باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

ایسوزوی بنفش باربری نیاوران
ایسوزو ی مسقف زرد باربری نیاوران

باربری نیاوران : 

این شرکت باربری در سال 1375 در شمال تهران با مجوز رسمی از اتحادیه ی موقع باربری ها و در شمال تهران تحت مدیریت شرکت حمل و نقل ضمانت بار کار خود را آغاز کرده و با خدمات صادقانه به مردم منطقه و همکاری با آنها توانسته است تا به امروز بهترین باربری در نیاوران باشد . 

نکات کلیدی برای اسباب کشی راحت  باربری نیاوران : 

1- بسته بندی :

همانگونه که  اکثر شما میدانید بسته بندی و جمع کردن اثاثیه منزل یکی از نکات کلیدی و مهم در اسباب کشی است. و با انجام این کار باعث میشوید که کار باربری ما راحت تر و سالم تر انجام شود. و از شکستن و آسیب دیدن وسایل شما جلوگیری کند. برای انجام بسته بندی ادامه این صفحه را بخوانید. 

2-دسته بندی کردن وسایل : 

برای این کار لازم است که شما وسایل خود را به چنددسته ی جداگانه تقسیم کنید. مثلا وسایل برقی ، وسایل چوبی ، کارتن ها ، رختخواب ها ، وسایل شکستنی ، وسایل خوراکی ، و … با انجام این کار شما میتوانید که به راحتی وسایل را به کارگران و پرسنل باربری نیاوران توضیح دهید . و آنها هم طبق دسته بندی شما داخل کانتین ماشین های باربری میچینند. 

3-شماره زدن بر روی کارتن ها :

شما برای اینکه بتوانید بار و اثاثیه خود را به خوبی مدیریت کنید. لازم نیست تا نام تمام وسایل را بر روی آنها ذکر کنید. بلکه لیستی تهیه کنید. و نام وسیله ها را داخل لیست بنویسید. و شماره آن را بر روی کارتن یا وسیله ی مربوطه بنویسید. 

4- عکس گرفتن از فیش ها و نحوه ی اتصال فیش ها :

برای اینکه در مقصد و برای وصل کردن وسایل برقی مانند: تلویزیون ، ماهواره ، ویدیو، و … به مشکل نخورید لازم است که قبل از باز کردن اتصالات آنها از نحوه ی وصل شدن آنها عکس بگیرید. تا در مقصد به راحتی وصل کنید. باربری نیاوران به شما پیشنهاد میکند که حتما این کار را انجام دهید. تا نیاز به هزینه اضافی نباشد. 

5- خارج کردن اجناس قیمتی از داخل کمد و کشو ها :

قبل از هر کاری لطفا وسایل و اجناس قیمتی مانند طلا و جواهرات و مجسمه های قیمتی را به جای امنی مثل خانه ی اقوام یا داخل ماشین شخصی انتقال دهید. این کار باعث آرامش خاطر شما و ما میشود. اگر چه کارگران باربری نیاوران کاملا تضمینی و اطمینانی اند. اما گم شدن یا ناپدید شدن هر کدام از وسایل شما باعث به وجود آمدن سو تفاهم برای خودتان نسبت به ما و همچنین ما نسبت به کارگران میشود. 

6-کم کردن وسایل در صورت لزوم :

برای کم کردن وسایل و جلوگیری از هزینه های اضافی لطفا وسایلی را که به آنها نیاز ندارید. بهتر است که به خیریه ها اهدا کنید. برای این کار از آنها بخواهید که بیایند. و وسیله های اضافی شما را ببرند. این کار هم باعث صرفه جویی در هزینه های شما میشود. و هم خانه شما را جمع تر و خوشگل تر میکند. و هم اجر و ثواب اخروی نیز دارد . برای پیدا کردن خیریه مطمئن میتوانید با باربری نیاوران تماس بگیرید. و از ما شماره خیریه ی مطمئن و خوب را بگیرید. 

7- خالی کردن راه پله ها :

برای اینکه اثاث کشی بدون دردسر و باکیفیتی داشته باشید. قبل از رسیدن ماشین و  کارگران باربری با همسایه ها صحبت کنید که وسایل اضافی را که داخل راه پله ها و پاگرد ها گذاشته اند . را به داخل منزلشان یا به داخل پارکینگ انتقال دهند. تا با برخورد با وسایل شما باعث خرابی وسایل شما نشوند. اگر وسیله ای نظیر جا کفشی بزرگ وجود داشت برای انتقال آن میتوانید.از کارگران باربری نیاوران کمک بخواهید. آنها این کار را برای شما انجام میدهند . 

8-وسایل ضروری را داخل جعبه ای دم دست بگذارید:

تمام وسایلی که در حین اثاث کشی به آنها نیاز پیدا میکنید را در داخل جعبه یا یک ساک قرار دهید . و جلو دست بگذارید. مثل : کلید های منازل مبدا و مقصد، اجاره نامه ها ، ریموت پارکینگ ها ، مقداری خوراکی ، و …. این وسایل را داخل کارتن ها ی اثاث نگذارید زیرا مطمئنا به آنها نیاز پیدا میکنید. 

9- اطفال و کودکان را در صورت ممکن از محل اثاث کشی دور کنید.:

همه میدانیم که کودکان ذاتا کنجکاو بوده و نسبت به اتفاقات اطرافشان واکنش نشان میدهند. و ممکن است در حین اثاث کشی از سر کنجکاوی و حس کودکانه با قرار گرفتن در مسیر کارگران باربری نیاوران  قرار بگیرند. یا با بلند کردن و زور کردن به اشیای سنگین باعث آسیب رساندن به خودشان شوند. 

10-با حرفه ای ها کار کنید: 

این نکته بسیار مهم و قابل مشاهده است کا اگر شما با افراد و شرکت هایی کار کنید. که دارای تخصص کافی باشند . میتوانند به شما کمک کنند که کار خود را به بهترین صورت ممکن انجام دهید.برای این کار به شما پیشنهاد میکنم که با باربری و اتوبار نیاوران کار کنید تا شما را از زحمات و دردسر های اثاث کشی راحت کند .