باربری،اتوبار،ضمانت بار

ضمانت بار تهران

بسته بندی اثاث منزل تکنو پک : تنها شرکت بسته بندی اثاث منزل و ادارات با روش ها و متد های اروپایی در تهران .

نایلون حبابدار - بسته بندی اثاث منزل
اثاث کشی آسان - بسته بندی اثاث منزل
کارتن بسته بندی اثاث منزل

تاریخچه :

شرکت بسته بندی لوازم منزل تکنوپک یک شرکت تخصصی بسته بندی لوازم و مبلمان اداری و تجاری میباشد. که به صورت دانش بنیان فعالیت کرده و در کار بسته بندی کاملا جدید و به روز بوده و دارای مجوز فعالیت شرکت های دانش بنیان میباشد. و روش های نوین را جایگزین روش های سنتی و پر دردسر باربری ها کرده است. و دارای قیمتی بسیار پایین تر و مقبول تر نسبت به باربری ها میباشد.


بسته بندی اثاث منزل :

بسته بندی اثاث منزل در هنگام جابجایی و اثاث کشی :

جمع کردن و پیچیدن وسایل را به درستی و با لوازمات مخصوص و شیوه های خاص به نحوی که اثاثیه منزل در هنگام حمل و جابجایی نه کثیف شوند و نه آسیب ببینند. را بسته بندی لوازم منزل میگوییم. و از مهمترین کارها برای سالم ماندن لوازم منزل در هنگام جابجایی و اثاث کشی میباشد. که شیوه های مختلف و متعددی دارد.

بسته بندی و جمع کردن لوازم منزل در هنگامه ی اثاث کشی و جابجایی امری اجتناب ناپذیر و ضروری است. بسته بندی لوازم منزل برای سالم رسیدن آنها به مقصد امری بسیار حیاتی میباشد.
شما عزیزان اگر میخواهید که اثاث کشی بدون دردسر و بدون آسیبی داشته باشید. سعی کنید که قبل از اثاث کشی لوازم منزل خود را بسته بندی کنید.

شرکت تخصصی بسته بندی اثاث منزل تکنو پک تنها شرکت و موسسه ی تخصصی که کارآن  فقط بسته بندی لوازم منزل و مبلمان و ادارات و شرکت ها میباشد. ارزانترین تعرفه ی بسته بندی لوازم منزل را با ما تجربه کنید.

****((((((بسته بندی اثاث منزل هزینه نیست،سرمایه گذاریست )))))****

چرا ما در هنگام حمل و جابجایی لوازم  باید برای بسته بندی اثاث منزل خود هزینه کنیم ؟؟؟؟

با توجه به قیمت سر سام آور لوازم خانگی و همچنین کمبود بعضی از لوازم خانگی اصلی و خارجی در بازار و سختی در خریداری کردن این نوع لوازم خانگی. پس باید تا میتوانیم مواظب وسایل منزل خود باشیم و از خراب شدن و آسیب دیدن آنها جلوگیری کنیم.

 اما یکی از چالش های ما ایرانی ها که لوازم خانگی و اثاثیه منزل ما ممکن است دچار صدمه شود. اثاث کشی و جابجایی میباشد. امروزه روش هایی وجود دارند که ما میتوانیم از آسیب دیدگی لوازم منزل خود جلوگیری کنیم یا این آمار را به پایین ترین سطح ممکن برسانیم. 

یکی از این روش ها بسته بندی اثاث  منزل و اثاثیه میباشد. این کار قبلا و چند سال اخیر با لوازم و وسایل دم دستی و توسط صاحبان خانه انجام میشد. اما به مرور و با گران شدن وسایل و همچنین تغییراتی که در سطح زندگی مردم به وجود آمد. با مرور زمان و رفته رفته شرکتهای باربری و سنتی این کار را بر عهده گرفتند. 

اما اکنون دیگر حتی شرکت های باربری نیز نیازهای مردم را برای بسته بندی لوازم منزل برطرف نمیکنند. زیرا نه تجهزات لازم را دارند و نه نیروهای متخصص بسته بندی را و الان شرکت های دانش بنیانی ظهور کرده اند.

 که میتوانند نیازهای مردم را در زمینه بسته بندی لوازم منزل و اثاثیه کاملا رفع کنند. که یکی از بزرگترین و بهترین شرکت ها که توانایی بسته بندی تخصصیِ لوازم منزل را دارد شرکت تکنوپک میباشد

کارتن اثاث منزل - بسته بندی اثاث منزل
چینی آلات بسته بندی شده در شرکت تکنو پک - بسته بندی اثاث منزل
اثاث منزل بسته بندی شده در بسته بندی اثاث منزل

خدمات شرکت بسته بندی اثاث منیزل تکنو پک :

 

بسته بندی تخصصی کامل اثاثیه منزل :

تکنو پک به عنوان تنها شرکت بسته بندی حرفه ای و تخصصی اثاثیه منزل در تهران و حومه آماده است تا لوازمات و اثاثیه خانه شما را قبل از اثاث کشی به صورت کامل با وسایل و ابزار درجه یک و فوق پیشرفته انجام دهد. تا شما مشتریان محترم با خیالی راحت و آسوده به اثاث کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل خود بپردازید.و نگران آسیب دیدن وسایل خود نشوید.

فروش لوازم بسته بندی اثاث منزل :

اگر شما بخواهید با آموزش های سایت تکنو پک خودتان وسایل را بسته بندی کنید. شرکت ما آماده است تا کلیه لوازم مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل و اسباب اثاثیه را با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت موجود در بازار در اختیار شما عزیزان بگذارد. تا با بهترین لوازم و ارزانترین قیمت بتوانید لوازم منزل خود را بسته بندی کنید.

ارسال نیروی متخصص بسته بندی اثاث منزل :

اگر شما عزیزان وسایل و لوازمات بسته بندی را از قبل در منازل یا انباری های خود دارید. و فقط نیرویی را میخواهید که با همان تجهیزات موجود خودتان، لوازم منزلتان را بسته بندی کند. شرکت تخصصی تکنو پک این امکان را نیز برای شما فراهم کرده است. 

و شما عزیزان مشتری میتوانید با تماس با شرکت تخصصی بسته بندی اثاث  منزل تکنو پک فقط درخواست نیروی تخصصی بسته بندی کنید. تا هر چند نفر که میخواهید نیروی متخصص بسته بند در اختیار شما قرار گیرند. و کارهای بسته بندی شما را با بهترین و به روزترین روش های بسته بندی لوازم منزل انجام دهند.

بسته بندی اروپایی وسایل منزل در شرکت تکنو پک- بسته بندی اثاث منزل
بسته بندی اثاث منزل و مبلمان با شرکت تکنو پک

انواع لوازمی و تجهیزاتی که برای بسته بندی اثاث منزل مورد استفاده قرار میگیرد:

کارتن :

اصلی ترین و پرکاربرد ترین وسیله جهت بسته بندی لوازم منزل کارتن میباشد. کارتن های مناسب جهت بسته بندی اثاث منزل کارتن های ۵ لایه و ۳ لایه میباشند. که شرکت تکنو پک این کارتن های سه و پنج لایه را در اندازه های مختلف و برای وسایل مختلف با کیفیت عالی و قیمت بسیار پایین عرضه میکند.

کارتن ها در بسته بندی لوازم منزل نقش به سزایی دارند. و باید از کارتن های خوب و قابل اطمینان استفاده کنید تا در هنگام حمل و نقل دچار مشکل نشوند.

کارتن های بسته بندی اثاث منزل در شرکت تکنو پک

بابل رپ (نایلون های حبابدار):

از دیگر موارد و تجهیزاتی که برای بسته بندی اثاث  منزل استفاده میشود، بابل رپ یا همان نایلون های حباب دار است. بابل رپ ها برای پیچیدن و محکم کردن لوازماتی همچون وسایل چوبی و مبلمان بسیار ضروری میباشند.

اما امروزه در بازار از لحاظ جنس و رنگ و اندازه بابل رپ ها تنوع زیادی دارند. که تشخیص دادن جنس خوب از بد آنها واقعا کار آسانی نیست. برای همین است که شرکت تکنو پک به عنوان تخصصی ترین شرکت بسته بندی لوازم منزل در تهران و حومه اقدام به تولید این نایلون های حبابدار کرده. تا هم از جنس و مواد اولیه ای که استفاده میشود اطمینان حاصل کند.

و هم بتواند بابل رپ را با ارزانترین و بهترین قیمت در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. با سفارش بابل رپ از شرکت تکنو پک برای بسته بندی اثاث منزل خیال خود را راحت کنید. که بهترین نوع را با ارزانترین قیمت ممکن (از تولید به مصرف) خریداری کرده اید.

نایلون حبابدار - بسته بندی اثاث منزل

استرج رپ (سلفن):

نوعی پلاسیتیک کشسانی است که ما برای محکم کردن و مچاله نشدن وسایل بسته بندی شده با بابل رپ بر روی آنها میکشیم. همچنین از سلفن برای جلوگیری از کثیف شدن مبلمان و همچنین جلوگیری از ورود هر گونه گرد و غبار به داخل وسایل بسته بندی شده استفاده میشود.

امروزه با توجه به مصارف متعددی که این استرج رپ ها نظیر ؛ مصارف روکشهای غذایی ، مصارف شرکتی ، مصارف خانگی ، مصارف بسته بندی لوازم منزل و … دارند. در انواع مختلف و متعددی تولید میشوند.

که شرکت تکنو پک برای مصارف بسته بندی لوازم منزل اقدام به تولید و عرضه ی این نوع سلفن ها کرده است. که توانسته است با نمونه ی خارجی این نوع سلفن ها رقابت کرده و با توجه به قیمت های بسیار پایین تر بیشتر بازار بسته بندی اثاثیه منزل و مبلمان را به خود اختصاص دهد.

همچنین لازم به ذکر است که قیمت سلفن های تولید شده برای بسته بندی لوازم منزل در شرکت تکنو پک بسیار مناسب و پایین تر از تمامی نمونه های موجود در بازار است. و این استرج رپ ها با توجه به نیازهای شما در انواع متراژ ها تولید و در دسترس شما قرار گرفته است. لذا برای تهیه ی این نوع استرج رپ یا سلفن ها فقط کافیست با شرکت تکنوپک تماس بگیرید. و از کارشناسان پاسخگویی بخواهید برای شما ارسال کنند.

سلفن یا استرج رپ - بسته بندی اثاث منزل

چسب :

ما برای بسته بندی اثاث منزل یا هر نوع بسته بندی دیگه ای باید از چسب ها برای محکم کردن وسایل و لوازمات استفاده کنیم. چسب هایی که برای بسته بندی اسباب منزل استفاده میشوند. بیشتر ۵ و ۱۰ سانتی متری میباشند.

در همین راستا شرکت بسته بندی اثاث منزل تکنوپک برای پیشبرد اهداف شرکت در کارگاه های تولیدی خود اقدام به تولید و عرضه ی چسب های ۵ سانتی و ۱۰ سانتی متری کرده است. و به گفته ی بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه بسته بندی اثاثیه منزل چسب های تولید شده در شرکت تکنوپک بسیار بهتر و با کیفیت تر از نمونه های تولید شده توسط سایر رقبا میباشد.

به همین خاطر است که تقریبا بیشتر بازارهای چسب های ۵ و ۱۰ سانتی برای بسته بندی لوازم خانه در اختیار شرکت تکنوپک میباشد.

چسب 5 سانتی - بسته بندی اثاث منزل

 

کارتن های رگال دار (کارتن های ایستاده یا کمدی):

نوعی کارتن با ابعاد بزرگتر از کارتن معمولی است. و کاربرد آن در بسته بندی لوازم منزل و اسباب اثاثیه برای وقتی است که مشتریان ما نمیخواهند لباسهایی نظیر انواع کت و شلوارها ، مانتوهای خاص ، انواع پالتوها ، و…. را تا کرده و داخل کارتن یا کیسه ها بگذارند بلکه برایشان مهم است که این البسه به هیچ وجه چروک نگردد.

در این گونه موارد ما به ایشان کارتن های رگال دار یا کارتن های ایستاده را پیشنهاد میکنیم که میتوانند لبسه خود را در داخل آنها آویزان کنند. و از چروک شدن آن جلوگیر کنند. شرکت تکنوپک (بزرگترین شرکت بسته بندی اثاث منزل در تهران )به همراه این کارتن ها تمامی لوازمات نظیر چوب لباسی ، میله مخصوص ، و آویز را به صورت رایگان عرضه میکند.

این کارتن های رگال دار نیز تولیدی خود شرکت تکنوپک میباشد. که برای رضایت هر چه بیشتر مشتریانیست که بسته بندی لوازم منزل خود را به ما میسپارند. و نسبت به سایر نمونه های داخلی کیفیت و قیمت مناسب تری دارند.

کارتن رگال دار - بسته بندی اثاث منزل

کیسه های زیب دار البسه و رختخواب :

در بسته بندی اثاث منزل نیاز به وسیله ای که بتوانیم لباسها و رختخواب ها را درون آنها قرار دهیم احساس شد. که شرکت های مختلفی اقدام به تولید انواع کارتن ها، نایلون ها ، و …. کردند . که با بررسی های انجام شده مشخص شد که نتوانسته اند رضایت مشتری را جلب کنند.

زیرا یا هزینه ای بسیار بالا داشتند، یا به راحتی پاره شده و باعث ریختن وسایل و البسه و رختخوابها بر روی زمین میشدند. در همین راستا شرکت بسته بندی اثاث  منزل تکنوپک اقدام به طراحی و تولید کیسه هایی پارچه ای و زیب دار(کاور رختخواب ) کرد.

که از مزایایی مانند؛ ارزان بودن، محکم بودن، و قابلیت چند بار استفاده کردن را دارد. و همچنین در رنگهای مختلف تولید شده که شما میتوانید به راحتی آنها را تفکیک کنید. بعد از ارسال این کیسه های البسه برای مشتریان محترم ما فیدبک بسیار خوبی دریافت کرده و تصمیم به ادامه تولید این کیسه ها گرفتیم.

تا در هنگام بسته بندی لوازم منزل مشتریان عزیز کمبودی احساس نکنند. و اثاثیه منزل آنها با سلامت کامل و همچنین قیمت مناسب به مقصد برسد. از این نوع کیسه ها به تعداد بالا تولید شده و در انبارهای شرکت تکنوپک موجود میباشد.

و برای درخواست فقط کافیست با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. قابل ذکر است که شما میتوانید بعد از استفاده این کیسه ها را چندین بار استفاده کنید بدون آن که مشکلی داشته باشند.

کاور رختخواب - بسته بندی اثاث منزل

برچسب (اتکت) یا تعدادی کاغذ کوچک و ماژیک :

برای اینکه در هنگام اثاث کشی و بعد از بسته بندی لوازم منزل دچار سردرگمی نشوید و همچنین نیروهای حمل بار بدانند که در حال حمل چه نوع وسیله ای هستند. باید روی تمام وسایلی که بسته بندی شده اند.نام آنها توضیح بر اینکه شکستنی است یا خیر را بنویسید.

برای این کارباید از برچسب یا تعدادی کاغذ کوچک استفاده کنید. تا بسته بندی لوازم شما به درستی به اتمام برسد. و در هنگام باز کردن وسایل در منزل جدید با سردرگمی و شلوغی مواجه نشوید. شرکت تکنوپک برچسب ها و ماژیک های مخصوص این کار را به عنوان هدیه ای ناقابل به صورت رایگان به شما تقدیم خواهد کرد.

اثاث منزل بسته بندی شده در شرکت تکنو پک - بسته بندی اثاث منزل
مبلمان بسته بندی شده در شرکت تکنو پک- بسته بندی اثاث منزل
یخچال بسته بندی شده در شرکت تکنو پک - بسته بندی اثاث منزل
بسته بندی اثاث منزل

شیوه و روش بسته بندی ظروف داخل کابینت ها و لوازم چینی و شیشه ای :

برای بسته بندی اثاث منزل بهتر است که از آشپزخانه شروع کرده و لوازم چینی و شیشه ای و ظرف و ظروف داخل کابینت ها را بسته بندی کنید. که در این مقاله شرکت تکنوپک به شما مراحل را توضیح خواهیم داد: 

به تعداد کافی کارتن تهیه کنید و سعی کنید که کارتن های با کیفیت و البته استاندارد (از لحاظ ابعاد) تهیه کنید. ابعاد کارتن ها برای بسته بندی ظروف آشپزخانه بهتر است (۶۰طول×۴۰عرض×۴۰ارتفاع) باشد. برای تهیه این کارتن ها با قیمت بسیار پایین و کیفیت عالی با شرکت بسته بندی اثاثیه تکنوپک تماس بگیرید، تا برای شما ارسال شود.

شرکت بسته بندی لوازم منزل تکنو پک :

به تعداد کافی چسب ۵ سانتی متری (چسب پهن)  تهیه کنید. این چسب ها را میتوانید از همه جا از جمله سوپرمارکت ها تهیه کنید. اما ممکن است که چسب مخصوص بسته بندی لوازم منزل به شما ندهند. پس بهتر است چسب را نیز همراه با کارتن از شرکت بسته بندی لوازم منزل تکنوپک با قیمت بسیار پایین تر از سوپر مارکت و سایر فروشگاه ها تهیه کنید.

برای بسته بندی ظروف آشپزخانه ابتدا کارتن ها را تا کرده و قبل از هر کاری زیر کارتن را چسب کنید تا در هنگام جابجایی و باربری باز نشود. و وسایل آسیب نبینند.

بعد از چسب کردن زیر کارتن حالا یک لایه نازک لباس یا نایلون حباب دار یا یک تکه کارتن در کف کارتن مورد نظر قرار دهید. تا هنگام گذاشتن و برخورد با سطح زمین یا سطح ماشین اثاث کشی وسایل و ظروف آسیب نبینند.
⇐ بهتر است ظروف را دانه به دانه بسته بندی کنید تا هنگام برخورد با یکدیگر اصطلاحا لب پر نشوند . برای این کار میتوانید ظروف خود را با روزنامه باطله ، نایلون حبابدار، پارچه ، یا البسه بپیچید. و سپس به صورت مورب تک به تک داخل کارتن بچینید.
درب کارتن ها را ببندید و سپس با چسب محکم کنید تا باز نشوند.
با استفاده از برچسب و ماژیک بر روی کارتن ها عبارت “وسایل چینی”و “شکستنی ” را حتما قید کنید تا با احتیاط حمل شود.

نحوه بسته بندی مبلمان و میز ناهار خوری و صندلی ها :

از قسمت ها و بخش های مهم بسته بندی اثاث  منزل میتوان بسته بندی مبل و میز ناهار خوری و صندلی ها را نام برد. چرا که بسیاری از مبلمان دارای رنگ و روکش های حساس میباشند. و در صورتی که درست بسته بندی نشوند آسیب میبینند و یا کثیف میشوند.
پیشنهاد میشود که بسته بندی مبلمان و میز ناهار خوری و صندلی ها را به افراد با تجربه و متخصص بسپارید. زیرا کمی دشوار و تخصصی میباشد. در صورت لزوم  شرکت بسته بندی اثاث منزل تکنوپک این وسایل را با بهترین و بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بسته بندی خواهد کرد.
اما اگر تمایل دارید خودتان بسته بندی کنید ما در این نوشته نحوه بسته بندی مبلمان و میز ناهار خوری و صندلی ها را توضیح میدهیم، سعی کنید از آن استفاده کنید.

مراحل :

@ ابتدا یک رول نایلون حبابدار(بابل رپ )، یک حلقه سلفون(استرج رپ) ، و چند عدد چسب پهن تهیه کنید. برای تهیه این لوازم میتوانید با یک تماس با شرکت تکنوپک از کارشناسان فروش لوازم بسته بندی بخواهید تا آنها را برای شما ارسال کنند.
@ دور تا دور مبلمان را با نایلون های حبابدار بپوشانید و سپس با استفاده از چسب در چند نقطه به صورتی که فقط نایلون حبابدار را نگه دارد این نایلون را چسب بزنید. سپس سلفن را برداشته و دور تا دور مبل (از روی نایلون حبابدار) بکشید تا نایلون حبابدار کاملا به مبل بچسبد و محکم شود.

(برای تمام مبلمان اعم از سه نفره دو نفره و تکی از این روش استفاده کنید.) در هنگام بسته بندی اثاث منزل چنانچه به مشکلی برخورد کردید میتوانید به شرکت تکنوپک زنگ بزنید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند که چکاری انجام دهید. یا در صورت لزوم برای شما فیلم هایی را ارسال کنند.
@ برای بسته بندی میز ناهار خوری شما باید ابتدا چنانچه میز شما شیشه دارد شیشه را جدا کرده و صفحه میز را نیز جدا کرده و هر کدام را جداگانه بسته بندی کنید. برای بسته بندی شیشه سعی کنید به میزان ۳۰ سانتی متر (اندازه یک وجب پهن باشد کافیست)نایلون حبابدار را در طولی به اندازه کل دور تا دور میز برش داده و به لبه ی شیشه بچسبانید. تا در هنگام حمل لب پر نشود.
@ برای بسته بندی صندلی نیز باید صندلی ها را به صورت نر و ماده  و دوتا دوتا داخل همدیگه قرار دهید و دور تا دور را با حباب دار و سپس روی حبابدار سلفن بکشید تا حبابدار را محکم کند.

بسته بندی انواع تابلو ها و وسایل تزئینی :


برای بسته بندی انواع تابلوها و وسایل تزئینی شما باید هر کدام را که ممکن است داخل کارتن جا بشود. با لایه ای از لباس یا پرده یا نایلون حبابدار بپیچید و به صورت مورب داخل کارتن قرار دهید. اما آنهایی که داخل کارتن ها جا نمیشود را با نایلون حبابدار و چسب محکم کنید و سپس بر روی آن سلفن بکشید تا کاملا از آسیب در امان باشد.

همچنین برای تابلو های خیلی بزرگ میتوانید چند تکه تخته تهیه کرده و با چسب به پشت تابلو بچسبانید و سپس با نایلون حبابدار و چسب و سلفن بسته بندی کنید تا تابلو در حین حمل و جابجایی دچار خمیدگی نشود و نشکند.

کارتن های بسته بندی شرکت تکنو پک - بسته بندی اثاث منزل
کارتن حمل شده با چرخ - بسته بندی اثاث منزل
بسته بندی اثاث منزل
لوازم منزل در بسته بندی اثاث منزل

نکات طلایی در بسته بندی لوازم منزل :

– برای شروع بسته بندی از وسایل کوچک شروع کنید. و وسایلی را که به آنها احتیاج ندارید را بسته بندی کنید.

– بر روی کارتن های بسته بندی شده حتما برچسب بزنید تا هم با احتیاط حمل شوند. و هم در هنگام باز کردن در مقصد کار راحتی داشته باشید

– از حداکثر ظرفیت کارتن ها استفاده کنید. اما کارتن ها را زیاد سنگین نکنید مثلا کارتن را با چینی پر نکنید نصف کارت را لوازم پلاستیکی و سبک بگذارید.

– وسایل همجنس را کنار هم قرار داده و گروه بندی کنید مثلا وسایل آشپزخانه، وسایل اتاق خواب و… هر کدام را جدا جدا قرار دهید.

– مواظب وسایلی که آینه دارند باشید مثل درب کمد ها و یا شیشه کتاب خانه ها بعد از بسته بندی طرف آینه دار را با ماژیک علامت × بزنید تا مشخص باشد.

– از قراردادن شیشه هایی که در داخل آنها مواد ریختنی است، مانند: شیشه های ترشی ، مربا ، سیر ، و …. در داخل کارتن ها خود داری کنید. زیرا در صورت ریختن بقیه وسایل را نیز خراب خواهد کرد.

– وسایل داخل فریزر را از قبل خارج کرده و آنها را در فیبر ها و یونولیت های مخصوص بریزید. یا در نایلون های زباله بریزید تا آب خارج شده از آنها کل ساختمان را کثیف نکند.

– در هنگام بسته بندی لوازم منزل وسایل گران قیمت و با ارزش مانند طلا ، عتیقه ، لب تاب ، گوشی ، و …. را جداگانه داخل یک کارتن قرارداده و داخل خودروی شخصی قرار دهید.

– اگر اتاق کودک دارید وسایل و اسباب بازی های بچه ها را با دقت و داخل کیسه های مخصوص بگذارید تا کثیف و آلوده نشوند. چون ممکن است بعدا برای کودک شما مشکلی را به وجود بیاورد.

– در هنگام بسته بندی لوازم منزل سعی کنید در خانه ی مبدا گردگیری و تمیز کاری کنید تا گرد و خاک وارد خانه ی مقصد شما نشود. و آنجا هم کثیف نشود.

– همیشه با حرفه ای ها کار کنید. حرفه ای تر از شرکت بسته بندی لوازم منزل تکنوپک مگه داریم ؟

کارگر در حال بسته بندی مبل بسته بندی اثاث منزل
مبل بسته بندی شده در بسته بندی اثاث منزل

مزایای کار با شرکت تکنوپک :

کاری متفاوت از تمامی باربری ها و شرکت های سنتی

بسته بندی اثاث منزل حرفه ای و کاملا تخصصی با دستگاه های بروز و جدید

قیمت بسیار مناسب تر از بقیه شرکت ها در بسته بندی اثاث منزل 

امکان کارکردن ۲۴ ساعته با چند تیم و پشتیبانی ۲۴ ساعته

امکان مرجوع کردن وسایل بسته بندی اگر اضافه بماند

سرعت بالا در بسته بندی اثاث منزل 

تجربه بسیار زیاد

قیمت ارزان

ثابت بودن قیمت اولیه و آخر کار

امکان کارشناسی قبل از بسته بندی و تخمین هزینه

درصد رضایت مشتریان بالا

نیروهای بسته بندی خوش اخلاق و با پرستیژ کاری بالا

اجناس و لوازم بسته بندی درجه یک و ارزان

متعهد و دارای رضایت نامه مشتریان

پایین بودن ضریب خطا

امکان درخواست چند تیم بسته بندی همزمان 

مزایای بسته بندی لوازم با شرکت تکنوپک نسبت به باربری های سنتی :

یکی از ایراداتی که باربری های سنتی در هنگام بسته بندی لوازم منزل دارند این است که آنها وسایل و لوازم بسته بندی را از مغازه ها میخرند و با قیمتی بیشتر به مشتری میفروشند. یعنی خودشان تولید کننده نیستند و دلال محسوب میشوند. که این امر باعث گران تر شدن اقلام مورد نیاز برای بسته بندی برای مشتری میشود.

 اما شرکت تکنوپک وسایل لازم جهت بسته بندی را خود تولید کرده و از تولید به مصرف به دست مشتری میرساند که همین باعث حذف واسطه و ارزانتر شدن لوازم بسته بندی برای مشتری میشود.

مورد دوم این است که شرکت های باربری کار تخصصی بسته بندی انجام نمیدهند بلکه همان نیرویی را که برای حمل و جابجایی بار میفرستند بدون هیچ گونه آموزش و توجیه کردن برای بسته بندی کردن نیز اعزام میکردند.

اما شرکت تکنوپک این کار را کاملا نفی کرده و کار تخصصی بسته بندی لوازم منزل را انجام میدهد. و نیروهایی را که برای بسته بندی لوازم منزل  اعزام میکند کاملا آموزش دیده و با مهارت کامل هستند.

مورد سوم  این است که متاسفانه همانطور که شما هم بارها دیده اید باربری های سنتی با نبود نظارت ابتدای کار و هنگام تماس مشتری قیمت را بسیار پایین اعلام کرده و بعد از انجام کار با کارهای ناشایستی که انجام میدهند.

سعی در اضافه کردن قیمت دارند. و ممکن است برای مشتریان مشکلاتی را به وجود بیاورند. اما شرکت تکنوپک قیمت اولیه و آخریه یکسانی را با براورد درست از وسایل مشتری و خدمات خود اعلام میکند. و در انتهای کار نیز رضایت مشتری در اولویت میباشد. و قیمت به هیچ وجه حتی هزار تومان تغییر نخواهد کرد. و کار بسته بندی لوازم منزل شما به خوبی و خوشی اتمام میپذیرد.

ویژگی های یک بسته بندی خوب :

مقدمه: بسته بندی اثاث منزل یکی از مراحل حیاتی در فرآیند جابه‌جایی است که با استفاده از ویژگی‌های مطمئن و خوب می‌تواند به حفاظت از محتویات و آسانی در مسافرت کمک کند. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌های بسته بندی اثاث منزل با کلمه کلیدی “بسته بندی اثاث منزل” خواهیم پرداخت.

 1. مقاومت در برابر ضربه و فشار:
  • بسته بندی اثاث منزل باید از جنس مواد مقاوم به ضربه و فشار باشد تا در طول حمل و نقل به سلامت محتوای داخلی نگهداری شود.
 2. باز شدن آسان:
  • بسته بندی اثاث منزل باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که در صورت نیاز، براحتی باز شود و اجازه دهد تا محتوا به سرعت و بدون مشکل از داخل بیرون آید.
 3. محافظت از رطوبت و آب:
  • بسته بندی اثاث منزل باید از جنس مواد آب‌گریز یا ضدآب باشد تا از خطر نفوذ رطوبت و آب جلوگیری شود.
 4. قابلیت تحمل به شوک و ارتعاش:
  • برای اثاثیه منزل که ممکن است در طول حمل و نقل به شوک و ارتعاش معرض شود، بسته بندی باید از قابلیت تحمل به این شرایط نیز برخوردار باشد.
 5. بسته بندی با دقت:
  • فرآیند بسته بندی باید با دقت انجام شود تا هر قطعه اثاث منزل به درستی درون بسته بندی قرار گیرد و از هیچ‌گونه فشار یا نیروی اضافی جلوگیری شود.
 6. استفاده از مواد با کیفیت:
  • مواد استفاده شده در بسته بندی اثاث منزل باید با کیفیت بالا و متناسب با خصوصیات محتوای بسته شده باشند.
 7. علامت‌گذاری و شناسایی:
  • بسته بندی اثاث منزل باید دارای برچسب‌ها و علامت‌های مناسب برای شناسایی و توضیحاتی در مورد محتوا باشد.
 8. حفاظت در برابر اشعه UV:
  • برای اثاثیه منزل که به حفظ از اشعه UV حساس هستند، بسته بندی باید از جنس مواد مقاوم به این اشعه باشد.
 9. استفاده از بسته بندی دوبل:
  • در برخی موارد، استفاده از بسته بندی دوبل (دو لایه) می‌تواند حفاظت بیشتری ارائه دهد.
 • سهولت در بازیافت:
  • محیط زیست نگری در بسته بندی نیز حائز اهمیت است. بسته بندی بازیافت پذیر و سازگار با محیط زیست می‌تواند گزینه بهتری باشد.

با این ویژگی‌ها، بسته بندی اثاث منزل می‌تواند تأثیر مثبتی بر حفاظت و سلامت محتویات داخلی داشته باشد.

 

عنوان: “بسته بندی  با روش‌ها و متدهای اروپایی: حفاظت بیشتر، مسافرت آسان”

مقدمه: بسته بندی اثاث منزل یکی از مراحل حیاتی در فرآیند اسباب‌کشی و جابه‌جایی است. استفاده از روش‌ها و متدهای بسته بندی اروپایی می‌تواند به حفاظت بیشتر از اموال و آسانی در مسافرت کمک کند. در این مقاله، به بررسی روش‌ها و متدهای بسته بندی اثاث منزل با تأکید بر استانداردهای اروپایی خواهیم پرداخت.

 1. مواد بسته بندی ایمن:
  • از جنس مواد بسته بندی ایمن و مقاوم در برابر شوک و ضربه استفاده شود. جعبه‌های کارتنی با ضخامت مناسب و پلاستیک‌های مقاوم می‌توانند اثاث منزل را در برابر خطرات جابه‌جایی محافظت کنند.
 2. بسته بندی طبقه‌بندی:
  • اثاث منزل باید بر اساس نوع و شکل آن، به طبقات مختلف برای بسته بندی تقسیم شود. این کار باعث آسانی در حمل و نقل و جلوگیری از خطرات ناشی از بارگذاری نادرست می‌شود.
 3. استفاده از مواد محافظ:
  • برای حفاظت از اثاث منزل در برابر خطرات خارجی، مانند خط و خش، از مواد محافظ مانند پلاستیک‌های براق و نرم استفاده شود.
 4. بسته بندی اثاث حساس به آب:
  • برای اثاثیه‌های حساس به آب، از جعبه‌های ضدآب یا پوشش‌های آب‌گریز استفاده شود تا در مسیر حمل و نقل یا در صورت باران، آسیب نبینند.
 5. علامت‌گذاری صحیح:
  • هر جعبه باید به طور واضح علامت‌گذاری شود. نام اتاق مقصد، محتوای جعبه و اهمیت آن در بسته بندی، برچسب‌های مهمی هستند که به افراد در دیگر سوی مسیر حمل و نقل کمک می‌کنند.
 6. استفاده از تجهیزات حمل و نقل مناسب:
  • برای جلوگیری از لرزش و ارتعاشات، از تجهیزات حمل و نقل مناسب مانند پالت‌ها و سیستم‌های جابجایی بار استفاده شود.
 7. بسته بندی با دقت:
  • هر قطعه اثاث منزل باید با دقت بسته بندی شود. شیشه‌ها، آینه‌ها و اشیاء شیشه‌ای باید به دقت با مواد محافظ بسته بندی شوند.

به این ترتیب، با اعمال روش‌ها و متدهای بسته بندی اروپایی، امکان حفاظت بیشتر از اثاث منزل شما و جلوگیری از خسارت در حین جابه‌جایی فراهم می‌شود. استفاده از استانداردهای بسته بندی اروپایی می‌تواند به عنوان یک راهکار مطمئن و موثر در فرآیند اسباب‌کشی و جابه‌جایی اثاث منزل محسوب شود.

: “مؤثرترین عوامل در هزینه بسته بندی :

مقدمه: هزینه بسته بندی اثاث منزل یکی از جنبه‌های حیاتی در فرآیند جابه‌جایی است که به عوامل گوناگونی بستگی دارد. در این مقاله، به بررسی مؤثرترین عوامل در هزینه بسته بندی اثاث منزل  می‌پردازیم.

 1. حجم و تعداد محتویات:
  • حجم کل اثاث منزل و تعداد قطعات آن به طور مستقیم بر هزینه بسته بندی اثاث منزل تأثیر می‌گذارد. بسته بندی برای اثاثات بزرگتر و تعداد بیشتر قطعات نیاز به مواد بسته بندی بیشتر و زمان بیشتری دارد.
 2. نوع محتوا:
  • نوع اثاث منزل نیز تأثیرگذار است. برخی اجناس به دلیل حساسیت یا حجم بزرگ‌تر نیاز به بسته بندی ویژه‌تری دارند که ممکن است هزینه آنها بیشتر باشد.
 3. فاصله حمل و نقل:
  • فاصله بین مبدأ و مقصد حمل و نقل اثاث منزل نیز تأثیرگذار است. فاصله بیشتر ممکن است نیاز به بسته بندی محکم‌تری داشته باشد تا از خطرات حمل و نقل درازمدت جلوگیری شود.
 4. نوع بسته بندی:
  • نوع مواد بسته بندی و کیفیت آن تأثیرگذار است. بسته بندی با کیفیت بالا و مقاوم به ضربه و فشار ممکن است هزینه را افزایش دهد.
 5. خدمات اضافی:
  • استفاده از خدمات اضافی مانند بسته بندی و انتقال تخصصی برخی اجناس ممکن است هزینه را افزایش دهد. به عنوان مثال، بسته بندی حرفه‌ای و تخصصی برای اشیاء شیشه‌ای یا هنری.
 6. بیمه:
  • افزودن بیمه به هزینه بسته بندی نیز ممکن است هزینه را افزایش دهد. اما این اقدام می‌تواند در صورت وقوع حوادث ناخواسته، محتویات را تضمین کند.
 7. زمان اجرا:
  • زمان مورد نیاز برای بسته بندی نیز تأثیرگذار است. اگر نیاز به بسته بندی سریع و در کوتاه‌ترین زمان ممکن باشد، ممکن است نیاز به استفاده از تیم بیشتر یا تجهیزات اضافی داشته باشد.
 8. بسته بندی مجدد در مقصد:
  • در برخی موارد، نیاز به باز کردن و بسته بندی مجدد اثاث منزل در مقصد ممکن است هزینه را افزایش دهد.

در کل، این عوامل می‌توانند به مدیریت و بهینه‌سازی هزینه بسته بندی اثاث منزل کمک کنند.

چرا ضمانت بار را انتخاب کنیم ؟

مقدمه: در فرآیند جابه‌جایی وسایل منزل، بسته بندی به یک نقطه حیاتی تبدیل می‌شود. ما به شما اطمینان از حمل آسان و امن وسایل منزل خود را با توجه به استانداردهای بسته بندی حرفه‌ای ارائه می‌دهیم.

 1. بررسی اجناس و نقشه‌برداری:
  • تیم ما با شناخت دقیق از اجناس شما شروع به بررسی می‌کند و یک نقشه‌برداری دقیق از بسته بندی لازم انجام می‌دهد.
 2. استفاده از مواد با کیفیت:
  • برای بسته بندی وسایل، از مواد با کیفیت و مناسب برای هر نوع اثاث منزل استفاده می‌شود. این اقدام به حفاظت از اجناس در برابر ضربه، فشار، و ارتعاش کمک می‌کند.
 3. بسته بندی دسته‌ای و مرتب:
  • هر گروه از اجناس مختلف با دقت دسته‌بندی و بسته بندی می‌شود تا در مراحل جابه‌جایی به راحتی و سرعت امکان پذیر باشد.
 4. استفاده از تجهیزات حمل و نقل مناسب:
  • وسایل شما با استفاده از تجهیزات حمل و نقل مناسب و با توجه به وزن و اندازه آنها به دقت جا به جا می‌شوند.
 5. علامت‌گذاری صحیح:
  • هر بسته باید به دقت علامت‌گذاری شده و برچسب‌های مشخصی داشته باشد تا در مقصد به راحتی شناخته شوند.
 6. بیمه حمل و نقل:
  • برای حفاظت از اموال شما، بسته بندی اثاث منزل همراه با بیمه حمل و نقل ارائه می‌شود تا در صورت وقوع حوادث غیرمنتظره، خسارات جبران شوند.
 7. خدمات جمع کردن و جابه‌جایی:
  • تیم ما علاوه بر بسته بندی، خدمات جمع کردن و جابه‌جایی را نیز ارائه می‌دهد تا فرآیند جابه‌جایی شما به سرعت و به صورت ساده انجام شود.
 8. پشتیبانی مشتریان:
  • در هر مرحله از فرآیند، تیم پشتیبانی مشتریان ما در دسترس است تا به شما کمک کند و هر گونه سوال یا نیازی را برطرف سازد.

با انتخاب خدمات “بسته بندی اثاث منزل” از تیم ما، می‌توانید به آرامش و اطمینان بهتری از جابه‌جایی وسایل خود دست پیدا کنید.