باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

باربری پیروزی ، نیسان زرد
ماشین مسقف چادری سفید در باربری پیروزی
وانت نیسان برای جابجایی اثاثیه منزل در باربری پیروزی

نیسان بار پیروزی :

نیسان بار پیروزی با بیش از 15 سال سابقه ی کار در منطقه ی شرق تهران و مخصوصا محله ی پیروزی دارای تعدد ماشین بالا و کارگر و وانت ها ی مخصوص اثاث کشی میباشد که یکی از زیر شاخه های باربری پیروزی میباشد. و به صورت مستقل و تخصصی فقط و فقط کار های نیسان و وانت بار را انجام میدهد. که این امر موجب شده تا تداخلی در کار مشتریان عزیز در باربری پیروزی پیش نیاید و کار های شما عزیزان به نحو احسن انجام شود. 

در باربری پیروزی یک تیم تخصصی که فقط مخصوص نیسان و وانت میباشد. به شما مشاوره میدهند . تا با کمترین هزینه و بالا ترین امنیت و کیفیت بار های خود را به مقصد برسانید. 

داشتن انواع نیسان های مسقف و رو باز و کمپرسی از دیگر مزایای باربری پیروزی میباشد. که شما عزیزان میتوانید از آن بهره مند شوید.

باربری پیروزی در اقدامی نو آورانه و خلاقانه و برای اطمیان خاطر شما مشتریان عزیز اقدام به موکت کاری کردن تمامی نیسان های موجود در اتوبار کرده است. تا وسایل شما به دیواره های کانتین برخورد نکند. و زخمی نشود.

ما در شرکت ضمانت بار به دلیل تعدد بالای ماشین و داشتن ماشین های مجهز آماده ی همکاری با تمامی شرکت ها و ادارات را جهت جابجایی بار های داخل و خارج از شهر آنها هستیم.

 

باربری پیروزی :

باربری پیروزی ، تنها باربری دارای دفتر فعال در منطقه ی پیروزی میباشد. که بیش از 20 سال سابقه ی باربری داشته و کار های اثاث کشی مردم عزیز. و گرامی پیروزی را انجام میدهد.

و کاملا و با تمام قوا در تلاش است که کما فی سابق این امر را به نحو احسن انجام دهد. و خدمات خود را به مردم منطقه برساند. ما در این چند سالی که در منطقه ی پیروزی فعالیت داشته ایم. همیشه در تلاش بوده ایم تا بهترین خدمات را ، با نازل ترین قیمت باربری  به مردم منطقه ارائه دهیم . و با اینکار توانسته ایم. در منطقه و بین مردم پیروزی اسمی از خود به نیکی به یادگار بگذاریم.

و از این بابت از مردم خوب و شریف محله ی پیروزی تشکر و قدردانی میکنیم. و خدا را شاکریم که با تمام سختی ها و نا برابری ها توانسته ایم. رقابت خود را با سایر باربری های موجود در شرق تهران حفظ کنیم و همواره بهتر باشیم.

اما مشتریان عزیز بدانند که اخیرا و در چند سال گذشته کار باربری هم مانند کار های .دیگر دستخوش بی مدیریتی و بی ثباتی شده. و بعضی از باربری ها که با نام باربری پیروزی فعالیت میکنند .سعی در سر کیسه کردن مردم داشته و هزینه های گزافی را از آنها دریافت میکنند.

شعبه اصلی :

اما ما در شعبه اصلی باربری پیروزی یعنی شرکت ضمانت بار تهران به شما این اطمینان را میدهیم. که ما همچنان مثل قبل و بدون یک ریال هزینه ی اضافی کارهای شما را انجام میدهیم و به شما توصیه میکنیم. که با قیمت های کاذب فریب نخورده. و همچنان مانند قبل به اتوبار پیروزی اطمینان و اعتماد کنید. و مطمئن باشید که ما به اعتماد شما پاسخ مثبت خواهیم داد.

با یک تماس با باربری پیروزی در جریان تمام قیمت ها ی کارگر و ماشین قرار بگیرید. و از پرداخت هزینه های اضافی خود داری کنید. 

اتوبار پیروزی تنها باربری دارای مجوز رسمی اتحادیه در منطقه ی پیروزی میباشد. و این موضوع را میتوانید از اتحادیه ی باربری های سوال کنید. 

باربری پیروزی با دو شیفت کار میکند . و شما عزیزان حتی در شب هم میتوانید. با ما تماس بگیرید . و از پشتیبانی 24 ساعته اتوبار پیروزی بهره مند شوید. برای تماس فقط کافیست بر روی شماره ی اول همین صفحه کلیک کنید. تا به کارشناس مربوطه وصل شوید.

ویژگی های باربری پیروزی :

قیمتت منصفانه :

ما در اتوبار پیروزی این اطمینان  را به شما مردم و مشتریان عزیز میدهیم. که پایین ترین قیمت در بین تمام باربری های شرق تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.و قیمت تمام شده ی کار را همان اول کار به شما میگوییم. و هیچ گونه دبه ای در کار نخواهد بود. 

خدمات بدون بحث و جدل:

در باربری پیروزی همواره یک قانون برقرار بوده و هست و خواهدبود. و آن قانون طلایی کار ما این است:

»همیشه حق با مشتری است «

ما به پرسنل خود آموخته ایم که اصلا و ابدا حق بحث کردن با مشتری را ندارند. 

خاورها ی بزرگ و مسقف :

اتوبار پیروزی، اولین باربری  در شرق تهران بود که در سال 81 مجوز استفاده از ماشین های بزرگ و 6 متری را از اداره راهنمایی و رانندگی و اتحادیه ی باربری ها دریافت کرد. و با بروز رسانی ناوگان حمل و نقل خود باعث راحتی بیشتر مردم در هنگام اثاث کشی شده است .

کارگران خوب و ماهر :

باربری پیروزی با تمام تلاش کوشیده است. تا کارگرانی قوی ، مودب، و ماهر را استخدام کند تا در کنار دیگر پرسنل خوب و کار بلد شرکت کار اثاث کشی مردم را به درستی انجام داده و باعث آرامش شما در هنگام اثاث کشی شدوند.

کارت ویزیت با رنگ ها ی زرد و سیاه باربری پیروزی

ارسال نیروی فنی

ما در باربری پیروزی از صفر تا صد کار را انجام میدهیم. و برای شما نیروی فنی نیز اعزام میکنیم تا کارهای فنی شما را نظیر: باز کردن پرده ها ، باز کردن لباسشویی و ظرفشویی، باز کردن تخت خواب ، باز کردن درب یخچال ساید بای ساید، باز کردن انواع میز های غذا خوری ، و ... را انجام دهد. تا شما مشتریان عزیز با خیال راحت و بدون داشتن استرس کار خود را انجام دهید. و نگران اثاث کشی خود نباشید.

بسته بندی تخصصی

اتوبار پیروزی آماده است تا کلیه ی لوازم و وسایل منزل شما را با بهترین وسایل و نازل ترین قیمت و بهترین نیرو ها به صورت تخصصی بسته بندی کند. تا کوچکترین آسیبی به بار و لوازم منزل شما وارد نشود . لوازم بسته بندی اعم از: کارتن ، نایلون حبابدار، سلفن ؛ چسب و ... به قیمت کارخانه عرضه میگردد.و ارسال آن به صورت رایگان میباشد.»»»

باربری در ایام کرونا

باربری پیروزی در ایام کرونا و با توجه به مسئله ی مهم و حیاتی امنیت مردم و پرسنل خود تمام ماشین ها و کادر اثاث کشی بعد از اتمام هر کار و قبل از کار بعدی به صورت کامل استریل میشوند. و پرسنل موظف اند که با ماسک ، دستکش و تمام تجهیزات پیشگیری وارد منزل مشتری شده و به صورت کامل رعایت کنند.

نیروی انجام کارهای فنی اتوبار فرمانیه
فنی کار حرفه ای
بسته بندی اثاثیه منزل با کارتن های پنج لایه توسط باربری فرمانیه
بسته بندی تخصصی
کارگران در حال تست کرونا در باربری پیروزی
رعایت موارد بهداشتی در ایام کرونا

مناطق تحت پوشش باربری پیروزی :

باربری نبرد

باربری نیرو هوایی 

باربری جانبازان 

باربری بلوار ابوذر 

باربری دماوند 

باربری کرمان 

باربری پرستار 

باربری صد دسگاه 

باربری تهران نو

 

عکس کارت ویزیتی دیگر با زمینه ی سیاه از باربری پیروزی
ایسوزوی سفید شرکت ضمانت بار

نکاتی که هنگام باربری و جابجایی اثاث منزل باید رعایت کنید:

  • بسته بندی و جمع کردن وسایل منزل ( برای این کار میتوانید با تماس با باربری پیروزی از مشاوره و نیرو های بسته بندی استفاده کنید.)
  • باز کردن کلیه ی وسایل مانند: تخت ، کمد ، لباسشویی ، و … جهت تسریع در انجام کارها و عدم افزایش هزینه ی باربری شما. (برای این کار شما میتوانید. از اتوبار پیروزی درخواست نیروی فنی کنید. تا این کار را برای شما انجام دهد. )
  • برداشتن لوازم اضافی از داخل راه پله ها تا در هنگام باربری وسایل شما آسیب نبیند.
  • برداشتن لوازم ضروری مانند: کارت بانکی ، سوییچ ماشین ، کلید منزل مقصد،و …. چون ممکن است در حین اثاث کشی گم شده و شما با مشکل روبرو شوید.

راه های ارتباط با باربری پیروزی :

برای تماس راحت و آسان با باربری پیروزی میتوانید دکمه ی (روبرو/ زیر) را لمس کنید. تا تماس شمابا ما برقرار شود.

هزینه های جابجایی در باربری پیروزی:

 باربری پیروزی هزینه های خود را به صورت رقابتی با رقبا تعیین کرده است. و ادعا و اثبات میکنیم که ارزانترین و بهترین قیمت در بین تمامی باربری های تهران را ارائه میدهیم. ما هزینه های باربری  پیروزی  را به گونه ای قرار داده ایم . تا تمام اقشار جامعه اعم از : کارگر ، کارمند، و …. بتوانند از خدمات عالی و حرفه ای اتوبار پیروزی بهره مند گردنند. و به شما مشتریان عزیز اطمینان میدهیم که در باربری پیروزی هیچ گونه هزینه ی اضافیی از شما گرفته نمیشود. و هزینه های ما در پایین ترین حدممکن قرار دارد. این امر را با یک تماس بار باربری پیروزی میتوانید متوجه بشوید.و باخیال راحت کار اثاث کشی خود رابه ما بسپارید.و ما را به تمامی اطرافیان خود معرفی کنید.

عکس پول برای هزینه های باربری پیروزی