باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

ماشین های سنگین باربری کاشانی
تریلی باربری شهر زیبا

تاریخچه تاسیس باربری و اتوبار کاشانی:


باربری کاشانی در سال ۱۳۸۱ تحت نظارت شرکت بین المللی ضمانت بار و با اخذ مجوز از اتحادیه باربری های تهران تاسیس شد. و در غرب تهران و در خیابان کاشانی واقع شد. و مدت ۲۰ سال است که با همین نام تجاری یعنی اتوبار کاشانی فعالیت میکند‌. و توانسته است در دل مردم این کوی و برزن جایی برای خود باز کند. و امیدواریم از این به بعد نیز چنین باشد.

خدمات و کارهایی که باربری کاشانی انجام میدهد:

 

حمل و نقل اثاثیه منزل و شرکت ها:

حمل و نقل و انجام باربری در سطح شهر تهران یکی از کارهای اصلی تمام باربری ها و باربری کاشانی میباشد. اما روش این کار در باربری کاشانی بسیار نوین و متفاوت میباشد. اثاث کشی و حمل اساس منزل کاری تخصصی و اختصاصی میباشد‌. 

که باربری کاشانی با بهترین روش و با ‌بهترین و نازلترین قیمت آن را برای شما انجام میدهد. با تماس با اتوبار کاشانی و رزرو ماشین و کارگر اثاث کشی سالم و بدون دردسر داشته باشید. و به سادگی و سالمی جابجا شوید. هدف ما رضایت کامل و قطعی شماست. و برای این هدف حداکثر تلاش خود را خواهیم کرد.

ماشین مسقف فلزی باربری کاشانی

بسته بندی تخصصی باربری کاشانی:

برای داشتن و انجام یک اثاث کشی بی دردسر و بدون ضرر و زیان باید قبل از هر کاری بسته بندی درستی داشته باشیم. بسته بندی درست و تخصصی لوازم منزل لازمه و پیش فاکتور یک اثاث کشی درست و تمیز میباشد. 

لذا انجام بسته بندی اصولی از عهده ی هر کسی بر نمی آید. و نیاز به نیروی کار متخصص و ماهر دارد. و شما برای انجام چنین بسته بندیی میتوانید از نیرو های وارد و متخصص شرکت باربری کاشانی استفاده کنید. برای این کار فقط کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست نیروی بسته بندی کنید.

 نیرو های بسته بندی اتوبار کاشانی دارای تخصص و تجربه ی بالا در امر بسته بندی میباشند. و همچنین دارای مدرک معتبر بسته بندی از سازمان فنی و حرفه ای استان تهران نیز میباشند. و این کار را برای شما به نحو احسن انجام میدهند.

بسته بندی تخصصی باربری کاشانی

فروش و تهیه ی لوازم بسته بندی:

یکی از چیزهایی که برای بسته بندی درست مهم است لوازم و وسایل بسته بندی میباشد. که تهیه ی آن برای مشتریان و از بیرون سخت و گران میباشد. اما باربری کاشانی برای حل و فصل این مسئله با کارخانه ی تولیدی این وسایل قرارداد بسته و این وسایل را با تعرفه کارخانه و بسیار پایین تر از بازار برای شما ارسال میکند‌.
وسایل بسته بندی :
بابل رپ (نایلون حبابدار)، استرج رپ(سلفن)، کارتن های پنج لایه و سه لایه ، چسب های ۵ سانتی و ۱۰ سانتی، کارتن های رگال دار،کیسه های لباس،و….
تمام این وسایل از نوع درجه یک و بهترین نوع برای شما ارسال میشوند. و با نازلترین قیمت ممکن.

رول بابل رپ باربری کاشانی

حمل وسایل سنگین:

یکی دیگر از خدمات باربری کاشانی داشتن نیروهای وارد و زبده ی حمل انواع وسایل سنگین و بزرگ میباشد. از این وسایل میتوان به : پیانو، گاوصندوق، شیشه میز ناهار خوری، یخچال ساید بای ساید، و …که برای حمل این وسایل نیاز به کارگران متخصص، و تجهیزات مخصوص میباشد .که تمام این کارگران و تجهیزات در باربری کاشانی موجود میباشد. و با یک تماس به خدمت شما مشتریان محترم ارسال میشوند.

کارگر باربری کاشانی در حال حمل یخچال

حمل و ارسال بارهای شهرستان :

باربری و ارسال بار و اثاثیه به شهرستان از سخت ترین و پر مسئولیت ترین کارهای باربری میباشد.و انجام این کار نیازمند داشتن تیم تخصصی شهرستان و همچنین ماشین آلات و دستگاه های مدرن و به روز میباشد. که تهیه ی این موارد مقداری سخت و دشوار میباشد. 

اما باربری کاشانی تمام این موارد و گزینه ها را دارا میباشد. و بارهای شما را به بهترین نحو ممکن به انواع شهرستانهای کشور انتقال میدهد. و در این زمینه متخصص میباشد. لذا تنها با یک تماس با اتوبار کاشانی میتوانید. تمام این خدمات را در اختیار داشته باشید. و با راحت ترین صورت ممکن به تمام شهرستان های ایران اثاث کشی کنید.

ایسوزوی شش تن طلایی باربری کاشانی

بیمه بار باربری کاشانی:

در این دوره زمانه که تمامی لوازم منزل به شدت گران شده است و خرید دوباره ی آنها نیاز به مقداری زیاد بودجه دارد. و از عهده مردم خارج است. لذا بهترین راه برای گریز از این مشکل در صورت اتفاقات احتمالی بیمه کردن بارها میباشد.

 اما همه ی شرکت های باربری نمیتوانند بارها و اثاثیه مشتری را بیمه کنند.زیرا برای بیمه کردن بار و اثاثیه نیاز به چندین مدرک معتبر میباشد. مانند مجوز باربری، کارت هوشمند ماشین، کارت هوشمند راننده، و…. که فراهم کردن این مدارک برای همه ی باربری ها مقدور نیست. اما اتوبار کاشانی این کار را برای شما انجام‌میدهد. تا با خیالی آسوده بارها و اثاثیه خود را حمل کنید.

عکس فانتزی از بیمه بار در باربری کاشانی

باربری نیسان :

از دیگر ویژگی های باربری های بزرگ داشتن تنوع بالای ماشین میباشد. زیرا بسیاری از همشهریان محترم برای حمل بارهای خود از باربری کاشانی درخواست ماشین نیسان را میکنند. و ما در اختیارشان میگذاریم. 

قابل توجه است که نیسان نسبت به ماشین های بزرگتر مانند خاور، هیوندا، ایسوزو، و… هزینه ی کمتری دارد، زودتر به مقصد میرسد، داخل پارکینگ ها میرود، و مزایای دیگر اما دارای معایبی نیز میباشد. مثلا :بارهای کمتری میگیرد، امنیت کمتری دارد، و…. اما به هر حال شما بدانید در باربری کاشانی انواع ماشین ها اعم از خاور، هیوندا، ایسوزو، نیسان، وانت، و…. موجود میباشد. 

و شما مخیر به انتخاب هستین.

نیسان های باربری باربری کاشانی

انجام کارهای فنی توسط باربری کاشانی:

در تمام خانه ها وسایلی وجود دارد که در داخل منزل مونتاژ و به همدیگر متصل شده اند. و برای جابجایی و اثاث کشی باید از هم جدا شوند. اما بعضی از همشهریان و مشتریان وقت یا تخصص لازم برای این کار را ندارند. 

و همچنین پیدا کردن فردی یا شرکتی که این کار را با قیمت پایین برای ما انجام دهد کار آسانی نیست. اما اتوبار کاشانی این مشکل را نیز حل کرده است. و نیروهای فنی را در شرکت خود استخدام کرده است. تا این کارها را با پایین ترین قیمت برای شما انجام دهند. و شما نیازی به گشتن برای پیدا کردن چنین شخصی نداشته باشید. با یک تماس نیروی فنی را از باربری کاشانی به منزل خود دعوت کنید.

نیروی فنی کار باربری کاشانی

خصوصیات متمایزکننده باربری کاشانی:

مشاوره رایگان:

ما هر کاری را که بخواهیم انجام دهیم بعضی مواقع ممکن است. برایمان سوالاتی پیش بیاید که پاسخ آن را باید از متخصص آن حوزه بپرسیم. اما در امر باربری و جابجایی اثاثیه نیز چنین است. هر گاه هر سوالی در این زمینه داشتید میتوانید با کارشناسان صبور و کار بلد ما در باربری کاشانی تماس بگیرید. 

و از راهنمایی های آنها بیشترین بهره را بگیرید. آنها موظف اند با صبر کامل و در کمال احترام پاسخ شما را بدهند. و همین کار را نیز میکنند. جهت هر گونه سوال و دریافت راهنمایی با باربری کاشانی تماس بگیرید.

کارشناسان پاسخگو باربری کاشانی

تعرفه ارزان و مناسب:

هزینه فاکتور اصلی مشتری برای انجام هر کاری است. در باربری نیز مانتد بقیه ی خدمات هزینه های متعددی ممکن است برای جابجایی بارهای خود بشنوید. اما قیمت نهایی را از باربری و اتوبار کاشانی بگیرید. تا با ارزانترین و منصف ترین باربری غرب تهران آشنا شوید. 

یکی از دلایل این قیمت پایین داشتن تعداد مشتریان بالا میباشد. که به عبارتی میتوان گفت باربری کاشانی از فرمول معروف و جا افتاده ی ؛ سود کمتر=مشتری بیشتر
استفاده میکند. و همچنین از دیگر دلایل قیمت پایین باربری کاشانی این است که تمام اقشار ساکن در منطقهکاشانی بتوانند با ما همکاری کنند. و از خدمات ما استفاده کنند. آخرین قیمت را از ما بگیرید.

عکس پول رایج ایران باربری کاشانی

کیفیت عالی:

از دیگر ویژگی های مورد پرسش مشتریان برای انجام هر خدماتی داشتن کیفیت کار بالا میباشد. که کیفیت کار باربری کاشانی در این منطقه کاملا شناخته شده و اثبات شده میباشد. ما کیفیت کار را اصلی ترین مورد جذب مشتری میدانیم. 

و مدیریت این مجموعه ی باربری به طور مداوم برای انجام خدماتی با کیفیت و عالی تلاش میکند. و تذکر میدهد. کیفیت کار ما را سوال کنید. و با یک بار کار کردن با ما خودتان با چشم خودتان ببینید که با چه کیفیت و دقتی کار شما انجام میشود.

عکس نوشته کیفیت - باربری کاشانی

سرعت بالای انجام کار:

همانگونه که همه مشتریان میدانند کار اثاث کشی و باربری برای سه ساعت میباشد. لذا پرسنل باربری باید تیز و فرز باشند و بتوانند کار را در کمترین زمان و به بهترین نحو انجام دهند. اما سرعت عمل باید همراه با دقت کافی بوده باشد. 

و بتوان کار را سالم و بدون مشکل در آورد. باربری کاشانی دارای پرسنلی تیز و سریع میباشد.که کار را در کمترین زمان و به بهترین نحو برای شما انجام میدهند. با یک بار کار کردن با باربری کاشانی سرعت عمل پرسنل ما را در حین کار ببینید و کیف کنید. اتوبار کاشانی بهترین و سریعترین باربری غرب تهران.

عکس اتوبان - باربری کاشانی

نظم و هماهنگی خوب:

یکی از مولفه های اصلی هر کاری نظم میباشد. نظم و هماهنگی در هر کاری باشد انجام آن کار بدون عیب و نقص خواهد بود. در کار باربری و اثاث کشی نیز بدین صورت میباشد‌. باید بین پرسنل و باربری نظم و هماهنگی لازم برای انجام کار وجود داشته باشد. 

تا بتوانند کار حمل و نقل و اثاث کشی شما را به نحو احسن انجام دهند. این نظم و هماهنگی در باربری کاشانی موجود است. و ماشین و کارگر به موقع و سر تایم به خدمت شما ارسال میگردند. تا کارهای اثاث کشی شما رابه بهترین نحو انجام دهند.

عکس هوایی از شهرک - باربری کاشانی

ماشین های بزرگ باربری کاشانی:

یکی از بهترین آپشن هایی که هر باربری میتواند داشته باشد‌. در اختیار داشتن ماشین های باربری بزرگ میباشد. زیرا داشتن ماشین بزرگ باعث میشود که تمام بار و اثاثیه شما درون ماشین باربری جای بگیرد. و از تکرار شدن سرویس و به وجود آمدن هزینه اضافی جلوگیری کند. 

و همچنین بارهای شما در داخل ماشین های به صورت مرتب و خوب جا بگیرد. تا وسایل شما شکسته و خراب نشود. ماشین های باربری کاشانی همگی بزرگ و فری سایز میباشند‌. و بار و اثاثیه شما کاملا درون آنها جای میگیرد.

ماشین بزرگ باربری کاشانی

ماشین های vip:

از ویژگی های باربری های خوب این است که ماشین های باربری باید کاملا vip و ضد ضربه و موکت کاری شده باشد. تا در حین حمل و در بین راه به با برخورد بار با بدنه ماشین مشکلی برای بارهای شما پیش نیاید. و اثاثیه شما زخمی و شکسته نشود.

 باربری کاشانی با گذاشتن احترام به شما مشتریان محترم داخل کابین تمام ماشین های خود را کاملا ضد ضربه و موکت کاری کرده است. و با بهترین ماشین های باربری آماده ی ارائه ی خدمات به شما میباشد.

ایسوزوی سفید چادری باربری کاشانی

کارگران متخصص و وارد:

اصلی ترین کار را در امر باربری کارگران به عهده دارند. زیرا این کارگران هستند که بارها را حمل میکنند. و به داخل ماشین ها انتقال میدهند. و مهمترین فاکتور در باربری کارگران باربری میباشند. باربری کاشانی بهترین و وارد ترین کارگران باربری در سطح شهر تهران را در اختیار دارد. و حمل اثاثیه و مبلمان را تضمین میکند.
زیرا کارگران باربری کاشانی قوی و وارد هستند. و بهترین و بدون نقص ترین اثاث کشی را برای شما انجام میدهند.با یک بار کار کردن با ما از تجربه و تبحر کارگران ما بیشترین استفاده را بکنید.

عکس فانتزی کارگران در حال کار باربری کاشانی

بارچین های حرفه ای :

بارچین های حرفه ای کار کارگران را تکمیل میکنند. و بعد از آوردن بار توسط کارگران این بارچین ها هستند که این بارها را داخل کانتین ماشین ها میچینند.و این کار بسیار مهم و حساس است زیرا برای چیدمان بار باید فرد مورد نظر تجربه و تبحر کافی در بارچینی را داشته باشد.

 و بارچین های باربری کاشانی همگی دارای کارت مهارت بارچینی از سازمان فنی و حرفه ای هستند. و همچنین چیدمان بار به روش لایه به لایه و تو در تو را آموزش دیده اند. تا بیشترین مقدار بار را در داخل کانتین ها با کمترین احتمال خرابشدگی قرار دهند.

چیدمان بار در داخل کانتین باربری کاشانی

انواع ماشین های باربری کاشانی:


خاورها:


خاورها برای بارهای کامل اثاثیه منزل و بارهای زیاد مخصوصا مبلمان ها استفاده میشوند‌. خاور های باربری شامل انواع کامیونت های: ایسوزو، هیوندا، خاور، و…. میشود. و تناژ این ماشین ها شش تن میباشد. و داخل تمامی ماشین های اتوبار کاشانی به صورت کامل موکت کاری شده و ضد ضربه میباشد.

ایسوزوی چادر زرد باربری کاشانی
نیسان:


نیسان ها ماشین هایی هستند که از کامیونت ها کوچکتر و از وانت بارها بزرگتر میباشند. و برای بارهای کمتر از کامیونت و نیمه بارها و ته بارها مناسب هستند. و هزینه ی جابجایی بار توسط آنها از هزینه باربری با خاور ها کمتر است. این ماشین ها سریعتر از کامیونت ها است. و همچنین به راحتی در پارکینگ ها تردد میکنند.

نیسان قرمز خوشگل باربری کاشانی
وانت بارها:
وانت بارها ماشین های کوچک و ظریفی هستند. که برای بارهای کم و جمع و جور مناسب اند. و همچنین فنر های زیربندی این ماشین ها از نیسان ها و خاور ها نرم تر است. و برای بارهای حساس تر و ظریف تر هم مناسب تر هستند.

وانت بار نارنجی باربری کاشانی

نکاتی ساده برای اثاث کشی آسان:

برنامه ریزی کنید:

داشتن برنامه ی درست و بروز و خوب عامل موفقیت در هر کاری است . برای داشتن باربری ساده و آسان نیز برای خودتان برنامه ای تهیه کنید. و طبق برنامه جلو بروید تا هم کارها را به صورت کامل پوشش دهید. و هم اینکه اثاث کشی راحت و آسانی داشته باشید. پس برای کار باربری و اتوبار خود برنامه ریزی درست و دقیق داشته باشید.

عکس نوشته برنامه ریزی در باربری کاشانی

لیستی از کارها تهیه کنید:

بعد از برنامه ریزی در مغز خود سپس آن را بر روی کاغذ بنویسید. و لیستی از تمام کارهایی که باید انجام دهید را بنویسید. و سپس بر اثاث ضرورت دسته بندی کنید. تا در کارهای خود دچار تشویش و سر در گمی نشوید.

 و بدانید دقیقا چکار میکنید و در چه مرحله ای از کار هستید. باربری کاشانی در سایت خود لیست هایی را دارد .که شما میتوانید از آنها استفاده کنید. و طبق همان لیست ها کارهای خود را پیش ببرید.

لیست های باربری کاشانی

بسته بندی کنید:

بسته بندی درست و حرفه ای کلید طلایی باربری آسان و بدون خسارت میباشد. پس با انجام این کار شما میتوانید اثاث کشیی سالم و بدون دردسر و با کیفیت را داشته باشید. اما بسته بندی باید درست و طبق اصول باشد.

 این کار نیاز به تجربه و تخصص دارد. اما خود شما هم‌ با کمی دقت میتوانید آن را انجام دهید. برای ارزانتر تمام شدن بسته بندی از لوازم و وسایل موجود در منزل استفاده کنید. مانند : زنبیل ها، چمدان ها، ساک ها، کارتن های خالی، و ….و در حد امکان از البسه و روزنامه های باطله جهت قرار دادن دربین ظروف استفاده کنید.

 این کار سبب میشود شما هزینه کمتری برای بسته بندی وسایل خود پرداخت کنید. و همچنین بسته بندی محکم تری داشته باشید. اما اگر به هر دلیلی خودتان قادر به انجام این کار نیستید. میتوانید با یک تماس از باربری کاشانی درخواست نیرو و وسایل بسته بندی کنید. تا در اختیار شما بگذارند.

کارگر بسته بندی باربری کاشانی

دسته بندی کنید:

دسته بندی به معنی جدا کردن تمامی وسایل هم نوع و همجنس با یک کاربرد است. تمامی وسایل همجنس را جدا کنید و آنها را در بسته های جدا قرار دهید. مانند: وسایل چوبی، وسایل فلزی، وسایل آشپزخانه، کارتن ها، البسه، و….
انجام چنین کاری باعث میشود تا در هنگام حمل وسایل توسط کارگران باربری کاشانی و چیدمان آنها در داخل ماشین اثاث شما کوچکترین ضربه ای نخورد. و کاملا سالم و مطمئن به مقصد برسد. پس دسته بندی را جدی بگیرید.

عکس ذره بین و پوشه باربری کاشانی

وسایل را باز کنید:

بسیاری از وسایل منزل در داخل خانه به همدیگه یا به دیوارها و کابینت ها وصل میباشند. این وسایل شامل: تختخوابها، کمد ها، لباسشویی، ظرفشویی،پرده ها، و …. میشود. برای جلوگیری از هرج و مرج و اتلاف وقت این وسایل را قبل از آمدن کارگران باربری از همدیگر باز و منفصل کنید. 

تا به راحتی قابل بسته بندی، دسته بندی، و حمل شوند. اما اگر ابزار و یا وقت یا توانایی این کار را ندارید. میتوانید با تماس با اتوبار کاشانی و درخواست نیروی فنی کار این امکان را داشته باشید. تا یک نیروی زبده ی فنی کاری به خدمت شما اعزام شود. و تمام این کارها را برای شما با نازلترین قیمت انجام دهد.

کارگر باربری کاشانی در حال وصل تخت

فکری به حال اطفال و بچه ها بکنید:

کار اثاث کشی کاریست که ذاتا یدی و پر هرج و مرج میباشد. و بچه ها تاب و تحمل این هرج و مرج و شلوغی را ندارند. و ممکن است در اواسط کار خسته شده و شروع به بهانه گیری کنند. یا اینکه با کنجکاوی خود و دست زدن به وسایل باعث شکسته شدن وسایل و یا آسیب به خود شوند. 

و این کارها باعث به هم ریختگی اعصاب شما خواهد شد. اما برای جلوگیری از این آشفتگی سعی کنید که بچه ها را به دست یکی از اقوام، دوستان، نزدیکان ، بسپارید و بخواهید تا پایان کار اثاث کشی از آنها مراقبت کنند.

عکس پسر بچه - باربری کاشانی

راه پله ها را خالی کنید:

حتما دیده اید یا برای خودتان پیش آمده است. که بعضا بعضی از وسایل مانند جاکفشی ها، دوچرخه بچه ها، گلدان ها، و…. را در داهل راه پله ها قرار داده باشید. اما در هنگام اثاث کشی اگر همسایه ها این وسایل را داخل راه پله ها قرار داده بودند.

 از آنها بخواهید آنها را به پارکینگ یا به داخل واحد و یا به انباری منتقل کنند. و در انجام این کار آنان را یاری کنید. اما وسایل بزرگ را جابجا نکنید. و بعد از آمدن پرسنل باربری کاشانی از آنها بخواهید که این کار را انجام دهند. آنها وظیفه دارند این کار را به صورت رایگان برای شما انجام دهند.

عکس راه پله در باربری کاشانی

جای پارک را فراموش نکنید:

ماشینهای باربری بزرگ و حجیم اند.و پارک کردن آنها در هر جایی امکان پذیر نیست. و لذا اگر در جایی زندگی میکنید که شلوغ و پر تردد است باید از قبل فکری برای جای پارک ماشین های باربری بکنید. تا در هنگام رسیدن این کامیون ها به درب منزل باعث به وجود آمدن اعصاب خوردی برای شما نشوند.

 این کار باعث میشود آرامش را در کار خود حفظ کنید. و بر کار خود یعنی همان اثاث کشی تسلط کامل داشته باشید.باربری کاشانی به شما پیشنهاد میدهد ماشین سواری خود را در جلوی ساختمان پارک کنید. و بعد از آمدن ماشین باربری آن را جابجا کنید تا کامیون باربری در جای ماشین شما قرار بگیرد.

ماشین سواری سفید -باربری کاشانی

با حرفه ای ها کار کنید:

یکی از مسئله های مهم در هر کاری این است که با حرفه ای های هر شغلی کار کنید. این کار سبب میشود. که بهترین کار را با کمترین میزان خسارت و پرداخت کمترین هزینه را برای شما انجام دهند. بهترین شرکت باربری در غرب تهران باربری کاشانی میباشد. که از حرفه ای ترین باربری های تهران نیز میباشد. برای کار با این باربری فقط کافیست با اتوبار کاشانی تماس بگیرید.