باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

کارگران باربری کامرانیه در حال بارگیری

تاریخ تاسیس باربری کامرانیه :

این شرکت حمل و نقل داخلی و بین شهری در سال های ابتدایی دهه ی 80 شمسی یعنی سال 1381 در منطقه ی کامرانیه ی تهران و تحت نظارت سازمان اصناف کشور و همچنین با مدیریت شرکت بین المللی ضمانت بار کار خود را آغاز کرده است . و توانسته نام نیکی را در بین مردم و افراد ساکن در این منطقه تا به امروز به یادگار بگذارد . 

مطالب مهم و قابل توجه در زمینه ی اثاث کشی :

برای داشتن اثاث کشی راحت تر و به مراتب بهتر نسبت به دفعات قبل لطفا این مطالب را که توسط کارشناسان باربری و اتوبار کامرانیه با تلاش و کوشش فراوان جمع آوری شده و واقعا میتوانت مفید باشد را بخوانید. 

‎1-برنامه ریزی کنید:

برای انجام هر کاری لازم است . که ما برنامه ریزی درست و قابل فهمی را در ذهن خود داشته باشیم. برای اثاث کشی و باربری نیز به همین صورت است . لطفا برنامه ریزی کنید. که کدام ساعت میخواهید کار را انجام دهید. و از چند روز قبل برای جمع کردن و انتقال وسایل منزل خود برنامه ریزی کنید. این کار میتواند در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی ایجاد کند. 

2-بسته بندی کنید: 

برای اینکه اهمیت بسته بندی هنگام اثاث کشی را توضیح دهیم . لازم است که این مطلب را بگوییم که هر اثاث کشی با بسته بندی اصولی احتمال 95%سالم و بدون مشکل به مقصد میرسد. و هر اثاث کشی بدون بسته بندی اصولی و کامل 70% امکان دارد که سالم به مقصد برسد . و این به شما بستگی دارد که از کدام استفاده کنید.

3- دسته بندی کنید:

بدانید که بین دسته بندی و بسته بندی تفاوت های زیادی وجود دارد . دسته بندی شامل جدا کردن وسایل شکستنی ، وسایل چوبی ، وسایل فلزی ، وسایل اتاق خواب ، وسایل آشپزخانه ، و …. میشود. که باعث میشود کارگران در هنگام حمل وسایل کاملا تکلیف خود را بدانند و وسایل شما را با دقت و ظرافت کامل حمل کنند. 

4-تهیه کردن لیست :

در صورت امکان از وسایل خود که در داخل بسته بندی های کارتنی و نایلونی هستند. لیستی تهیه کنید. کارشناسان باربری کامرانیه این کار را باعث داشتن آرامش و همچنین تحت کنترل بودن اوضاع در زمان اثاث کشی میدانند. زیرا شما دقیقا جای هر وسیله را میدانید.و در صورت نیاز به وسیله ای دستپاچه نمیشوید.

5-شماره گذاری کنید:

با برچسب های مخصوص یا تکه های کاغذ های رنگی و ماژیک های موجود در منزل بر روی هر وسیله که بسته بندی کرده اید. شماره مخصوص را که داخل لیستی که قبلا تهیه کردید هست بزنید. تا هم بدانید کدام وسیله داخل کدام کارتن هست و هم بتوانید به راحتی وسایل شکستنی و حساس را از بقیه تشخیص دهید. 

6- باز کردن وسایل :

برای راحتی بیشتر در هنگام اثاث کشی وسایلی که به هم پیچ شده اند را باز کنید. این وسایل شامل تخت های خواب ، کمد بچه ، لباسشویی ، ظرفشویی، و … میباشد. که لازم است شما قبل از این که اقدام به اثاث کشی کنید. این وسایل را باز کنید. تا در هنگام حمل به آنها آسیب نرسد. اگر در انجام این کار مشکل دارید آن را به نیرو های فنی باربری کامرانیه بسپارید. 

7-جای پارک : 

شما میدانید که طول و عرض خاور های باربری بزرگ و حجیم است لذا قبل از رسیدن این ماشین ها جلوی درب ساختمان برای آنها جای پارکی را در نظر بگیرید. این کار از عصبانیت و تنش با همسایگان جلوگیری میکند. برای انجام این کار میتوانید. ماشین خود را در این مکان پارک کنید. تا هنگام رسیدن ماشین باربری آن را جابجا کنید. 

8-از وسایل عکس بگیرید:

برای اینکه در منزل برای وصل کردن وسایل برقی یا هر وسیله ای که قبلا آن را باز کرده اید به مشکل نخورید. قبل از باز کردن آنها از محل اتصال آنها عکس بگیرید. تا بعدا بدون هیچ مشکلی بتوانید که آنها را به هم متصل بکنید. و نیاز به هزینه ی اضافی برای نصاب نباشد. 

9-دور کردن بچه ها و اطفال از محل باربری : 

اگر برای شما ممکن است قبل از شروع اثاث کشی بچه ها را از خانه دور کنید. و آنها را به کسی که به او اعتماد دارید بسپارید. این کار سبب سالم ماندن کودکان از آسیب های احتمالی میشود. و باعث میشود . که خودتان با خیال راحت تر به امور باربری رسیدگی کنید. باربری کامرانیه این اصل را مورد تاکیید قرار میدهد. 

10-با حرفه ای ها کار کنید:

برای انجام اثاث کشی بدون دردسر و راحت با شرکت هایی کار کنید که تخصص لازم و نیروی با تجربه کافی را در اختیار داشته باشند. برای این کار پیشنهاد میکنیم  که برای یک بار با باربری کامرانیه کار کنید . تا مشتری ثابت ما در این زمینه شوید.

ماشین مسقف 6 تن باربری ارتش

مراحل انجام بسته بندی در باربری کامرانیه :

برای تهیه هرگونه وسایل بسته بندی فقط کافیست با همکاران ما در باربری کامرانیه تماس بگیرید تا به با در نظر گرفتن وسایل شما و همچنین بودجه شما به شما پیشنهاد های ایده آل را بدهند. 

1- تهیه ی وسایل : 

برای بسته بندی کامل و تخصصی شما نیاز به تعدادی وسایل و لوازمات دارید که ما در باربری کامرانیه با بهترین قیمت در اختیار شما میگذاریم .

کارتن بسته بندی : 

این کارتن ها شامل کارتن های 5لایه و 3 لایه میباشند. که بنا به نیاز شما در اختیار شما قرار داده میشود.

بابل رپ(نایلون حبابدار):

برای پیچیدن و بسته بندی لوازمات بزرگ و اصلی خانه معمولا از این نایلون ها استفاده میشود که به صورت رول های 100،120،150متری  در اختیار شما قرار میگیرند. اما ما در باربری کامرانیه این وسایل را با نازلترین قیمت موجود در بازار در اختیار شما قرار میدهیم.

استرج رپ (سلفن ):

از سلفن برای روپوش کردن و محکم کردن حبابدار ها استفاده میشود. این نایلون ها برای جلوگیری از کثیف شدن مبلمان و تشک ها و ….نیز استفاده میشود.

کارتن های رگال دار: 

این کارتن ها نقش کمد های سیار را ایفا میکنند. برای استفاده برای کت و شلوار ها و مانتو ها و … است .

چسب: 

این چسب ها برای بسته بندی کرن کارتن ها و همچنین محکم کردن حبابدار ها و کمد ها استفاده میشود.

2- گرفتن نیروی بسته بندی از باربری کامرانیه :

برای این کار شما فقط کافیست با باربری و اتوبار کامرانیه تماس بگیرید تا نیرو ی متخصص بسته بندی در هر زمانی که شما میخواهید . به حضورتان اعزام گردد. 

نیرو های بسته بندی باربری کامرانیه دارای کارت مهارت از سازمان فنی و حرفه ای میباشند. که  نشان از تبهر و مهارت بالای این نیرو ها میباشد. 

3-تحویل گرفتن تمامی وسایل با بهترین بسته بندی :

برای اطمینان از انجام کار خود به نحو احسنت توسط پرسنل شرکت باربری کامرانیه میتوانید کار آنها را با نمونه های موجود در اینترنت مقایسه کنید. تا تجربه و تبحر ما را از نزدیک ببینید. 

وسایل و کارتن بسته بندی باربری ستاری
بسته بندی اثاثیه باربری قلهک

خدمات باربری کامرانیه :

  • در اینجا برخی از خدمات باربری کامرانیه  را برای شمام عزیزان نام میبریم و آنها را توضیح میدهیم. که این کار به شما کمک میکند. که کدام یک از خدمات ما را انتخاب کنید.

 

خاور باربری کامرانیه : 

پر کاربرد ترین وسیله برای جابجایی بارهای اثاث منزل در داخل و خارج از شهر خاور های باربری میباشند. این ماشین ها بخش مهمی از کارهای جابجایی بارهای اثاثیه را برای ما انجام میدهند . ما در باربری کامرانیه تعداد زیادی خاور برای جابجای اثاثیه و مبلمان خانگی و اداری شما را فراهم کرده ایم . تا شما با خیال راحت هر وقب که اقدام به گرفتن ماشین کردین ماشین در اختیار شما قرار  گیرد. 

 

 

 

خاور مسقف و چادری اتوبار کامرانیه

 

 

نیسان  بار کامرانیه :

برای بارهای کمتر و حساس تر معمولا از نیسان ها استفاده میکنند. این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما عزیزان میشود. همچنین نیسان های باربری کامرانیه دارای پتو و نایلون و چادر های برزنتی میباشند. تا بار شما را از باران و گردو غبار محفوظ کنند . با نیسان بار کامرانیه به راحتی سفر کنید. 

 

نیسان آبی  چادر کشیده ی باربری کامرانیه

 

وانت بار کامرانیه :

این وانتها برای بار های کم و ظریف میباشند. که توسظ باربری کامرانیه تهیه شده اند . تا در صورت نیاز شما بتوانیداز آنها استفاده کنید. و بهتر است بدانید که هزینه ی ارسال بار با وانت ها ارزانتر و کم تر از نیسان و خاور میباشد. 

  • انواع وانت : 
  • نیسان 
  • مزدا 
  • پیکان 
  • پراید
  •  آریسان 

هر کدام از این مواردکاربرد خاص خود را دارند که با تماس شما با باربری کامرانیه همکاران ما شما را راهنمایی میکنند. تا بهترین و کم هزینه ترین ماشین را انتخاب کنید.

 

وانت پیکان قشنگ باربری کامرانیه

وانت پراید اسپرت باربری کامرانیه

 

باربری شهرستان باربری کامرانیه :

ماشین های باربری برای ارسال بار به شهرستان های کشور باید شرایط ویژه ای را داشته باشند . زیرا این کار بسیار پر مسئولیت و خطرناک میباشد. اما نیاز به نگرانی نیست زیرا باربری کامرانیه تمام این شرایط را برای شما مهیا کرده است . و شما فقط کافیست درخواست ماشین کنید. تا در اسرع وقت به خدمت شما ارسال شوند. 

بسته بندی اثاثیه در اتوبار کامرانیه :

همان طور که در بالا مطالعه کردید بسته بندی و دسته بندی در باربری و اتوبار کامرانیه به صورت کاملا تخصصی و اصولی انجام میگیرد. که این امر سبب سالم و سلامت رسیدن بارهای و اثاثیه شما به مقصد میشود. برای بسته بندی فقط کافیست با کارشناسان این حوزه در باربر ی ضمانت بار تماس بگیرید.

 

ایسوزوی مسقف چادری سبز رنگ باربری کامرانیه

 

کارگران باربری کامرانیه :

در باربری کامرانیه علاوه بر ماشین و وسایل بسته بندی کارگران متخصصی هم فعالیت میکنند که بارها واثاثیه ی منزل شما را به نحو احسن جابجا میکنند. و به داخل کامیون انتقال میدهند. و همچنین از کامیون به داخل منزل جدیدتان منتقل میکنند. کارگران باربری کامرانیه کاملا متخصص امر جابجایی اثاث منزل میباشند. 

 

کارگر ماهر  باربری کامرانیه  در حال حمل یخچال

 

نیرو های فنی باربری کامرانیه : 

برای باز و بسته کردن وسایل خود دیگر نیاز نیست به جاهای دیگر مراجعه کنید. زیرا باربری کامرانیه این کار را نیز برای شما انجام میدهد . ما با استخدام نیرو ها ی وارد فنی تمام وسایل شما را نظیر : درب ساید، تخت خواب ، ماشین لباسشویی، و … را برای شما باز میکنیم و در محل جدیدتان میبندیم . تا شما آسایش کامل داشته باشید.

نیروی فنی با ابزار کار باربری کامرانیه

 

چیدمان منزل تخصصی در باربری کامرانیه : 

اگر میخواهید که منزلی شیک و تعجب برانگیز را دیزاین کنید. این کار را  به دیزاینر های متخصص و خوش سلیقه ی باربری کامرانیه بسپارید تا به شما نشان دهند که جه در چنته دارند. و با کار حرفه ای خود شما را به وجد بیاورند.

چیدن مبلمان توسط باربری کامرانیه  

ویژگی ماشین های باربری کامرانیه :

موکت کاری :

ماشین های موجود در باربری کامرانیه با نگاهی متخصصانه و کارشناسی تماما به صورت vip و حرفه ای طراحی شده اند . به این صورت که داخل کانتینر های خاور های باربری کامرانیه اعمم از شهری و شهرستان کاملا پوشیده از موکت و مواد تزریقی ضد ضربه میباشد. و همچنین داخل تمام کانتین های ماشین های باربری و اتوبار کامرانیه تعداد زیادی پتو و وسایل بسته بندی سیار وجود دارد که در صورت نیاز بین وسایل و اثاثیه های شما قرار دهند.تا از ضربه خوردن وسایل و یا ساییدگی در اثر برخورد کردن با یکدیگر جلوگیری شود .

داخل کانتینر خاور باربری کامرانیه

 

طناب کشی :

همچنین در داخل تمام خاور های اثاث کشی باربری کامرانیه طناب های مخصوص از جنس های کرک و ابریشم موجود است تا وسایل شما را با قلاب های مخصوص کاملا ببندند . و از تکان خوردن وسایل در داخل کانتین و حین حرکت ماشین جلوگیری شود.

. چیدمان بار داخل کانتین ماشین باربری کامرانیه

زیر بندی فنری نرم :

اما کار دیگه ای که باعث شده باربری کامرانیه از باربری های دیگر متمایز باشد . این است که زیربندی فنری تمام ماشین های باربری اعم از خاور و نیسان و وانت تماما عوض شده و از فنر های نرم و کمک فنر های ضربه گیر استفاده شده است . تا در صورت وجود دست انداز در بین مسیر وسایل و اثاثیه شما کمترین آسیب را نبیند . و بتوانیم بار شما را 100%سالم به مقصد برسانیم .

اندازه ماشین های باربری کامرانیه  :

ما در باربری کامرانیه برای راحتی و کم هزینه تر انجام شدن کار اثاث کشی شما مشتریان عزیز تمام تلاش خود را کرده ایم . تا جایی که قوانین راهنمایی و رانندگی اجازه داده است . اندازه ی کانتینر ها ی ماشین ها را بزرگ و عریض بگیریم تا بارها ی شما به راحتی داخل ماشین جا بگیرد. و کار شما به دو ماشین نکشد . زیرا این کار هم وقت و هم هزینه بیشتری را میطلبد.

تریلی بنز با رنگ قرمز

ماشین های بروز و جدید  در باربری کامرانیه :

تمامی ماشین آلات موجود در باربری کامرانیه طبق استاندارد های اروپایی کاملا به روز و جدید شده است . و علا رغم این که قدیمی هستیم ولی در عین داشتن سابقه طولانی در زمینه باربری و اتوبار و اثاث کشی ولی ماشین ها ی ماکاملا به روز و جدید هستند تا با تمام قوا بتوانیم در خدمت شما باشیم.

 

ایسوزوی چراغ کاری شده ی زرد رنگ باربری کامرانیه