باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

ماشین های شهرستان باربری سردار جنگل
کارت ویزیت طرح تیره ی باربری نارمک
نیسان بار _ باربری تهران

معرفی  :

اتوبار نارمک از سال 1375 با دریافت مجوز از اتحادیه و همچنین شرکت حمل و نقل ضمانت بار فعالیت های خود را در زمینه ی جابجایی وسایل منازل و ادارات و شرکت ها و تمامی بارهای شهری و بین شهری آغاز کرده است. و با تکیه بر اعتماد مردم و کار و تلاش درست برای آنها تا امروز توانسته است. که نام خود را در بین مردم حفظ کند. 

ایسوزوی چادری سفید باربری خاوران
کانتینر های بزرگ ماشین های باربری نارمک
ماشین های شش تن پونک

آشنایی بیشتر بار باربری نارمک : 

تنها باربری دارای مجوز رسمی اتحادیه که کاملا قانونی و به صورت استاندارد. و با رعایت قوانین اتحادیه در منطقه ی شرق تهران فعالیت میکند. و در امر اثاث کشی و جابجایی منزل نیز در بین تمام مردم شرق تهران شناخته شده میباشد. و بسیاری از مردم شرق تهران و محدوده ی نارمک مشتریان ثابت باربری نارمک میباشند. 

و تمایل دارند تا از این باربری برای کار های اثاث کشی خود استفاده کنند. علت این امر میتواند برخی از گزینه های زیر باشد. 

1- خاور های بزرگ:

ماشین های باربری نارمک تماما بزرگ و به اصطلاح 6 متری میباشند. این امر باعث میشود تا بارهای شما کاملا داخل ماشین جا بگیرد. و از هزینه اضافی برای گرفتن دو ماشین جلوگیری میکند. بعلاوه باعث میشود. تا بار و اثاثیه ی شما کاملا سالم و به صورت استاندارد درون کانتینر ماشین چیده شود. و به وسایل منزل شما فشار وارد نشود. 

2- ماشین های vip:

ماشین های باربری نارمک کاملا به روز و برابر با استاندارد های بین المللی میباشد. و از ماشین های با ظرفیت و تناژ مخصوص استفاده کرده است . و همچنین داخل کانتینر های ماشین های این شرکت باربری اثاث منزل با استفاده از کاور های مخصوص پوشانیده شده است . تا وسایل و اثاثیه شما آسیب نبیند.و کاملا سالم به مقصد برسد.

3-بارچین های متخصص و دوره دیده :

همان گونه که میدانید در امر اثاث کشی و جابجایی بار کار چیدمان بار بسیار مهم بوده . تا جایی که مهمترین عامل در این کار را بارچین های باربری به عهده دارند. اتوبار نارمک با برگذاری کلاس های متعدد و آموزش های بسیار خوبی که به رانندگان خود میدهد. آنها را به بارچین های کاملا حرفه ای و کلاس بالا در این کار تبدیل کرده است .

این  باربری تنها باربری است که از روش نوین و بخصوص بارچینی به صورت لایه به لایه و تو در تو استفاده میکند. و این روش را تنها به رانندگان خود آموزش میدهد. از مزایای این روش بارچینی سالم رساندن بار بیشتر در داخل یک کانتین نسبت به بقیه ی باربری های همکار میباشد. 

4- کارگران حرفه ای :

کارگران باربری ها هم در امر اثاث کشی نقش مهم و بسزایی را دارند. تا آنجا که تقریبا تمام کار را کارگران و بارچین ها انجام میدهند. شرکت باربری نارمک تمام تلاش خود را کرده است که کارگرانی را به خدمت شما اعزام کند که سابقه کار و آموزش خوبی را دارا باشند. تا با جابجایی و حمل تخصصی اثاثیه منزل شما جای هیچ نگرانی را برای شما نگذارند. 

5- سرعت عمل بالا :

در هنگام اثاث کشی همه ی خانه یا محل کار شما بهم ریخته و نامنظم است. و کارفرما امید دارد تا هرچه زودتر این به هم ریختگی و بی نظمی پایان یابد . در این جاست که سرعت عمل باربری نارمک به کمک شما می آید و در اسرع وقت به این آشفتگی پایان میدهد. و خیال شما را از هر بابت راحت میکند. 

6- دقت بسیار بالا در انجام کار :

با بالا رفتن هزینه های جاری زندگی مردم و گران شدن سر سام آور قیمت های اثاث منزل و وسایل خانه اگر در هنگام اثاث کشی وسیله ای شکسته شود . خریدن دوباره ی آن وسیله غیر ممکن و یا خیلی سخت میباشد. لذا باربری نارمک در همین راستا با گوش زد کردن مدام این موضوع به پرسنل خود خواستار دقتی بالا و همیشگی توسط این عزیزان است . و انصافا هم در این کار موفق بوده ایم .

7- سازش و تعامل بامشتری:

در هنگامه ی اثاث کشی و حمل ونقل اکثر عزیزان مشتری خیلی حساس بوده و بعضا کنترل خود را از دست میدهند. و باربری نارمک با علم به این موضوع خوش اخلاقی و خنده رویی را همراستا با کار جدی به پرسنل خود آموخته است. و کارگران ما بیشترین تعامل را با مشتریان دارند. و همیشه خوش اخلاق اند. 

8- پیگیری کار و نظم پرسنل در انتهای کار:

ما تیم تخصصی داریم تا در انتهای هر کار با مشتری تماس گرفته و از کم و کیف کارهای پرسنل خود و چگونگی رفتار و اخلاق  و انجام کار آنها با مشتری گفتگو میکنند. و در صورت وجود هر مشکلی آن را اصلاح میکنند. 

9- مشاوران کار بلد و طرفدار مشتری :  بعضی از عزیزان که تا الان کار اثاث کشی انجام نداده اند. و یا تجربه بدی از اثاث کشی دارند. بعضا واقعا نمیدانند چکار کنند. و چگونه کار خود را شروع و چگونه آن را تمام کنند. باربری نارمک مشاورانی دارد که تمام کار را به شما توضیح میدهند. و شما را از تمام کار آگاه میکنند. و همیشه تا پایان کار با شما هستند.

10- قیمت ارزان باربری نارمک :

شرکت های باربری زیادی هستند. که قادرند کار اثاث کشی شما را انجام دهند. اما باربری نارمک با کنترل قیمت و پایین نگه داشتن قیمت در رقابت با تمام باربری های تهران شهره بوده و برای اینکه همه ی مردم اعم از کارگر و کارمندو…. بتواننداز خدمات ما استفاه کنند. قیمت باربری  را به حداقل رسانیده ایم . کافیست یک بار امتحان کنید.

حمل بار به شهرستان  باربری نارمک :

از میان کارهای باربری شاید بتوان گفت که حمل و ارسال بار به شهرستان هم  برای مشتریان عزیز و هم برای باربری ها یکی از سخت ترین کارها و پرمسئولیته ترین کارهای قابل انجام برای باربری ها میباشد. اگر چه بعضی از همکارن به صورت خود سر و رندم و بدون هیچ شرایطی اقدام به این کار میکنند. اما باربری شهرستان نیاز به شرایط و اقدامات ویژه و خاصی دارد که از عهده ی هر باربریی بر نمی آید . 

ما در شرکت باربری نارمک با فراهم کردن این شرایط و لوازمات این کار را برای شما مشتریان عزیز با بالاترین کیفیت و بالا ترین سطح امنیت انجام میدهیم . 

بعضی از این شرایط عبارتند از :

داشتن ماشین های واقعا سالم و مدل بالا 

داشتن کارت هوشمند برای تمام ماشین های خط شهرستان 

داشتن رانندگان مخصوص شهرستان 

داشتن رانندگان دارای کارت هوشمند

داشتن بیمه نامه و بارنامه ی معتبر 

دارا بودن ماشین هایی با کانتینر های ضد آب و گرد و غبار 

دارا بودن اکیپ مکانیکی سیار 

داشتن دستگاه ها ی ردیابی برای تمام ماشین ها 

همراه داشتن کلیه ی لوازم گرمایشی در ماشین های شهرستان 

امکان تعویض بار در صورت لزوم به صورت آنی و فوری 

داشتن صورت وصعیت قانونی از پلیس راه های کشور 

و ….

ماشین سنگین حمل اثاثیه منزل باربری سردار جنگل
نیسان بار _ باربری تهران
ماشین ولوو سنگین باربری پونک

بیمه بار در باربری نارمک :

عکس ماشین باربری با چتر باربری سردار جنگل