باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

تاریخ تاسیس باربری نظام آباد:

در تاریخ دی ماه سال 1379 شرکت حمل و نقل ضمانت بار تصمیم به ایجاد یک شعبه دیگر از باربری خود در منطقه ی نظام آباد تهران کرده و این باربری را با نام و برند تجاری باربری نظام آباد ایجاد کرده و از سال 79 تا الان این باربری توانسته است . با ارائه ی خدماتی صادقانه و صمیمانه به مردم این منطقه نام خود را در بین مردم منطقه ی نظام آباد در دل مردم جا کند. 

ماشین سنگین آذرخش باربری نظام آباد
کارگر باربری قلهک در حال حمل ساید بای ساید

بهترین باربری شرق تهران :

باربری نظام آباد با داشتن قدمتی طولانی و همچنین سازش و تامل با مردم منطقه ی خوب و مردم خونگرم نظام آباد این افتخار را دارد که در سال های 1385 و 1386و 1392و 1397 به عنوان بهترین باربری شرق تهران از نظر کارشناسان اتحادیه و با پرس و جو از مشتریان انتخاب شود. 

این شرکت حمل و نقل با مدیریت یکپارچه و با حرکت کردن بر روی خدمات بدون نقص و با قیمت مناسب به مردم قصد دارد تا این افتخارات را دوباره تکرار کند. و از مردم عزیز و نجیب نظام آباد تقاضا میشود. با اعتماد به ما ما را در این راه همراهی کنید. 

توصیه های مهم اثاث کشی :

بسته بندی کردن اثاثیه :

اگر شما به عنوان کسی که قصد انجام اثاث کشی خوب و سالم را دارید. باید قبل از هر اقدامی وسایل منزل خود را بسته بندی کنید. این کار ممکن است کمی زمان و هزینه ی اضافی بخواهد. اماجهت سالم رسیدن و آسیب ندیدن و سایل شما لازم و ضروری است .

برای این که بسته بندی وسایل شما ارزان تر تمام شود. بهتر است که کارتن های مورد نظر خود را از طریق سوپرمارکت ها و مغازه های موجود در اطراف منزل خود تهیه کنید.

جدا کردن وسایل انباری ها : 

این توصیه از باربری نظام آباد را جدی بگیرید . و سعی کنید . در حد توان وسایل اصلی و انباری را از هم جدا کنید. زیرا در هنگام حمل اثاثیه میتوانید از کارگران بخواهید . وسایل انباری را برای شما داخل انباری منزل جدیدتان بگذارند. تا نیاز به دوباره کاری نباشد. و شما اذیت نشوید. 

خالی کردن داخل کمد ها و دراور ها و یخچال : 

این کار علاوه بر اینکه باعث سبک تر شدن وسایل میشود . باعث میشود که وسایل شما سالم بماند . کشو های کمد یا دراور ها ی شما نشکند. و نیاز به هزینه های بعد از اثاث کشی نداشته باشید. اگراین کار برای خودتان امکان پذیر نیست میتوانید از کارگران باربری نظام آباد بخواهید که این کار را برای شما انجام دهند. 

اما وجود وسایل اضافی داخل یخچال ها چیزی است که پرسنل ما هر روز با آن مواجه میشوند. این کار میتواند باعث افتادن وسایل و بازی کردن آنها در حین حمل باشد. و به شیشه ها و قفسه های یخچال ها را بشکند. که کارشناسان باربری نظام آباد به شما پیشنهاد میکنند. که این وسایل را از داخل یخچال های خود خارج کنید. 

نوشتن و شماره بندی کارتن ها : 

هر وسیله ای را که داخل کارتن میگذارید اسم آن وسیله را بنویسید. و همچنین مشخص کنید. که درون کارتن شماره چند قرار گرفته است . این کار ممکن است کمی زمان بر باشد. اما بعدا به شما کمک میکند که وسایل خود را زودتر و راحت تر پیدا کنید. این یک توصیه ی ویژه از طرف باربری نظام آباد به شما میباشد. با استفاده از این تکنیک کار خود را راحت کنید.

خالی کردن داخل راه پله ها از وسایل اضافی با اجازه گرفتن از همسایه ها:

ممکن است که همسایه های شما وسایلی مانند دوچرخه یا جا کفشی را داخل راه پله هرا گذاشته باشند . که شما قبل از اثاث کشی از آنها اجازه بگیرید و این وسایل را به داخل واحد ها یا به پارکینگ ساختمان منتقل کنید . تا کارگران باربری نظام آباد کار شما را زودتر و راحت تر انجام دهند.

همکاری با کارگران باربری

برای اینکه حداکثر بار شما داخل کامیون جا بگیرد بهتر است که با کارگران همکاری کنید. و بگذارید طبق چیدمان مورد نظر بارچین بارها را حمل کنند. و اصرار نکنید که اول کدام وسیله را ببرند . کارگران باربری نظام آباد وارد و کاربلد هستند. پس کار خود را به بهترین نحو انجام خواهند داد . 

 نگه داشتن جای پارک برای پارک کامیون : 

همان طور که میدانید ماشین های باربری نظام آباد و همه ی باربری ها ماشین های بزرگ و درازی هستند. پس بهتر است از قبل و با گذاشتن خودروی خود جلوی ساختمان محل اثاث کشی برای ماشین ها ی حمل بار جای پارکی را در نظر بگیرید. این کار سبب سریعتر انجام شدن کار شما میشود. 

قاب گوشی تزیینی باربری نظام آباد
ماشین شش تن مسقف چادری سفید باربری ستاری

چگونه یک باربری خوب را تشخیص دهیم؟

در اینجا به شما نشان میدهیم که چگونه میتوانید . بفهمید که کدام باربری برای انجام کار شما مناسب است . پس لطفا این مطالب را با دقت بخوانید.