باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری پونک 44259230

ماشین ایسوزوی بنفش باربری شهران
ایسوزوی باربری پونک
ماشین های شش تن پونک

تاریخچه باربری پونک :

باربری پونک از دیگر شعبه های شرکت حمل و نقل ضمانت بار میباشد. که در سال ۱۳۸۱ در تهران و در منطقه پونک دفتر کاری خود را دایر کرده و با اخذ مجوز از اداره اصناف و اتحادیه ی باربری های تهران اقدام به انجام فعالیت در زمینه ی باربری و حمل و جابجایی اثاثیه منزل کرده است.

این شعبه از باربری با نام تجاری باربری پونک در حال حاظر با ۱۹ سال سابقه درخشان یکی از بزرگترین باربری های غرب تهران میباشد.

عکسی از محله پونک

خدمات باربری پونک :

اثاث کشی و باربری :

یکی از بارزترین خدمات هر شرکت باربری انجام امر اثاث کشی و باربری میباشد. که باربری و اتوبار پونک نیز این کار را با بهترین ماشین آلات و تجهیزات و همچنین با بهترین اکیب و پرسنل انجام میدهد.

اما اثاث کشی در باربری پونک با سبکی نوین و به صورتی رینگی انجام میپذیرد. این کار به این صورت است که نزدیکترین و بهترین ماشین برای انجام کار اثاث کشی شما عزیزان اعزام میشود.تا در بهترین زمان و با بهترین نحو ممکن کار اثاث کشی و جابجایی منزل شما انجام شود.

ایسوزوی 6 تن و دور آبی شرکت باربری استخر

بسته بندی :

برای انجام اثاث کشی سالم و بدون دردسر باید یک سری کارها و اقدامات انجام دهیم که از جمله ی آنها میتوان به بسته بندی اثاثیه اشاره کرد. اما از آنجا که بسته بندی کردن اثاثیه و لوازم منزل کاری سخت و طاقت فرسا و همچنین تخصصی میباشد.

و از عهده بعضی از مشتریان عزیز بر نمی آید لذا باربری پونک کار بسته بندی وسایل منزل و مبلمان شما را به صورت تخصصی و از صفر تا صد انجام میدهد. این کار با بهترین دستگاه ها و تجهیزات و بهترین نیرو های بسته بندی در اتوبار پونک انجام میشود.

به گونه ای که بعد از انجام بسته بندی تمامی وسایل شما ضمانت میشود. و به سالم ترین شکل ممکن جابجایی صورت میگیرد. در انجام امر بسته بندی عوامل زیادی موثر هستند. اما دو عامل بسیار مهم است. که به آنها اشاره میکنیم.
۱-وسایل مورد استفاده برای بسته بندی : وسایل مورد استفاده برای بسته بندی لوازم منزل بسیار مهم و کاربردی اند. استفاده از وسایل و مواد باکیفیت مطمئنا در چگونگی انجام بسته بندی و کیفیت این کار تاثیر گذار خواهد بود.

#: وسایل مورد نیاز برای بسته بندی:

برای بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل به این لوازم نیاز داریم : نایلون حبابدار (بابل رپ )،سلفن های روکش(استرج رپ )، کارتن های پنج لایه و بزرگ ، چسب، و…
اما تهیه و فراهم کردن تمام این وسایل آن هم از نوع درجه یک برای مشتریان بسیار سخت و دشوار خواهد بود. و هزینه زیادی را دربر میگیرد. بدای راحت تر شدن این کار باربری پونک اقدام به عقد قرارداد با کارخانه های مربوطه ی تهیه ی این وسایل کرده و شما مشتریان عزیز میتوانید تنها با یک تماس تمامی این وسایل را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت از باربری پونک دریافت کنید.

۲-نیرو های بسته بندی :

یکی دیگه از عواملی که تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت بسته بندی میگذارد نیروهای انجام این کار میباشند. اما برای کسانی که با باربری پونک کار میکنند جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. زیرا نیرو های بسته بندی شاغل در اتوبار پونک با گذراندن دوره های بسته بندی در سازمان فنی و حرفه ای تهران و داشتن تجربه و تبحر بالا در این کار،بسته بندی لوازم منزل و اثاثیه شما را به بهترین نحو ممکن انجام میدهند.

بسته بندی وسایل منزل با سلفن در باربری پونک

فنی کاری :

یکی دیگه از کارهایی که ما در هنگام اثاث کشی و باربری باید انجام دهیم باز و بسته کردن بعضی از وسایل مانند تخت ها ،کمدها،درب های یخچال ها ، لباسشویی، ظرفشویی، لوستر، ‌و ….. میباشد.
که برای انجام این کار ما نیاز به نیروی تخصصی تاسیسات داریم.

اما پیدا کردن شخص یا شرکتی که بتواند این کار را برای ما به بهترین نحو ممکن و با قیمت مناسب انجام دهد. میتواند کار مشکلی باشد. اما باربری پونک نیروهای تاسیساتی دارد که تمام کارها را از صفر تا صد انجام میدهند.

اتوبار پونک با این کار از ایجاد هزینه های اضافی برای شما جلوگیری کرده و تمام کار را از صفر تا صد انجام میدهد. با گرفتن این نیروها از شرکت باربری پونک دیگر نیازی نیست همزمان با چند شرکت کار کنید بلکه تمام کارهای خود را به ما بسپارید.

عکس پرسنل باربری پونک

انجام بارهای شهرستان :

از دیگر خدمات متنوع باربری پونک میتوان به اعزام و ارسال بار به شهرستان اشاره کرد. اعزام بار به شهرستان از سخت ترین قسمت کار باربری ها میباشد. زیرا این کار دارای مسئولیت های سنگینی میباشد.

و همچنین شرایط خاص خود را میطلبد. برای ارسال بار به شهرستان بعضی عوامل بسیار مهم اند که یکی از آنها داشتن ماشین های بزرگ و مجهز میباشد که باربری پونک با تهیه ی ماشین های بزرگ و مسقف و مجهز این کار را با تیم‌تخصصی خود با بهترین نحو انجام میدهد.

باربری پونک در زمینه ارسال بار به شهرستان تیم تخصصی مربوط به این کار را دارد. این کار سبب شده تا تمامی مشکلات احتمالی از سر راه برداشته شود.و اثاث کشی شما به شهرستان با بهترین روش انجام‌بگیرد. و شما با خیالی راحت بتوانید بارهای خود را در شهرستان مورد نظر صحیح و سالم تحویل بگیرید. 

ماشین ولوو سنگین باربری پونک

بیمه بار :

تمام بارهای ارسالی به شهرستان برای امنیت بیشتر و جلوگیری از خسارت در باربری پونک به صورت کامل بیمه میشوند. این کار به مشتری آرامش خیال بیشتری را میدهد. تا در صورت بروز حادثه حداقل برای خسارتی که دیده است. دچار تشویش و نگرانی نشود. اتوبار پونک جزو معدود باربری هایی است که بارهای شهرستان را بیمه میکند.بیمه بار در باربری پونک با نرخ کاملا دولتی انجام میشود.

عکس فانتزی از چتر باربری پونک

نیسان بار :

از دیگر خدمات باربری پونک میتوان به انجام امور نیسانی و بارهای نیسانی مشتریان میشود. این شرکت با در اختیار داشتن تعداد بالای نیسان برای آن دسته از مشتریانی که بارهای کمتری نسبت به خاور دارند. نیز خدمات ارائه میدهد. انجام کلیه ی بارهای نیسانی خود را در تمام منطقه پونک به ما بسپارید. قیمت های انجام بارهای نیسانی شما به صورت کاملا دولتی و نرخ تعاونی انجام میپذیرد.

نیسان بار باربری پونک

چرا باربری پونک :

قیمت مناسب :


ما در اتوبار پونک به این فکر میکنیم که بتوانیم برای تمامی مشتریانی که در منطقه غرب تهران ساکن هستند خدمات ارائه دهیم. اعم از کارگر ، کارمند، و همه و در همین راستا نیز مدیریت این مجموعه با این طرز فکر که مشتری بیشتر= سود کمتر اقدام به ثابت نگه داشتن تمامی قیمت ها از سال ۹۸ تا الان کرده است. و هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته است. این کار سبب شده تا باربری پونک در منطقه غرب تهران برای تمامی مشتریان شناخته شده باشد.

عکس پول ایران در باربری پونک
کیفیت عالی :


اما توجه داشته باشید که همیشه قیمت نسبت به کیفیت سنجیده میشود. و ما در ازای قیمت پایین باربری کیفیت خود را در سطح اول این شغل حفظ کرده ایم. و باربری پونک توانسته است به یکی از بهترین باربری ها در تهران تبدیل شود. زیرا کار باکیفیت را فراموش نکرده ایم. و همیشه بهترین خدمات را که لایق مشتریانمان است ارائه کرده ایم.

مهر کیفیت اتفاقی نیست - باربری پونک
درصد رضایتمندی بالا:


بدون اغراق و با نگاهی واقع بینانه خدمت تمامی کسانی که این مطلب را میخوانند عرض میکنیم . که باربری پونک توانسته است درصد رضایتمندی از کار خود در بین مردم را به بالاترین سطح یعنی ۹۰ درصد برساند.

این کار سبب شده است تا هر مشتری که با ما کار میکند بهترین رضایت را از ما داشته باشد. و با خیال راحت و آسوده کار خود را به شرکت اتوبار پونک واگذار نماید. شما هم فقط با یک بار امتحان کردن مشتری دائم ما شوید.

عکس فانتزی درصد - باربری پونک
ماشین های خوب :

یکی از دلایل رضایت بالای مشتریان ما از باربری پونک داشتن ماشین های vip و بزرگ میباشد. اتوبار پونک با تجهیز کردن ماشین های خودبا انواع ضربه گیر ها و موکت های ضد ضربه توانسته است. سلامت بارهای شما مشتریان عزیز را تضمین کند. ماشین های ما از نظر مشتریان بهترین ماشین هایی هستند که برای آنها اثاث کشی کرده اند.

داخل موکت کاری شده کانتینر ماشین باربری پونک
ماشین بزرگ :


از دیگر دلایل ماندگاری باربری پونک در نظر مردم داشتن ماشین های بزرگ و ۶ متری میباشد. که این امر باعث شده تا تمام بارها و اثاثیه منزل مشتریان داخل کانتین ماشین جا بگیرد. و از به وجود آمدن هزینه های اضافی برای مشتریان جلوگیری شود.

ماشین بزرگ باعث میشود تا بار و اثاثیه شما روی هم دیگه چیده نشود. و بارهای شما خراب نشود. و فضای مانور بیشتری به بارچین و کارگر میدهد. باربری پونک دارای کانتین های آخرین سایز در بین باربری های غرب تهران میباشد.

ماشین تریلی باربری پونک
بارچین حرفه ای :


از دیگر ویژگی های باربری پونک که ما را نسبت به سایر همکاران متمایز کرده است. بارچین های حرفه ای و وارد میباشد. که با چیدمان تخصصی بارهای شما باعث بهتر جابجا شدن بهتر و سالمتر اساس شما میشود. با کمترین خسارت و کمترین هزینه ی ممکن میشود. بارچین حرفه ای باعث میشود تا بارهای شما به صورت لایه به لایه چیده شود. و وسایل شما خراب نشود.

کامیون با بار و بارچین در باربری پونک
کارگران حرفه ای :


از مهمترین فاکتورهای باربری خوب داشتن کارگر های خوب و حرفه ای میباشد. اما باربری پونک با استخدام و آموزش کارگران خود در امر اثاث کشی بهترین اکیب را به خدمت شما اعزام میکند. تا کار شما را به صورت صد در صد حرفه ای و با تمام امکانات انجام دهند.

این کارگران دارای تجربه و تبحر کافی در این زمینه میباشند. و کار اثاث کشی را به صورت حرفه ای بلدند داشتن چنین کارگر هایی باعث شده تا مشتریان باربری پونک از این مجموعه اعلام رضایتمندی کنند.

کارگران حرفه ای باربری پونک

بهترین باربری های منطقه پونک :

باربری پونک 

باربری ضمانت اصل 

تکنو بار تهران 

مروارید بار 

جا بجا بار 

تابان بار 

آسان بار 

بار سنتر 

 

کارگران حرفه ای باربری باغ فیض
عکس دست با تیک - سردار جنگل
باربری سردار جنگل

نکات طلایی اساس کشی آسان :


برنامه ریزی کنید:


برنامه و هدف سر آغاز تمامی کارها میباشد. طبیعتا کار اثاث کشی هم خارج از این پروسه نیست. پس برای تمام کارهای اثاث کشی برنامه ریزی کنید و طبق برنامه پیش بروید. این کار سبب میشود شما هیچ مطلبی را فراموش نکنید. میتوانید از برنامه هایی که در سایت باربری پونک موجود است استفاده کنید.


لیستی تهیه کنید:


برای بهتر انجام شدن برنامه ی کاری که برای باربری خود میچینید لیستی تهیه کنید. و هر آنچه را که میخواهید انجام دهید داخل لیست بنویسید. با این کار خیال شما راحت خواهد شد که چیزی از قلم نیفتاده و تمام کارها به خوبی انجام شده است.


بسته بندی کنید :


برای اینکه اثاث کشی آسان و راحتی داشته باشید باید وسایل را به صورت مناسب بسته بندی کنید. برای انجام بسته بندی درست از قبل و طبق برنامه ریزی قبلی عمل کنید. و همچنین برای داشتن باربری و اثاث کشی ارزان سعی کنید از تمام لوازم و وسایل موجود نظیر: چمدان ها ،ساک ها ، کارتن ها و …. استفاده کنید. این کار باعث میشود که شما بسته بندی آسان و راحت و بدون هزینه داشته باشید.


دسته بندی کنید :

 
برای انجام هر چه بهتر کارها باربری پونک به شما پیشنهاد میکند که وسایل خود را دسته بندی کنید. برای مثال دسته وسایل چوبی را جدا کنید دسته وسایل برقی را جدا ، دسته وسایل فلزی را جدا و … با این کار شما به سالم رسیدن وسایل خود به مقصد کمک بزرگی میکنید. زیرا تکلیف را مشخص کرده اید. که چه وسایلی بغل هم چیده شوند.


جای پارک را فراموش نکنید:


همانطور که همه مشتریان میدانند ماشین های باربری بزرگ و حجیم اند. به همین دلیل هم بعضی مواقع برای پیدا کردن جای پارک با مشکل روبرو میشوند. برای همین است که کارشناسان اتوبار پونک پیشنهاد میکنند. که شما مشتریان عزیز حتما به فکر جای پارک باشید. تا زمانی که ماشین به درب منزل شما میرسد دچار مشکل نشوید.


بچه ها را فراموش نکنید!!!


بچه ها در روز اثاث کشی به تدریج خسته میشوند و شروع میکنند. به بهانه گرفتن این امر میتواند آرامش شما را به هم بریزن. و یا با کنجکاوی خود باعث بروز مشکلاتی شوند لذا پرسنل باربری پونک پیشنهاد میکنند. که برای حلوگیری از این مشکلات در صورت امکان از کسی اقوام و نزدیکان بخواهید که برای مدت اثاث کشی از بچه ها مراقبت کنند.


راه پله ها را خالی کنید:


در بعضی از مجتمع ها و ساختمان ها همسایه ها وسایلی مانند: جا کفشی،دوچرخه، گلدان و…. را در داخل راه پله ها قرار میدهند.برای جلوگیری از به وجود آمدن هر گونه مشکل و بحث بهتر است که قبل از رسیدن اکیپ باربری خودتان داخل راه پله ها را خالی کنید. برای این کار بهتر است وسایل را به داخل واحد ها یا پارکینگ ها منتقل کنید.


جعبه ی روزمره تهیه کنید:


در هنگامه اثاث کشی و در میان شلوغی روز اثاث کشی که همه ی وسایل جمع شده است. ممکن است نتوانید بعضی از وسایل مورد نیازتان را پیدا کنید. و به همین خاطر آشفته شوید. برای اینکه چنین مشکلی پیش نیاید باربری پونک به شما پیشنهاد میکند.

که یک جعبه ی روز مره تهیه کنید. و وسایلی را که ممکن است در روز اثاث کشی به آنها نیاز پیدا کنید مانند: سوییچ ها ، کلید درب منازل، کارت های بانکی، کیف دستی، ریموت های پارکینگ ها و …. را در داخل این جعبه قرار دهید. تا به راحتی آنها را پیدا کنید.


وسایل را باز کنید:


بسیاری از وسایل مانند: تخت ها ، کمد بچه، لباسشویی، ظرفشویی، و … برای حمل و نقل نیاز به باز شدن دارند. به شما پیشنهاد میشود که این وسایل را قبل از رسیدن پرسنل باربری باز کنید. و آنها بسته بندی و دسته بندی کنید‌.

انجام چنین کاری باعث میشود که شما در زمان و وقت اثاث کشی صرفه جویی کنید. و هزینه کمتری را پرداخت کنید. اما اگر خودتان برای چنین کارهایی وقت و تخصص لازم را ندارید. بهتر است که با کارشناسان ما در دفتر اتوبار پونک تماس بگیرید. و درخواست نیروی فنی کنید. تا با ارزانترین قیمت و بالاترین تخصص به خدمت شما اعزام شوند.


با حرفه ای ها کار کنید:


این یک نکته ی ثابت شده است که کارکردن با حرفه ای ها در هر زمینه ای میتواند کاری بدون دردسر و سالم را برای شما رقم بزند. در زمینه ی باربری و اثاث کشی هم که تا وقتی که باربری پونک هست شما نیازی به هیچ گونه نگرانی و تشویش چه هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کیفیت نمیشوید. پس با یک بار امتحان مشتری دائم ما شوید.

تریلی های زرد و قرمز باربری پونک
چیدمان تخصصی بار در باربری شهر زیبا
کارت ویزیت باربری پونک