باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

کارت مشکی باربری هنگام
ایسوزوی زرد رنگ چادری باربری حکیمیه

تاریخ تاسیس و قدمت باربری هنگام :

باربری هنگام برای اولین بار در سال 1384 شمسی با اقدام به گرفتن مجوز از اتحادیه ی باربری های تهران و تحت نظارت مستقیم شرکت حمل و نقل بین المللی ضمانت بار تهران در منطقه ی شرق تهران و در خیابان هنگام کار خود را شروع کرد.

این شرکت دارای تعداد 14 دستگاه خاور و ماشین های مسقف و 20 دستگاه نیسان و وانت برای باربری در داخل و خارج تهران میباشد. و دارای لیست قیمتی ارزان و به صرفه برای باربری های داخل شهری و داخل کشوری میباشد. 

چند نکته ی مهم در مورد اثاث کشی :

برای داشتن اثاث کشی بهتر و کم دردسر تر لطفا به این نکات دقت کنید. و ساده از کنار آنها عبور نکنید. 

1- تعیین زمان مناسب برای اثاث کشی :

برای اینکه اثاث کشی خوبی را داشته باشید. باید سعی کنید که زمان خوبی را برای این کار انتخاب کنید. برای اینکار تمام شرایط خود را به کارشناسان با تجربه و کار کشته ی باربری هنگام بگویید. تا آنها با تجربه ی خوب و مفیدی که دارند. به شما بهترین پیشنهاد ها را بدهند. 

2- بسته بندی درست و کار آمد: 

برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل خود باید قبل از هر کاری آنها را بسته بندی کنید. بسته بندی چند روش مختلف دارد که شما برای انتخابی بهتری و دقیق تر و کم هزینه تر میتوانید صفحه ی بسته بندی سایت ضمانت بار را مطالعه کنید.

یا با کارشناسان بسته بندی شرکت اتوبار هنگام تماس بگیرید. تا با صبوری کامل شما را راهنمایی کنند. و فیلم های بسته بندی مختلف را برای شما از طریق شبکه های مجازی برای شما ارسال کنند تا شما کار راحت تری داشته باشید.

3 – آماده کردن وسایل :

بعضی از وسایل منزل هستند که نیاز به باز کردن و یا جدا کردن آنها از یکدیگر میباشد. برای این که اثاث کشی شما کمتر طول بکشد. و باعث خورد شدن اعصاب شما نشود. بهتر است که قبل از هماهنگی با باربری آنها را جدا کنید. یا آنها را از هم باز کنید. مانند لباسشویی ، ظرفشویی ، تخت ، کمد ، و ….

اما اگر برای انجام این کار مشکل داشتنید. میتوانید از اینترنت استفاده کنید. یا به باربری هنگام زنگ بزنید تا کارشناسان فنی ما شما را در این کار و به صورت رایگان همراهی کنند. و از طریق تماس تصویری یا ارسال فیلم های آموزشی گره از مشکل شما باز کنند. 

4 -دسته بندی کارها: 

شما باید کار های خود را دسته بندی کنید. و آنها را براساس اولویت انجام دهید. مثلا اگر میخواهید وسایلی را دور بریزید قبل از رسیدن کادر باربری باید این کار را انجام دهید. تا وسایل اضافی جلوی دست کارگران را نگیرد. و باعث پیشرفت سریعتر کار شما شود.

یا اگر میخواهید فرش های خود را برای شستشو به قالیشویی بفرستید. بهتر است این کار را اول انجام دهید. بعد از آن قرار باربری بگذارید. این کار ها باعث تلف نشدن وقت شما میشود. و برای شما کاهش هزینه های جاری را در پی خواهد داشت . 

5- تفکیک وسایل ها ی انباری و اصلی : 

برای اینکه وسایل شما قاطی نشود و شما در منزل جدیدتان سر در گم نشوید. سعی کنید وسایل انباری را از وسایل اصلی تفکیک کنید. و به پرسنل باربری آنها را نشان دهید تا آنها را در انتهای کانتینر بچینند و در مقصد دوباره در داخل انباری برای شما بچینند. کارگران و پرسنل  باربری هنگام این کار را برای شما به بهترین نحو و به صورت کاملا رایگان انجام میدهند. 

6- داشتن تمامی کلید ها و ریموت ها ی درب  منازل در مبدا و مقصد: 

برای حمل بعضی از وسایل نیاز است که درب های بزرگ پارکینگ ها را باز کنید . پس حتما ریموت ها و کلید های درب های ورودی را در دو ساختمان مبدا و مقصد تهیه کنید. و اگر خودتان ندارید از همسایه ها خواهش کنید آن را برای مدت کوتاهی در اختیار شما بگذارند. تا به مشکل برخورد نکنید. 

7- خالی کردن راه پله ها از وسایل های اضافی :

قبل از رسیدن کادر باربری باید تمام وسایل اضافی داخل راه پله ها را از آنجا بردارید. و از همسایگان خواهش کنید. که جاکفشی ها و گلدان ها ی خود را به داخل منازل یا به پارکینگ ساختمان منتقل کنند . و اگر وسایل سنگین است همان اول کار از کارگران باربری بخواهید که این کار را برای شما انجام دهند. 

8- تکلیف آسانسور را مشخص کنید:

اگر ساختمان شما آسانسور دارد حتما از مدیر ساختمان اجازه ی استفاده از آن را برای اثاث کشی بگیرید. و اگر اجازه نداد این موضوع را به کارگران و راننده ی باربری اطلاع دهید . تا ناخواسته باعث به وجود آمدن مشکل برای شما نشوند.کارگران باربری هنگام کاملا مطیع اوامر شما میباشند.

9-بدانید از چه شرکتی برای انجام کار باربری خود استفاده میکنید:

شرکت های باربری زیادی وجود دارند که این کار را برای شما انجام میدهند.اما همه ی آنها مثل هم نیستند. و بعضی از شرکت ها ی باربری ابتدا قیمت کمتری را میگوییند. و در آخر کار قیمت اولیه را اصلا به حساب نمی آورند. و به اصطلاح عامیانه ی خودمان دبه میکنند. و باعث بروز مشکل و دریافت هزینه ی اضافی از شما میشوند. اما باربری هنگام با داشتن نرخنامه ی اتحادیه بدون هیچ هزینه ی اضافی این کار را برای شما انجام میدهد.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.