوع باربری منیریه ؟

خدمات متنوع چیست؟ 

مگر همه ی باربری ها یک کار را انجام نمیدهند؟

باید در پاسخ شما بگوییم که خیر همه ی باربری ها یک کار را انجام نمیدهند.شاید ظاهر کار اینگونه باشد اما در باطن انجام کار متفاوت است. اما منظور ما از خدمات متنوع انجام کلیه ی کار های باربری با کلیه ی امکانات موجود در بازار میباشد. که شامل انواع ماشین ، انواع کارگر متخصص، انواع وسایل و ابزار ها، و … میباشد.

انواع ماشین و کارگر در اتوبار منیریه ؟ اتوبار منیریه ، خاور و نیسان

ما در باربری منیریه سعی کرده ایم تا تمام وسایل و امکانات را برای مشتریان فراهم کنیم . اما ماشین های ما در اینجا به چند دسته تقسیم میشوند که به خدمتتان معرفی میشوند.

1- کامیون : که شامل ماشین های بزرگی که از 6تن به بالا هستن میشود.و برای حمل بار اثاثیه منزل پیشنهاد نمیشوند.

2-کامیونت : که به ماشین های سنگین بالای 3تن تا 6تن گفته میشود. و بیشترین کاربرد را در جابجایی اثاث منزل و مبلمان اداری دارند. 

3- نیسان : که ماشین هایی برای اثاثیه ی کم و ظریف میباشند. که دارای تناژ3تن میباشن. و در باربری های داخل شهری استفاده میشوند.

4-  وانت : که یکی دیگر از ماشین های موجود در اتوبار منیریه میباشد. و بیشتر برای بار های جزیی و خیلی حساس استفاده میشوند.

راحتی شما هدف ماست.

بسته بندی حرفه ای در باربری منیریه ؟
اتوبار منیریه ، بسته بندی داخلی

سته بندی بدون شک مهم ترین قسمت در انجام یک اثاث کشی درست و اصولی است.

اما شما برای انجام بسته بندی درست و اصولی نیازمندانواعی از وسایل و لوازمات میباشید. نظیر : نایلون حباب دار ، سلفن ، چسب ، کارتن ، و …

که خرید تک تک این وسایل و تشخیص خوب یا بد بودن آنها نیاز به تخصص و وقت زیادی دارد و در یک سمت هم خرید تک تک آنها از مغازه ها ممکن است کمی گران تمام شود. اما ما در باربری منیریه با خرید مستقیم از کارخانه هم جنس اصلی را تهیه میکنیم. و هم به مراتب نسبت به خرید تکی ارزان تر هم میخریم. و آنها را با همان قیمت کارخانه به علاوه ی کرایه ی حمل به شما میدهیم.

بیشتر بخوانید»»»

همانطور که میدانید،بسته بندی کردن درست و اصولی لوازم منزل هم نیاز به تجربه و تخصص خاصی دارد که اتوبار منیریه با بهره مندی از کارگران متخصص این امر آن را برای شما با کمترین قیمت ممکن و بهترین نحو انجام میدهد.

بهترین را از بهترین ها بخواهید.

کارگر وارد باربری منیریه ؟

باربری منیریه ، کارگر وارد اثاث کشی

بدون شک کارگران مهم ترین نقش را در کار باربری اثاث منزل انجام میدهند.چون این کارگران هستند که زحمت حمل و نقل و جابجایی اثاثیه در داخل طبقات انجام میدهند. 

اما کارگران باربری هم باید مثل سایر کارگر های دیگر مانند کارگران شرکت های دیگر دارای تخصص و تبهر کافی جهت انجام کار باشند. زیرا با بخش مهمی از زندگی ما یعنی وسایل منزل ما سر و کار دارند. ما در باربری منیریه تمام سعی و تلاش خود را کرده ایم تا بهترین ، وارد ترین ، خوش اخلاق ترین ، با انصاف ترین ، و ورزیده ترین،کارگران را به استخدام در بیاوریم. و به خدمت شما عزیزان بفرستیم.

قول میدهیم که بهترین باشیم

ماشین های بزرگ و موکت کاری شده در باربری منیریه ؟
اتوبار منیریه ، خاور موکت کاری شده

ماشین های ما در اتوبار منیریه تماما 6 متری و بزرگ و موکت کاری شده است. تا از زخمی شدن وسایل شما از برخورد با بدنه ی کانتینر جلو گیری کند. زیرا بعضی از همشهریان متاسفانه به علت در بر داشتن هزینه قادر به انجام بسته بندی وسایل خود نیستند.در ضمن ماشین های ما دارای تعداد زیادی پتو در داخل کانتینر خود میباشند.تا در صورت لزوم دور وسایل شما پیچیده شوند و وسایل شما را از شکستن و خط خوردن حفظ کنند.که این وسایل و پتو ها کاملا رایگان میباشند.

لطفا لطفا لطفا کار را به کاردان بسپارید.

پیگیری کار انجام شده توسط باربری منیریه ؟
باربری منیریه کارشناس

اما شاید یکی از کارهایی که ما را نسبت به دیگر شرکت های باربری متمایز میکند. همین قسمت از کار باشد.

ما در باربری منیریه فقط به فکر گرفتن بار از مشتری نیستیم بلکه هیچ وقت مشتری را به حال خود رها نمیکنیم. 

ما بعد از پایان کار با شما تماس میگیریم و از نحوه کار کردن پرسنل خود و همچنین مقدار هزینه ی پرداختی و میزان رضایت شما  از شرکت و پرسنل از شما سوال میکنیم. 

و در صورت عدم رضایت مشتری علت آن بررسی و مشکل پیش آمده را حتما حل کرده و رضایت مشتری را جلب میکنیم

بستن قرارداد پایان کار نیست ، بلکه آغاز تعهد است. 

نیروی فنی در باربری منیریه ؟

بعضی از مشتریان و همشهریان از ما درخواست میکنند که نیرویی را برای آنها اعزام کنیم تا وسایل آنها را نظیر : یخچال ، لباسشویی، لوستر، پرده ، و … را برای ایشان باز و بسته کند. به این نیروها نیروی فنی گفته میشود که همچنین نیروهایی در باربری منیریه موجود میباشد و با کمترین هزینه آماده انجام کارهای شما مشتریان عزیز میباشند.و این نیرو ها به صورت کاملا آموزش دیده و کار بلد هستند و دوره ی آموزش سازمان فنی و حرفه ای را دارند. 

باربری منیریه ، نیروی فنی

هر گردی گردو نیست